|
Český návod k obsluze Laserový dálkoměr Fieldmann FDLM 1030 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Laserový dálkoměr Fieldmann FDLM 1030
- Zařazení produktu: Lasery Fieldmann
- Značka: Fieldmann
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Fieldmann Lasery
|
Návod k obsluze Laserový dálkoměr Fieldmann FDLM 1030 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Fieldmann a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Fieldmann návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Fieldmann výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuFieldmann FDLM 1030 laserový dálkoměr Měříte často vzdálenost objektů například na stavbě? Pak se laserový dálkoměr Fieldmann FDLM 1030 stane vaším nepostradatelným společníkem. Se svým rozsahem od 0,2 do 30 metrů se hodí na měření krátkých, středních i delších vzdáleností a zároveň vyniká přesností na 2 milimetry. Laserový dálkoměr napájí 2 alkalické AAA baterie. Dálkoměr disponuje funkcí jednoho i více měření, zvukovým signálem a podsvícením pro práci za zhoršených světelných podmínek. Fieldmann FDLM 1030 je laserový typ třídy 2 630 – 670 nm < 1 mW. Klíčové vlastnosti: - Laserový dálkoměr
- Rozsah měření od 0,2 do 30 metrů
- Přesnost na 2 milimetry
- Napájení na 2 alkalické AAA baterie
- Funkce více měření, zvukového signálu a podsvícení
- Laserový typ třídy 2 630 – 670 nm < 1 mW
Laserový dálkoměr Fieldmann FDLM 1030 - Rozsah měření: 0,2 - 30 m
- Přesnost měření: +/- 2 mm
- Laserový typ třídy 2, 630 - 670 nm < 1 mW
- Jednotky: m/ ft
- Typ baterií: alkalické AAA 2 ks
- Funkce jednoho měření
- Funkce více měření
- Funkce pípnutí a podsvícení
|
Návod k obsluze Laserový dálkoměr Fieldmann FDLM 1030
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 72 stránek, formát PDF, velikost souboru 2.13 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Laserový dálkoměr Fieldmann FDLM 1030Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Laserový dálkoměr Fieldmann FDLM 1030
Technické parametry Laserový dálkoměr Fieldmann FDLM 1030| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Druh laseru | laserový dálkoměr | | Měřící dosah | 30 m | | Přesnost měření +/- | 2 mm | | Výpočet ploch | Ne | | Výpočet objemů | Ne | | Funkce výpočtů dle Pythagorovy věty | Ne | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 4.0 cm | | Výška výrobku | 10.0 cm | | Hloubka výrobku | 2.0 cm | | Rozměry balení | | Šířka balení | 13.0 cm | | Výška balení | 3.5 cm | | Hloubka balení | 20.0 cm | | Hmotnost balení | 0.2 kg |
Hodnocení40% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 1 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Dobrý den, mám zájrm o návod ke kuchyňskému robotu EUROFIT MASTER... povwermat IMGTS-160L... Dobrý deň,prosím o návod k elektickému robotu na okna Liectroux WS1080.
Ďakujem... Dobrý deň,prosím o návod k elektickému robotu na okna Liectroux WS1080.
Ďakujem... Pračka Beko-WB 6006 RS... Dobry den. Prosím Vás o návod, pokud ho máte, k parnímu čističi ModelHome MO-0043X1. Děkuji. S pozdravem Klečková...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Dotaz Autor: neznámý Elektrické kolečko Zipper Zi-EWB150-100l Dobrý den, před 3 týdny jsme kupovali elektrické kolečko Zipper, motorek se vypíná a přeskakuje přes pastorek. Chvíli jedou, pak se vypnou… odvést na reklamaci nebo máme něco špatně zapojené? Děkuji ... Stolní telefon Siemens Gigaset DA710 Autor: Stanislava Domácí telefon Siemens Gigaset DA710 černý Požádám o návod k obsluze stolního telefonu Siemens Gigaset DA710.
Děkuji.... Tyčový vysavač Concept VP4201 Wet and Dry 3v1 Autor: neznámý Tyčový vysavač Concept VP4201 Wet and Dobrý den,vysavač přestal sat.Vse je vycistene ale přesto nesaje... Omylem špatně nasypaná káva Autor: Andrea Automatický kávovar De Longhi Magnifica Evo Dobrý den byla jsem u syna a kávu jsem nasypala do přihrádky na čaj.Da se to prosím nějak vyčistit?... ivysílání na TV Panasonic Autor: Ivan Televize Panasonic TX-50HX800E černá stříbrná Dobrý den,
jak mohu sledovat ivysílání na TV Panasonic TX-50HX800E VIERA 3.20.2. ? Mám kab. televizi "Sledování TV".
Je to pravda, že s popsanou TV to nejde?
S pozdravem
Vasilev... |
|