NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Mobilní telefon Aligator S5710 Senior zlatý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Mobilní telefon Aligator S5710 Senior zlatý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Mobilní telefon Aligator S5710 Senior zlatý Obsah českého návodu Mobilní telefon Aligator S5710 Senior zlatý
 • Zařazení produktu: Smartphone Aligator
 • Značka: Aligator
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Aligator Smartphone

Mobilní telefon Aligator S5710 Senior zlatý Mobilní telefon Aligator S5710 Senior zlatý
Návod k obsluze Mobilní telefon Aligator S5710 Senior zlatý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Aligator a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Aligator návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Aligator výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Aligator S5710 Senior, zlatá


Proč by si i senioři či lidé s nějakým postižením nemohli užít výhody moderních chytrých telefonů? Aligator S5710 Senior je tady právě pro ně. Jde totiž o smartphone, který tvůrci ze společnosti Aligator navrhli speciálně pro starší lidi či pro osoby s problémy se zrakem či motorikou. Tento přístroj vyniká velmi jednoduchým ovládáním, takže jej může používat opravdu každý. Nabízí přitom i bohatou sbírku chytrých funkcí, jejichž zásluhou jej můžeme zařadit mezi mobily vyšší kategorie. V jeho výbavě nechybí třeba velký HD+ displej, bezpečnostní čtečka otisku prstů či přijímač vysokorychlostního mobilního internetu (4G/LTE).
V telefonu je předinstalované unikátní uživatelské prostředí Big Launcher (postavené na operačním systému Android 9). Právě díky němu je ovládání přístroje tak snadné. Je v něm totiž připraveno krásně přehledné menu, dobře zřetelné ikony i velké písmo. Na hlavní obrazovce se přitom nachází i speciální SOS tlačítko, kterým si může majitel smartphonu snadno a rychle přivolat pomoc. 

Klíčové vlastnosti


 • Seniorský mobil s chytrými vychytávkami
 • Speciální uživatelské prostředí Big Launcher
 • Snadné přivolání pomoci díky funkci SOS Locator
 • Velký a dobře čitelný displej s nočním režimem pro ochranu zraku
 • Duální fotoaparát
 • Snímač otisku prstů
 • Satelitní přijímač (GPS i GLONASS)
 • Podpora rychlého mobilního 4G internetu

 
Sháníte seniorský mobil pro babičku či dědu? Tento přístroj otevře vašim prarodičům dveře do smart světa.
 

Software šitý na míru seniorům


V mobilním telefonu Aligator S5710 Senior je nachystán unikátní operační systém Big Launcher, který je uzpůsoben potřebám seniorů, dětí a lidí se zrakovým postižením či omezením motoriky. Jeho základem je tak přehledné menu, v němž se dokážou hravě zorientovat i méně zkušení uživatelé. Protože jde přitom o systém postavený na klasickém rozhraní Android, nechybí v něm ani služba Google Play, z níž si můžete stahovat další a další aplikace, multimédia či hry. 

Tlačítko pro přivolání pomoci


Když se majitel tohoto telefonu dostane do úzkých, může si díky funkci SOS Locator snadno zavolat pomoc. Stačí stisknout speciální nouzové tlačítko, které je neustále k dispozici na hlavní obrazovce smartphonu. Využitím této funkce se automaticky vytočí přednastavené telefonní číslo a také se odešle SMS zpráva s informacemi o aktuální poloze telefonu. 

Bezpečí na prvním místě


Seniorský smartphone Aligator S5710 Senior je také efektivně chráněn před zneužitím cizími osobami. V jeho výbavě je totiž i čtečka otisku prstů, jejíž zásluhou se do jeho systému dostane jen jeho opravdový majitel. 

Špičková kvalita obrazu


Díky velkému displeji (úhlopříčka 5,7 palce a poměr stran 18 : 9) je na tento mobil vždy bez problému vidět. Přispívá k tomu i technologie IPS (In-Plane Switching), která zajišťuje skvělou viditelnost i v ostrém světle. Speciální noční režim pak eliminuje vyzařování modrého světla, čímž chrání váš zrak. 

O stupeň lepší fotografie


Zadní strana smartphonu Aligator S5710 Senior je osazena dvěma fotoaparáty (13 Mpx + VGA), jejichž spolupráce umožňuje tvorbu nádherných snímků i atraktivních videí. Samozřejmě pak nechybí ani přední kamera (rozlišení 5 Mpx), která zase slouží k pořizování autoportrétů či uskutečňování videohovorů. 

Obsah balení


 • Telefon Aligator S5710 Duo
 • Baterie
 • Nabíječka
 • Micro USB kabel
 • Návod
Aligator S5710 Senior 16GB
Stylový smartphone vyšší kategorie, s jednoduchým ovládáním.
S5710 Senior byl vytvořen speciálně pro seniory a uživatele s problémy se zrakem či motorikou.
Je spolehlivý a dokáže ho používat každý!
Větší displej 5.7", čtečka otisků prstů, 13Mpix fotoaparát, 16GB úložiště, rychlá data 4G/ LTE.

Smartphone s ovládáním speciálně pro seniory
S5710 Senior je vybaven speciálním prostředím, které zásadně zjednodušuje používání dotykového telefonu. Ovládání teď zvládnou i naprostí začátečníci. Díky tomu zvládne každý snadno používat všechny běžné funkce smartphonů.

Snadno a rychle - speciální prostředí Big Launcher
Nadstavba BIG Launcher, která je součástí S5710 Senior, umožňuje snadno používat smartphone seniorům, dětem, lidem se zrakovým postižením nebo omezením motoriky i nevidomým. Všichni tito uživatelé ocení jednoduché a výborně čitelné prostředí . Díky zjednodušenému ovládání se nemusí bát, že si omylem něco smažou nebo spustí něco, co nechtěli.

Buďte ve spojení - komunikátory už nejsou problém!
Whatsapp, Messenger, Skype, Viber a další!
Speciální prostředí S5710 Senior umožňuje všem snadno používat běžné komunikátory a být stále ve spojení.
To vše bez nutnosti učit se složitě ovládání nového telefonu.

SOS Locator - rychlé přivolání pomoci a určení polohy
S5710 Senior jako podporuje službu SOS Locator. Přímo na hlavní obrazovce se nachází tlačítko SOS, které umožňuje snadno přivolat pomoc. Po stisku tlačítka telefon automaticky vytočí přednastavené telefonní číslo a zároveň odešle nouzovou SMS zprávu, která díky vestavenému satelitnímu GPS přijímači obsahuje i přesnou polohu telefonu. Příjemce zprávy si tak jedním kliknutím snadno zobrazí v mapě, kde se telefon nachází.

Všechno na svém místě - plná výbava
I přes jednoduché ovládání nechybí S5710 Senior standardní funkce, na které jsme u smartphonů zvyklí, ať je to například podpora Google Play, kde lze vybírat doslova ze statisíců možných aplikací zdarma, mobilní internet, Bluetooth a Wi-Fi připojení, nebo možnost přehrávání hudby a videa.

Displej IPS 5.7“ s poměrem stran 18:9
ALIGATOR S5710 Senior je vybaven moderním LCD displejem s technologií IPS, která umožňuje velmi široký pozorovací úhel a perfektní kontrast a barvy. Oproti starším typům displejů má poměr stran 18:9 což v kombinaci s vysokým rozlišením HD+ umožňuje optimální využití plochy displeje. Pro pohodlné používání lze také nastavit velikost písma, ale i celkovou velikost zobrazení všech grafických prvků.

Snímač otisků prstů
Praktická bezpečnostní funkce, která chrání váš telefon před zneužitím.
Umožňuje rozeznat otisk prstu a pouhým přiložením prstu na snímač probudit a zároveň odemknout telefon. Snímač je pohodlně umístěn na zadní straně telefonu, aby byl snadno dostupný při držení telefonu v ruce. Snímač otisků prstů lze také použít pro další bezpečnostní funkce systému.

GPS+GLONASS pro dokonalou lokalizaci
Pro perfektní lokalizaci a navigaci lze použít velmi přesný vestavěný satelitní přijímač s rychlým startem, který podporuje oba standardy – americký GPS i ruský GLONASS.

Fukce 4G / VoLTE
Sítě 4G (LTE) umožňují v praxi nejrychlejší mobilní připojení k internetu, které je momentálně na trhu celoplošně dostupné. Zatímco původně byly sítě 4G určeny jen pro přenos dat, nyní můžete díky funkci VoLTE (Voice over LTE – hlas přes LTE) telefonovat i s využitím sítě 4G. To využijete jednak pro velmi rychlé spojení s volaným číslem, ale zejména tam, kde není signál klasické GSM sítě. Dostupnost služby poznáte snadno – na displeji se u indikátoru signálu rozsvítí ikona VoLTE.

Zdvojený fotoaparát pro zajímavé fotografie
Zdvojená čočka fotoaparátu na zadní straně telefonu umožňuje používat rozšířené funkce jako simulace klasické zrcadlovky, kdy je pozadí scény rozmazáno a fotografie tak více připomínají autentické snímky z dob, kdy digitální fotoaparáty neexistovaly a pro focení se používal film.

Noční režim – ochrana před modrým světlem.
Aby Váš biorytmus nebyl narušován modrým světlem displeje, můžete aktivovat automatický noční režim – displej tak od večera až do rána automaticky eliminuje modrou barvu a nastaví barevný tón displeje na příjemné teplé barvy pro větší večerní pohodu.

Chytré ztišení hovorů
Pro vaše pohodlí jsou připraveny i chytré funkce vyzvánění, které umožní ztišit telefon automaticky podle připraveného rozvrhu, v noci se tedy už nemusíte bát nechtěných hovorů a SMS. Telefon si pak ráno sám nastaví normální hlasitost. Stejně tak při zapnutí tichého režimu si můžete nastavit, jak dlouho má být aktivován. Nemusíte se tak už nikdy bát, že si zapomenete aktivovat vyzvánění a zmeškáte důležité hovory.

Elegantní provedení nejen pro seniory
Štíhlé tělo s úzkými okraji dokonale ladí se zaoblenými hranami. Povrch je metalický, ve čtyřech barevných odstínech. Zlatá, Černá, Modrá, Červená. S5710 Senior vzhledově dokonale splyne s ostatními smartphony, takže na první pohled ani nepoznáte, že se jedná o speciální model pro seniory.

SPECIFIKACE ROZMĚRY A BARVA Výška: 153 mm
Šířka: 75 mm
Hloubka: 9,9 mm
Hmotnost: 172 g
Barva: Zlatá metalíza, Černá, Modrá, Červená metalíza

DISPLEJ 5,7" HD+(720x1440) 18:9, IPS
Auto-rotation, Multitouch

BATERIE A NAPÁJENÍ Baterie: 3000 mAh
Možnosti nabíjení: MicroUSB konektor

FREKVENCE SÍTĚ GSM: 850/900/1800/1900 MHz
3G/WCDMA: 850/900/2100 MHz
4G/LTE: 800/1800/2100/2600 MHz

TYP SIM KARET 1x Nano SIM
1x Micro SIM

PROCESOR A PAMĚT Procesor: Quadcore 64 bit, Cortex A53
Paměť RAM: 2 GB
Interní paměť: 16 GB*
Paměťová karta: MicroSD, max.256 GB

*pro výchozí aplikace použito 4,6 GB,
místo k dispozici pro uživatele: 11,4 GB

VÝBAVA KONEKTORY A PŘIPOJENÍ Nabíjení a data: Micro USB
Audio: Jack 3,5 mm

PŘIPOJENÍ K INTERNETU Data: LTE/4G , 3G, HSDPA, EGPRS, EDGE, WCDMA/UMTS
WiFi: ano

FUNKCE VOLÁNÍ PŘES 4G/LTE/WIFI Podpora VoLTE: ano
Podpora VoWiFi: ano

SOFTWARE OVLÁDACÍ PROSTŘEDÍ: BIG LAUNCHER OS: Android™ 9
Aplikace: Podpora Google Play, Internetový prohlížeč, přehrávač médií, souborový manažer, kalendář a další + tisíce aplikací zdarma ke stažení

FOTOAPARÁT Fotoaparát - Přední: 5.0 MPix
Zadní zdvojený: 13.0MPix autofokus (s interpolací) + VGA
LED světlo/blesk

OSTATNÍ NAVIGACE GPS + GLONASS

SNÍMAČE A VÝBAVA Snímač otisků prstů
G - snímač otočení
Snímač přiblížení

DALŠÍ FUNKCE LED světlo/blesk
BT 4.0 (BR/EDR+BLE)

MÉDIA Video/Audio - přehrává všechny běžné druhy formátů videa, hudby a zvukových záznamů a další dle použitého softwaru.
FM rádio
Ebook: PDF, TXT, a další podle použitého softwaru

OBSAH BALENÍ Telefon Aligator S5710 Duo
Baterie
Nabíječka
Micro USB kabel
Návod
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Mobilní telefon Aligator S5710 Senior zlatý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Mobilní telefon Aligator S5710 Senior zlatý je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Mobilní telefon Aligator S5710 Senior zlatýStáhnout PDF návod - Mobilní telefon Aligator S5710 Senior zlatý
(PDF file, 0.93 MB)


Technické parametry

Mobilní telefon Aligator S5710 Senior zlatý

Záruka 24 měsíců
Partnumber AS5710SENGD
Distribuce
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.
Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Displej
Úhlopříčka displeje (palce) 5.7 "
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje
IPS LCD
Rozlišení displeje 720 x 1440 bodů
Tvar výřezu Bez výřezu
Konstrukce a systém
Počet jader čtyřjádrový procesor
Počet SIM karet
Přístroj vám umožňuje použít dvě SIM karty najednou (resp. přepínat služby mezi nimi) a tím využít vhodnější tarif více operátorů, využít lépe silnější signál, rychlejší datový přenos, používat pracovní a soukromé číslo atd.

Důvodů použití dvou SIM je více, záleží na uživateli jestli tuto výhodu vyhledává.
Počet SIM karet
Hybridní slot
Typ Sim karty micro Sim + nano Sim
Konstrukce telefonu dotykový
Stupeň krytí nemá
Systém telefonu Android 9.0 Pie
Mobilní služby GMS
Paměť
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
16 GB
Velikost paměti RAM 2GB
Podporované paměťové karty / typ karty microSDXC, microSD, microSDHC
Maximální velikost paměťové karty 256 GB
Navigace
Bezdrátové technologie Wi-Fi, GPS, Bluetooth
Podporované sítě
Síťová frekvence (GSM) 1800, 850, 900, 1900 MHz
Síťová frekvence (3G) 900, 850, 2100 MHz
Síťová frekvence (LTE) 1800, 2100, 2600, 800 MHz
GPRS Ano
EDGE Ano
3G Ano
4G/LTE Ano
5G Ne
HSCSD/HSDPA
High-Speed Downlink Packet Access


Rychlý datový přenos - protokol mobilní telefonie označovaný také jako technologie 3,5G – tříapůltá generace.

Umožňuje rychlý přístup na internet a přenos dat do telefonu.

HSCSD/HSDPA
Ano
Fotoaparát
Počet objektivů zadního fotoaparátu 2
Rozlišení zadního fotoaparátu 13 + 0,3 Mpx
Počet objektivů předního fotoaparátu 1
Rozlišení předního fotoaparátu 5 Mpx (2560 x 1920)
Funkce fotoaparátu přisvětlovací dioda, automatické ostření
Stabilizace obrazu Bez stabilizace
Akumulátor
Kapacita akumulátoru 3000 mAh
Konektivita a rozhraní
Konektor
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
Konektor
micro USB
3,5 jack Ano
OTG Ne
Senzory a zabezpečení
Zabezpečení Čtečka otisků prstů na těle
Senzory Akcelerometr (G-senzor), Senzor přiblížení (proximity)
Další parametry
FM rádio Ano
Kompatibilita GSM
Typ konkrétního mobilního telefonu / tabletu pro který je příslušenství určeno - Kompatibilita GSM
Aligator S5710
Barva telefonu
Převládající barva mobilního telefonu (barva rámečku a zadní části) - Barva telefonu
zlatá barva
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.5 cm
Výška výrobku 15.3 cm
Hloubka výrobku 1.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.0 cm
Výška balení 5.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 0.4 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 38 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Mobilní telefon Aligator S5710 Senior zlatý

Předmět: Mobil Aligator S 5710 Senior
Datum: 23.09.2020 16:50:57Autor: František Kulhánek
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat,zda je normální,aby se u tohoto mobilu Aligator S 5710 Senior měnili stránky.Například hlavní strana/když zapnu mobil/ a když s ním trochu zatřesu,přeskočí to na psaní SMS atd.Děkuji za odpověď.Kulhánek Fr.
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 05.08.2020 21:12:02Autor: Eliáš Blaščák
Píšem SK. Kúpil som si Aligator5710. Mam ho cca 2 mesiace. Urobil som nekolik fotiek a pri spojeni kablom s pc mi neidu presunut fotky do pc. Neide mi ani spojenie s pc. Stale mi oznamuje, že nenašiel ziadne zariadenie. Pri bežnej kamere mi spojenie funguje ale s telefonom ne. Nemam ziadny ovladač ktorým by som spustil prenos z tel. do PC. Mam 77 let tak je tažko pochopit niektore ovladania. Blututh mi v telefone neide. Na titulnej stranke nevidim tlacitko prvej pomoci. Skuste mi napísať aky ovladač je potrebne nainstalovat aby mi prenos s fotoaparatom preneslo do PC. Dík.
Odpovědět

Předmět: Nízký počet znaků na jednu SMS
Datum: 04.08.2020 14:45:07Autor: Ivan Köhler
Dobrý den
Po šedesáti znacích se sms dělí na dvě, a tím se cena násobí. Domníval jsem se že normálně by to mělo být až po 160ti znacích?
Nemám nějakou chybu v nastavení?
Aligator S5710 Senior zlatá
Děkuji za odpověď.
Odpovědět
Odpověď:
Autor: Technická podporaDatum: 04.08.2020 15:17:57
Diakritika zprávu ještě více zkracuje. Pište bez diakritiku a barevných smajlíků.

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

HP Ink Tank Whireless 415...
Dobrý den, potřebuji návod na Set-top box Strong SRT 8211. Děkuji Lalíková...
DVB-T2/C /Tesla senior T2, dodávaný uživatelský manuál je nedostačující/...
televize LG 47LM760S-ZB...
Dobrý deň, prosím o zaslanie návodu na telefón XIAOMI Redmi Note8 Pro Ďakujem Michalcová...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Trouba Whirlpool DYNAMIC AKP 244 IX 857724410500
Autor: Karel Jeřábek
Trouba Whirlpool DYNAMIC AKP 244 IX
Vážení jde mi o radu. Touba pekla asi 5x koláč a bábovky, vše OK. Je v provozu od 15.6.2019. Koncem týdne došlo k výluce vysokého ele.napětí a několiktát za sebou to vyplo-zaplo neš se to stabilizovalo. Nastavil jsem správný SEČ a fajn. Večír že dám na noc ...
Nefunguje internet
Autor: Jaromír
Set-top box Mascom MC720T2 HD černý
Dobrý den, nefunguje internet u modelu Mascom MC720T2 HD. Má fungovat . Co dělám špatně? Jaromír...
Dotaz
Autor: Dagmar Bejšovcová
Automatická pračka Candy CS3 1052D2-S bílá
Dobrý den, překvapilo mně, že po vyprání je prádlo teplé.....Mám už 6. pračku, ale vždy bylo studené od vody při máchání.A také jsem se v návodu nedočetla, kolikrát pračka máchá, např.u programu na 59 minut Děkuji za odpověď D.Bejšovcová...
dotaz
Autor: Irena Mikušová
Tiskárna multifunkční Canon PIXMA MG3050 černá
Prosím, chtela jsem kopírovat. První list v pořádku a při dalším se žlutě rozblikala kontrolka trojuhelník s bleskem a B. Jak toto odstranit ? nemúžu najít v přilozeném návodu....
Ladění TV LG 70UM7450
Autor: Ing. Vlastimil Vojkůvka
Televize LG 70UM7450 černá
Dobrý den, mám na jeden satelit připojené 2 TV LG jeden přes settop box GoSat a druhý 7450 přes CI+. FreeSat provedl převedení některých programů ze sat. Thorr na sat. Intelsat 10 - 02. První TV se STB naladil programy naprosto bezproblémově. Druhý TV 7450 vidí...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Televize Samsung UE65TU7072 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ televize-samsung-ue65tu7072-cerna-42560-cesky-navod.pdf
Detail - Satelitní přijímač Optibox miniZebra, Irdeto
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ satelitni-prijimac-optibox-minizebra-irdeto-7758-cesky-navod.pdf
Detail - Set-top box GoSat GS220T2 černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ set-top-box-gosat-gs220t2-cerny-41146-cesky-navod.pdf
Detail - Holicí strojek Philips Series 6000 S6620
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ holici-strojek-philips-series-6000-s6620-11-modry-28006-cesky-navod.pdf
Detail - Klávesnice s myší Marvo CM305, US
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ klavesnice-s-mysi-marvo-cm305-us-headset-cerna-48696-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020