Kotouč diamantový CARAT CDB2303000
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Kotouč diamantový CARAT CDB2303000
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Kotouč diamantový CARAT CDB2303000 Obsah českého návodu Kotouč diamantový CARAT CDB2303000
  • Zařazení produktu: Příslušenství k bruskám CARAT
  • Značka: CARAT
  • Autorizovaný servis CARAT Příslušenství k bruskám
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku CARAT výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Kotouč diamantový HIKOKI CDB2303000 ( 230 mm )
  • Špičkový diamantový kotouč pro suchý řez
  • Vysoký obsah diamantů na jednotku řezné plochy zaručuje rychlý a čistý řez.
  • Řeže extrémně rychle a bez zoubkování dlaždic díky pouze 1,2 mm širokému segmentu.
Návod k obsluze Kotouč diamantový CARAT CDB2303000
Technické parametry
Záruka 24 měsíců
Další parametry
Druh příslušenství k brusce diamantový kotouč
Počet ks v balení
Popisuje rozsah dodávky daného produktu.
Bulk
Retail
Upozornění: rozsah jednotlivých typů
balení se může lišit v závislosti na výrobci - Počet ks v balení
1 ks
Možnost využití profesionální
Průměr kotouče 230 mm
Určeno pro brusku brusky úhlové
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 25.5 cm
Výška balení 25.0 cm
Hloubka balení 23.0 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Hodnocení
90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 73 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
yamaha HTR 60-30 ČESKY...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W