NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G Obsah českého návodu Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G
 • Zařazení produktu: WiFi routery a AP Mercusys
 • Značka: Mercusys
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Mercusys WiFi routery a AP

Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G
Návod k obsluze Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Mercusys a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Mercusys návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Mercusys výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Mercusys Halo H50G (3-pack), bílá


Máte ve své domácnosti či firmě problém s internetovým připojením? Ať už jde o nedostatečné pokrytí, špatnou stabilitu, anebo mizernou rychlost, komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G vám stoprocentně vytrhne trn z paty. Jedná se totiž o set tří zařízení, která vám doma či v kanceláři vytvoří jednotnou bezdrátovou síť (s jedním názvem a heslem), na niž se můžete plně spolehnout v každém zákoutí daného interiéru. Každou ze tří jednotek prostě umístíte na vhodné místo a ony pak budou vzájemně spolupracovat – váš mobil, notebook či jiný přístroj se přitom vždycky připojí k té, která mu zajistí ten nejlepší signál a nejrychlejší připojení.
Systém využívá moderní technologii Mesh (protokol 802.11k/v/r) a je kompatibilní s většinou poskytovatelů internetových služeb (ISP) a modemů.

Spolehlivá Wi-Fi síť pro 100 přístrojů


Tento komplexní Wi-Fi systém pracuje ve dvou pásmech (2,4 GHz a 5 GHz), přičemž používá osvědčené bezdrátové standardy IEEE 802.11 a/n/ac a zabezpečení WPA-PSK/WPA2-PSK. Připojit k němu můžete až 100 zařízení, takže stabilní internet zajistíte všem přístrojům, které si jej žádají.

Pokryje celou vaši domácnost


Prostřednictvím tří jednotek Mesh systému Mercusys Halo H50G pokryjete spolehlivou bezdrátovou sítí i větší domácnost. Podle informací výrobce totiž zařízení stačí na pokrytí až 550 m2 obytné plochy.

Dopřejte si rychlé připojení


S tímto komplexním Wi-Fi Mesh systémem máte zajištěnu i perfektní rychlost internetového připojení. Zařízení totiž poskytuje přenosovou rychlost až 1,9 Gbit/s (1 300 Mbps při 5 GHz; 600 Mbps při 2,4 GHz). Hodí se tak i pro náročnější online operace, jako je třeba streamování videa ve vysokém rozlišení.

Jednoduché ovládání pomocí aplikace


Svou domácí či firemní bezdrátovou síť můžete pohodlně nastavit a posléze i spravovat prostřednictvím chytrého mobilního telefonu či tabletu. Mercusys Halo H50G je totiž kompatibilní s aplikací MERCUSYS.

LAN porty nesmí chybět


Každá jednotka systému Mercusys Halo H50G obsahuje tři gigabitové LAN porty. V případě potřeby tak můžete využít i bleskurychlé kabelové připojení.


 

Klíčové vlastnosti:


 • 3 jednotky Wi-Fi Mesh, které společně pokryjí až 550 m2 plochy spolehlivým internetovým připojením
 • Jednotná bezdrátová síť (s jedním názvem a heslem)
 • Perfektní rychlost (až 1,9 Gbit/s)
 • Až 100 připojených zařízení
 • Možnost ovládání pomocí mobilní aplikace
 • 3 gigabitové porty na každé jednotce (pro svižné kabelové připojení)
 

Obsah balení:


 • 3× Mercusys Halo H50G
 • 1× RJ45 kabel
 • 3× napájecí adaptér
 • 1× instalační příručka
Halo H50G(3-pack) - Wi-Fi Mesh systém AC1900 pro celou domácnost

Halo funguje jako jednotný systém, který zaručuje silný signál Wi-Fi v každém koutě vašeho domova a poskytuje neuvěřitelně rychlou a stabilní síť. Přerušování připojení a načítání do vyrovnávací paměti se stanou minulostí.

FUNKCE

 • Jedna síť – díky pokročilé technologii Mesh zařízení Halo společně vytvoří jednu unifikovanou domácí síť s jedním názvem a heslem pro síť Wi-Fi.
 • Bezproblémový roaming – automatické přepínání mezi jednotkami Halo, když se pohybujete po domě, abyste vždy měli nejlepší signál poskytující nejrychlejší připojení pro všechna vaše zařízení.
 • Pokrytí celé domácnosti – pokrytí prostoru až 6 000 ft2 (550 m2) vysokorychlostní sítí Wi-Fi, eliminující mrtvé zóny Wi-Fi ve vaší domácnosti.
 • Dvoupásmová Wi-Fi s rychlostí 1,9 Gbit/s – zařízení Halo H50G poskytuje rychlé a stabilní připojení pro až 100 zařízení s rychlostmi až 1 900 Mbit/s a je kompatibilní s většinou poskytovatelů internetových služeb (ISP) a modemů.
 • Snadné ovládání pomocí aplikace – s aplikací MERCUSYS můžete rychle nastavit a spravovat Wi-Fi.
 • Plně gigabitové porty – 3 gigabitové porty na každou jednotku Halo pro bleskurychlé kabelové připojení.

PARAMETRY

 • Standardy: IEEE 802.11 a/n/ac 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz
 • Přenos signálu: 1300 Mbps při 5 GHz; 600 Mbps při 2,4 GHz
 • Zabezpečení: WPA-PSK/WPA2-PSK
 • Mesh protokol: 802.11k/v/r
 • Quality of Service: WMM
 • Typ WAN: Dynamická IP, Statická IP, PPPoE, L2TP, PPTP
 • DHCP: Server, Klient
 • Firewall: SPI firewall
 • Protokoly: podpora IPv4 a IPv6
 • Rozměry: 88 × 88 × 88 mm
 • Rozhraní: 3x gigabit porty
 • Tlačítko: Reset
 • Operační teplota: 0 - 40°C

OBSAH BALENÍ
3x Halo H50G
1x RJ45 kabel
3x Napájecí adaptér
1x Instalační příručka


Návod k obsluze Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G

Stažení PDF návodu k obsluze pro Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G

Záruka 36 měsíců
Partnumber Halo H50G(3-pack)
Další parametry
Počet externích antén
WiFi routery jsou vybaveny anténou, případně anténami pro vysílání WiFi signálu. Anténa může být integrovaná uvnitř modemu, případně umístěna na modemu zvenku/externě. Obecně platí že externí antény mají lepší šíření signálu než interní. Šíření WiFi signálu je zejména v budovách ovlivněno množstvím zdí, stropů a množstvím překážek, kterými musí signál procházet a je v nich postupně tlumen - Počet externích antén
integrovaná
Počet LAN portů
Množství zásuvek pro připojení dalších zařízení prostřednictvím síťového kabelu s konektorem RJ-45.
Počet LAN portů
3
Rychlost LAN
Maximální přenosová rychlost LAN sítě prostřednictvím kabelu. Pro běžné použití v kancelářích / domácnosti, postačí základní rychlost 10/100 Mb/s. Pro náročnější použití a hraní her je vhodná rychlost 10/100/1000 Mb/s - Rychlost LAN
1000 Mbit (1 Gbit)
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ano
Wi-Fi Standardy 802.11a (Wi-Fi 1), 802.11b (Wi-Fi 2), 802.11g (Wi-Fi 3), 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11ac (Wi-Fi 5)
Rychlost Wi-Fi
Datová propustnost popisuje maximální přenosou rychlost jakou je možné ve WiFi síti přenášat data.
Pro běžné kancelářeské a domácí potřeby plně dostačují routery s datovou propustností do 300 Mb/s, pro přenos videa ve FullHD formátu a vyšším, hraní on-line her a přenášení velkých datových objemů je vhodné volit WiFi routery s vyšší datovou propustností.
Rychlost Wi-Fi
1900 MB/s
Wi-Fi Mesh Ano
Frekvenční pásmo
WiFi sítě aktuálně využívají dvě frekvence: 2,4 GHz a 5 GHz. 2,4GHz je nejrozšířenější, a proto také zahlcené velkým množstvím zařízení, které v něm pracují, toto pásmo začíná být "pomalé". 5 GHz je méně zahlcené a poskytuje několikanásobně vyšší přenosovou ryhlost a propustnost. Pro volbu frekvenčního pásma, ve kterém WiFi router pracuje je důležité, aby ve stejném frekvenčním pásmu uměla pracovat i zařízení, která budou do WiFi sítě připojena, resp. ji budou využívat.
Frekvenční pásmo
5, 2,4 GHz
3G
Označení pro mobilní sítě 3. generace umožňující vysokorychlostní přenos dat a nové multimediální funkce, například videohovory. Patří do nich i české sítě 3.generace UMTS. Služby spojené s touto generací představují schopnost přenášet obojí – hlas (telefonní hovor) i data (stahovaná data, e-maily, zprávy) - 3G
Ne
4G/LTE Ne
ADSL
WiFi router je možné použít jako modem v ADSL/VDSL datových sítích (připojení přes digitální telefonní linku) - ADSL
Ne
VDSL Ne
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
USB
Ne
Rodičovská kontrola Ano
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
bílá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.8 cm
Výška výrobku 8.9 cm
Hloubka výrobku 8.9 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 13.1 cm
Výška balení 34.5 cm
Hloubka balení 15.4 cm
Hmotnost balení 0.9 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 1 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G

Předmět: Prepojenie do MESH
Datum: 27.09.2023 15:57:21Autor: neznámý
Dobrý deň, pre vytvorenie MESH siete sa jednotlivé boxy pripájajú výlučne prostredníctvom WiFi, alebo je možné pre vyššiu stabilitu siete každý box pripojiť ETH káblom priamo do portov routera ISP?
Odpovědět

Předmět: viditelnost URL
Datum: 10.05.2023 15:42:23Autor: neznámý
Dobrý den, moji rodiče si koupili tento produkt, ale já nevím jaké výhody jim to přináší. Je možné že přes jejich aplikaci sledují moji aktivitu na webových stránkách (jestli mohou vidět které stránky sleduji, a co na nich sleduji)? Pokud ano, tak jak se proti tomu lze bránit?
Předem děkuji
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Power pressure cooker xl model ppc770...
Dobrý den, sháním návod. Nabíječka Geti GDC4U...
Dobrý den scháním navod v češtině na UNI-T UT202BT - Klešťový multimetr Děkuji Petr...
Dobrý den, potřeboval bych český návod k brusce na pily Vollmer POR 40U nebo 41U výrobce VOLLMER WERKE Maschinenfabrik Gmbh, Germeny d...
Dobrý den, sháním návod k obsluze pro výrobek Adler Pneumatická kolíková úhlová bruska ADLER, AD-1143...
Dobrý den. Sháním návod k obsluze k pákovému kávovarů Moulinex duomo café q85. Děkuji za případné dodání. S pozdravem Oravec ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

oznámení v hodinkách
Autor: neznámý
Chytré hodinky Amazfit T-Rex Pro černé
Dobrý den . Mám problém s nastavením . Nezobrazují se mi v hodinkách oznámení a nevím co s tím. Hodinky by mely být spárovány správně ,jelikož co naměří , to se zobrazuje v aplikaci. Děkuji za odpověď. Aleš...
Docvaknout
Autor: Tadeáš
Kuchyňský robot Sencor STM 3750WH-EUE3 bílý
Dobrý den, měli jsme stejný problém pořádně docvaknete horní víčko na mixer aby byla šipka přímo proti zámečku a zároveň i musíte mít ochranný kryt na míse ...
Lednice ETA
Autor: Ema
Chladnička s mrazničkou ETA 136290010 nerez
Lednice hlásí EO,co to prosím znamená.Dekuji...
Dotaz
Autor: Jaroslav
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 12C
Zaplatil jsem částku 100Kč,a nemohu si návod v češtině nijak stáhnout do počítače.Jak totedy udělat?Děkuji za odpověď....
Slovenský návod na obsluhu
Autor: Jana
Kuchyňský robot Klarstein Lucia Rossa 2G
Dnes 27.11. som prevzala od kuriéra robot KLarstein Lucia Rosa bez slovenského návodu na používanie. Mám 70 rokov a potrebujem ho. Prosīm o jeho zaslanie....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou