|
Český návod k obsluze Lapač hmyzu Cattara Midge Block Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Lapač hmyzu Cattara Midge Block
- Zařazení produktu: Lapače/hubiče/odpuzovače Cattara
- Značka: Cattara
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Cattara Lapače/hubiče/odpuzovače
|
Návod k obsluze Lapač hmyzu Cattara Midge Block obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Cattara a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Cattara návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Cattara výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuCattara Midge Block se svítilnou Svědivé komáří štípance a otravné bzučení much i nepříjemné nálety můr patří minulosti. Lapač Cattara Midge Block vás zbaví obtěžujícího hmyzu doma, na chatě i v kempu na chorvatské pláži. Paprsky ultrafialové lampy hmyz nalákají, a poté co dosedne na kovovou síť pod vysokým napětím, zahubí jej elektrickým proudem. Bez chemických látek, zápachu a zbytečného odpadu. Lapač navíc využijete i jako stylovou lampu, stačí jedním tlačítkem přepnout do režimu svícení. Díky kombinaci režimu lapače a lampy, můžete používat obě funkce dohromady. Je přenosný a nabijete jej ze slunce Lampu postavíte na stůl, zavěsíte do stanu nebo když se vydáváte se na noční procházku, popadnete lapač Cattara Midge Block za integrované madlo. Hmyz si na vás nepřijde a navíc krásně vidíte na cestu. K nabíjení vám pak přes den stačí sluneční paprsky, díky systému solárního nabíjení. Lapač ale dobijete i ze zásuvky micro USB kabelem (je součástí balení) nebo pomocí baterie. Lapač hmyzu Cattara Midge Block se svítilnou - Lampička s elektronickým lapačem hmyzu, který využívá světlo s ultra fialovými paprsky pro efektivní nalákání létavého hmyzu (např. mouchy, můry, moly, komáry a další). Hmyz je po kontaktu s kovovou sítí pod vysokým napětím zahuben elektrickým proudem. Přístroj k hubení nevyužívá žádných chemických látek, pracuje bez zápachu a bez znečištění.
- Přístroj je vhodný pro použití doma, na zahradě, v kempu, ale i v restauracích a kantýnách, kancelářích, nemocnicích atd. Přístroj lze postavit na stůl, zavěsit a je vhodný k přenášení.
- Jako další doplněk zařízení patří solární panel pro průběné dobíjení na přímém osvětlení.
- Pro běžné osvětlení jsou použity SMD LED se světelným tokem 60 lm napájené pomocí akumulátoru Li-Ion 18650. Pro nabíjení je určen přibalený mikro USB kabel.
- Ovládání je řešeno jedním tlačítkem, pomocí kterého lze střídat režimy svícení, lapače a kombinací obou funkcí. Svítilna má rozměry 100 x 100 a výšku 205 mm s hmotností 370g.
Technická data - Světlo SMD LED
- Světelný tok 60 lm
- Napájení Li-Ion 18650
- Nabíjení micro USB / Solární panel
- Rozměry 100 x 100 x 205 mm
- Hmotnost 370 g
- Doba nabíjení 5 hod
- Doba lapání 9 hod
- Doba svícení 13 hod
- Doba lapání se svícením 6 hod
|
Návod k obsluze Lapač hmyzu Cattara Midge BlockStažení PDF návodu k obsluze pro Lapač hmyzu Cattara Midge Block není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Lapač hmyzu Cattara Midge Block| Záruka | 24 měsíců | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 22.3 cm | | Výška balení | 11.5 cm | | Hloubka balení | 11.2 cm | | Hmotnost balení | 0.5 kg |
Hodnocení90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 86 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
klarstein skytower smart sl 460m... Dobrý den,
potřebuji uživatelskou příručku pro pomalý hrnec SCV1600BS-1 v češtině.
Předem děkuji a přeji hezký den.
S pozdravem Pet... dobry den,
potrebuju navod na vetrak Honeywell HS 545E, nenasla jsem ho tady, je mozne ho zaslat na email.
diky moc
J kopecka... Mám záujem o návod k obsluhe Smart bracelet D18. Ďakujem
... servisný manuál- návod SENCOR SAC MT1210CH... Lednice LG GBB62PZGFN...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Dotaz Autor: Šašinka Vířivka Intex 28430 PureSpa Plus Bubble Dobrý den. Koupili jsem vířivku Intex Pure Spa. Je zde filtr S2, který je umístěn vně vířivky. Velmi špatně ale filtruje, nehledě k tomu, že mřížka ve vířivce, kterou proudí voda ven k filtru se častěji zanese a snižuje účinnost. Velmi špatné řešení. ... Dotaz Autor: Ondřej Vířivka MSpa Tekapo C-TE061 Po zapojení do zásuvky ovladač nereaguje, displej nesvítí. Včera fungovala a dnes tento problém. ... Dotaz Autor: Ola Mrazák GORENJE FN619EEW5 Do ty den,prosím o odpověď proč mrazák při otevreni stále bliká???Děkuji.....jel normálně bez blikání až dnes(může to být teplotou vzduchu???) bliká.
Děkuji za odpoved... Vypadávání zvuku Autor: Marie Satelitní přijímač Tesla TE-3000 černý Dobrý den, u přijímače Tesla TE3000 mi vypadává v současné době po krátké době zvuk a už nenaskočí. Až po vypnutí a po nějaké době po opětovném zapnutí na krátkou dobu naskočí, pak zase vypadne. Může to být přehřátím nebo čím. Děkuji za odpově... Intex bazén frame obdélník lll Autor: Andrea Bazén Intex Frame Family III 4,5x2,2x0,84 Dobrý den, prosím vás jaký dát podklad když mám na zahradě hraboše a krtky a povrch není rovný ... |
|