NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Komplexní Wi-Fi systém TP-Link Deco M5

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Komplexní Wi-Fi systém TP-Link Deco M5 IP TV na 1 měsíc ZDARMA bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Komplexní Wi-Fi systém TP-Link Deco M5 IP TV na 1 měsíc ZDARMA bílý Obsah českého návodu Komplexní Wi-Fi systém TP-Link Deco M5
 • Zařazení produktu: WiFi routery a AP TP-Link
 • Značka: TP-Link
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis TP-Link WiFi routery a AP

Komplexní Wi-Fi systém TP-Link Deco M5 IP TV na 1 měsíc ZDARMA bílý Komplexní Wi-Fi systém TP-Link Deco M5 IP TV na 1 měsíc ZDARMA bílý Komplexní Wi-Fi systém TP-Link Deco M5 IP TV na 1 měsíc ZDARMA bílý Komplexní Wi-Fi systém TP-Link Deco M5 IP TV na 1 měsíc ZDARMA bílý Komplexní Wi-Fi systém TP-Link Deco M5 IP TV na 1 měsíc ZDARMA bílý Komplexní Wi-Fi systém TP-Link Deco M5 IP TV na 1 měsíc ZDARMA bílý
Návod k obsluze Komplexní Wi-Fi systém TP-Link Deco M5 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku TP-Link a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální TP-Link návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku TP-Link výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

TP-Link Deco M5 (2-Pack)


Set dvou Wi-Fi systémů TP-Link Deco M5 vyřeší váš problém s pokrytím větších prostorů signálem Wi-Fi. V balení jsou tak hned dva routery, které dokáží efektivně pokrýt až 350 m2.
Využita je k tomu přitom technologie Wi-Fi ac s provozem ve dvou pásmech (2,4 a 5 GHz) a rychlostí až 1 267 Mb za sekundu pro náročné využití. K internetu přitom současně dokáže poskytnout přístup až 100 zařízením, což z tohoto řešení dělá výbornou volbu nejen do větších domů, ale také kanceláří a veřejných prostor. Díky mobilní aplikaci je pak instalace i správa hračkou.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Set dvou jednotek efektivně pokryje plochu až 350 m2
 • Vytváří ucelenou síť, kdy zařízení inteligentně volí připojení s nejlepšími parametry
 • Mobilní aplikace s pokročilými funkcemi
 • Síť pro hosty i rodičovská kontrola
 • Vynikající zabezpečení WPA-PSK / WPA2-PSK

 
Bezdrátové pokrytí velkých prostor? To je moje parketa!
 

Konec „mrtvých“ zón


Deco M5 představuje jednoduchý a stylový způsob, jak si zajistit spolehlivou Wi-Fi v každém rohu vašeho domova. Spojení například dvou jednotek dohromady zajistí pokrytí prostoru o velikosti 350 m2. A pokud potřebujete pokrytí ještě zvětšit, není nic jednoduššího, než připojit další jednotku Deco. 

Připojte až 100 zařízení současně


Routery využívají technologii Wi-Fi 802.11ac a jsou připraveny na skutečně náročný provoz. V našich domácnostech je stále více chytrých zařízení – proto jich můžete k této síti bez problémů připojit současně až 100! 

Ucelená Wi-Fi síť


Technologie TP-Link Mesh se stará o to, aby jednotlivé routery s její podporou vytvořily jednu velkou sjednocenou síť. Díky tomu se tablet, smartphone či jiné chytré zařízení automaticky připojí k nejrychlejšímu zařízení podle toho, jak se pohybujete a vždy zaručí ten nejlepší možný zážitek. 

Geniální aplikace


Zprovoznění systému nemůže být snad ani jednodušší. Stačí jednotky vybalit a stáhnout si aplikaci, která vás vším provede v několika krocích. 

TP-Link HomeCare


TP-Link HomeCare je bezpečnostní balík, který se postará o ochranu všech připojených zařízení, a to i díky databázi hrozeb od společnosti Trend Micro. K dispozici je ale také rodičovská kontrola, jejíž zásluhou budete mít přehled o tom, kolik kdo stráví času online, jaké weby navštěvuje a samozřejmě je budete moci také blokovat.
Již žádné mrtvé zóny
Systém pokrytí celého domu Wi-Fi signálem umožňuje eliminovat místa se slabým signálem. Už nebudete muset pobíhat a hledat místo, kde bude signál stabilní.
Chcete pokrýt větší plochu? Stačí přidat další jednotky Deco.

Konec čekání
Unavuje vás nekonečně dlouhé načítání čehokoli? V našich domovech se stále zvětšují počty elektrických „hraček“, které hladově hltají šířku pásma, takže potřebujete síť, jež tyto nároky zvládne. A protože Deco používá bezdrátovou technologii 802.11ac, která je třikrát rychlejší než u routerů předchozí generace, dokáže zajistit připojení bez zadrhávání pro více než 100 připojených zařízení.

Hladký přechod mezi jednotlivými zónami pokrytí
Jednotky Deco vzájemně spolupracují tak, aby vytvářely ucelenou Wi-Fi síť. Když budete procházet domem, váš chytrý telefon nebo tablet se automaticky přepojí na tu jednotku Deco, která mu nabídne nejvyšší rychlost, a vy žádné zlomy v připojení vůbec nezaznamenáte.

Nastavení je nyní ještě mnohem jednodušší
Vybalte jednotky Deco, nainstalujte si aplikaci a pak jednoduše postupujte podle pokynů na displeji. Deco se o vše ostatní postará a vaše síť bude nastavená a funkční během chvilky.

TP-Link HomeCareTM
Bezpečnostní balík TP-Link HomeCare™ zaručuje, že všechna zařízení ve vaší síti budou chráněna, přičemž o aktuální stav databáze hrozeb se stará společnost Trend Micro™.Účinná rodičovská kontrola dokáže omezit čas trávený online a blokovat nevhodný obsah díky jedinečným profilům, které lze vytvořit zvlášť pro každého člena rodiny.

Robustní rodičovská kontrola
Mějte pod kontrolou obsah a dobu, kdy se mohou jednotlivá zařízení připojovat k internetu.

Vlastnosti:

 • Tři roky bezplatné ochrany HomeCare od společnosti Trend Micro
 • Rodičovská kontrola umožňuje filtrování obsahu podle věkových skupin
 • Nastavte časové limity pro různé členy rodiny
 • Pozastavte internet, kdykoli budete chtít
 • Ovládejte svou síť nebo jiné (na základě oprávnění) vzdáleně
 • Zpráva o používání internetu a zdraví sítě
 • Možnost dát zařízení na „černou listinu“ a zablokovat jim přístup do vaší sítě
 • Nepřetržitá a neomezená podpora po dobu životnosti produktu

Technická specifikace:

 • Procesor: čtyřjádrový
 • Bezdrátové připojení: 400 Mb/s v pásmu 2,4 GHz + 867 Mb/s v pásmu 5 GHz
 • Antény: 4x interní anténa v každé jednotce Deco
 • Rozrhaní: 2x gigabitový port na každé jednotce Deco, 1x USB-C port
 • Kompatibilní s protokolem IPv6 (Internet Protocol verze 6)
 • Rozměry výrobku: 120 mm průměr x 38 mm výška
 • Verze Bluetooth: 4.2


Návod k obsluze Komplexní Wi-Fi systém TP-Link Deco M5 IP TV na 1 měsíc ZDARMA bílý

Stažení PDF návodu k obsluze pro Komplexní Wi-Fi systém TP-Link Deco M5 IP TV na 1 měsíc ZDARMA bílý není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Komplexní Wi-Fi systém TP-Link Deco M5

Záruka 36 měsíců
Partnumber Deco M5(2-Pack)
Další parametry
Počet externích antén
WiFi routery jsou vybaveny anténou, případně anténami pro vysílání WiFi signálu. Anténa může být integrovaná uvnitř modemu, případně umístěna na modemu zvenku/externě. Obecně platí že externí antény mají lepší šíření signálu než interní. Šíření WiFi signálu je zejména v budovách ovlivněno množstvím zdí, stropů a množstvím překážek, kterými musí signál procházet a je v nich postupně tlumen - Počet externích antén
integrovaná
Zisk antény
Zisk antény je kombinovaným vyjádřením směrovosti a účinnosti přeměny energie dané antény. Lze jej považovat za ekvivalent vyzařovaného výkonu. Zpravidla je vyjádřen v decibelech. Vyšší hodnota odpovídá vyššímu vyzařovanému výkonu, u směrových antén i vyššímu dosahu / vzdálenosti pokrytí signálem - Zisk antény
5 dB
Počet LAN portů
Množství zásuvek pro připojení dalších zařízení prostřednictvím síťového kabelu s konektorem RJ-45.
Počet LAN portů
2
Rychlost LAN
Maximální přenosová rychlost LAN sítě prostřednictvím kabelu. Pro běžné použití v kancelářích / domácnosti, postačí základní rychlost 10/100 Mb/s. Pro náročnější použití a hraní her je vhodná rychlost 10/100/1000 Mb/s - Rychlost LAN
1000 Mbit (1 Gbit)
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ano
Wi-Fi Standardy 802.11a (Wi-Fi 1), 802.11b (Wi-Fi 2), 802.11g (Wi-Fi 3), 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11ac (Wi-Fi 5)
Rychlost Wi-Fi
Datová propustnost popisuje maximální přenosou rychlost jakou je možné ve WiFi síti přenášat data.
Pro běžné kancelářeské a domácí potřeby plně dostačují routery s datovou propustností do 300 Mb/s, pro přenos videa ve FullHD formátu a vyšším, hraní on-line her a přenášení velkých datových objemů je vhodné volit WiFi routery s vyšší datovou propustností.
Rychlost Wi-Fi
1267 MB/s
Wi-Fi Mesh Ano
Frekvenční pásmo
WiFi sítě aktuálně využívají dvě frekvence: 2,4 GHz a 5 GHz. 2,4GHz je nejrozšířenější, a proto také zahlcené velkým množstvím zařízení, které v něm pracují, toto pásmo začíná být "pomalé". 5 GHz je méně zahlcené a poskytuje několikanásobně vyšší přenosovou ryhlost a propustnost. Pro volbu frekvenčního pásma, ve kterém WiFi router pracuje je důležité, aby ve stejném frekvenčním pásmu uměla pracovat i zařízení, která budou do WiFi sítě připojena, resp. ji budou využívat.
Frekvenční pásmo
5, 2,4 GHz
3G
Označení pro mobilní sítě 3. generace umožňující vysokorychlostní přenos dat a nové multimediální funkce, například videohovory. Patří do nich i české sítě 3.generace UMTS. Služby spojené s touto generací představují schopnost přenášet obojí – hlas (telefonní hovor) i data (stahovaná data, e-maily, zprávy) - 3G
Ne
4G/LTE Ne
ADSL
WiFi router je možné použít jako modem v ADSL/VDSL datových sítích (připojení přes digitální telefonní linku) - ADSL
Ne
VDSL Ne
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
USB
Ne
Rodičovská kontrola Ano
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
bílá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 24.5 cm
Výška balení 10.5 cm
Hloubka balení 25.4 cm
Hmotnost balení 1.0 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 43 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Komplexní Wi-Fi systém TP-Link Deco M5 IP TV na 1 měsíc ZDARMA bílý

Předmět: deco m5
Datum: 18.03.2023 19:45:41Autor: neznámý
Dobrý den.Mám Deco M5 problém v sítí pro hosty,signál je silný ale nejde se k jednotkám připojit. Po restartování vše chvíli funguje a pak to spadne apka napíše že nemám Ip adresu. Privátní sít funguje bezvadně. děkuji za radu.
Odpovědět

Předmět: další SSID
Datum: 18.03.2021 10:14:37Autor: Osvald
Dobrý den, mohu ve Wi-Fi systému TP-Link Deco M5 vytvořit několik sítí s jinými názvy (např. jinou pro technologii, jinou pro rodinu atd.)?
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

WiFi Security Camera Anran...
Redmi 12C...
ZnackaH3W437TXME/1-S český značky co znamebaji...
Osvěžovač vzduchu Laica...
Autorádio Dynavin n7 DCX 10,2" pro Fiat Ducato...
Prosím o zaslání manuálu pro tel.My Phone UP Smart LTE.Na prodejně Datart nám byl doporučen ke koupi.Zakoupili jsme jej/už jsme důchodci 84,8...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Omylem jsem vymazal z karty mapy
Autor: Peter
Navigační systém GPS Mio COMBO 5107
Jak je znovu obnovím? Viz Předmět. ...
Rádio nehraje
Autor: Stanislav
Autorádio Sencor SCT 5017BMR BT černé
Rádio se nezaplo když jsem se ho pokoušel zapnout a když jsem vypl a nastartoval auto tak začlo svítit ale nereagovalo.. zkoušel jsem ho i vytáhnout a nic. Budu rad za radu dekuji...
Přepínání zimní/ letí čas.
Autor: Josef
Autorádio s LCD KENWOOD DMX-5020BTS černé
Myslel jsem, že přepíná automaticky zimní/ letní čas a neděje se tak. Nejde nikde nastavit ani ručně. Zkoušel jsem tuto synchronizaci při více stanicích FM, bez úspěchu. Děkuji za radu....
Dotaz
Autor: Martina
Televize Sencor SLE 40FS600TCS černá
Dobrý den, proč nespustim na tv voyo když sama má Netflix a to je také aplikace ...
Sluchátka
Autor: neznámý
Sluchátka QCY T1C černá
Dobrý den, co mam dělat když jsem připojená na sluchátka ale vždy mi hraje jenom jedno buď levý nebo pravý ne hrajou prostě spolu co by měli ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou