NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
LED pásek WG 16, s ovladačem,

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze LED pásek WG 16, s ovladačem, Bluetooth, 2x5 m

Pro zvětšení klikněte na obrázek
LED pásek WG 16, s ovladačem, Bluetooth, 2x5 m Obsah českého návodu LED pásek WG 16, s ovladačem,
 • Zařazení produktu: LED pásky WG
 • Značka: WG
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis WG LED pásky

Návod k obsluze LED pásek WG 16, s ovladačem, obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku WG a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální WG návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku WG výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

WG 16, s ovladačem, Bluetooth, 2x5 m


LED páska od společnosti WG rozzáří každý vnitřní prostor, i každé zákoutí vaší terasy, pergoly nebo zahradního altánku. Dvě role LED kabelu smotaných po 5 metrech, v celkové délce skvělých 10 metrů, poskytují spousta zábavy a potěšení z barevného spektra. LED diody nabízí maximální výkon 1× 36 W, s úrovní světelného toku 65 lm. Napájení pásky je zajištěno připojením do elektrické sítě s aplikovaným napětím 220 až 240 V a 50 až 60 Hz (vstupní napětí LED pásky 12V / 3A). Tento LED kabel vyniká úsporným provozem a dlouhou životností až 30 000 hodin.

Odolná vůči prašnosti i humiditě


Stupeň krytí LED pásky IP65 poskytuje volný výběr co se týká jejího umístění. Je možné ji připevnit jak uvnitř domu, tak aplikovat i v exteriéru. Díky vysokému stupni krytí je odolná vůči zvýšené vlhkosti vzduchu a částicím prachu. Tento WG pásek je novinkou na trhu nabízející změnu teploty chromatičnosti, a tak svým barevným schématem zajisté zaujme všechny členy rodiny i příchozí návštěvy.


 

Klíčové vlastnosti:


 • LED páska s širokou škálou RGB
 • Stupeň krytí LED pásky IP65 zajistí ochranu proti vniknutí prachu a vlhkosti
 • Snadné ovládání dálkovým ovladačem i přes aplikaci
 • Možnost zkrácení pásky

 
Přimíchá barevné variace nejen do vašeho domu, ale vytvoří i zajímavou kulisu ve vaší zahradě. 

 


 Flexibilní a snadno aplikovatelná


Délku LED pásky si můžete upravit odstřihnutím (po 10 cm, tj. 3 LED diody) ve vyznačených spojovacích bodech, kde je přesně vyznačena linie řezu. Odměřte a ustřihněte pásku v místě přerušení, tak aby pokrývala vámi zvolenou vzdálenost, kterou chcete nasvítit. Před ustřižením vždy zkontrolujte, že část, kterou budete nalepovat, je zakončena správnými konektory. Páska může být nalepena pouze na rovný a nepórovitý povrch. Před vlastním lepením doporučujeme plochu, na kterou budete pásku lepit, zbavit všech nečistot a mastnoty. Ujistěte se, že LED kontrolér je umístěn na viditelném místě, kam je možné přímo zacílit dálkovým ovladačem.
 


 

Pohodlné dálkové ovládání


 Zvolte si barevnou teplotu anebo vylaďte jas světla na než máte zrovna náladu, a které harmonizují s daným pozadím. Z pohodlí zahradního posezení nebo od jídelního stolu umístěného na terase, můžete ovládat jednotlivé doplňkové funkce dálkovým ovladačem nebo mobilním telefonem na dálku přes aplikaci. Výhodou je, že ovladač není třeba jakkoliv s páskou párovat a lze ji přímo používat přesně podle vašich potřeb. Knoflíková baterie CR2025-2032 zabezpečuje hladký chod dálkového ovladače a není standardně součástí výrobku. Jednoduchý postup při stažení požadované Bluetooth aplikace a jste v mžiku připraveni používat pásku přesně podle vašich potřeb.
 


 


Synchronizace s hudbou


 Vyberte si oblíbenou skladbu a vylaďte ji se světelnými efekty vaší WG LED pásky a získáte dokonalý požitek z poslechu. Výhody digitálního LED pásku spočívají v možném nastavení libovolné světelné scény. Světelná scéna se mění na základě rytmu hudby.
 


 

Obsah balení:


 • 2× LED páska 5 m (celkem 10 m)
 • 1× konektor s LED kontrolérem
 • 1× rozbočovač
 • 1× síťový adaptér
 • 1× dálkový ovladač
 • 1× uživatelský manuál

WG 16 je LED pásek, který se výborně hodí pro použití uvnitř i venku. Odolné provedení zajišťuje bezchybnou funkčnost bez ohledu na počasí či teplotu, takže s ním bez obav můžete ozdobit i krytou terasu nebo zahradu díky IP65. Pásek má délku 10 metrů (2x5m), dle potřeby jej však lze zkracovat po 10 cm kouscích. Nabízí nejen stylové odstíny bílé barvy, ale také miliony RGB barev k navození ideální atmosféry pro každou příležitost.
LED pásek pracuje s výkonem 36 W a zajišťuje svítivost 240,65 lm/10m. Intenzitu svícení si však můžete dle preferencí regulovat pomocí funkce stmívání. Osvětlení ovládáte na dálku odkudkoliv v místnosti. Stačí pásek spárovat s aplikací v chytrém telefonu nebo ovladače.
LED pásek WG je široce kompatibilní. Skrze bluetooth jej budete moci ovládat pohodlně ze svého telefonu. Pokud však nebudete mít svůj telefon po ruce, můžete využít i dálkového ovladače, která je součástí balení. Ovládání je tedy naprosto snadné a intuitivní.


Návod k obsluze LED pásek WG 16, s ovladačem, Bluetooth, 2x5 m

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 12 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.61 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze LED pásek WG 16, s ovladačem, Bluetooth, 2x5 m

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze LED pásek WG 16, s ovladačem, Bluetooth, 2x5 m

Technické parametry

LED pásek WG 16, s ovladačem,

Záruka 24 měsíců
Partnumber 11405
SMART Integrace do systému
Funkce (Typ) osvětlení
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ano
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ano
Tuya
SMART systém pro chytrou domácnost, díky němuž můžete ovládat spotřebiče a zařízení ve vašem domově - Tuya
Ne
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ano
Další parametry
Typ LED pásek
Barevná teplota
Platí, že čím méně kelvinů, tím teplejší světlo. Teplé zabarvení je vhodné pro relaxaci, studené pro práci.
1 800–3 000 K – teplá bílá – obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj
3 500–6 000 K – neutrální bílá – kuchyň, koupelna, chodba, venkovní prostory
6 000–10 000 K – studená bílá – pracovna, dílna">Barevná teplota
RGB
Délka 10 m
Použití venkovní, vnitřní
IP ochrana
1. číslice udává stupeň ochrany před nebezpečným dotykem a vniknutím cizích těles a prachu:IP0X – bez ochrany
IP1X – od ⌀ 5 cm (např. dlaň)
IP2X – od ⌀ 1,25 cm (např. prst)
IP3X – od ⌀ 0,25 cm (např. nástroj)
IP4X – od ⌀ 0,1 cm (např. drát)
IP5X – částečně prach a jakékoli tělesa
IP6X – úplně prach a jakékoli tělesa2. číslice udává stupeň ochrany před vniknutím vody:IPX0 – bez ochrany
IPX1 – kapky vody dopadající svisle
IPX2 – kapky vody dopadající do 15°
IPX3 - kapky vody dopadající do 60°
IPX4 - stříkající voda
IPX5 - tryskající voda
IPX6 - intenzivně tryskající voda
IPX7 - dočasné ponoření do vody
IPX8 - trvalé ponoření do vody
IPX9 - vyšší tlak a teplá voda
">IP ochrana
IP65
Světelný tok
Světelný tok určuje, jak moc bude světlo svítit. Čím víc lumenů, tím větší množství světla - Světelný tok
65 lumenů
Energetická třída 2021
Slouží pro zjištění energetických vlastností výrobku. Značí se písmeny A–G, nejúspornější je třída A - Energetická třída 2021
G
Napájení
Způsob, jakým dodáte zařízení potřebnou energii - Napájení
síťové 230 V
Dálkový ovladač Ano
Kompatibilní s Philips Hue
Tento produkt je možné připojit do systému Philips Hue a využívat tak všech jeho výhod naplno - Kompatibilní s Philips Hue
Ne
Komunikační technologie Bluetooth
Stmívatelnost Ano
Synchronizace s hudbou Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 1.0 cm
Výška výrobku 1000.0 cm
Hloubka výrobku 0.2 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17.5 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 17.6 cm
Hmotnost balení 0.6 kg

Hodnocení

50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 30 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Podrobný návod na bezdotykový teploměr Xiaomi Hoco YQ6 Za vaši odpověd děkuji...
Český návod k obsluze VESTAVMÁ ELEKTRICKÁ TROUBA HOOVER HOC5S587INWIFI...
PHILIPS TAEP 200/12...
Návod na tiskárnu Epson L 3250. Jak nastavit skener na této tiskárně....
Candy CSTG 47TME/1-S, bílá...
Sháním návod k vestavné troubě Typ: MORA EVP341-444M Model: VT536AW Děkuji ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Televize jvc
Autor: Roman
Televize JVC LT-43VF42L černá
Dobrý den,moje televize JVC se mi pokaždé automaticky zapne ve 3h ráno a vůbec nemůžeme přijít na chybu. V menu jsme vše prohlizeli několikrát a nevíme si rady. Prosím o nějakou radu co nám pomůže ...
Hodinky Bracelet
Autor: Josef
Chytrý náramek - smart bracelet
Dobrý den dostal jsem hodinky Bracelet k narozeninám ale nemohu je spárovat s telefonem prosím mohl by mi někdo poradit ani to nemá český návod musel jsem si ho najít na internetu ale stejně tomu nerozumím prosím o radu s pozdravem Josef ...
návod
Autor: Jiří
Dotykový tablet iGET SMART L203C šedý
Dobrý den, k tabletu chybí návod. Jak ho můžu získat ? Děkuji za odpověď. Jiří Palacký...
návod k použití
Autor: Vilém
Diktafon Olympus VN-541PC černý
žádám o zasání návodu k obsluze pro vn-5451pc...
Třeba Mora VTS545DX
Autor: Radka
Trouba Mora VTS 545 DX
Dobrý den, dnes jsme zapojili, troubu Dle návodu jsme pro učinily vše co psali V návodu. Při zapnutí trouba ne nahříva tak jak By měla. Ani po osmi hodinách stále se nezahraje. Prosím pomoc jak to spustit nebo nastavit, aby fungovali. Dekuji...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou