Lapač hmyzu Nedis INKI110CBK16 černý
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Lapač hmyzu Nedis INKI110CBK16 černý
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Lapač hmyzu Nedis INKI110CBK16 černý Obsah českého návodu Lapač hmyzu Nedis INKI110CBK16 černý
  • Zařazení produktu: Lapače/hubiče/odpuzovače Nedis
  • Značka: Nedis
  • Autorizovaný servis Nedis Lapače/hubiče/odpuzovače
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Nedis výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Nedis INKI110CBK16, černá
Odstraňte ze svého obytného prostoru obtížný létající hmyz, pomůže vám k tomu lapač hmyzu Nedis INKI110CBK16. Snadno přivábí komáry, moly či ovády a to až z okolí 50 m2. Jistě vám bude sympatické, že pracuje s vysokým napětím, čili naprosto ekologicky a k hubení hmyzu není třeba žádných toxických chemických prostředků. Elektrický spotřebič se pyšní nízkou spotřebou energie, dosahuje maximálního příkonu 16 W. Pro spuštění stačí zapojit 1m kabel do zásuvky.
Dokonalý pro cestování
Klíčové vlastnosti:
  • Vyniká nízkou spotřebou energie
  • Vábí komáry a malý létající hmyz z okolí 50 m2
  • Provoz je ekologický a netoxický
  • Závěsné poutko umožňuje snadné zavěšení
  • Může se pochlubit velmi tichým chodem
  • Pro bezpečnost je vybaven vnější ochrannou mřížkou
Použití v exteriéru
Lapač hmyzu Nedis je díky 1m kabelu a krytí IP20 možné používat ve venkovních prostorech. Spotřeba elektřiny je nízká, maximální příkon dosahuje 18 W.
Bezpečnost na prvním místě
Elektrický lapač hmyzuVlastnosti• Ekologický a netoxický: pracuje s vysokým napětím.
  • Vyjímatelná sběrná přihrádka
  • Součástí je řetěz na zavěšení
  • Otevřené provedení pokrývá velkou oblast
  • Energeticky úsporný provoz: 2x 8 WSpecifikace
    • Příkon 16 W
    • Pokrytí 50 m2
    • Typ světla UV-A
    • Typ žárovky 2x F8T5/BL
    • Napájení 230 V
    • Délka kabelu 1 m
    • IP krytí IP20
    • Do interiéru
    • Druh ochrany proti škůdcům - světelná past
    • Hubicí prostředek proti - komáři, malý létající hmyz
Návod k obsluze Lapač hmyzu Nedis INKI110CBK16 černý
Technické parametry
Záruka 24 měsíců
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 27.0 cm
Výška balení 10.5 cm
Hloubka balení 43.0 cm
Hmotnost balení 1.9 kg
Hodnocení
80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5
Tento produkt už hodnotilo 47 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Novy klimatizacny system 4-V-1 bez vonkajsej jednotky /chladi a kuri /...
Recorder Thomson dar 2060 ...
televize LG OLED evo AI...
Český návod Automatická pračka GODDESS WFC815M7 bílá...
Jamo S 606 130W/210W, 6 Ohm...