|
Český návod k obsluze Křížový laser Bosch GLL 3-80 CG Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Křížový laser Bosch GLL 3-80 CG
- Zařazení produktu: Lasery Bosch
- Značka: Bosch
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Bosch Lasery
|
Návod k obsluze Křížový laser Bosch GLL 3-80 CG obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Bosch a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Bosch návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Bosch výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuBosch GLL 3-80 CG Využijte maximálně profesionální čárový křížový laser Bosch GLL 3-80 CG! Poslouží při stavbě podlah, montáži oken, instalaci polic, konstrukci rámu pro sádrokartonovou stěnu a obkládání. Jistě vás zaujme také zelená čára laseru, která má až čtyřikrát lepší viditelnost než klasický červený paprsek. Díky inovativní funkci sledování CAL Guard a připojení k aplikaci ve vašem chytrém telefonu přes Bluetooth® je možné laser ovládat vzdáleně a bezdotykově s vysokou přesností. Disponuje třemi 360° čarami, které umožňují současnou horizontální a vertikální nivelaci, což napomáhá k vysoce efektivní práci. Je vybaven duálním zdrojem napájení, což umožňuje jeho použití s 12V Li-ion akumulátorem nebo standardními alkalickými bateriemi. Tento laser dokáže vyrovnat nerovné plochy až ±4° za méně než 4 sekundy s vynikající přesností ±0,2 mm/m a pracovním dosahem až 120 m při použití s volitelným přijímačem LR 7 Professional. S kompaktním designem, snadným ovládáním a vysokou odolností (IP54) je tento čárový laser tou ideální volbou pro vás.
Klíčové vlastnosti: - Určen pro použití při stavbě podlah, montáži oken, instalaci polic či konstrukci rámů
- Vytváří tři výrazné 360° čáry, které zajišťují maximální viditelnost
- Zelená čára laseru má až čtyřikrát lepší viditelnost než klasický červený paprsek
- Funkce sledování CAL Guard pro připojení k aplikaci ve vašem chytrém telefonu přes Bluetooth®
- Tři 360° čáry umožňují současnou horizontální a vertikální nivelaci
- Duální zdroj napájení umožňuje použití s 12V Li-ion akumulátorem nebo standardními bateriemi
- Dokáže vyrovnat nerovné plochy až ±4° za méně než 4 sekundy
- Pracovní dosah činí až 120 m při použití s volitelným přijímačem
Křížový laser Bosch GLL 3-80 CG- Čárový laser GLL 3-80 CG Professional je jednoduše připojený a promítá tři výrazné 360° čáry pro maximální viditelnost. Jasně zelená čára laseru: až čtyřikrát lepší viditelnost oproti červené čáře. Inovativní sledování CAL Guard a připojení k aplikaci v chytrém telefonu přes Bluetooth® umožňuje vzdálené ovládání, bezdotykové nastavení a vysokou přesnost. Tři čáry 360° pro současnou horizontální a vertikální nivelaci pro vysoce efektivní práci.
Vybavení a použití:- Tento čárový laser je určený pro použití při stavbě podlah, montáži oken, instalaci polic, konstrukci rámu pro sádrokartonovou stěnu a obkládání.
Doplňující informace:- Díky duálnímu zdroji napájení je možné GLL 3-80 CG Professional používat jak s 12V Li-ion akumulátorem, tak standardními alkalickými bateriemi, což zajišťuje ještě větší flexibilitu. Dokáže dosáhnout vyrovnání i na nerovné ploše až ±4° za méně než 4 sekundy s vynikající přesností ±0,2 mm/m*/** a pracovním rozsahem až 120 m při použití s volitelným přijímačem LR 7 Professional. Tento čárový laser je kompaktní, snadno se ovládá a je mimořádně robustní (IP54).
Technické parametry:- Pracovní rozsah s přijímačem, hodnota: 120 m
- Ochrana proti prachu a stříkající vodě: IP 54 *** (*** neplatí pro lithium-iontové akumulátory a adaptéry na baterie AA1)
- Napětí akumulátoru: 12 V
- Pracovní rozsah, hodnota: 30 m
- Laserová dioda: 500–540 nm, < 10 mW
- Provozní teplota: -10 – 40 °C
- Skladovací teplota: -20 – 70 °C
- Třída laseru: 2
- Pracovní dosah: až 30 m
- Pracovní rozsah s přijímačem: až 120 m
- Přesnost nivelace: ±0,2 mm
- Rozsah samonivelace: ± 4°
- Nivelační doba: 4 s
- Napájení: Akumulátor 12 V Li-Ion, 4x 1,5 V LR6 (AA)
- Doba provozu, max.: 6 h (Li-Ion) a 4 h (4× AA) v tříčárovém režimu
- Stativový závit: 1/4", 5/8"
- Hmotnost, cca: 0,9 kg
- Barva laserové čáry: zelená
- Projekce: 3x čára 360°
- Kompatibilní laserové přijímače: LR 7
|
Návod k obsluze Křížový laser Bosch GLL 3-80 CG
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 319 stránek, formát PDF, velikost souboru 12.19 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Křížový laser Bosch GLL 3-80 CGPo dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Křížový laser Bosch GLL 3-80 CG
Technické parametry Křížový laser Bosch GLL 3-80 CG| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Druh laseru | křížový | Měřicí dosah Měřicí dosah v metrech si vyberte podle toho, jak dlouhý dosah paprsku potřebujete. Na výběr máte od 8 až po 40 m - Měřicí dosah | 120 m | Přesnost měření +/- Přesnost měření od 0,3 mm po 3 mm. Profesionálnější lasery mají vyšší přesnost, pokud však potřebujete laser na jednoduché úkony a měření nemusí být navlas přesné, postačí vám nižší přesnost - Přesnost měření +/- | 0.2 mm | Výpočet ploch V laseru si můžete navolit výpočet plochy, což oceníte např. při tapetování nebo pokládání podlahy. Díky tomu zjistíte, kolik materiálu potřebujete - Výpočet ploch | Ne | Výpočet objemů V laseru si můžete navolit výpočet objemů různých geometrických útvarů - Výpočet objemů | Ne | Funkce výpočtů dle Pythagorovy věty Funkce Pythagorovy věty umožní nepřímé měření délek a výšek jednoduchým zaměřením na měřicí body. Pomůže vám např. v hůře dostupných místech - Funkce výpočtů dle Pythagorovy věty | Ne | Poloměr měření Poloměr měření máte na výběr 120, nebo 360°, jde vlastně o úhel rozvětvení laserové čáry - Poloměr měření | 360 ° | Rozsah samonivelace +/- Samonivelační funkce automaticky nastaví paprsek laseru do přesné polohy, takže můžete pokračovat v naprosto přesném měření. Nejpřesnější hodnota samonivelace je 360° - Rozsah samonivelace +/- | 4 ° | Akumulátorový program Akumulátorový program je systém bateriového napájení zařízení, díky kterému nepotřebujete napájení ze sítě, takže jej využijete na libovolném místě - Akumulátorový program | Bosch 12 V Professional | | Nabíječka v balení | Ano | | Barva laseru | zelený | | Rozměry výrobku | | Hmotnost výrobku | 2.2 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 36.0 cm | | Výška balení | 15.5 cm | | Hloubka balení | 44.6 cm | | Hmotnost balení | 4.7 kg |
Hodnocení80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 27 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
krovinorez th26 Made in japan
... XIAOMI Redmi A 7 4 GB / 64 GB... Prosím o zaslání návodu k obsluze automatické pračky Candy, model
CSO 1285TW4/1-S.
Děkuji... BaByliss®️MEN
Model 7056NU... Amica HKG 75223... CoolZ 32...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
černé tečky pánev i-premium stone Autor: neznámý Pánev Tescoma i - Premium Stone používám několik let pánev wok i premium stone. Teď jsem si všimnul, že při restování zeleniny se na zelenině začly objevovat černé tečky. Jak jsem zjistil, když jsem do pánve nalil vodu, tyto černé tečky jsou na povrchu pánve v těch miniaturních dírkách... Baterie model chy-6S1P 21,6v2ah Autor: Anna Elektrická koloběžka Denver SCK-5300 Dobrý den máte prosí na skladě baterií na kolobezku denver SCK5400?Děkuji Kolářová ... Boční vůle štípacího pístu. Autor: Blaho Štípač dříví Scheppach HL 1200s Dobrý den, žádám o servis. Velká vůle štípacího pístu.
Blaho Josef Olomouc
Tel. 739617027
Děkuji.... Gorenje ECS 5350 WA Autor: Ladislav Sklokeramický sporák Gorenje ECS5350XA Entry steam Dobrý dwn .Při spuštění trouby se mě uzavře zamek a trouba hned vypne.Prosím co dělat?Neppdařilo se mě ho vypnout... Dotaz ohledne podsviceneho panelu a ovladani vinoteky Autor: Michal Vinotéka Philco PW 12 F černá Chtel jsem se zeptat jak odemknu ovladaci panel pokud je zamknuty, jelikoz mi winoteka normalne funguje , kdyz ji zaaunu do elektriky tak se rozsviti kolik v ni je stupnu a zacne automaticky chladit az na teplotu 12 stupnu ale nefunguje nic z ovladaciho panelu jako volba druhu vi... |
|