|
Český návod k obsluze Mikrosystém AUNA Harvard Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Mikrosystém AUNA Harvard
- Zařazení produktu: Mikro Ostatní
- Značka: Ostatní
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Ostatní Mikro
|
Návod k obsluze Mikrosystém AUNA Harvard obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Ostatní a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Ostatní návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Ostatní výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuMikrosystém auna Harvard nabízí mnoho užitečných funkcí, které jej řadí mezi elitní kompaktní stereofonní systémy.
Mikrosystém auna Harvard je určen především pro mobilní zařízení, jako jsou chytré telefony - kromě rozhraní bluetooth obsahuje také port USB pro nabíjení připojených zařízení. Vstup AUX se používá pro kabelové připojení externích zdrojů. Přehrávač CD přehrává nejběžnější formáty disků i formát MP3. Kromě toho port USB nabízí také podporu formátu WMA.
Elegantní design s přední stranou z broušeného hliníku a zaoblenými hranami je velmi stylový. Mikrosystém auna Harvard obsahuje jak tuner DAB/DAB+, tak klasický FM přijímač. Pro rozhlasové stanice je k dispozici 20 paměťových míst. Na LCD displeji se zobrazují informace RDS (název skladby, interpret, ...) v rámci aktuálního vysílání. Mezi další funkce mikrosystému patří 4 předvolby ekvalizéru, funkce X-Bass, časovač spánku a budík. Systém lze ovládat přímo na jednotce a k dispozici je také dálkové ovládání pro pohodlné ovládání z pohovky.
Top vlastnosti:
Stylový design: hodnotný předek z broušeného hliníku a měkké, zaoblené hrany
Propojení: AUX port a rozhraní bluetooth na bezdrátové připojení se smartphony
Digitální příjem: DAB / DAB + tuner pro příjem digitálních rádiových stanic
Vždy informovaný: RDS funkce a LCD displej pro přehrávání informací o vysílání
Vždy nabitý: USB port k nabíjení připojených zařízení
Multimediální: CD přehrávač a USB port pro přehrávání MP3 a WMA souborů
Detaily produktu:
Porty: 1x 3,5 m jack AUX vstup, 1x USB port
Verze bluetooth: 3.0
Úložná paměť na stanice: 20
Funkce RDS pro DAB / DAB + a FM
Podporované CD formáty: CD, CD-R, CD-RW
Podporované formáty: MP3, WMA (pouze USB)
Nabíjení přes USB: 5 voltů, 1 ampér
Impedance: 4 ohmy
Funkce budíku
Sleep timer
Ekvalizér (rock, pop, klasika, džez)
Funkce X-Bass
Materiál konstrukce: MDF
Napájení dálkového ovládání: CR2025 baterie (je součástí balení)
Napájení: 220-240 V, 50/60 Hz
Obsah zásilky:
1 x mikrosystém
1x dálkové ovládání (včetně knoflíkové baterie CR2025)
Manuál v několika jazycích
Rozměry:
Rozměry: cca 37 x 14 x 21 cm (Š x V x H)
Hmotnost: cca 3,2 kg
|
Návod k obsluze Mikrosystém AUNA Harvard
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 26 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.98 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Mikrosystém AUNA HarvardPo dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Mikrosystém AUNA Harvard
Hodnocení0% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Nový komentář k Mikrosystém AUNA Harvard
| Předmět: Dotaz | | Datum: 03.12.2024 11:30:06 | Autor: Klepsch | | Nevím,jak lze uložit do paměti více stanic.Daří se mi uložit na inter.rádiu pouze 10 stanic.Mám inter.rádio Auna Harvard.? | | Odpovědět |
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Generátor ozonu VEVOR SS-Y01
... MORA Sklokeramická varná deska MECT 930 FC, š.90cm, Hodiny, Power... B03CO3CO2... Kávovar Daewoo DES-485... osobní váha SENCOR SBS 5050BK... ...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
AKU myčka Hayami bez českého návodu Autor: Karel Tlaková myčka HAYAMI HA-1010 Podle zákona o ochraně spotřebitele (č. 634/ 1992 Sb.) a občanského zákoníku je prodejce povinen poskytnout návod v českém jazyce bezplatně jako součást prodávaného výrobku.
Argumenty proti poplatku
Zákonná povinnost: Informace o způsobu použití a údržbě... vysavač karcherwD 6 premium Autor: milan Průmyslový vysavač Kärcher WD6 P Premium .ptám se.má tento vysavač nějakou pojistku?nebo je už po smrti.v návodu jsem nic nenašel... Af1409dw Autor: Daniela Fritéza horkovzdušná Gorenje AF1409DB černá Prosím o český návod k obsluze a programy k receptům.
Děkuji Nováková ... Jogurtovač Ariete Autor: neznámý Jogurtovač Ariete Yogurella ART 621 bílý Koupila jsem jogurtovač Ariete a nejde vyndat velká nádoba. Co s tím mám udělat?Děkuji... Prosba Autor: neznámý Štípač dříví Güde GHS 500 8TED Dobry den,
mam stípacku güde GHS/ 8TE, 3 roky, nikdy nic, zadny problem,po asi 1/ 2 roce ji zase spustim, pist s klinem vyjede, dolu rozstipne poleno, sila normalni, ale zpet se nevrati, kdyz jen brnknu do madel na stipani, nekdy se pomaloučku vrátí klin nahoru. Ale kdyz ji ... |
|