NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Meteorologická stanice TFA 35.8003.01 VIEW PRO

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Meteorologická stanice TFA 35.8003.01 VIEW PRO černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Meteorologická stanice TFA 35.8003.01 VIEW PRO černý Obsah českého návodu Meteorologická stanice TFA 35.8003.01 VIEW PRO
 • Zařazení produktu: Meteostanice a digitální teploměry TFA
 • Značka: TFA
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis TFA Meteostanice a digitální teploměry

Meteorologická stanice TFA 35.8003.01 VIEW PRO černý Meteorologická stanice TFA 35.8003.01 VIEW PRO černý Meteorologická stanice TFA 35.8003.01 VIEW PRO černý Meteorologická stanice TFA 35.8003.01 VIEW PRO černý Meteorologická stanice TFA 35.8003.01 VIEW PRO černý Meteorologická stanice TFA 35.8003.01 VIEW PRO černý Meteorologická stanice TFA 35.8003.01 VIEW PRO černý
Návod k obsluze Meteorologická stanice TFA 35.8003.01 VIEW PRO obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku TFA a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální TFA návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku TFA výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

TFA 35.8003.01 VIEW PRO, černá


Pokud chcete mít detailní přehled o aktuálním počasí nebo srážkách za minulou noc, je meteorologická stanice TFA VIEW PRO tou správnou volbou. Je totiž dodávána s teploměrem, senzory vlhkosti, větru i srážkoměrem. Data z těchto senzorů pak propojuje s profesionálními údaji získanými prostřednictvím Wi-Fi a vytváří přehledné statistiky i předpovědi počasí.

Připraveni na každé počasí


Elektronický barometr měří atmosférický tlak, na jehož základě vytváří předpověď počasí. Ta je pro lepší přehlednost doprovázena barevným obrázkem. Díky tomu vám stačí jediný rychlý pohled, a ihned budete vědět, jak se obléci na následující den. Zařízení také ukazuje data o vnitřní teplotě a vlhkosti, abyste si ve své domácnosti mohli vytvořit ideální podmínky k životu.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Sbírá všechna důležitá základní data i údaje o větru
 • 2 senzory s dosahem až 100 metrů
 • Předpověď počasí na základě vývoje atmosférického tlaku
 • Sleduje také teplotu a vlhkost v okolí základní stanice
 • Možnost nastavení alarmů v případě extrémních podmínek
 • Velký přehledný displej a možnost připojení až 4 senzorů
 • Wi-Fi i mobilní aplikace pro ještě lepší předpověď počasí


Ideální volba pro každého, kdo chce mít kompletní přehled o venkovních podmínkách a budoucím vývoji počasí.
 

2 externí vysílače


Tento model je dodáván se 2 externími zdroji dat. Prvním z nich je kombinovaný senzor teploty, vlhkosti, rychlosti a směru větru se solárním zdrojem. Druhý senzor pak sbírá data o množství srážek. Vysílače posílají nasbíraná data do základní stanice a mají dosah až 100 metrů, takže můžete mít základnu klidně doma a čidla venku. 

Spousta dalších informací


Meteostanice VIEW PRO obsahuje také další zajímavá data – například o maximálních a minimálních naměřených hodnotách, rosném bodu nebo pocitové teplotě. Můžete si také nastavit alarm, který vás upozorní na případnou extrémní teplotu, vlhkost nebo rychlost větru. Nechybí ani ukazatel času včetně aktuálního data a dne v týdnu. 

Připojíte až 4 čidla


Zařízení lze propojit se 4 senzory, jejichž data se poté budou zobrazovat na displeji. Můžete tak mít přehled o podmínkách v dětském pokoji a dalších, pro vás důležitých prostorech. Tyto senzory však nejsou součástí balení. 

Intuitivní použití


Barevný displej s vysokým kontrastem je velmi přehledný a nabízí hned 3 úrovně jasu, takže zaručeně najdete ideální nastavení. Jistě oceníte také funkci automatického nočního stmívání. 

Wi-Fi přináší ještě více údajů


Meteostanice TFA podporuje připojení k Wi-Fi, kterou používá například ke stahování profesionálních lokálních předpovědí na příštích 12 hodin. V případě potřeby si můžete dobu předpovědi nastavit až na 7 dní. Dále získáte například přístup k informacím o předpokládaných maximech a minimech nebo pravděpodobnosti deště. A pokud si stáhnete mobilní aplikaci VIEW, můžete si prohlížet údaje o počasí z celého světa. 

Obsah balení:


 • Základní stanice
 • Srážkoměr
 • Kombinovaný vysílač
 • Návod k použití
 • Napájecí adaptér
 • 1× baterie CR2032
TFA 35.8003.01 je to pravé pro každého, kdo chce pozorovat počasí skutečně komplexně. Tato bezdrátová meteorologická stanice s Wi-fi doplňuje své vlastní naměřené údaje o profesionální předpověď počasí z online meteorologické služby. Stanice se prodává se dvěma bezdrátovými čidly. Kombinovaný vysílač se solárním napájením měří rychlost a směr větru a sleduje venkovní teplotu a vlhkost. Srážkoměr zjišťuje množství srážek. Údaje jsou odesílány do základní stanice, maximální dosah bezdrátových čidel je 100 m v otevřeném prostoru. Vnitřní jednotka měří teplotu a vlhkost vzduchu v místnosti, díky tomu můžete regulovat klima v místnosti cíleným vytápěním a větráním. Integrovaný barometr měří tlak vzduchu, na základě vývoje tlaku se zobrazuje symbolová předpověď počasí. Kromě toho ukazuje VIEW PRO další informace, jako jsou maximální a minimální hodnoty, pocitová teplota "wind chill", rosný bod a nastavení alarmu pro několik veličin, a také zobrazení času s plným datem a dnem v týdnu. Na displeji stanice lze zobrazit až 4 další vysílače, např. pro regulaci teploty a vlhkosti v dětském pokoji nebo pro bezdrátové čidlo teploty v bazénu. Vysoce kontrastní barevný displej lze regulovat ve třech úrovních jasu a v noci se automaticky ztlumí. Všechny tyto funkce jsou k dispozici bez připojení k internetu; VIEW PRO tak lze používat i jako plnohodnotnou "samostatnou" meteostanici. Meteostanici můžete také připojit do místní sítě WiFi sítě pomocí bezplatné aplikace TFA VIEW. Po připojení stanice k internetu se změní zobrazení na displeji a malý symbol ukazuje, které informace jsou nyní importovány prostřednictvím online meteorologické služby. Místo nepřesné předpovědi počasí založené na změnách tlaku vzduchu meteostanice nyní přijímá a zobrazuje profesionální a průběžně aktualizovanou 12hodinovou předpověď pro váš region. Předpověď na příštích 12 hodin nebo 7 dní můžete vyvolat i manuálně stiskem tlačítka. Zobrazí se i další zajímavé údaje o počasí, například očekávané maximální a minimální teploty a pravděpodobnost deště. Čas a kalendář jsou pravidelně aktualizovány a pomocí aplikace TFA VIEW můžete na displeji meteostanice zobrazit dokonce i osobní zprávy nebo poznámky a další informace o počasí. S pomocí aplikace TFA VIEW dále můžete vzdáleně sledovat hodnoty naměřené meteorologickou stanicí VIEW PRO. Prohlédnout si můžete i historii za posledních 30 dní nebo si nastavit alarmy, u kterých při překročení nastavené hodnoty obdržíte push notifikaci. Prostřednictvím aplikace můžete sledovat údaje až z 50 bezdrátových čidel nebo zařízení. Kompatibilní vysílače jsou: bezdrátová čidla teploty/vlhkosti TFA 30.3800.02 a TFA 30.3239.02 a bezdrátové bazénové čidlo teploty TFA 30.3238.06.
 • Barevný displej se 4 úrovněmi jasu a nastavitelnou funkcí stmívání (trvalé podsvícení je možné pouze při napájení adaptérem ze sítě).
 • Integrované bezdrátové čidlo pro bezdrátový přenos venkovní teploty, vlhkosti, směru a rychlosti větru
 • Bezdrátový srážkoměr.
 • Zobrazení vnitřní teploty a vlhkosti
 • Předpověď počasí s barevným symbolem a zobrazením hodnoty atmosférického tlaku
 • Možnost zobrazení max. a min. teploty, pocitové teploty "wind chill" a rosného bodu
 • Alarm teploty, větru a vlhkosti
 • Čas a datum s celým názvem dne v týdnu
 • Na displeji meteostanice lze zobrazit až 4 další dokoupená čidla
 • Další funkce na stanici připojené k WiFi:
 • Profesionální předpověď počasí pro konkrétní oblast na několik dní a části dne s očekávanými maximálními a minimálními hodnotami a s pravděpodobností deště z online meteorologické služby, automatické nastavení času a personalizované zprávy
 • Vzdálené sledování naměřených hodnot přes internet v aplikaci (včetně historie za posledních 30 dní), nastavitelné alarmy s push notifikacemi, možnost přidání až 50 čidel v aplikaci

Technické údaje

Rozsah měření venkovní teploty -40 °C ... +60°C
Rozsah měření vnitřní teploty 0 °C ... +50 °C
Rozsah měření vlhkosti 10 ... 99 % rH
Rozsah měření množství srážek 0...9999 mm
Rozsah měření rychlosti větru 0 ... 178 km/h
Maximální dosah bezdrátových čidel 100 m
Maximální počet vysílačů 4 (na displeji základny), 50 prostřednictvím aplikace VIEW
Bezdrátové čidlo v balení 30.3802.02 (srážkoměr), 30.3803.02 (kombinovaný vysílač)
Kompatibilní čidla 30.3800.02, 30.3801.02 , 30.3238.06, 14.1514.10, 30.3803, 30.3802
Vysílací frekvence 868 MHz
Materiál plast
Umístění k zavěšení nebo k postavení
Napájení baterie, napájecí adaptér
Baterie 2 x 1,5 V AA (srážkoměr), 3 x 1,5 V AA (integrované čidlo), 1 x 3V CR2032 (záložní baterie pro základní stanici)
Baterie jsou součástí dodávky ano (pouze 1x CR2032)
Rozměry 210 x 29 (96) x 160 (139) mm
Hmotnost 386 g


Návod k obsluze Meteorologická stanice TFA 35.8003.01 VIEW PRO černý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 6 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.5 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Meteorologická stanice TFA 35.8003.01 VIEW PRO černý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Meteorologická stanice TFA 35.8003.01 VIEW PRO černý

Technické parametry

Meteorologická stanice TFA 35.8003.01 VIEW PRO

Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka
Jinak také nazývána prodloužená záruka. Tento bezplatný servis platí i po skončení zákonné dvouleté záruční lhůty. Rozsah záruky je definován v záručních podmínkách. Záruku uplatníte na základě záručního listu nebo po registraci na stránkách výrobce - Rozšířená záruka
ne
Obecné informace
Typ profesionální meteostanice
Barva černá
Napájení
Způsob, jakým dodáte zařízení potřebnou energii - Napájení
baterie CR2032, síťové
Datum Ano
Kalendář Ne
Podpora paměťových karet
Pokud vaše zařízení podporuje paměťové karty, můžete si tímto způsobem jednoduše navýšit kapacitu úložiště a uschovat tak mnohem více dat a souborů - Podpora paměťových karet
Ne
USB
USB označuje rozhraní pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
USB
Ne
Rozšířená záruka
Jinak také nazývána prodloužená záruka. Tento bezplatný servis platí i po skončení zákonné dvouleté záruční lhůty. Rozsah záruky je definován v záručních podmínkách. Záruku uplatníte na základě záručního listu nebo po registraci na stránkách výrobce - Rozšířená záruka
ne
Hlavní jednotka a její funkce
Displej
Informuje vás o stavu a nastavení zařízení (čas, teplota a další), a to buď číselně, symboly funkcí nebo textem - Displej
barevný
Teplota vnitřní i venkovní
Barometrický tlak
Barometrický neboli atmosférický tlak je zjednodušeně řečeno tlak vzduchu. Je to síla, která v daném místě v atmosféře působí kolmo na plochu o rozměrech 1 metr čtvereční - Barometrický tlak
ano
Fáze Měsíce
Přístroj zobrazuje probíhající fázi měsíce dělenou do několika intervalů.
Na základě zjištěného datumu vypočte aktuální fázi - Fáze Měsíce
Ne
Historie tlaku Ne
Předpověď počasí Ano
Předpověď počasí z internetu Ano
Příliv a odliv Ne
Tendence bar. tlaku / počasí Ano
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Smart funkce
Umožňuje komunikaci a ovládání zařízení přes chytrý telefon či tablet - Smart funkce
Ano
Vlhkost vzduchu venkovní, vnitřní
Možnost umístění na zeď Ano
Přídavný senzor
Bezdrátový přenos ze senzoru Ano
Dosah senzoru v otevřeném prostoru 100 m
Max. počet ext. senzorů 50
Senzor v balení senzor vlhkosti, senzor teploty, senzor deště, senzor větru
Informace o čase
Hodiny Ano
Čas západu a východu Slunce / Měsíce Ne
Budík

Budík
Ne
Opakované buzení
Opakované buzení je užitečná funkce, která po vypnutí budíku spustí za určitou dobu (bývá nastavitelná) budící signál znovu. To umožňuje prodloužit si spánek ještě o trošku, aniž by hrozilo riziko že zaspíme - Opakované buzení
Ne
Čas řízený radiovým signálem DCF 77 Ano
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ne
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 16.0 cm
Výška výrobku 21.0 cm
Hloubka výrobku 2.9 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 25.0 cm
Výška balení 35.0 cm
Hloubka balení 16.0 cm
Hmotnost balení 1.7 kg

Hodnocení

50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 20 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Domácí pekárna - Tefal- Pain plaisir. ...
Podrobný návod na bezdotykový teploměr Xiaomi Hoco YQ6 Za vaši odpověd děkuji...
Český návod k obsluze VESTAVMÁ ELEKTRICKÁ TROUBA HOOVER HOC5S587INWIFI...
PHILIPS TAEP 200/12...
Návod na tiskárnu Epson L 3250. Jak nastavit skener na této tiskárně....
Candy CSTG 47TME/1-S, bílá...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Vysavač se nabije, ale při spuštění zhasne a nejde.
Autor: Jana
Robotický vysavač Lenovo Robot Vacuum T1s
Vysavač se nabije, ale při spuštění zhasne a nejde....
Televize jvc
Autor: Roman
Televize JVC LT-43VF42L černá
Dobrý den,moje televize JVC se mi pokaždé automaticky zapne ve 3h ráno a vůbec nemůžeme přijít na chybu. V menu jsme vše prohlizeli několikrát a nevíme si rady. Prosím o nějakou radu co nám pomůže ...
Hodinky Bracelet
Autor: Josef
Chytrý náramek - smart bracelet
Dobrý den dostal jsem hodinky Bracelet k narozeninám ale nemohu je spárovat s telefonem prosím mohl by mi někdo poradit ani to nemá český návod musel jsem si ho najít na internetu ale stejně tomu nerozumím prosím o radu s pozdravem Josef ...
návod
Autor: Jiří
Dotykový tablet iGET SMART L203C šedý
Dobrý den, k tabletu chybí návod. Jak ho můžu získat ? Děkuji za odpověď. Jiří Palacký...
návod k použití
Autor: Vilém
Diktafon Olympus VN-541PC černý
žádám o zasání návodu k obsluze pro vn-5451pc...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou