|
Český návod k obsluze Leštidlo do myčky AEG Electrolux 300 ml Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Leštidlo do myčky AEG Electrolux 300
- Zařazení produktu: Příslušenství pro myčky nádobí AEG/Electrolux
- Značka: AEG/Electrolux
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis AEG/Electrolux Příslušenství pro myčky nádobí
|
Návod k obsluze Leštidlo do myčky AEG Electrolux 300 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku AEG/Electrolux a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální AEG/Electrolux návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku AEG/Electrolux výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuRychlé sušení, zářivý výsledek Naše leštidlo RinseAid zajišťuje, že vaše nádobí bude suché a zářivé. Vodoodpudivá receptura funguje pro rychlé usušení vašeho nádobí, příborů a sklenic se zářivými výsledky. Oplachovací a leštící prostředek - perfektně suché a třpytivé nádobí zabraňuje vzniku skvrn na nádobí, od sklenic na víno po nože 300 ml Bezpečnostní upozornění P102 = Uchovejte mimo dosah dětí. H225 = Velmi hořlavá kapalina a pára. H319 = Způsobuje vážné podráždění očí. H412 = Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. H336 = Může způsobit ospalost nebo závrať. - SDS_CLP_SK_M3DCR200_902979924_ RINSE_AID_NEW (Bezpečnostní list, 93.32 KB)
- SDS_CLP_SK_M3DCR200_902979924_ RINSE_AID_NEW (Produktový list, 93.32 KB)
|
Návod k obsluze Leštidlo do myčky AEG Electrolux 300 mlStažení PDF návodu k obsluze pro Leštidlo do myčky AEG Electrolux 300 ml není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Leštidlo do myčky AEG Electrolux 300| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Typ mycího prostředku | leštidlo | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 8.6 cm | | Výška výrobku | 4.4 cm | | Hloubka výrobku | 4.4 cm | | Hmotnost výrobku | 0.3 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 16.5 cm | | Výška balení | 4.5 cm | | Hloubka balení | 8.3 cm | | Hmotnost balení | 0.3 kg |
Hodnocení100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 64 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Nový komentář k Leštidlo do myčky AEG Electrolux 300 ml
| Předmět: Leštidlo do myčky | | Datum: 29.11.2022 08:15:25 | Autor: Hana | Dobrý den, mám myčku AEG favorit stále svítí kontrolka leštidla, ale leštidlo nejde dolít. Po dolití malého množství leštidla se začnou tvořit bubliny a leštidlo vytéká okolo a kontrola stále svítí.
Děkuji za odpověď Havlová | | Odpovědět |
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Tristar pd-9052 Raclettegrill... Dobrý den, potřebovala bych návod k obsluze pro ultrazvukový zvlhčovač Avair Ultra3. Děkuji... iPhone A1429... Scholl Velvet smooth PRO... Reproduktor REMAX RB-M9 návod ... Zdravím, Zapojil jsem sluchtka do PC DELL s Windows 11, ale nejde námdo nich zvuk. Můžete prosím poradit? Děkuji.
Návod pro herní sluchátka ...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Blikající přední světla ale auto nereaguje. Autor: Pavel RC auto Rastar Lamborghini Huracán STO Dobrý den, syn včera dostal k Vánocům RV auto Lamborghini Huracán STO.
Dal jsem do něj nové baterie a vše fungovalo...druhý den chtěl opět jezdit ale autu blikají přední světla a nereaguje na ovládání...nevíte prosím co by mohla být příčina?... Fiskrars Autor: Milan Sada kuchyňských nožů Fiskars Edge 5 Mila Renato , U nas jsme meli stejny problem a rada je jednoduchá: ZABER ????????
“Kroutive” pohyby a kovou část uplne vyndat a pak opět zandat obráceně aby stojan stal ... Gramofon Autor: neznámý Gramofon Lenco LBT-188 černý hnědý Dobrý den, proč nám nejde připojit gramofon a bedýnku přes bluetooth. Vůbec se nám nedaří spárovat.Děkuji ... Výměna hlav Autor: Soňa Zastřihovač vlasů ETA Austin 8345 90000 Dobrý den, partnerovi jsem koupila strojek k Vánocům a nejdou vyměnit a zacvaknout zpět ty hlavy - nástavce. Jak na to prosím? K čemu by pak takový dárek měl, když to nemůže ani vyzkoušet? ... Fiskars Edge Autor: Renáta Sada kuchyňských nožů Fiskars Edge 5 Nedá sa nám zložiť stojan na nože, chceme ho postaviť na linku ale nerezové nožičky ktoré sú na čiernom podstavci sa nedajú nastaviť a silou to nechceme pokaziť. Poprosím ako ich treba vysunúť aby bol. Toho stojan na nože.Dakujem za odpoveď ... |
|