NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Kuchyňský robot Orava Chef bílý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Kuchyňský robot Orava Chef bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Kuchyňský robot Orava Chef bílý Obsah českého návodu Kuchyňský robot Orava Chef bílý
 • Zařazení produktu: Kuchyňské roboty Orava
 • Značka: Orava
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Orava Kuchyňské roboty

Kuchyňský robot Orava Chef bílý Kuchyňský robot Orava Chef bílý Kuchyňský robot Orava Chef bílý Kuchyňský robot Orava Chef bílý Kuchyňský robot Orava Chef bílý Kuchyňský robot Orava Chef bílý Kuchyňský robot Orava Chef bílý Kuchyňský robot Orava Chef bílý Kuchyňský robot Orava Chef bílý
Návod k obsluze Kuchyňský robot Orava Chef bílý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Orava a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Orava návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Orava výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Orava Chef, bílá


Multifunkční kuchyňský robot Orava Chef je vybaven výkonným motorem s příkonem 1 400 W, který se postará o precizní hnětení, šlehání i míchání. Robot disponuje planetárním systémem míchání, při kterém dochází k dvojímu pohybu pro dokonale smíchaná těsta a vyšlehané směsi. Nastavit lze až 6 rychlostí a během provozu oceníte také pulzní spínač či gumové přísavné nožičky pro větší stabilitu.

Bohaté příslušenství


Model Chef spojuje v jednom přístroji mnoho různých způsobů využití. V příslušenství najdete hnětací hák, hnětací a šlehací nástavec, kovový mlýnek na maso se 3 nástavci, nástavec na strouhání, příslušenství pro plnění klobás a jitrnic, formu na cukroví, nerezovou mísu o objemu 7 l a skleněnou nádobu pro mixování o objemu 1,5 l.
 

Klíčové vlastnosti:


 • Kuchyňský robot s příkonem 1 400 W
 • Planetární systém míchání pro hnětení, šlehání, míchání
 • Režim Pulse, 6 rychlostí
 • Odolné nástavce
 • Příslušenství pro plnění klobás a jitrnic
 • Kovový mlýnek na maso s třemi nástavci, forma na cukroví
 • Nástavec na strouhání se 3 struhadly
 • Nerezová mísa 7 l, skleněná nádoba mixéru 1,5 l

 
 
Výkonný 1 400W motor!
 
 
 
 

Výkonný robot


Kuchyňský robot Orava Chef disponuje vysoce výkonným motorempříkonem 1 400 W, který se nezalekne žádné náročné práce. Robot pracuje rychle, precizně a vytrvale, dokud není všechna práce hotová. Během provozu oceníte pulzní spínač i gumové přísavné nožičky pro větší stabilitu.
 
 
 
 

 
 
 
 

Planetární míchání


Planetární systém míchání je moderní způsob míchání ingrediencí, kterým jsou vybaveny kvalitní kuchyňské roboty. Při míchání dochází k dvojímu pohybu, kdy se metla otáčí jedním směrem a ložisko zařízení se točí opačným směrem.
 
 
 
 

 
 
 
 

Dokonalé výsledky


Výkonný robot se postará o dokonale smíchanou jednolitou směs a propracovanou hmotu. Nyní pro vás bude hnětení dvojité porce kynutého těsta na rodinnou oslavu úplná hračka.
 
 
 

 
 
 
 

Snadné šlehání


Vyšlehejte si sníh z bílků jako v profesionální restauraci. Praktická šlehací metla vykouzlí ten nejdokonalejší sníh, jaký jste kdy viděli. Připravte pro vaše nejbližší lahodnou nádivku nebo bezkonkurenční šlehačku na dort.
 
 
 
 


 

Odolné nástavce


Kuchyňský robot je multifunkční zařízení, které v jediném spotřebiči spojuje mnoho různých způsobů využití. Během prvního použití si zamilujete odolné nástavce na šlehání, míchání a hnětení. Nástavce jsou vyrobeny z kvalitního nerezového materiálu.
 
 
 

Ovládací páka


Pro jednoduché odklopení horní části robotu stačí pouze umístit páčku do spodní polohy a umístit robot do požadované polohy. Tuto možnost oceníte především během nutnosti výměny metly nebo sejmutí nádoby s již hotovým těstem.
 
 

 
 
 

Posuvné ovládání


Dolní číst přístroje je vybavena hlavním knoflíkem ovládání. Pro nastavení jedné z 6 rychlostí stačí pouze pootočit knoflíkem. Pro maximální přehlednost aktuálně nastavené rychlosti je okolní část knoflíku opatřena přehledným popisem jednotlivých rychlostí.
 
 

 
 
 

Kovový mlýnek


Mezi bohaté příslušenství kuchyňského robotu patří také kovový mlýnek na maso se 3 nástavci pro různou tloušťku mletí. Pohodlně si tak můžete připravit maso na nejrůznější pokrmy.
 
 
 

 
 
 

Sklenění nádoba


Pro mixování omáček, polévek, koktejlů nebo smoothie oceníte skleněnou nádobu mixéru o objemu 1,5 l. Praktické víko je vybaveno otvorem pro doplňování surovin do mixéru během provozu.
 
 
 
 
 

 
 
 

Nerezová nádoba


Vymíchejte nebo vyšlehejte dokonalé těsto i vaše vyhlášené krémy do dortů a koláčů v praktické míse o objemu 7 l. Nerezová mísa se pyšní kvalitním zpracováním a dlouholetou životností.
 
 
 

 
 
 

Odklápěcí víko


Hnětený obsah nerezové nádoby je chráněn plastovým víkem. Praktické víko s odklopnou částí zajišťuje maximální bezpečnost během provozu a umožňuje přidávání surovin do mísy během hnětení či šlehání.
 
 
 

 
 
 

Forma na cukroví


Už naše babičky milovaly vytlačované cukroví. Ozdobná nerezová forma nabízí 4 druhy tvaru cukroví, které lze snadno nastavit a upevnit na masomlýnek.
 
 
 

 
 
 
 

3 struhadla


Na struhadle se 3 různými velikostmi můžete krájet a strouhat zeleninu a ovoce do salátů, ale i na sladké a slané koláče. Užívejte si přípravu oblíbených pokrmů s šikovným pomocníkem značky Orava!
 
 
 
 

 
 
 
 

Domácí lahůdky


Snili jste o vlastních uzeninách či lahodných domácích hamburgerech? S mlýnkem snadno rozemele maso na poctivý burger a hravě si na něm připravíte i domácí klobásky nebo jitrnice pro celou rodinu a přátele.
 
 

 
 
 

Extra nástavce


Pokud patříte mezi milovníky italských těstovin, zamilujete si 6 různých disků pro snadnou a rychlou přípravu domácích těstovin. Sestavení disků je jednoduché a rychlé a jejich údržba je nenáročná. Výměnné nástavce na těstoviny nejsou součástí příslušenství robotu Orava Chef.Multifunkční kuchyňský robot 1 400 W.
 • Moderní a elegantní design
 • Planetární systém hnětení, šlehání a míchání
 • Odolné nástavce na šlehání, míchání a hnětení
 • Nerezová mísa, objem 7 l
 • Skleněná nádoba mixéru o objemu 1,5 l
 • Výkonný motor 1400 W
 • Kovový mlýnek na maso s třemi nástavci pro různou tloušťku mletí
 • Příslušenství pro plnění klobás a jitrnic
 • Forma na cukroví
 • Nástavec na strouhání se 3 struhadly
 • 6 rychlostí
 • Režim Pulse
 • Snadné čištění
 • Gumové přísavné nožičky pro větší stabilitu robotu
 • Napájení: 230 V~ 50 Hz, 1 400 W
EXTRA výměnné nástavce na tvorbu těstovin - příslušenství k dokoupení, není součástí balení.
 • Pro milovníky italských těstovin
 • 6 různých disků pro snadnou a rychlou přípravu domácích těstovin
 • Jednoduché a rychlé sestavení
 • Snadná údržba
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Kuchyňský robot Orava Chef bílý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Kuchyňský robot Orava Chef bílý je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Kuchyňský robot Orava Chef bílýStáhnout PDF návod - Kuchyňský robot Orava Chef bílý
(PDF file, 4.72 MB)


Technické parametry

Kuchyňský robot Orava Chef bílý

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Funkce a příslušenství robota strouhání, krouhání, mísení, plnění uzenin, tvořítko na cukroví, masomlýnek, mixér, krájení, hnětení
Planetární systém míchání
Označuje se také jako Multi-motion drive. Metla robotu se otáčí kolem své osy a také kolem obvodu mísy. Suroviny jsou kvalitněji promíchány - Planetární systém míchání
Ano
Objem hlavní nádoby 7 l
Ovládání
Typ ovládání
Typ ovládání určuje způsob, jakým se zařízením budete manipulovat. Elektronické ovládání spoléhá na tlačítka a elektroniku, mechanické na ruční spínače, otočné regulátory a páky - Ovládání
posuvné
Počet rychlostí 6
Pulzní spínač
Přístroj pracuje pouze při stisknutém tlačítku pulzního spínače. Lze využít, pokud např. potřebujete, aby přístroj pracoval pouze po velmi krátkou dobu na plný výkon - Pulzní spínač
Ano
Plynulá regulace rychlosti Ano
Příkon robota 1400 W
Materiál nádoby nerez
Retro Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 33.0 cm
Výška výrobku 33.6 cm
Hloubka výrobku 19.5 cm
Hmotnost výrobku 4.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 54.0 cm
Výška balení 42.0 cm
Hloubka balení 32.0 cm
Hmotnost balení 8.9 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 86 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Prosím o zaslání Návod k obsluze k tiskárně HP lASER jET pRO m 25 A ...
vestavná trouba Electrolux PNO949499046-00...
Rádio budík SMARTON SM 905...
Návod k použití svářečky folií ETA 0760...
Telefon Xiaommi Redmi Note 10 5G...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Návod na Xiaomi RED Mi 9A
Autor: Bruno Radecki
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9A -
Návod na Xiaomi RED Mi 9A...
NÁVOD na Xiaomi RED Mi 9A
Autor: Bruno Radecki
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9A -
Mate návod na mobilní telefon v češtině...
Uvedeni zpět do provozu po výpadku proudu
Autor: Dalibor Adam
Americká lednice Samsung RS68N8231S9 EF Inoxlook
Došlo výpadku k proudu a po zpětnahození blikají všechny kontrolky a nereaguje na žádné podržení tlačítka. Jak spustit?...
Dotaz
Autor: Peter
Powerbank Prestigio Graphene PD Pro 20
Kde sa nachádza servis Slovensko/ Česko?...
Scháním manuál auto rádio Kenwood kdc-bt440u
Autor: Honza
Autorádio s CD KENWOOD KDC-BT440U černé
Poradíme někdo díky. ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Set-top box Tesla SENIOR T2 černý
https://www.euronics.cz/ navod/ set-top-box-tesla-senior-t2-cerny-tesseniort2/ p554473/
Detail - DVB-T2 přijímač Maxxo T2 HEVC H.265
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ dvb-t2-prijimac-maxxo-t2-hevc-h-265-wifi-adapter-cerny-939-cesky-navod.pdf
Detail - Čtečka e-knih Amazon Kindle Touch 2019
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ctecka-e-knih-amazon-kindle-touch-2019-s-reklamou-cerna-37479-cesky-navod.pdf
Detail - Čtečka e-knih Amazon Kindle Touch 2020
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ctecka-e-knih-amazon-kindle-touch-2020-bez-reklamy-bila-64132-cesky-navod.pdf
Detail - Čtečka e-knih Amazon KINDLE PAPERWHITE 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ctecka-e-knih-amazon-kindle-paperwhite-3-2015-bez-reklam-bila-14304-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021