NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Kuchyňská váha Gallet Maris BAC 927

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Kuchyňská váha Gallet Maris BAC 927 nerez

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Kuchyňská váha Gallet Maris BAC 927 nerez Obsah českého návodu Kuchyňská váha Gallet Maris BAC 927
  • Zařazení produktu: Kuchyňské váhy Gallet
  • Značka: Gallet
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Gallet Kuchyňské váhy

Kuchyňská váha Gallet Maris BAC 927 nerez Kuchyňská váha Gallet Maris BAC 927 nerez Kuchyňská váha Gallet Maris BAC 927 nerez Kuchyňská váha Gallet Maris BAC 927 nerez Kuchyňská váha Gallet Maris BAC 927 nerez
Návod k obsluze Kuchyňská váha Gallet Maris BAC 927 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Gallet a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Gallet návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Gallet výrazně zkracujete jeho životnost!



Popis produktu


Nová digitální váha Gallet 927 v nerezovém provedení potěší svými skromnými rozměry, LCD displejem, funkcí TARE - nulování a dovažování a přesností rozlišení na 1 g. Její maximální kapacita je 5 kg.

Velmi praktická je také funkce měření objemu vody a mléka. Ta pomůže hlavně při pečení a funkce automatického vypnutí po dvou minutách nečinnosti ušetří baterie.

Váha se snadno udržuje právě díky nerezovému povrchu a protikluzové nožičky zaručí stabilitu během vážení. Dokáže vážit v různých měrných jednotkách g:kg, lb:oz, ml a fl´oz

Nová digitální váha Gallet 927 v nerezovém provedení potěší svými skromnými rozměry, LCD displejem, funkcí TARE - nulování a dovažování a přesností rozlišení na 1 g. Její maximální kapacita je 5 kg.

Velmi praktická je také funkce měření objemu vody a mléka či automatické vypnutí po dvou minutách nečinnosti.

Váha se snadno udržuje právě díky nerezovému povrchu a protiskluzové nožičky zaručí stabilitu během vážení. Dokáže vážit v různých měrných jednotkách g:kg, lb:oz, ml a fl´oz Digitální kuchyňská váha

  • Maximální kapacita váhy do 5 kg
  • Vysoká přesnost vážení s rozlišením na 1 g
  • Měření objemu vody a mléka
  • LCD displej s bílým podsvícením znaků
  • Možnost vážení v následujících jednotkách – g:kg (gramy:kilogramy); lb:oz (libry:unce); ml:voda; ml:mléko (mililitry) a fl´oz:voda; fl´oz:mléko (tekutá unce)
  • Možnost odečtení hmotnosti nádoby nebo postupné dovažování funkcí TARE
  • Automatické vypnutí po 2 min. nečinnosti
  • Protiskluzové nožičky pro vyšší stabilitu na pracovní ploše
  • Snadná a hygienická údržba
  • Indikátor přetížení, indikátor slabé baterie
  • Nerezové provedení
  • Provoz na 2 ks baterie AAA (součástí balení)


Návod k obsluze Kuchyňská váha Gallet Maris BAC 927 nerez

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 44 stránek, formát PDF, velikost souboru 8 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Kuchyňská váha Gallet Maris BAC 927 nerez

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Kuchyňská váha Gallet Maris BAC 927 nerez

Technické parametry

Kuchyňská váha Gallet Maris BAC 927

Záruka 24 měsíců
Další parametry
TARA
Po zvážení jedné suroviny lze váhu vynulovat, přidat na váhu další surovinu a opět ji přesně odvážit - TARA
Ano
Maximální zatížení 5 kg
Mísa na vážení Ne
Přesnost vážení 1 g
Výpočet nutričních hodnot
Tato funkce umožňuje vybrat na váze váženou potravinu a váha vypočítá nutriční hodnotu podle naměřené váhy dané potraviny - Výpočet nutričních hodnot
Ne
Typ baterie AAA
Počet baterií 2
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 15.0 cm
Výška výrobku 2.0 cm
Hloubka výrobku 22.5 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.0 cm
Výška balení 26.0 cm
Hloubka balení 3.5 cm
Hmotnost balení 0.5 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 53 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Kúpim návod pre pračku s názvom Grand Vita Mix Pover Sistem ...
Automatická turistická pračka mini skládací kod1624581194...
Elektrický přístroj na úlevu od bolesti krku | MEGANECK...
šicí stro Singer silver line 893 ĎAKUEM...
Kráječ Zelmer, typ 294 Bolero...
Telefon HUAWEI p 10 Lite 5.2. Děkuji....

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz
Autor: Jiří
Tiskárna Samsung Xpress M2026W
Jak nainstalovat tiskárnu Samsung Xpress M2026 (připojení k notebooku)....
Nápověda
Autor: LUKÁS
Mobilní telefon Honor 9S černý
Dobrý den potřebuju na Honoru 9s po obnovení továrního nastavení odstranit Huawei ID účet.. Nemám přístup k číslu ani mailu zadané na Huawei ID účtu.. Hauptmann Lukáš ...
Ovladač svetla
Autor: Augustin
Ovladač LEDVANCE SMART WiFi Remote Controller
Jak aktivují aby sem ovládal přes vifi...
Vytáhnutí nádoby na zeleninu
Autor: Hana
Lednice Gorenje HZF3668SED
Dobrý den,nejde mi vytáhnout nádoba na zeleninu,co mám uvolnit?Děkuji za odpověď...
Odemknutí stanice
Autor: Orság
Televize LG 55NANO79 černá
Zamkl jsem některé stanice na odemčení neznám kód....



Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2026

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou