|
Český návod k obsluze Mikrovlnná trouba Sencor SMW 6023DS Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Mikrovlnná trouba Sencor SMW 6023DS
- Zařazení produktu: Mikrovlnné trouby Sencor
- Značka: Sencor
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Sencor Mikrovlnné trouby
|
Návod k obsluze Mikrovlnná trouba Sencor SMW 6023DS obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Sencor a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Sencor návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Sencor výrazně zkracujete jeho životnost!
|
|
|
Návod k obsluze Mikrovlnná trouba Sencor SMW 6023DS
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 14 stránek, formát PDF, velikost souboru 2.03 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Mikrovlnná trouba Sencor SMW 6023DSPo dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Mikrovlnná trouba Sencor SMW 6023DS
Hodnocení0% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Nový komentář k Mikrovlnná trouba Sencor SMW 6023DS
| Předmět: dotaz k osvětlení | | Datum: 08.01.2026 19:21:00 | Autor: neznámý | Dobrý den,
máme mikrovlnou troubu Sencor SMW 600108 a přestala svítit.
Dá se to nějak opravit? Nenašli jsme žádný otvor pro výměnu žárovky.
Děkuji za odpověď.
S pozdravem Slonková | | Odpovědět |
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Prosím o zaslání českého návodu na indukční vařič Kraft&Dele 4167,předem moc děkuji za kladné vyřízení. S pozdravem Z.B.... sanyo xacti fulhd 1920x1080 model VPC-FH1EX... Notebook HP Omen 17-db1433 nc... průmyslový šicí stroj Juki DDL-7000A-7... overlok JUKI MO-3614... manuál v češtině- Juki DDL-7000A-7...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Skladování Autor: Pavel Powerbank ADATA P20000QCD 20000mAh bílá Dobrý den, prosím jak nejvíce mohu nechat powerbanku nabitou pri delším skladování? Na 80%?
Dekuji... Nechladí lednice Autor: Světlana Chladnička s mrazničkou Samsung RB36T675CWW EF
U chladničky nefunguje chlazení je tam stále 9°C,mraznička funguje podle nastavení.Děkuji za odpovědˇ... zpráva Autor: Ivan Kombinovaný sporák Mora (obecný návod) Dobrý den, krásný čtvrtek ( 13. srpna 2026) Vám přeji.
Chci se zeptat na kombinovaný sporák Mora typ 2423 Classic. Máme ho už přes dvacet let Zajímá mě seřízení do vodováhy místo předních nožiček jsou jen " vyduté otvory.
Děkuji moc za Vaši odpověď ... Podviedli ste ma Autor: Ernest Translator Enence personat MUAMA Prosím o vrátení peňazí,,kam to môžem poslať späť ... dotaz Autor: neznámý Nabíječka Varta Pocket Charger AA, 2 chci vědět, zda modré světlo u nabíječky při plném nabití baterek svítí nebo ne. děkuji za zpětnou vazbu....... |
|