NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Mobilní telefon Aligator RX800 eXtremo černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Mobilní telefon Aligator RX800 eXtremo černý červený

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Mobilní telefon Aligator RX800 eXtremo černý červený Obsah českého návodu Mobilní telefon Aligator RX800 eXtremo černý
  • Zařazení produktu: Smartphone Aligator
  • Značka: Aligator
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Aligator Smartphone

Mobilní telefon Aligator RX800 eXtremo černý červený Mobilní telefon Aligator RX800 eXtremo černý červený Mobilní telefon Aligator RX800 eXtremo černý červený
Návod k obsluze Mobilní telefon Aligator RX800 eXtremo černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Aligator a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Aligator návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Aligator výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Aligator RX800 eXtremo, černá/červená


Pokud vaše pracovní povinnosti či extrémní koníčky vyžadují pořízení opravdu odolného mobilu, dávejte dobrý pozor. Rádi bychom vás totiž seznámili s outdoorovým smartphonem Aligator RX800 eXtremo, na nějž se můžete stoprocentně spolehnout v každé situaci. Nezalekne se vody, prachu ani nárazů, a přesto vám zprostředkuje spoustu úžasných moderních funkcí a technologií. V jeho výbavě nechybí duální fotoaparát, technologie NFC ani třeba funkce rozpoznání obličeje.
Výkon, který je dostačující i pro využívání náročnějších chytrých aplikací, smartphonu zajišťuje 8jádrový procesor Helio P22 ve spolupráci s operační pamětí 4 GB RAM. O parádní výdrž se pak stará baterie o kapacitě 5 000 mAh, která se nabíjí pomocí moderní USB-C nabíječky.
Seznamte se s aligátorem mezi smartphony.

Odolnost na prvním místě


Chytrý mobilní telefon Aligator RX800 eXtremo byl speciálně stvořen pro opravdu náročné uživatele. Má proto důkladně pogumované boky i zadní kryt, což výrazně zvyšuje jeho nárazuvzdornost. Tvrzené sklo Gorilla Glass zase chrání jeho displej. A díky vodotěsným krytkám je přístroj chráněn i vůči vniknutí vody. 

Velký displej, ale kompaktní tělo


Tvůrcům tohoto odolného smartphonu se podařilo vměstnat 5,7palcový HD+ displej do překvapivě malého těla. Díky tomu telefon nabízí komfortní zobrazení, ale zároveň také perfektně padne do ruky a dá se velmi pohodlně ovládat. 

Tvořte krásné fotky i úžasná videa


Na zadní straně smartphonu najdete duální fotoaparát, který sestává z hlavní čočky (16 Mpx) a přídavného VGA objektivu pro práci s hloubkou ostrosti. Jeho prostřednictvím můžete vytvářet působivé fotky s umělecky rozostřeným pozadím nebo také natáčet parádní Full HD videa. 

Jdete na nákup? Zaplaťte mobilem!


Díky podpoře bezdrátové technologie NFC můžete smartphone Aligator RX800 eXtremo využít i pro uskutečňování pohodlných plateb mobilem. Stačí si zřídit účet ve službě Google Pay. 

Odemkněte si otiskem prstu


Protože k výbavě tohoto smartphonu patří i senzor otisku prstů, můžete systém či některé citlivé operace a soubory spolehlivě zabezpečit před neoprávněným použitím. 

Telefon, který pozná vaši tvář


Dalším bezpečnostním prvkem tohoto telefonu je i funkce identifikace tváře. Díky ní se pro přístup do telefonu stačí podívat do přední kamery. Přístroj pak dokáže rozpoznat, že se jedná skutečně o vás, a na základě toho vám umožnit přístup. 

Navigace, na niž je spoleh


Pokud při cestách neznámými končinami sázíte na cestovní navigaci, Aligator RX800 eXtremo vás potěší i podporou 4 různých navigačních systémů. K tomu, abyste pokaždé našli cestu ke svému cíli, můžete využívat americký GPS, ruský GLONASS, evropský Galileo a čínský Beidou.
Aligator RX800 eXtremo 64GB
Odolný telefon pro náročné. Štíhlé tělo, špičková výbava.
Velký displej s Gorilla Glass, 64 GB úložiště, NFC, odemykání obličejem a další nabušené funkce.
Vodotěsný a odolný dle normy IP68.

Výkonný a stylový telefon v obrněném těle
Boky a zadní strana telefonu jsou důkladně pogumovány ze všech stran pro zvýšení nárazuvzdornosti.
Displej je chráněn odolným sklem Gorilla Glass. Konektory jsou opatřeny vodotěsnými krytkami.
Vodotěsnost celého telefonu splňuje přísné podmíny normy IP68.

Obří displej ale miniaturní rozměry
ALIGATOR RX800 je vodotěsný odolný telefon, ale na vnějších rozměrech to není poznat! Podařilo se nám totiž dosáhnout nebývale kompaktních rozměrů. Rám okolo displeje je zmenšen na minimum a tloušťka telefonu pouhých 12mm je srovnatelná s běžnými telefony. Díky zaoblení zadní strany v bočních partiích se skvěle drží a ovládá. S tímhle telefonem neuděláte ostudu v saku ani v montérkách!

Snímač otisků prstů
Umožňuje rozeznat otisk prstu a pouhým přiložením prstu na snímač probudit a zároveň odemknout telefon. Snímač je pohodlně umístěn na zadní straně telefonu, aby byl snadno dostupný, při držení telefonu v ruce. Snímač otisků prstů lze také použít pro další bezpečnostní funkce operačního systému.

Funkce NFC
Vestavěný snímač NFC umožňuje používat nejmodernější komunikační technologie. Telefon lze díky NFC použít např. jako platební kartu. Pomocí funkce Android Beam lze s pomocí NFC snadno přenášet data do jiného telefonu pouhým přiložením. Můžete také snadno připojit příslušenství pouhým přiložením k telefonu.

Odemykání pomocí obličeje
Pomocí funkce „Odemykání obličejem“ můžete svůj telefon odemykat jen tím, že se na něj podíváte.
Pomocí přední kamery nejprve nasnímáte svůj obličej. Chcete-li potom odemknout Váš telefon, stačí, když se zadíváte do přední kamery. Pokročilé algoritmy umělé inteligence rozpoznají Váš obličej a v případě shody automaticky odemknou telefon.

Probuzení zvednutím telefonu
Chcete-li si ještě více usnadnit odemykání telefonu, stačí aktivovat funkci „probudit zvednutím telefonu“ – v takovém případě se displej telefonu automaticky rozsvítí, jakmile telefon vezmete do ruky a natočíte jej obrazovkou k sobě.

4x navigace - GPS, GLONASS, GALILEO i BEIDOU
Pro perfektní lokalizaci a navigaci lze použít přesný vestavěný přijímač s rychlým startem. Telefon podporuje všechny čtyři dostupné systémy lokalizace, americký GPS, ruský GLONASS, evropský Galileo a čínský Beidou. Teď už se nikdy nemusíte bát, že byste netrefili na místo, kam potřebujete.

Elektronický kompas a 3D akcelerometr
Přesnější určení směru vašeho pohybu a natočení telefonu zajistí vestavěný kompas ve spolupráci s 3D akcelerometrem, který je chopen snímat i velmi jemné pohyby. To využijete například v aplikacích pro sledování noční oblohy a hvězd nebo v dalších aplikacích pro rozšířenou realitu.

Funkce VoLTE a podpora Dual 4G
Sítě 4G (LTE) umožňují nejrychlejší mobilní připojení k internetu, které je momentálně na trhu dostupné. Zatímco starší telefony s podporou dvou SIM karet umožňovaly datové připojení jen u jedné z vložených karet, ALIGATOR RX800 umožňuje použití 4G sítí na obou vložených SIM kartách.
Zatímco původně byly sítě 4G určeny jen pro přenos dat, nyní můžete díky funkci VoLTE (Voice over LTE) telefonovat i s využitím sítě 4G. To využijete jednak pro velmi rychlé spojení s volaným číslem, ale zejména tam, kde není signál klasické GSM sítě. Dostupnost služby poznáte snadno – na displeji se u indikátoru signálu rozsvítí ikona VoLTE.

Volání přes Wi-Fi
Umožňuje-li to Váš operátor, můžete s ALIGATOR RX800 díky funkci volání přes Wi-Fi telefonovat i v místech kde není dostupný signál mobilní sítě. Stačí, aby byl telefon připojen k internetu přes síť Wi-Fi. Telefon se v takovém případě automaticky přes internet spojí s Vaším operátorem, hovory budou bez nutnosti Vašeho zásahu směrovány přes internet a vy budete stále dostupní, i když nejste na signálu!

Tlačítko Push-To-Talk (PTT) – vysílačka v mobilu
Na boku telefonu se nachází speciální tlačítko, díky kterému můžete telefon využít podobně jako vysílačku – po stisku tlačítka Vás všichni Vaši přátelé ve skupině uslyší z reproduktoru svých telefonů podobně jako z vysílačky. Stačí nainstalovat aplikaci Zello – telefon je již speciálně přednastaven, aby s touto aplikací tlačítko na boku spolupracovalo.

Zdvojený fotoaparát
Zdvojená čočka fotoaparátu na zadní straně telefonu umožňuje používat rozšířené funkce jako simulace klasické zrcadlovky, kdy je pozadí scény rozmazáno a fotografie tak více připomínají autentické snímky z dob, kdy digitální fotoaparáty neexistovaly a pro focení se používal film.

Hlavní čočka zadního fotoaparátu je vybavena 16MPix snímačem Samsung SK53P3, s technologií ISOCELL, která přináší fantastické zlepšení dynamického rozsahu snímače, díky speciální izolaci jednotlivých pixelů a zároveň 30% navýšení jejich kapacity.

Vodotěsné konektory: USB-C a sluchátka
Pro snadnou konektivitu využijete nový oboustranný konektor nového standardu USB-C, který umožňuje rychlejší přenos dat, rychlejší nabíjení a v neposlední řadě i zasunutí konektoru v obou směrech – nemusíte se už složitě strefovat do konektoru. USB-C můžete otočit, jak chcete – a vždy je to správně! I když mnoho telefonů již dnes konektor na sluchátka často postrádá, u RX800 je vše na svém místě – konektor pro sluchátka najdete na horní hraně telefonu.

Displej IPS 5.7“ In-Cell s vysokým rozlišením a nastavením velikosti zobrazení
ALIGATOR RX800 je vybaven nejmodernějším LCD displejem s novým poměrem stran 18:9, s technologií IPS a In-Cell, která umožňuje velmi široký pozorovací úhel a perfektní kontrast a barvy při zachování nízké tloušťky displeje. Rozlišení bylo oproti běžným HD displejům rozšířeno na HD+. Pro příjemnější držení je navíc displej po stranách zaoblený.
Pro pohodlné používání lze nastavit jak velikost použitého písma, tak celkovou velikost zobrazení všech grafických prvků.

Gorilla Glass - displej, který vydrží
Displej telefonu ALIGATOR RX800 chrání proti rozbití a poškrábání speciální odolné sklo Gorilla Glass. Navíc má povrch skla speciální oleofobní úpravu, která ho pomáhá chránit před znečištěním a přispívá k příjemnému pocitu na dotek.

Skvělý zvuk a poslech hovoru
ALIGATOR RX800 má velice kvalitní a hlasité sluchátko i mikrofon, které Vám umožní snadno telefonovat i ve ztížených podmínkách a zvýšeném hluku v okolí – např. na rušné ulici, ale i v prostředí výrobní haly nebo staveniště.

Noční režim – klidný spánek a ochrana před „Blue Light“
Telefon se po soumraku automaticky přepne do tzv. nočního režimu. Barvy obrazovky jsou přeladěny do teplých odstínů a je snížena intenzita modré složky světla. Nedochází tak k narušování podvědomého vnímání rozdílů mezi dnem a nocí a nenarušuje se tak spánkový cyklus. Ráno se barvy zase automaticky vrátí do normálu.

Digitální rovnováha
Nechcete-li propadnout mámení obrazovky, můžete si nastavit funkce digitální rovnováhy. Telefon tak sám bude vyhodnocovat jak dlouho už ho používáte a díky funkci Večerka Vám obrazovka večer může zešednout, abyste byli snáze schopni telefon odložit a relaxovat. Automatické ztišení zvonění a oznámení je samozřejmostí. Ráno se pak všechna nastavení automaticky vrátí do normálu a vy můžete začít nový den zase naplno.

Rodičovská kontrola
Zapnete-li tuto funkci, můžete na ALIGATOR RX800 vzdáleně dohlížet pomocí aplikace Family Link pro rodiče. Můžete sledovat čas strávený na zařízení a podle potřeby nastavit limity, přidávat omezení některých služeb, schvalovat aplikace nebo filtry obsahu.

DISPLEJ 5,7" HD+(720x1440) Incell IPS, 18:9
Auto-rotation, Multitouch
Tvrzené sklo Gorilla Glass

BATERIE A NAPÁJENÍ Baterie: 5000 mAh
Možnosti nabíjení: USB-C konektor (obustranný)

FREKVENCE SÍTĚ GSM: 850/900/1800/1900 MHz
3G/WCDMA: 900/2100 MHz
4G/LTE: 800/900/1800/2100/2600 MHz

TYP SIM KARET 2x Nano SIM

PROCESOR A PAMĚT Procesor: Helio P22 octa core, 8x 64 bit Cortex A53, 2.0 GHz
Paměť RAM: 4 GB
Interní paměť: 64 GB*
Paměťová karta: MicroSD/HC/XC, max. 512GB
(startovní 64MB karta součástí balení)

VÝBAVA KONEKTORY A PŘIPOJENÍ Nabíjení a data: USB-C (oboustranný)
USB-OTG: Ano
Audio Jack 3,5 mm

INTERNET A KONEKTIVITA Mobilní data: LTE/4G, 3G, HSDPA, EGPRS, EDGE, WCDMA/UMTS
Dual 4G: ano
WiFi: ano
Bluetooth 5.0 (BR/EDR+BLE)

FUNKCE VOLÁNÍ PŘES 4G/LTE/WIFI Podpora VoLTE: ano
Podpora VoWiFi: ano

SOFTWARE OS: Android™ 9
Aplikace: Podpora Google Play, Internetový prohlížeč, přehrávač médií, souborový manažer, kalendář a další + tisíce aplikací zdarma ke stažení

FOTOAPARÁT Fotoaparát - Přední:5.0 MPix
Zadní zdvojený: Dual camera 16.0MPix + VGA, snímač Samsung, autofocus
LED světlo/blesk
Max. rozlišení videa: Full HD 1080

OSTATNÍ NAVIGACE podporuje všechny globální systémy:
GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU

SNÍMAČE A VÝBAVA Snímač otisků prstů
Odemykání pomocí obličeje
Elektronický kompas
3D akcelerační snímač
Snímač přiblížení
NFC funkce

DALŠÍ FUNKCE LED světlo/blesk
Odolnost IP68
Tvrzené sklo Gorilla Glass

MÉDIA Video/Audio - přehrává všechny běžné druhy formátů videa, hudby a zvukových záznamů a další dle použitého softwaru.
FM rádio
Ebook: PDF, TXT, a další podle použitého softwaru

SPECIFIKACE ROZMĚRY A BARVA Výška: 155 mm
Šířka: 77 mm
Hloubka: 12 mm
Hmotnost: 226 g
Barva: Černo-červená, Černo-oranžová

OBSAH BALENÍ Telefon Aligator RX800 eXtremo
Nabíječka
USB-C kabel
Sluchátka
Pam. karta 64MB
Návod


Návod k obsluze Mobilní telefon Aligator RX800 eXtremo černý červený

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 55 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.98 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Mobilní telefon Aligator RX800 eXtremo černý červený

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Mobilní telefon Aligator RX800 eXtremo černý červený

Technické parametry

Mobilní telefon Aligator RX800 eXtremo černý

Záruka 24 měsíců
Partnumber ARX800BR
Distribuce
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.
Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Displej
Úhlopříčka displeje (palce) 5.7 "
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje
IPS LCD
Rozlišení displeje 720 x 1440 bodů
Tvar výřezu Bez výřezu
Konstrukce a systém
Typ mobilního procesoru Mediatek Helio P22
Počet jader osmijádrový procesor
Frekvence procesoru 2000 MHz
Počet SIM karet
Přístroj vám umožňuje použít dvě SIM karty najednou (resp. přepínat služby mezi nimi) a tím využít vhodnější tarif více operátorů, využít lépe silnější signál, rychlejší datový přenos, používat pracovní a soukromé číslo atd.

Důvodů použití dvou SIM je více, záleží na uživateli jestli tuto výhodu vyhledává.
Počet SIM karet
Hybridní slot
Typ Sim karty nano Sim
Konstrukce telefonu dotykový, outdoor
Stupeň krytí IP68
Systém telefonu Android 9.0 Pie
Nádstavba systému Bez nádstavby
Mobilní služby GMS
Notifikační dioda Ne
Paměť
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
64 GB
Velikost paměti RAM 4GB
Podporované paměťové karty / typ karty microSD, microSDXC, microSDHC
Maximální velikost paměťové karty 512 GB
Navigace
Bezdrátové technologie Galileo, GLONASS, Bluetooth, NFC, Wi-Fi, GPS, Beidou
Podporované sítě
Síťová frekvence (GSM) 1800, 1900, 900, 850 MHz
Síťová frekvence (3G) 900, 2100 MHz
Síťová frekvence (LTE) 2100, 900, 2600, 800, 1800 MHz
GPRS Ano
EDGE Ano
3G Ano
4G/LTE Ano
5G Ne
HSCSD/HSDPA
High-Speed Downlink Packet Access


Rychlý datový přenos - protokol mobilní telefonie označovaný také jako technologie 3,5G – tříapůltá generace.

Umožňuje rychlý přístup na internet a přenos dat do telefonu.

HSCSD/HSDPA
Ano
Fotoaparát
Počet objektivů zadního fotoaparátu 2
Rozlišení zadního fotoaparátu 16 + 0,3 Mpx
Rozlišení videozáznamu 1920 x 1080 (Full HD)
Počet objektivů předního fotoaparátu 1
Rozlišení předního fotoaparátu 5 Mpx (2560 x 1920)
Funkce fotoaparátu Bokeh efekt, automatické ostření, přisvětlovací dioda
Akumulátor
Kapacita akumulátoru 5000 mAh
Konektivita a rozhraní
Konektor
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
Konektor
USB typ-C
3,5 jack Ano
OTG Ano
Senzory a zabezpečení
Zabezpečení Čtečka otisků prstů na těle, Odemykání obličejem
Senzory Akcelerometr (G-senzor), Senzor přiblížení (proximity)
Další parametry
FM rádio Ano
Kompatibilita GSM
Typ konkrétního mobilního telefonu / tabletu pro který je příslušenství určeno - Kompatibilita GSM
Aligator RX800
Barva telefonu
Převládající barva mobilního telefonu (barva rámečku a zadní části) - Barva telefonu
červená barva, černá barva
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.7 cm
Výška výrobku 15.5 cm
Hloubka výrobku 1.2 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.0 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 18.5 cm
Hmotnost balení 0.5 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 71 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Mobilní telefon Aligator RX800 eXtremo černý červený

Předmět: Aligator rx800
Datum: 25.11.2022 10:44:45Autor: Jana
Když mi přijde zprava nebo mám zmeškaný hovor telefon stále svítí jak to vypnout dekuji
Odpovědět

Předmět: dotaz
Datum: 06.11.2022 10:01:53Autor: Josef Červinka
Problém u telefonu je,že při přijímání hovoru se na displeji obrazovky neobjeví účastník, který volá, telefon pouze vyzvání, ale nelze příjimat hovor. Při rozsvícení telefonu se objeví pouze inrofmace z lišty o hororu.
Jak tedy znovu nastavit u telefonu běžné zobrazení přicházejícího hovoru s možností příjmutí hovor?
Odpovědět

Předmět: Zamrznutí
Datum: 30.12.2021 16:46:38Autor: jan
Dobrý den,
co mám udělat když mi tel zamrzne a nejde odemknout. Displej nereaguje na doteky proto nejde ani vypnout a restartovat. Jde nějak otevřít a vyndet baterka? J.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Mixážní pult profesionální TEYUN 8 . Viz.: ALIexpress ...
Dobrý den, potřebuji český návod na Delongi Magnifica esam2900. S pozdravem Ivana Mašíková ...
DAEWOO KOC 8HBFMR ...
Dobry deň, prosím Vás pekne našiel by sa pre nas navod na klávesnicu Canyon Gaming Hazard. Ďakujem...
manuál pro tiskárnu LaserJet 1100A v češtině...
MeteorologickastaniceGreenBlueGB540.cesky návod....

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Také mám dotaz,kdy poznám, že je nabitý?Nepřebije se a nezhoří, nebezpečí požáru.Má ochranu proti přebití?
Autor: Jiří Trčka
Zastřihovač vlasů Hyundai HC 103 šedý
Dotaz na ochranu proti přebíjení....
Dotaz
Autor: Martin L
Sušička Hoover H-DRY 500 ND4 H7A1TSBEX-S
Po rozbalení a připojení k el síti podle návodu jsme sušičku zapnuli na program "košile" Po rozběhu se ze sušičky ozývá v pravidelných intervalech bouchání. V bubnu a filtrech jsme nenašli nic co by mohlo toto bouchání způsobovat. Bouchání se ozývá i po vy...
návod k použití TR - 330
Autor: Vlasta Dr.
FM Transmitter Forever TR-330 černý
Delší dobu se pídím po návodu k použití TR - 330 nevím jak jej sladit s autorádiem a mob. telefonem takže jej používám pouze jako nabíječku v autě pokud ho někdo máto pošlete prosím na výše uvedený e- mail V.Dr....
Kávovar věstavěný bosh CTES 33
Autor: Karel Radomil
Espresso Bosch CTL636ES6 nerez
Kávor nespustí program mletí kávy nějaká rada nebo volat rovnou servis...
COMPASS Charger PROFI microprocessor 6 /12V PB/ GEL/AGM
Autor: Jiří Velísek
Nabíječka autobaterií Compass PROFI
Dobrý den, Můžete prosím zkontrolovat a provést údržbu nabíječky vaší výroby COMPASS Charger PROFI microprocessor 6 / 12V PB/ GEL/ AGM ? - Poslal jsem dotaz na email info@compass.cz, ale tam zřejmě nevědí, netuší ... nepřišla žádná odpověď. Díky ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou