NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Mobilní telefon Apple iPhone 6s 32GB

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Mobilní telefon Apple iPhone 6s 32GB - Gold

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Mobilní telefon Apple iPhone 6s 32GB - Gold Obsah českého návodu Mobilní telefon Apple iPhone 6s 32GB
  • Zařazení produktu: Smartphone Apple
  • Značka: Apple
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Apple Smartphone

Mobilní telefon Apple iPhone 6s 32GB - Gold Mobilní telefon Apple iPhone 6s 32GB - Gold Mobilní telefon Apple iPhone 6s 32GB - Gold Mobilní telefon Apple iPhone 6s 32GB - Gold Mobilní telefon Apple iPhone 6s 32GB - Gold Mobilní telefon Apple iPhone 6s 32GB - Gold
Návod k obsluze Mobilní telefon Apple iPhone 6s 32GB obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Apple a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Apple návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Apple výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Dokonalost sama


Rok se s rokem sešel a jak je již zvykem, přišla značka Apple znovu se svým nejnovějším smartphonem – který aktuálně nese označení iPhone 6s. A jak už to tak bývá, nový iPhone i tentokrát znamená revoluci v mobilním průmyslu. A že se letos Apple opravdu vytáhl a nastavil laťku velmi vysoko, vám představíme na následujících řádcích! Jasně a jednoduše řečeno - iPhone 6s je znovu dokonalý!

Až o 70% vyšší výkon!


O Applu je známo, že nepotřebuje xjádrové procesory s extrémní velikostí paměti RAM. Díky perfektní optimalizaci a vyladěnosti zvládne iPhone 6s to stejné jako konkurenční modely a dokonce ještě mnohem rychleji a lépe. Apple iPhone 6s je totiž poháněn tím nejlepším, co právě na trhu najdete – 64bitový čip A9 s koprocesorem M9. Výkon je dokonce takový, že by svého času předčil i stolní počítače, o notebooku nemluvě. Navíc pracuje na nejvyspělejším operačním systému pro mobilní telefony - iOS (v tomto případě se jedná o nejnovější verzi iOS 9). O soubory se pak stará vnitřní paměť s kapacitou 32 GB.

Absolutní revoluce v ovládání


Apple prostě musí mít vždy něco víc než ostatní! Společně s prvním iPhonem v roce 2007 představil technologii Multi-Touch, čili klasické ovládání bez tlačítek, které nyní již běžně používáme u většiny moderních smartphonů. Nyní se však píše už rok 2015 a s ním přichází i nová, vyspělejší technologie ovládání – 3D Touch! Dalo by se říct, že se jedná o Multi-Touch nové generace. Vše spočívá v tom, jakou silou a jak hluboko zatlačíte na displej. Ovládání telefonu bude nyní ještě rychlejší, jednodušší, přesnější a přehlednější. Prostě lepší!

Klenot či módní dopněk?


Sice se iPhone 6s od svého o rok mladšího bratříčka na první pohled nikterak neliší, při důkladnějším pozorování však zjistíte, že je od základu jiný. Kryt je vyroben z nové kvalitní a odolné slitiny hliníku řady 7000, která se používá v leteckém průmyslu. Přitom se jedná o nádherně provodený kousek, za který se nikdy a nikde nebudete stydět - naopak vás bude vždy perfektně reprezentovat. Vybírat si navíc můžete ze tří barev - vesmírně šedé, stříbrné, zlaté a nově i růžově zlaté.

Nejdokonalejší fotoaparát mobilního průmyslu


Apple zároveň jasně dokazuje, že víc nemusí být vždy lepší! Stejně jako procesor, tak i fotoaparát v iPhone 6s nemusí mít desítky megapixelů k tomu, aby perfektně fotil. Jedná se totiž o 12megapixelový fotoaparát iSight, který pořizuje fotky i videa ve velice pěkné kvalitě. Přesněji řečeno se můžete těšit na:

  • zadní 12MPx fotoaparát s rozlišením 4608x2592 bodů,
  • videa natáčené zadní kamerou ve 4K kvalitě a rozlišení 3840x2160 bodů,
  • přední 5MPx fotoaparát s rozlišením 2590x1920 bodů.

S takovou výbavou bude jakýkoliv snímek, který pořídíte krásnou památkou. Také oblíbené selfie s iPhone 6s nabírají úplně jinou úroveň. K tomu nová funkce Live Photos, díky které už nepříjdete o žádný záběr, jelikož na fotografii je zchyceno vše před i po stisknutí spouště - stačí jen přitlačit – tedy využít 3D Touch.

Slast pro oči


Práce i relax u jakéhokoli iPhone byla vždy paráda! U iPhone 6s se samozřejmě nic nemění ba právě naopak. Nádherný 4,7“ Retina HD displej s technologií 3D Touch, jemností 326 pixelů na palec a rozlišením 1334x750 bodů je prostě neuvěřitelný a naprosto bez problému předčí všechny QHD displeje u konkurence. Doopravdy nebudete moct odtrhnout oči! Krycí sklo je navíc to nejtvrdší a nejodolnější sklo na trhu. Strach tak o něj mít nemusíte! Testován byl navíc až ve 3000 m n.m., a i když to Apple neuvádí, voda mu také žádné problémy nedělá.


Vše pod palcem... a to doslova!


S novým iPhone 6s přichází také nová generace odemykání. A je ta nejbezpečnější ze všech! Pokud nemáte ten pravý otisk prstu, mobil jednoduše neodemknete a to díky technologii Touch ID, která je zabudována přímo v tlačítku HOME.

Nejen rychlejší odemykání, nejen rychlejší procesor, ale také nejrychlejší 4G LTE Advanced připojení. To vám umožní brouzdat po internetu až dvakrát rychleji než umožňovala předchozí generace mobilního připojení, jelikož podporuje více LTE pásem. WiFi je také až dvakrát rychlejší než dřív a stahování jakýchkoliv dat z internetu tak bude jedna báseň.


Intuitivní iOS s perfektními aplikacemi


Práce s operačním systémem iOS 9 je tak lehká, jednoduchá a přitom tak dokonalá! Jelikož se jedná o nejvyspělejší a dá se říct i nejlepší operační systém pro mobilní zařízení, nebudete chtít iPhone 6s pustit z ruky. Součástí tohoto operačního systému jsou např. aplikace AirDrop, AirPlay, AirPrint, iCloud, klíčenka na iCloud, integrace Facebooku a Twitteru či vyhledávání Spotlight.

A najdete tu i další potřebné aplikace, které slouží pro poslech hudby, brouzdání či snadné cestování a orientaci v neznámém prostředí - tedy přes Safari a Mapy až po Watch aplikaci. K iPhone 6s navíc dostanete přímo v balení skvělé Apple EarPods sluchátka i s pouzdrem, abyste si svou oblíbenou hudbu mohli poslechnout vždy a všude. Chcete mít to nejlepší? Kupte si iPhone 6s!
Když vezmete iPhone 6s do ruky, uvědomíte si, že něco takového jste ještě nedrželi. Pomocí 3D Touch dokážete jedním stisknutím víc než kdy předtím. Live Photos působivě oživí vaše vzpomínky. A to je teprve začátek. Když se na iPhone 6s podíváte podrobně, najdete inovace na všech úrovních.

Multi-Touch další generace.
Původní iPhone představil světu Multi-Touch, a navždy tak změnil přístup lidí k technologii. A díky 3D Touch teď dokážete věci, které ještě nikdy nebyly možné. Vnímá, jak hluboko přitlačíte na displej, a umožňuje řešit nejrůznější nezbytnosti rychleji a snáz. A v reálném čase reaguje jemnými klepnutími, o která se stará Taptic Engine.

12MP fotky. 4K video. Live Photos. Vzpomínky, které neblednou.
Nejoblíbenější fotoaparát na světě je teď ještě vyspělejší. 12megapixelový fotoaparát iSight zachycuje ostré, jemně vykreslené fotky. Pořizuje brilantní 4K videa až se čtyřnásobným rozlišením proti HD 1080p. Novým 5megapixelovým fotoaparátem FaceTime HD fotí iPhone 6s selfíčka, která si klidně dáte za rámeček. A uvádí Live Photos, nový pohled na vaše vzpomínky. Zachycuje totiž okamžiky těsně před a po záběru. K životu je pak probudíte prostým přitlačením na fotku.

A9. Dosud nejvyspělejší čip ve smartphonu.
iPhone 6s používá náš vlastní 64bitový čip A9. Ten podává výkon, jaký byl svého času dostupný jen na stolních počítačích. Proto zažijete až o 70 procent vyšší výkon CPU a ve všech graficky náročných hrách a aplikacích až o 90 procent vyšší výkon GPU.

Průlomový design, ze kterého jsme vymáčkli ještě víc.
Inovace nejsou vždy patrné na první pohled. Ovšem podíváte-li se na iPhone 6s pozorněji, zjistíte, že je vylepšený od základu. Kryt má vyrobený z nové slitiny hliníku řady 7000 – stejné kvality, jaká se používá v leteckém průmyslu. Krycí sklo je nejtvrdší a nejodolnější ze všech smartphonů. A vesmírně šedou, stříbrnou a zlatou barvu teď doplňuje nová barva růžového zlata.

Pokročilé zabezpečení máte pod palcem.
Ještě rychlejší a přesnější snímač otisků prstů Touch ID umožňuje telefon snadno a bezpečně odemknout.

Operační systém iOS 11
S iOS 11 je iPhone ještě chytřejší, praktičtější a osobnější, takže ti na něm všechno půjde rychleji a snáz.

Nejvyspělejší mobilní operační systém na světě.
Prostředí iOS na iPhonu a iPadu je neuvěřitelně flexibilní a praktické. Krásně vypadá a snadno se ovládá. Inteligentní návrhy se zobrazují, právě když je potřebuješ. A vyspělé technologie chrání tvoje soukromí a zajišťují bezpečnost. Jakmile iOS vyzkoušíš, pochopíš, proč tolik lidí nedá na iPhone a iPad dopustit.

Displej Retina HD displej s 3D Touch
4,7palcový (úhlopříčně) širokoúhlý s LED podsvícením
Rozlišení 1334 × 750 při 326 pixelech na palec
Kontrastní poměr (typický) 1400:1

Maximální jas (typický) 500 cd/m2
Plná shoda se standardem sRGB
Dvoudoménové pixely pro široký zorný úhel
Oleofobní vrstva na přední straně
Podpora současného zobrazení více jazyků a znaků
Zvětšené zobrazení
Funkce Dosah

Napájení a baterie Volání: až 14 hodin v sítích 3G
Přehrávání HD videa: až 11 hodin
Přehrávání zvuku:až 50 hodin
Pohotovost: až 10 dnů

Fotoaparát iSight Nový 12megapixelový fotoaparát iSight s 1,22 pixely
Live Photos
Automatické zaostřování technologií Focus Pixels
Optická stabilizace obrazu (pouze iPhone 6s Plus)
True Tone Flash
Panorama (až 63 megapixely)
Auto HDR pro fotky
Ovládání expozice
Sekvenční režim
Režim samospouště
Clona f/2,2
Pětičlenný objektiv
Hybridní infračervený filtr
Snímač se zadním osvitem
Kryt objektivu ze safírového křišťálu
Automatická stabilizace obrazu
Zdokonalené místní mapování tónů
Zdokonalené potlačování šumu
Rozpoznávání obličejů
Ukládání fotek s údajem o poloze

Kamera FaceTime HD 5megapixelové fotky
720p HD video
Retina Flash
Clona f/2,2
Auto HDR pro fotky a videa
Snímač se zadním osvitem
Ovládání expozice
Sekvenční režim
Režim samospouště
Rozpoznávání obličejů

Mobilní a bezdrátová rozhraní LTE UMTS/ HSPA+/ DC-HSDPA GSM EDGE Wi-FI: 802.11 a/b/g/n/ac s MIMO
Bluetooth 4.2
NFC Určování polohy Asistované GPS a GLONASS
Digitální kompas
WI-FI

Snímače Snímač otisků prstů Touch ID
Barometr
Tříosý gyroskop
Akcelerometr
Snímač blízkosti
Snímač okolního osvětlení
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Mobilní telefon Apple iPhone 6s 32GB - Gold v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Mobilní telefon Apple iPhone 6s 32GB - Gold je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Mobilní telefon Apple iPhone 6s 32GB - Goldhttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-apple-iphone-6s-32gb-gold-13905-cesky-navod.pdf
(PDF file, 1.63 MB)


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Mobilní telefon Apple iPhone 6s 32GB - Gold je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Mobilní telefon Apple iPhone 6s 32GB - GoldStáhnout PDF návod - Mobilní telefon Apple iPhone 6s 32GB - Gold
(PDF file, 2.9 MB)


Technické parametry

Mobilní telefon Apple iPhone 6s 32GB

Záruka 24 měsíců (12 měsíců IČ)
Partnumber MN112CN/A
Distribuce
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.
Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Displej
Úhlopříčka displeje (palce) 4.7 "
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displej ">Typ displeje
Retina HD
Rozlišení displeje 750 x 1334 bodů
Počet barev displeje 16,7 miliónů
Konstrukce a systém
Typ mobilního procesoru Apple A9
Počet jader dvoujádrový procesor
Frekvence procesoru 1840 MHz
Počet SIM karet
Přístroj vám umožňuje použít dvě SIM karty najednou (resp. přepínat služby mezi nimi) a tím využít vhodnější tarif více operátorů, využít lépe silnější signál, rychlejší datový přenos, používat pracovní a soukromé číslo atd.

Důvodů použití dvou SIM je více, záleží na uživateli jestli tuto výhodu vyhledává.
">Počet SIM karet
Single SIM
Konstrukce telefonu dotykový
Systém telefonu iOS 12
Paměť
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
32 GB
Velikost paměti RAM 2GB
Podporované paměťové karty / typ karty nepodporuje paměťové karty
Navigace
GPS Ano
Podporované sítě
Síťová frekvence (GSM) 1900, 850, 900, 2100 MHz
Síťová frekvence (3G) 850, 2100, 900, 1900 MHz
Síťová frekvence (LTE) 2100, 1800, 900, 2600, 800 MHz
GPRS Ano
EDGE Ano
3G Ano
4G/LTE Ano
HSCSD/HSDPA
High-Speed Downlink Packet Access


Rychlý datový přenos - protokol mobilní telefonie označovaný také jako technologie 3,5G – tříapůltá generace.

Umožňuje rychlý přístup na internet a přenos dat do telefonu.

">HSCSD/HSDPA
Ano
Fotoaparát
Rozlišení hlavního fotoaparátu 12 Mpx (4032 x 3024)
Světelnost
Světelnost objektivu je vyjádření kolik světla je objektiv schopný využít při fotografování pro vykreslení foceného objektu.
">Světelnost
f/2.2
Integrovaný blesk/přisvětlení Ano
Automatické ostření Ano
Rozlišení videozáznamu 3840 x 2160
Rozlišení předního fotoaparátu 5 Mpx (2560 x 1920)
Akumulátor
Typ akumulátoru Li-Pol
Kapacita akumulátoru 1715 mAh
Pohotovostní doba 240 hod.
Doba hovoru 840 min
Konektivita a rozhraní
USB port
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
">USB port
Lightning konektor
NFC Ano
3,5 jack Ano
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
">Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth
Ano
IrDa infraport Ne
Senzory a zabezpečení
Akcelerometr (G-Sensor)
Polohové čidlo. Automatické natočení obrazu - na výšku nebo na šířku. Chcete-li přecházet mezi režimy, stačí otočit telefon/tablet a obraz ho bude následovat - Akcelerometr (G-Sensor)
Ano
Senzor přiblížení (proximity) Ano
Čtečka otisků prstů Ano
Další parametry
Typ Sim karty nano Sim
FM rádio Ne
Kompatibilita GSM
Typ konkrétního mobilního telefonu / tabletu pro který je příslušenství určeno - Kompatibilita GSM
Apple iPhone 6s
Barva telefonu
Převládající barva mobilního telefonu (barva rámečku a zadní části) - Barva telefonu
zlatá barva
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 15.7 cm
Výška balení 5.0 cm
Hloubka balení 8.4 cm
Hmotnost balení 0.4 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 05 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Zanussi ZWQ 35105...
Huawei Band 4,Graphite Black...
Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128 GB - zelený...
Dobrý den, sháním Autoradio Roadstar RC-867RD návod k použití. Možno i v angličtině. Děkuji za případnou pomoc. ...
Hledám český návod k : Kesser fritéza XXL / horkovzdušná fritéza / 8 funkcí / 5,5l / bez oleje / Nedaří se i najít na internetu , děkuj...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

vytáčení hovorů
Autor: Hana Kotoučová
Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 7
dobrý den, poslední dobou se stává, že během hovoru začne telefon sám o sobě vytáčet číslo z kontaktů, většinou pokaždé jiné a vůbec nezáleží na tom, jestli jsem ho v poslední době vytáčela nebo ne. je to velice nepříjemné, protože se potom omlouvá...
Dotaz
Autor: Šustrova Eva
Vířivka Bestway Lay-Z-Spa Miamib BW54123
Na co je prosím díl 014 u vířivky Miami54123? ...
žádost o návod k užívání
Autor: Nováková Ludmila
Zavařovací hrnec Sencor SPP 2100WH bílý
Po výměně hrnce za Sencor SPP 2100WH bílý, není v krabici žádný návod. Obracím se tedy na Vás s žádostí o zaslání návodu k užívání, nebo rady jak jej získat. je to s podivem když výše píšete, že návod je součástí balení zboží. Není tomu tak...
praskají dozy
Autor: Bedřich Šmíd
Svářečka folií ETA Atmos 4762 90000
Po několika málo použití prasklo dno nejprve na doze dodané s přístrojem poté při marinování prasklo dno u dokoupené dozy 2l...
Dotaz
Autor: Jiří Kozár
Elektrická koloběžka Eljet Cruiser Premium
No stop svítí na displeji brzda . Zadní světlo svítí a nejde se rozjet prosím o radu ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Přenosný reproduktor Evolveo Armor GT7 černé
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ prenosny-reproduktor-evolveo-armor-gt7-cerne-3969-cesky-navod.pdf
Detail - Sušička ovoce Concept SO-1060 bílá zelená
https://www.zbozi.cz/ vyrobek/ concept-so1060/ manual-navod/ navod-k-obsluze/
Detail - Soundbar Bose Soundbar 700 černý
http://online.anyflip.com/ qmhw/ rgqy/ mobile/ index.html
Detail - Tiskárna multifunkční HP LaseJet MFP 135a
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ tiskarna-multifunkcni-hp-lasejet-mfp-135a-35448-cesky-navod.pdf
Detail - Palačinkovač ROHNSON R-201
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ palacinkovac-rohnson-r-201-21472-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020