|
Český návod k obsluze Lis na citrony Fiskars Functional Form Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Lis na citrony Fiskars Functional Form
- Zařazení produktu: Kuchyňské pomůcky Fiskars
- Značka: Fiskars
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Fiskars Kuchyňské pomůcky
|
Návod k obsluze Lis na citrony Fiskars Functional Form obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Fiskars a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Fiskars návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Fiskars výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuFiskars Functional Form lis na citrusy Vynikající pro snadnou přípravu čerstvých džusů. Díky lisu na citrusy Functional Form máte zdravý nápoj hotový během chvilky. Řada Fiskars Functional Form Kuchyňské pomůcky Fiskars Functional Form představují ucelenou řadu designových výrobků, navržených s jediným hlavním cílem – stát se vašimi věrnými pomocníky v kuchyni. Tyto pomůcky přinesou do vaší kuchyně radost z přípravy pokrmů, nejen díky svému ergonomickému designu, ale i praktickým řešením.
|
Návod k obsluze Lis na citrony Fiskars Functional FormStažení PDF návodu k obsluze pro Lis na citrony Fiskars Functional Form není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Lis na citrony Fiskars Functional Form| Záruka | 24 měsíců | | Partnumber | 429907 | | Další parametry | | Typ náčiní | lisy | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 13.0 cm | | Výška výrobku | 13.0 cm | | Hloubka výrobku | 15.0 cm | | Hmotnost výrobku | 0.2 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 13.2 cm | | Výška balení | 18.0 cm | | Hloubka balení | 8.4 cm | | Hmotnost balení | 0.2 kg |
Hodnocení70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 91 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Mám zájem o návod k rádiu: Denver DAB-18. Při zadání a objednávce se zobrazí náhled, ale k úplně jinému rádiu.
Co mi poradíte, abych ... meteostanice Hama 00186380... Thomson CS86 2 reproduktory, Stereo radio přehrává i kazety a disky, displey není osvětlený hodnoty nejdou číst "
... ... Dobrý deň, hľadám návod ku kávovaru Klarstein Grand Presso Touch Stainless. Ďakujem. ... prosím o návod k použití tiskárny Canon i sensys MF 461 dw,
mám problém s oboustranným skenováním
děkuji
štouralová...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
nejde displey Autor: neznámý Radiopřijímač Thomson RT260 černý zelený Thomson CS86 2 reproduktory, Stereo radio přehrává i kazety a disky, displey není osvětlený hodnoty nejdou číst "
... nejde displey Autor: neznámý Radiopřijímač Thomson RT260 černý zelený Thompson CS86 2 reproduktory, Stereo radio přehrává i kazety a disky, displey není osvětlený hodnoty nejdou číst " Je tam nějaký blok displeye.
... Dotaz Autor: Tormans Řídicí jednotka IMMAX NEO MULTI BRIDGE Kde vůbec berete tu nebetyčnou držost nechat si zaplatit možnost stažení plného návodu??? Podotýkám, že podnět podávám ČOI.... Dotaz Autor: Michal Termostat Elektrobock BT22 bílý Na displeji vysílače je nápis "chyba vysílání" a svítí ikona výstražná trojůhelník na pozici 11 na displeji. Zkusil jsem resetovat paměť přijímače a následně postupovat dle kapitoly "naučení kódu". K navázání komunikace mezi vysílačem a přijímačem n... Nabíječka nereaguje Autor: Oto Nabíječka autobaterií Güde GAB 12V-15A-BOOST Dobrý den,
mám stejný problém jako všichni ostatní zde. Nabíječka stále ukazuje P12 a na nic nereaguje.
Můžete mi něco poradit?
Děkuji za odpověď... |
|