NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Mobilní telefon Nokia 800 Tough černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Mobilní telefon Nokia 800 Tough černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Mobilní telefon Nokia 800 Tough černý Obsah českého návodu Mobilní telefon Nokia 800 Tough černý
  • Zařazení produktu: Klasické Nokia
  • Značka: Nokia
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Nokia Klasické

Mobilní telefon Nokia 800 Tough černý Mobilní telefon Nokia 800 Tough černý Mobilní telefon Nokia 800 Tough černý Mobilní telefon Nokia 800 Tough černý Mobilní telefon Nokia 800 Tough černý Mobilní telefon Nokia 800 Tough černý Mobilní telefon Nokia 800 Tough černý Mobilní telefon Nokia 800 Tough černý
Návod k obsluze Mobilní telefon Nokia 800 Tough černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Nokia a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Nokia návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Nokia výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Nokia 800 Tough, černá


Potřebujete se při své náročné práci spolehnout na skutečně odolný mobilní telefon? Pokud sázíte na klasiku s tlačítky, je pro vás Nokia 800 Tough tím nejlepším řešením. Jedná se totiž o špičkový mobil, který se pyšní nadstandardní odolností i bohatou funkcionalitou. Jeho prostřednictvím můžete nejen volat a psát SMS, ale také fotit, využívat cestovní navigaci či procházet internet a sociální sítě. Všechny zmíněné funkce máte přitom k dispozici i v těch nejextrémnějších podmínkách.
Přístroj spadá mezi dual SIM telefony, a tak vám umožní používat 2 telefonní čísla naráz. Jeho robustní konstrukce zahrnuje i praktické bezpečnostní poutko, jehož prostřednictvím si můžete mobil přichytit na pásek nebo třeba pověsit na krk.
Obrněné tělo a pestrá paleta funkcí – to je tlačítkový telefon Nokia 800 Tough.

Nekompromisní odolnost


Tento mobilní telefon vyniká robustní konstrukcí, díky níž je neuvěřitelně odolný. Důkazem toho jsou oficiální certifikáty o stupni krytí IP67 a splnění náročné armádní normy MIL-STD-810G. Tato osvědčení zaručují, že je přístroj odolný jak vůči vodě, tak vůči prachu a pádům z výšky. A kromě toho dokáže pracovat i v extrémních teplotách (od –20 °C až do +55 °C). 

Pohodlné ovládání


Aby se vám mobil za všech okolností komfortně ovládal, je tento přístroj vybaven speciálním protiskluzovým povrchem a také pogumovanými okraji. Skvěle tak padne do ruky a vůbec neklouže. Vedle toho navíc disponuje velkými plastickými tlačítky, díky nimž se dá pohodlně ovládat i v rukavicích. 

Internetové vychytávky


I když je Nokia 800 Tough klasickým tlačítkovým telefonem, nabízí i spoustu vymožeností, které jsou jinak výsadou smartphonů. Přístroj tak např. připojíte k internetu, a to jak přes Wi-Fi, tak i prostřednictvím vysokorychlostních mobilních 4G/LTE sítí. Využívat pak můžete celou řadu populárních aplikací – v tovární verzi jsou v mobilu předinstalovány aplikace Facebook či WhatsApp. Další si pak můžete stáhnout ze stále se rozšiřujícího obchodu. 

Zapomeňte na bloudění


Další předností tohoto mobilu je i integrovaný GPS modul. Díky němu můžete přístroj využít i jako klasickou navigaci – k dispozici máte i aplikaci Map Google, takže už se na svých cestách jen tak neztratíte. 

Extrémní výdrž


Důkazem toho, že je tento mobil určen pro využití v extrémních podmínkách, je i jeho špičková baterie o kapacitě 2 100 mAh. Její zásluhou vydrží přístroj sloužit v pohotovostním režimu přes 40 dnů. 

2Mpx kamera


Ať už se vydáte za jakýmkoliv dobrodružstvím, s tímto mobilem můžete své zážitky důkladně zdokumentovat. Máte zde totiž k dispozici i vestavěný fotoaparát s rozlišením 2 Mpx. Ten je navíc vybaven výkonným LED bleskem, a tak s ním vytvoříte hezké snímky i v horším světle. 

Rychlý přístup k informacím díky hlasovému ovládání


K výbavě tohoto odolného telefonu patří i speciální tlačítko Asistenta Google. Po jeho stisknutí můžete přístroji zadávat základní hlasové pokyny, čímž si výrazně usnadníte práci. Jednoduše tak např. zjistíte aktuální předpověď počasí, pošlete textovou zprávu nebo třeba nastavíte cíl GPS navigace.
Vodotěsný, prachotěsný a s ochranou proti pádu
Telefon Nokia 800 Tough se stupněm krytí IP68 je navržen tak, aby odolal pádu, prachu, písku, vodě, a dokonce i extrémním teplotám 1 . Cílová destinace: kam se vám zlíbí.

Vydrží víc než pár kapek
Telefon Nokia 800 Tough byl navržený tak, aby odolal extrémní vlhkosti. Proto vydrží ponoření do vody až do 1,5 metru po dobu 30 minut – je to dokonalý telefon, ať jdete kamkoli.

Hlíny a písku se nebojí
Prach? Písek? Žádný problém. Telefon Nokia 800 Tough poskytuje ochranu proti všem nečistotám. Telefon si můžete vzít s sebou kamkoli, kde budete pracovat nebo sportovat.

Odolný při pádu na beton
Telefon Nokia 800 Tough má ochranu před pádem na nejtvrdší povrch, jako je beton, z výšky až 1,8 metru1.

Vyzraje na živly
Telefon Nokia 800 Tough je kompatibilní s vojenským standardem MIL-STD-810G, vůči kterému ho i testujeme. Díky tomu odolá drsnému počasí i náročným podmínkám a teplotám od -20 °C do +55 °C1 .

Stihněte práci včas díky 4G
S většími tlačítky, protiskluzovým povrchem, předinstalovanými aplikacemi a sítí 4G LTE vás telefon Nokia 800 Tough vybaví vším potřebným. Dokonalý telefon, který můžete používat i při tvrdé práci.

Větší tlačítka. Pohodlnější používání.
Odolná pogumovaná tlačítka telefonu Nokia 800 Tough jsou odolná a více plastická, aby se snadno používala i s nasazenými rukavicemi.

Nikdy nevypadne
Díky protiskluzovému povrchu a pogumovaným okrajům se telefon Nokia 800 Tough dobře drží a neklouže, takže je nižší i pravděpodobnost, že telefon upustíte.

Zůstaňte v kontaktu
Telefon Nokia 800 Tough přichází s předinstalovanými aplikacemi WhatsApp a Facebook, abyste vždy byli ve spojení s rodinou i prací. Chcete víc aplikací? Jednoduše si je stáhněte z neustále rostoucího obchodu s aplikacemi.

Snadné připojení
Síť 4G LTE vám zajistí internetové připojení v rychlosti, jakou potřebujete. Navíc snadno nastavíte hotspot a nasdílíte Wi-Fi i dalším zařízením, aby měl připojení i váš notebook nebo tablet.

Vynikající baterie. To nejlepší ze základních funkcí.
Svítilna, fotoaparát, reproduktor a další funkce – vše napájené baterií s dlouhou výdrží. Telefon Nokia 800 Tough má veškeré užitečné vybavení. Ve dne ani v noci vás tak nic nezaskočí.

Energie na celé dny
Telefon Nokia 800 Tough vám vždycky kryje záda. Až 43 dní v pohotovostním režimu na jedno nabití – taková je jedna z našich nejdéle fungujících baterií.

Všude s vámi
Toto bezpečnostní poutko je speciálně navržené pro pásek na zápěstí nebo šňůrku na krk, takže můžete telefon Nokia 800 Tough snadno připevnit, kam potřebujete.

Nic vám neunikne ani v režimu hands-free
Žádné upozornění už nepřeslechnete! Udržujte konverzaci v režimu hands-free, i když pracujete. Na reproduktor s působivou hlasitostí 103 fónů se můžete vždycky spolehnout.

Zachyťte každé dobrodružství
Díky vestavěné zadní 2megapixelové kameře a LED blesku pro tmavší prostředí je telefon Nokia 800 Tough vyroben tak, aby zaznamenal, co chcete a kdykoli chcete.

Budiž světlo
Proměňte svůj telefon ve výkonnou svítilnu, kdykoli je třeba. S působivými 198 lumeny si můžete posvítit na každé dobrodružství.

Malá pomoc doma i na cestách
Najděte odpovědi a získejte informace jediným stisknutím tlačítka. Procházejte internet, hlídejte počasí a poslouchejte zprávy ještě rychleji pomocí Asistenta Google.

DESIGN Rozměry: 145,4 × 62,1 × 16,11 mm
Hmotnost: 161 g
Odolnost: Voděodolný a prachotěsný (IP68), ochrana proti pádu (až 1,8 metru), kompatibilní se standardem MIL-STD-810G

VÝKON Operační systém: KaiOS
RAM: 512 MB
Procesor: Mobilní platforma Qualcomm® 205

DISPLEJ Velikost: 2.4" (6,1 cm)
Typ: QVGA

MOŽNOST PŘIPOJENÍ Typ kabelu: Micro USB
SIM karty: 2× nano SIM nebo 1 nano SIM + 1× SD karta (druhý slot je hybridní slot pro SIM kartu/SD kartu)
Typ SIM karty: Nano SIM
Klávesy: Navigační klávesy, multifunkční alfanumerické klávesové zkratky definované uživatelem

SÍŤ A PŘIPOJENÍ Síťová pásma (kromě USA a Latinské Ameriky) GSM: 850, 900, 1800, 1900 | WCDMA: 1, 5, 8 | LTE 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38/41 (120MHz), 39, 40
Síťová pásma (Evropa) GSM: 850, 900, 1800, 1900 | WCDMA: 1, 5, 8 | LTE: 1, 3, 5, 7, 8, 20
Rychlost sítě LTE kat. 4 – 150 Mb/s DL / 50 Mb/s UL | VoLTE3 | VoWiFi
WiFi 802.11 b/g/n
Bluetooth® 4.1
GPS/AGPS

PAMĚŤ Interní úložiště: 4 GB4
Telefonní seznam: Až 1000 kontaktů
Slot na kartu: MicroSD Podpora až do 32 GB

ZVUK 3.5mm konektor pro sluchátka
FM rádio5
Reproduktor

FOTOAPARÁT Zadní kamera: 2 Mpx s bleskem

BATERIE Typ baterie: nevyměnitelná 2100 mAh6
Maximální doba v pohotovostním režimu s jednou SIM kartou GSM: 43,7 dne; 3G: 43,0 dne; 4G: 34,0 dne
Maximální doba hovoru s jednou SIM kartou GSM: 12,5 hodiny; 3G: 14,3 hodiny; 4G: 9,4 hodiny
Maximální doba v pohotovostním režimu se dvěma SIM kartami GSM: 36,2 dne; 3G: 30,4 dne; 4G: 22,4 dne
Maximální doba hovoru se dvěma SIM kartami GSM: 12,5 hodiny; 3G: 14,3 hodiny; 4G: 9,4 hodiny

OBSAH BALENÍ Zařízení Nokia 800 Tough
Stručná příručka
Kabel micro USB
Nabíječka


Návod k obsluze Mobilní telefon Nokia 800 Tough černý

Stažení PDF návodu k obsluze pro Mobilní telefon Nokia 800 Tough černý není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Mobilní telefon Nokia 800 Tough černý

Záruka 24 měsíců
Partnumber 16CNTB01A02
Distribuce
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.
Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Displej
Úhlopříčka displeje (palce) 2.4 "
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje
barevný
Rozlišení displeje 320 x 240 bodů
Konstrukce a systém
Konstrukce telefonu klasický, outdoor, pro seniory
Počet SIM karet
Přístroj vám umožňuje použít dvě SIM karty najednou (resp. přepínat služby mezi nimi) a tím využít vhodnější tarif více operátorů, využít lépe silnější signál, rychlejší datový přenos, používat pracovní a soukromé číslo atd.

Důvodů použití dvou SIM je více, záleží na uživateli jestli tuto výhodu vyhledává.
Počet SIM karet
Hybridní slot
Systém telefonu vlastní OS
SOS tlačítko Ne
Nabíjecí stojánek Ne
Svítilna Ano
Paměť
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
4 GB
Podporované paměťové karty / typ karty microSDXC, microSD, microSDHC
Navigace
GPS Ano
Podporované sítě
Síťová frekvence (GSM) 850, 1900, 1800, 900 MHz
GPRS Ano
EDGE Ano
3G Ano
4G/LTE Ano
HSCSD/HSDPA
High-Speed Downlink Packet Access


Rychlý datový přenos - protokol mobilní telefonie označovaný také jako technologie 3,5G – tříapůltá generace.

Umožňuje rychlý přístup na internet a přenos dat do telefonu.

HSCSD/HSDPA
Ano
Fotoaparát
Počet objektivů zadního fotoaparátu 1
Rozlišení zadního fotoaparátu 2 Mpx (1600 x 1200)
Integrovaný blesk/přisvětlení Ano
Automatické ostření Ne
Akumulátor
Kapacita akumulátoru 2100 mAh
Konektivita a rozhraní
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ne
Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth
Ano
Další parametry
FM rádio Ano
Barva telefonu
Převládající barva mobilního telefonu (barva rámečku a zadní části) - Barva telefonu
černá barva
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.2 cm
Výška výrobku 14.5 cm
Hloubka výrobku 1.6 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.0 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 14.5 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 38 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Mobilní telefon Nokia 800 Tough černý

Předmět: Vyjmutí baterie
Datum: 08.02.2023 17:05:06Autor: neznámý
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jakým způsobem lze vyjmout baterii z tohoto telefonu. Najednou zhasnul a nefunguje nic. Díky za radu.
Odpovědět

Předmět: nechodá sms
Datum: 13.01.2022 10:15:40Autor: neznámý
Dobrý den,
dost často mi nechodí sms nebo s dlouhým zpožděním až 2 dny.
Bylo mi doporučeno aktualizovat,restartovat, ale nic nepomohlo.
Odpovědět

Předmět: dotaz na stáhnutí aplikace
Datum: 25.05.2021 11:24:25Autor: Lucie
Dobrý den, lze prosím na daný mobil stáhnout takzvaný RB-klíč (aplikace Raiffeisen banky)?
Děkuji Kolářová
Odpovědět

Předmět: psaní SMS zpráv
Datum: 15.02.2021 20:59:19Autor: Věra
Dobrý den,
máme problém při psaní SMS zpráv s diakritikou. Při psaní se háčky, čárky atd. objevují na displeji, ale příjemce obdrží zprávu bez diakritiky, stejně tak bez diakritiky se odeslaná zpráva ukládá v mobilu. Prosím o radu. Děkuji.V.S.
Odpovědět

Předmět: Whatsapp
Datum: 04.01.2021 16:33:53Autor: neznámý
Dobrý den, telefon Nokia Tough 800 mám asi 1 rok, letos kolem 20 listopadu mi umřel whatssapp. Zkoušel jsem reset telefonu restart, odinstalaci po té znova instalaci. Když zadám tel číslo při startu do Aplikace, tak načítá kolečko a nic se neděje, i 30 min. Takže se nepřipojím. Aktualizaci telefonu jsem taky zkoušel, Facebook funguje na Wi-Fi. Díky za info. S pozdravem Venzara
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Redmi 12C...
ZnackaH3W437TXME/1-S český značky co znamebaji...
Osvěžovač vzduchu Laica...
Autorádio Dynavin n7 DCX 10,2" pro Fiat Ducato...
Prosím o zaslání manuálu pro tel.My Phone UP Smart LTE.Na prodejně Datart nám byl doporučen ke koupi.Zakoupili jsme jej/už jsme důchodci 84,8...
UMIDIGI Bison Plus...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Omylem jsem vymazal z karty mapy
Autor: Peter
Navigační systém GPS Mio COMBO 5107
Jak je znovu obnovím? Viz Předmět. ...
Rádio nehraje
Autor: Stanislav
Autorádio Sencor SCT 5017BMR BT černé
Rádio se nezaplo když jsem se ho pokoušel zapnout a když jsem vypl a nastartoval auto tak začlo svítit ale nereagovalo.. zkoušel jsem ho i vytáhnout a nic. Budu rad za radu dekuji...
Přepínání zimní/ letí čas.
Autor: Josef
Autorádio s LCD KENWOOD DMX-5020BTS černé
Myslel jsem, že přepíná automaticky zimní/ letní čas a neděje se tak. Nejde nikde nastavit ani ručně. Zkoušel jsem tuto synchronizaci při více stanicích FM, bez úspěchu. Děkuji za radu....
Dotaz
Autor: Martina
Televize Sencor SLE 40FS600TCS černá
Dobrý den, proč nespustim na tv voyo když sama má Netflix a to je také aplikace ...
Sluchátka
Autor: neznámý
Sluchátka QCY T1C černá
Dobrý den, co mam dělat když jsem připojená na sluchátka ale vždy mi hraje jenom jedno buď levý nebo pravý ne hrajou prostě spolu co by měli ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou