|
Český návod k obsluze Lis na citrusy Sencor SCJ 6050SS Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Lis na citrusy Sencor SCJ 6050SS
- Zařazení produktu: Lisy na ovoce Sencor
- Značka: Sencor
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Sencor Lisy na ovoce
|
Návod k obsluze Lis na citrusy Sencor SCJ 6050SS obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Sencor a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Sencor návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Sencor výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuLis na citrusy Vhodný pro přípravu čerstvé šťávy z citrusových plodů (pomerančový džus, citronová šťáva do čaje atp.) Vnější plášť z nerezu Dvě velikosti lisovacích kuželů: - malý lisovací kužel (např. na limetky)
- velký lisovací kužel (např. na pomeranče)
Oboustranný chod pro maximální výtěžnost šťávy z dužiny Filtrační sítko na zachycení dužiny a pecek Automatické zapnutí/vypnutí stiskem lisovacího kužele Ochrana proti odkapávání (uzavíratelná výlevka) Vyjímatelné části pro snadné čištění Protiskluzové nožky Možnost uskladnění síťového kabelu ve spodní části Dodávané příslušenství: ochranné víčko proti prachu Ochrana proti přehřátí Příkon 60 W Délka přívodního kabelu: 90 cm Rozměry (šířka x hloubka x výška): 177 x 177 x 255 mm Hmotnost: 1140 g Hlučnost: 84 dB(A) Napětí a kmitočet: 220-240 V, 50 Hz
|
Návod k obsluze Lis na citrusy Sencor SCJ 6050SSStažení PDF návodu k obsluze pro Lis na citrusy Sencor SCJ 6050SS není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Lis na citrusy Sencor SCJ 6050SS| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Nastavení hustoty šťávy | Ne | | Obousměrný chod | Ano | | Příkon lisu na citrusy | 60 W | | Víko | Ano | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 18.5 cm | | Výška balení | 29.0 cm | | Hloubka balení | 18.9 cm | | Hmotnost balení | 1.5 kg |
Hodnocení100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 1 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
UsoGood TC 80... AV receiver YAMAHA RX-V640 RDS... Prosím o instalační manual Tepelného čerpadla Hisense Hi-Therma Ahv 044Hcds1 8kw Děkuji Kotlář... alkohol tester d1000... Beko vestavná myčka nádobí model DIS 28120... eta 3197 návod...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Vysavać Autor: Vladimíra Podlahový vysavač ETA Stormy Car 1517 Dobrý den nevím v čem je problém vysavač mám rok a najednou se výrazně snížil sací výkon. Vše jsem zkontrolovala ale nepřišla jsem na důvod. Můžete mi poradit? Děkuji... Dotaz na funkci bezp. ventilu u tlsk. hrnce Orion Prifi 7 l Autor: Vladimír Tlakový hrnec s poklicí Orion Profi Potřebuji vysvětlit funkci bezpečnostního ventilu- váleček,který se pohybuje volně,a myslím si, že by měl fungovat při přetlaku páry a ne hned na začátku vaření,děkuji... Vypinanie po 5 sek. Autor: Joze Budík Hyundai AC 331 bílý Ako nastavit, aby sa display nevypinal vzdy po 5 sek aktivovania? Vzdy po stlaceni funkcie " mode" sa display rozsvieti, ale po par sekundach zhasne. Chcem aby mi svietil stale.... český návod k myčce BOSCH SMS4HV00E Autor: Martin Myčka nádobí Bosch SMS4HVI00E Dobrý den,marně sháním český návod do nové myčky Bosch SMS4HV00E.Máteli tu možnost mi ho nabídnout,tak se mi ozvěte,určitě se s Vámi domluvím.
S pozdravem Lebeda... vysavač - bezsáčkový Rowenta compact power Autor: Ilona Vysavač podlahový Rowenta Compact Power RO3731EA Dobrý den, vysavač z ničeho nic má nižší savost, menší, než jaká byla, když jsem vysavač koupila, ráda bych se zeptala, jak
vyměnit , nebo vyčistit filtr, nebo čím by to mohlo být, děkuji, Jiranová ... |
|