|
Český návod k obsluze Míchadlo Scheppach PM 1800 D Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Míchadlo Scheppach PM 1800 D
- Zařazení produktu: Míchadla Scheppach
- Značka: Scheppach
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Scheppach Míchadla
|
Návod k obsluze Míchadlo Scheppach PM 1800 D obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Scheppach a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Scheppach návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Scheppach výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuScheppach PM 1800 D - míchadlo stavebních materiálů dvoumetlové - Dvoumetlové míchadlo Scheppach PM 1800 D je díky svojí konstrukci určeno jak na míchání běžných stavebních materiálů, tak i na těžké míchání velmi viskózních směsí až do hmotnosti 90 kg. Poradí si tak s materiály, jako je malta, beton, sádra, nátěrové hmoty, omítky, spárovací hmoty, lepidla, barvy a podobně. Skvěle ho využijí nejenom běžní hobby uživatelé, ale i řemeslníci z řad obkladačů, podlahářů, malířů nebo zedníků.
- Základem jsou protiběžné míchací metly, které důkladně a efektivně rozmíchají jakoukoliv směs. Díky protiběžnému směru navíc nemají snahu otáčet nádobou, takže práce je velmi rychlá a pohodlná. Každý materiál potřebuje jiné otáčky, proto je zde dvourychlostní převodovka a navíc elektronická regulace rychlosti. První stupeň má vysoký točivý moment a je vhodný na tuhé a viskózní materiály, druhý stupeň je rychlejší a vhodný na řidší míchaný materiál.
- Míchadlo má silný motor 1800 W se soft startem, velmi příjemné měkčené ergonomické rukojeti ve tvaru D a bezpečnostní spínač. Chytrý a robustní systém rychloupínání je důležitý pro účinný přenos sil a rovněž umožňuje snadnou výměnu nástroje. Součástí dodávky jsou dvě kvalitní spirálové míchací metly o celkovém průměru 220 mm.
Technické parametry: - Příkon: 1800 W
- Otáčky: 0 - 450 / 330 - 790 ot/min
- Délka hřídele: 570 mm
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz
- Hmotnost: 7.50 kg
- Rozměry: 31.5 x 23 x 90 cm
|
Návod k obsluze Míchadlo Scheppach PM 1800 DStažení PDF návodu k obsluze pro Míchadlo Scheppach PM 1800 D není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Míchadlo Scheppach PM 1800 DZáruka | 24 měsíců | Další parametry | Výkon celkový výkon reproduktorů uváděný výrobcem">Výkon | 1800 W | Počet rychlostí | 2 | Průměr míchadla | 22 mm | Regulace otáček | Ano | Rozměry výrobku | Rozměry balení | Šířka balení | 32.0 cm | Výška balení | 59.0 cm | Hloubka balení | 25.0 cm | Hmotnost balení | 8.0 kg |
Hodnocení70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 01 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
DVD Player HD-229 výrobce čína... Kombinovaný sporák MORA MK 57320 GW1... Barevný TV JVC LET LT-50VU3005
Děkuji za zaslání manuálu, zdraví MM
... Whirlpool powerclean 6th sense
WIC 3C24 PS F E... SOLO typ 119... notebook HP 255G7 Asteroid Silver...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Lock 500 Autor: neznámý Alkoholtester Sencor SCA BA50FC Mám ten samý alkoholtester a po každých 500 testech je třeba ho nechat zkontrolovat a zkalibrovat v "servisu".
Večer, až budu doma, můžu zkusit najít servisy, kde to dělají a hodit sem odkazy.... Nejde reset Autor: neznámý WiFi extender Asus RP-AC51 Prosim o info. Na rp ac51 mi blika na cerveno dioda napajania, ostatne na modro. Vobec sa nemozem dostat k nastaveniu resp.vobec nereaguje.... Elektrické autičko BMW x6 M Autor: Tomáš Elektrické autíčko Beneo BMW X6M NEW Prosím vás autíčko přestane jezdit , když se na displeji ukáže 10.10-54 autičko pípá , ale nechce se rozjed ... Na displeji bliká Lock500 a neviem, ako ho odstrániť, ďakujem za pomoc. Autor: Marcel Alkoholtester Sencor SCA BA50FC Na displeji bliká Lock500 a neviem, ako ho odstrániť, ďakujem za pomoc.... Svíčka Autor: Karel Sekačka Riwall RPM 4735 P Dobrý den, sekačku nemohu nastartovat. Napadlo mě ještě vyměnit svíčku, ale nemohu ji nalézt. Můžete mi takto poradit kde se kde je schovaná. Děkuji... |
|