|
Český návod k obsluze Lis na citrusy Orava OS-108 bílý Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Lis na citrusy Orava OS-108 bílý
- Zařazení produktu: Lisy na ovoce Orava
- Značka: Orava
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Orava Lisy na ovoce
|
Návod k obsluze Lis na citrusy Orava OS-108 bílý obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Orava a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Orava návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Orava výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuOrava OS-108Vytvořte si čerstvou ovocnou bombu. Vyzkoušejte lis na citrusy Orava OS-108, který vám během chvilky připraví nápoj z pomerančů, grepů, citrónů nebo limetek plný vitamínů a minerálů. Jednoduché ovládání zvládne skutečně každý, k zapnutí přístroje stačí pouze stisknout lis. Šťáva se ukládá v transparentní nádobce s kapacitou jeden litr, ze které ji snadno přelijete do skleničky díky praktické rukojeti. Potřebnou stabilitu zajišťuje protiskluzová základna.
- odšťavňovač citrusů
- vhodný pro všechny druhy citrusových plodů
- jednoduchá demontáž a čištění
- zapínání stlačením lisu
- funkce automatického vypnutí
- vybíratelná nádoba na šťávu s rukojetí
- prostor na uložení síťové šňůry
- vyrobené z kvalitních plastů
- protiskluzová základna
- napájení: 230V~ 50 Hz, 25W
|
Návod k obsluze Lis na citrusy Orava OS-108 bílý
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 8 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.61 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Lis na citrusy Orava OS-108 bílýPo dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Lis na citrusy Orava OS-108 bílý
Technické parametry Lis na citrusy Orava OS-108 bílý| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Nastavení hustoty šťávy | Ne | | Objem nádoby na šťávu | 1000 ml | | Obousměrný chod | Ne | | Příkon lisu na citrusy | 25 W | | Víko | Ne | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 18.0 cm | | Výška výrobku | 21.0 cm | | Hloubka výrobku | 18.0 cm | | Hmotnost výrobku | 0.8 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 19.0 cm | | Výška balení | 22.0 cm | | Hloubka balení | 19.0 cm | | Hmotnost balení | 1.0 kg |
Hodnocení60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 69 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
tablet doogee A9 pro... 5 in 1 styling comb. Multi functional styling hot air comb... Meteostanice TFA 35.1170.01... Steinborg 4Schlitz toaster SB-2080... Tristar pd-9052 Raclettegrill... Dobrý den, potřebovala bych návod k obsluze pro ultrazvukový zvlhčovač Avair Ultra3. Děkuji...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Blikající přední světla ale auto nereaguje. Autor: Pavel RC auto Rastar Lamborghini Huracán STO Dobrý den, syn včera dostal k Vánocům RV auto Lamborghini Huracán STO.
Dal jsem do něj nové baterie a vše fungovalo...druhý den chtěl opět jezdit ale autu blikají přední světla a nereaguje na ovládání...nevíte prosím co by mohla být příčina?... Fiskrars Autor: Milan Sada kuchyňských nožů Fiskars Edge 5 Mila Renato , U nas jsme meli stejny problem a rada je jednoduchá: ZABER ????????
“Kroutive” pohyby a kovou část uplne vyndat a pak opět zandat obráceně aby stojan stal ... Gramofon Autor: neznámý Gramofon Lenco LBT-188 černý hnědý Dobrý den, proč nám nejde připojit gramofon a bedýnku přes bluetooth. Vůbec se nám nedaří spárovat.Děkuji ... Výměna hlav Autor: Soňa Zastřihovač vlasů ETA Austin 8345 90000 Dobrý den, partnerovi jsem koupila strojek k Vánocům a nejdou vyměnit a zacvaknout zpět ty hlavy - nástavce. Jak na to prosím? K čemu by pak takový dárek měl, když to nemůže ani vyzkoušet? ... Fiskars Edge Autor: Renáta Sada kuchyňských nožů Fiskars Edge 5 Nedá sa nám zložiť stojan na nože, chceme ho postaviť na linku ale nerezové nožičky ktoré sú na čiernom podstavci sa nedajú nastaviť a silou to nechceme pokaziť. Poprosím ako ich treba vysunúť aby bol. Toho stojan na nože.Dakujem za odpoveď ... |
|