NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Mobilní telefon Apple iPhone SE 64

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Mobilní telefon Apple iPhone SE 64 GB - Space Grey

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Mobilní telefon Apple iPhone SE 64 GB - Space Grey Obsah českého návodu Mobilní telefon Apple iPhone SE 64
  • Zařazení produktu: Smartphone Apple
  • Značka: Apple
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Apple Smartphone

Mobilní telefon Apple iPhone SE 64 GB - Space Grey Mobilní telefon Apple iPhone SE 64 GB - Space Grey Mobilní telefon Apple iPhone SE 64 GB - Space Grey
Návod k obsluze Mobilní telefon Apple iPhone SE 64 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Apple a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Apple návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Apple výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Legenda se vrací


Jak říkají u Apple: „Vyrostl. A zůstal malý.“ Apple iPhone SE je nejvýkonnější čtyřpalcový smartphone na trhu a to už je sám o sobě skvělý titul. Jedná se v podstatě o zmenšenou verzi Apple iPhone 6s. Disponuje stejným ultravýkonným procesorem A9 a nabízí skvělý iSight fotoaparát, který vám umožní natáčet videa ve 4K kvalitě a mnohé další. Apple jednoduše znovu ukázal, co umí a v době velkých smartphonů vytvořil šikovné zařízení velikosti iPhonů 5 a 5s.

Výkon až neuvěřitelný


U Apple je známo, že výkonnost jejich zařízení jde stále dopředu. Aktuálně nejvýkonnější mobilní procesor A9 s koprocesorem M9 zaručují, že vám nic nebude dělat problémy. S vyladěným operačním systémem iOS, který je přímo od Applu, se rovněž můžete těšit na plynulý chod. Jakoukoliv hru s nejvyššími nároky na grafiku či sebevíc náročnou aplikaci rozjedete bez potíží. Procesor sám o sobě je 2x rychlejší než u iPhonu 5s a grafická jednotka je dokonce 3x rychlejší. K dispozici máte 64 GB uživatelské paměti a 2GB paměť RAM.

Retina a zase ta Retina


Retina, to je už pojem sám o sobě. Každý, kdo se v technologiích vyzná, ví, že displeje Retina jsou snad to nejlepší, co se na trhu dá sehnat. A samozřejmě Retina displejem disponuje i Apple iPhone SE. I přes ne moc velké rozlišení Apple dokazuje, že není potřeba závratných čísel ke skvělému obrazu. S jemností 326 PPS, kontrastnímu poměru 800:1 a rozlišením 1136 x 640 s Multi-Touch displejem máte to nejlepší, co můžete chtít. Každá hra, videa, film, fotka - jednoduše vše, co se na displeji zobrazí, bude vypadat skvěle!


Doopravdy skvělý fotoaparát


Mobilní telefon Apple iPhone SE rovněž nabízí skvělý foťák. 12MPx zadní fotoaparát iSight s 5členným objektivem, možností HDR, clonou f/2, 2sekvenčním režimem, krytem ze safírového sklíčka (což zajišťuje nerozbitelnou čočku) a mnohým dalším budete mít potřebu vyfotit vše, co vám padne do oka! Každý snímek bude ostrý a detaily i při větším zvětšení příjemné. Pro zachycení jedinečného okamžiku navíc stačí jen kliknout a vše ostatní udělá iPhone za vás!

Čas od času určitě využijete také přední HD FaceTime kameru s Retina Flashem. Fotoaparát se speciálním čipem totiž zajistí trojnásobné zvýšení jasu displeje, aby mohl být použit jako blesk a vaše selfie neskončila jen černým pozadím také za horších světelných podmínek. Podobně příjemné budou také videohovory. Takže už se nebudete muset stydět, že vás druhá strana vidí rozmazaně.


Nejrychlejší internet a spolehlivé zabezpečení


Touch ID se považuje za nejlepší zabezpečení chytrých zařízení na světě. Abyste mohli odemknout svůj mobilní telefon, či získali přístup k některým citlivým informacím, přiložíte svůj prst na HOME button. S naprostou přesností a velkou rychlostí získáte přístup ke všemu, co potřebujete. Cizí otisk prstu samozřejmě iPhone neodemkne. Můžete si tak být jisti, že vaše data jsou v bezpečí.

Ať už se budete pohybovat kdekoliv na světě, nepřijdete o své připojení na vysokorychlostní internet. IPhone SE totiž podporuje až 19 pásem LTE, takže jistota připojení v zahraničí je téměř 100 %. Data, videa, obrázky či jiné můžete stahovat přes síť 4G rychlostí až 150 Mb/s a přes WiFi až rychlostí 433 Mb/s.


Ty nejlepší aplikace


V mobilním telefonu Apple iPhone SE najdete spoustu předinstalovaných aplikací, které vás rozhodně budou bavit, nebo vám ulehčí každodenní život či práci. V případě, že by vám však něco chybělo, si kdykoliv můžete v App Store stáhnout doplňkové programy pro váš iPhone SE. Ty nejenže splňují nejpřísnější parametry a každá aplikace je samostatně kontrolována a testována samotnými odborníky z Applu, kteří ji nejprve prověří a až poté vypustí, ale každá aplikace rovněž zaručuje plynulý chod a 100% funkčnost.


4K? Ano, už i v mobilu!


Zachytit video z výletu do hor, nebo z rodinné oslavy v té nejvyšší možné kvalitě, chce prostě každý. Vystačí vám jediný pohled na video ve 4K rozlišení, abyste chtěli vaše vzpomínky zachytit stejně! S mobilním telefonem Apple iPhone SE je to možné. Videa ve 4K rozlišení bez problémů natáčí, navíc si je můžete ihned zálohovat na úložiště iCloud, abyste jej měli pěkně v bezpečí.
A zajímavé pro vás mohou být také vzpomínky typu Live Photos. Jedná se o jedinečnou funkci, díky které dokáže iPhone zobrazit okamžiky, které se odehrály těsně před a poté, co byla fotografie pořízena. Stačí jen podržet prst a fotografie se začne hýbat.

Vyrostl. A zůstal malý.
iPhone SE je vůbec nejvýkonnější 4palcový telefon. Při jeho vývoji jsme vyšli z oblíbeného designu a přidali celou řadu inovací. Stejný vyspělý čip A9, jaký má iPhone 6s. 12megapixelový fotoaparát, který dělá fantastické fotky a 4K videa. A Live Photos, které vdechnou vašim záběrům život. Výsledkem je iPhone, který klame tělem.

Design Oblíbený design. Teď si ho teprve zamilujete.
Design, na který tolik lidí nedá dopustit, posouvá iPhone SE ještě dál. Tento lehký, kompaktní telefon z pískovaného hliníku vám přesně padne do ruky. Na brilantním 4palcovém1 Retina displeji vypadá všechno ostře a jasně. Celkový dojem podtrhují zkosené hrany s matným povrchem a barevně sladěné logo z nerezové oceli.

Vůbec nejvýkonnější 4palcový telefon.
Srdcem iPhonu SE je stejný vyspělý čip A9, jako je v iPhonu 6s. 64bitová architektura třídy stolních počítačů vyniká rychlostí a odezvou. A grafika s výkonem herních konzolí zvládá i propracované prostředí her a aplikací. Je to skutečně silný čip s vrcholným výkonem.

Vrcholně úsporný pohybový koprocesor M9
Pohybový koprocesor M9 integrovaný přímo v čipu A9 vyhodnocuje data akcelerometru, kompasu a gyroskopu a na jejich základě měří počet kroků, vzdálenost a další tréninkové ukazatele.

Jediný fotoaparát, bez kterého se neobejdete.
iPhonem SE s 12megapixelovým fotoaparátem iSight pořídíte stejně ostré a detailní fotky jako iPhonem 6s. A natočíte i sestřiháte brilantní 4K videa se čtyřnásobným rozlišením oproti 1080p HD.

Rychlejší 4G LTE a Wi Fi.
Prohlížejte web, stahujte aplikace a hry a streamujte video přes Wi Fi 802.11ac a 4G LTE ještě rychleji než na iPhonu 5s. Větší počet pásem LTE vám na iPhonu SE zpřístupní roamingové služby na víc místech po celém světě. Podporuje taky volání přes Wi Fi, takže se hlas přenáší širokopásmově ve vysoké kvalitě.2 A přes Bluetooth k telefonu připojíte Apple Watch, externí reproduktory a další zařízení.

Hardware a software. Stvořené jeden pro druhého.
iOS 9 s přehledným prostředím, výbornými funkcemi a zabezpečením v samotném jádru je nejvyspělejší mobilní operační systém a základ iPhonu SE. Vypadá a funguje krásně, takže i nejjednodušší věci vás budou bavit.

Displej Retina displej
4palcový (úhlopříčně) širokoúhlý MultiTouch displej s LED podsvícením
Rozlišení 1136 × 640 při 326 pixelech na palec
Kontrastní poměr (typický) 800:1
Maximální jas (typický) 500 cd/m
Plná shoda se standardem sRGB
Oleofobní vrstva odolná proti šmouhám
Podpora současného zobrazení více jazyků a znaků

Čip A9 s 64bitovou architekturou
Integrovaný pohybový koprocesor M9

Kapacita 64 GB

Fotoaparát iSight 12megapixelový fotoaparát iSight s 1,22 pixely
Live Photos
Automatické zaostřování technologií Focus Pixels
True Tone blesk
Panorama (až 63 megapixely)
Auto HDR pro fotky
Ovládání expozice
Sekvenční režim
Režim samospouště
Clona f/2,2
Pětičlenný objektiv
Hybridní infračervený filtr
Snímač se zadním osvitem
Kryt objektivu ze safírového křišťálu
Automatická stabilizace obrazu
Zdokonalené místní mapování tónů
Zdokonalené potlačování šumu
Rozpoznávání obličejů
Ukládání fotek s údajem o poloze

Nahrávání videa 4K video (3840 × 2160) při 30 fps
1080p HD video při 30 fps nebo 60 fps
720p HD video při 30 fps
True Tone blesk
Zpomalené video v rozlišení 1080p při 120 fps nebo v rozlišení 720p při 240 fps
Časosběrné video se stabilizací
Kinematografická stabilizace videa (1080p a 720p)
Kontinuální autofokus při nahrávání videa
Zdokonalené potlačování šumu
Pořizování 8megapixelových fotek při nahrávání 4K videa
Zoom při přehrávání
3× zoom
Rozpoznávání obličejů
Ukládání videí s údajem o poloze

Kamera FaceTime HD 1,2megapixelové fotky
720p HD video
Retina Flash
Clona f//2,4
Auto HDR pro fotky
Snímač se zadním osvitem
Ovládání expozice
Zdokonalené místní mapování tónů
Rozpoznávání obličejů
Režim samospouště
Sekvenční režim

Operační systém iOS 9
Nejvyspělejší mobilní operační systém na světě má podstatně vylepšené výchozí aplikace, chytřejší vyhledávání a spoustu dalších užitečných drobností.

Snímače Snímač otisků prstů Touch ID
Tříosý gyroskop
Akcelerometr
Snímač blízkosti
Snímač okolního osvětlení

V krabici iPhone s iOS 9
Sluchátka Apple EarPods s ovládáním a mikrofonem
USB kabel s konektorem Lightning
USB napájecí adaptér
Dokumentace


Návod k obsluze Mobilní telefon Apple iPhone SE 64 GB - Space Grey

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Mobilní telefon Apple iPhone SE 64 GB - Space Grey

Technické parametry

Mobilní telefon Apple iPhone SE 64

Záruka 24 měsíců (12 měsíců IČ)
Partnumber MLM62CS/A
Distribuce
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.
Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Displej
Úhlopříčka displeje (palce) 4 "
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displej ">Typ displeje
IPS LCD
Rozlišení displeje 640 × 1136 bodů
Počet barev displeje 16 milionů
Konstrukce a systém
Typ mobilního procesoru Apple A9
Počet jader dvoujádrový procesor
Frekvence procesoru 1840 MHz
Počet SIM karet
Přístroj vám umožňuje použít dvě SIM karty najednou (resp. přepínat služby mezi nimi) a tím využít vhodnější tarif více operátorů, využít lépe silnější signál, rychlejší datový přenos, používat pracovní a soukromé číslo atd.

Důvodů použití dvou SIM je více, záleží na uživateli jestli tuto výhodu vyhledává.
">Počet SIM karet
Single SIM
Konstrukce telefonu dotykový
Systém telefonu iOS 12
Paměť
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
64 GB
Velikost paměti RAM 2GB
Podporované paměťové karty / typ karty nepodporuje paměťové karty
Navigace
GPS Ano
Podporované sítě
Síťová frekvence (GSM) 900, 1800, 850, 1900 MHz
Síťová frekvence (3G) 1900, 850, 900, 2100 MHz
GPRS Ano
EDGE Ano
3G Ano
4G/LTE Ano
HSCSD/HSDPA
High-Speed Downlink Packet Access


Rychlý datový přenos - protokol mobilní telefonie označovaný také jako technologie 3,5G – tříapůltá generace.

Umožňuje rychlý přístup na internet a přenos dat do telefonu.

">HSCSD/HSDPA
Ano
Fotoaparát
Rozlišení hlavního fotoaparátu 12 Mpx (4032 x 3024)
Integrovaný blesk/přisvětlení Ano
Automatické ostření Ano
Rozlišení videozáznamu 3840 x 2160
Rozlišení předního fotoaparátu 1,2 Mpx (1280 x 720)
Akumulátor
Typ akumulátoru Li-Pol
Kapacita akumulátoru 1642 mAh
Pohotovostní doba 240 hod.
Doba hovoru 840 min
Konektivita a rozhraní
USB port
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
">USB port
Lightning konektor
NFC Ano
3,5 jack Ano
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
">Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth
Ano
IrDa infraport Ne
Senzory a zabezpečení
Akcelerometr (G-Sensor)
Polohové čidlo. Automatické natočení obrazu - na výšku nebo na šířku. Chcete-li přecházet mezi režimy, stačí otočit telefon/tablet a obraz ho bude následovat - Akcelerometr (G-Sensor)
Ano
Další parametry
Typ Sim karty nano Sim
FM rádio Ne
V balení výrobku sluchátka, dokumentace, nabíječka, USB kabel
Kompatibilita GSM
Typ konkrétního mobilního telefonu / tabletu pro který je příslušenství určeno - Kompatibilita GSM
Apple iPhone SE
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.9 cm
Výška výrobku 12.4 cm
Hloubka výrobku 0.8 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 8.0 cm
Výška balení 15.0 cm
Hloubka balení 5.0 cm
Hmotnost balení 0.4 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 28 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den, prosím o návod k obsluze ZHU-340, Huawei Band 6. Děkuji D.Čeilová...
Dobrý den prosím pošlete mi návod na Samsung Galaxy XCOVER 5 děkuji ...
Dobrý den, mám zájem o návod k mobilnímu telefonu samsung-galaxy-m52-5g-6gb-128-gb-cerny Děkuji...
autdorova kamera osmo pocket dik...
Dobrý deň, prosím o návod na : Fritéza TRISTAR FR-6964 4 v 1 Ďakujem moc Ján Juríček...
sněhová fréza husgvarna ST 121 E kompletní návod (obsluha a servis )...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Porucha
Autor: Jana
Chladnička s mrazničkou Hotpoint-Ariston ENBGH 19423
Dobrý den, lednice Hotpoint Ariston začala na displeji ukazovat F 07. Co s tím?...
scanování QR kódu
Autor: Dagmar Meisnerová
IP kamera Tenda CP3 bílá
Dobrý den, nevím, jak nascanovat QR kód,(v telefonu)píše se :přiložit ke kameře přístroje, ale jak a tím přihlásit v časovém limitu. Děkuji Meisnerová...
Dotaz.
Autor: Jaroslav Kolář
Přenosný reproduktor Niceboy RAZE 3 Titan
Prosím o radu,zdali a pokud ano jak se dá vypínat a zapínat funkce maxx Bass???nikde jsem to nedohledal. Pokud to lze prosím o sdělení. Děkuji mnohokrát..... Jarda.....
Sencor scooter one 2020
Autor: Franta
Elektrická koloběžka Sencor SCOOTER ONE 2020
Pro jizdu je nutné pokaždé zapnout koloběžku tlačítkem a pak stisknout plyn na doraz a současně zmáčknout krátce brzdu. Po zaparkování se koloběžka po určitém čase sama vypne. A je znovu třeba celý proces zopakovat pokud chcete jet. Pokud plyn zmáčknete je...
Strunová sekačka Bosch ART 23-18 Li
Autor: Pavel Šatný
Strunová sekačka Bosch ART 23-18 Li
Dobrý den, prosím o zaslání návodu. Jde mi zejména o manipulaci s akumulátorem a dobíjení. Zajímá mě také výměna nože. Děkuji PŠ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou