Měnič napětí Nedis PIMS170024E
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Měnič napětí Nedis PIMS170024E
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Měnič napětí Nedis PIMS170024E Obsah českého návodu Měnič napětí Nedis PIMS170024E
  • Zařazení produktu: Měniče napětí Nedis
  • Značka: Nedis
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Nedis Měniče napětí
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Nedis výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Nedis PIMS170024E
Pohodlí s domácími spotřebiči si v dnešní době můžete užívat i v karavanu, na lodi nebo v nákladních automobilech. Pořiďte si měnič napětí Nedis PIMS170024E, který slouží pro připojení elektrických přístrojů se síťovým napájením. Měnič pracuje s vysokým výkonem 1 700 W. Používá vstupní napětí 24 V DC a nabízí běžně rozšířený výstup 230 V AC s vysokou 90% účinností.
Bezpečný provoz
Klíčové vlastnosti:
  • Zařízení pro napájení spotřebičů v nákladních vozidlech, lodích apod.
  • Plynulý náběh s funkcí Softstart proti poškození přístrojů
  • Disponuje dvěma zásuvkami se zemnícími kolíky
  • Pokročilá ochrana proti vybití, zkratu, přetížení, přepětí, přehřátí, opačné polaritě
  • Vysoký výkon 1 700 W (špička až 3 000 W)
Měnič napětí NEDIS PIMS170024E 24/230 V/1700 W
  • Měnič napětí s výkonem 1700 W je ideální řešení pro napájení nejrůznějších elektrických spotřebičů určených pro síťové napájení. Vstupní napětí měniče je 24 V DC, výstupní napětí 230 V AC a účinnost 90 %. Takto můžete v nákladních automobilech, lodích či obytných vozech používat domácí spotřebiče, aniž byste museli investovat do speciálního vybavení pracujícího s napětím 24 V. Funkce Softstart pro plynulý náběh chrání zařízení před poškozením. Měnič je vybaven dvěma napájecími zásuvkami se zemnicími kolíky (typ E).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
  • Jmenovitý výkon: 1700 W (3000 W špička)
  • Vstupní napětí: 24 V
  • Výstupní napětí: 230 V AC/ 50 H
Návod k obsluze Měnič napětí Nedis PIMS170024E
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 2 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.02 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:
Objednávka návodu k obsluze Měnič napětí Nedis PIMS170024E
Technické parametry
Měnič napětí Nedis PIMS170024E
Záruka 24 měsíců
Další parametry
Určení měnič napětí
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 48.5 cm
Výška výrobku 9.0 cm
Hloubka výrobku 25.0 cm
Hmotnost výrobku 5.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 29.0 cm
Výška balení 14.0 cm
Hloubka balení 52.5 cm
Hmotnost balení 6.1 kg
Hodnocení
50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 50 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
yamaha HTR 60-30 ČESKY...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W