NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Mobilní telefon Nokia G20 modrý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Mobilní telefon Nokia G20 modrý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Mobilní telefon Nokia G20 modrý Obsah českého návodu Mobilní telefon Nokia G20 modrý
 • Zařazení produktu: Smartphone Nokia
 • Značka: Nokia
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Nokia Smartphone

Mobilní telefon Nokia G20 modrý Mobilní telefon Nokia G20 modrý Mobilní telefon Nokia G20 modrý Mobilní telefon Nokia G20 modrý Mobilní telefon Nokia G20 modrý
Návod k obsluze Mobilní telefon Nokia G20 modrý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Nokia a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Nokia návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Nokia výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Nokia G20 (719901147611), modrá


Nokia G20 (719901147611) je dostupný chytrý telefon, který si zamilujete hned z několika důvodů. Na první pohled vás tento přístroj zaujme svým atraktivním skandinávským designem, v němž se snoubí elegance s funkčností. Kromě toho pak na něm oceníte bohatou výbavu, která zahrnuje i úžasný čtyřnásobný fotoaparát s možností tvorby videí s prostorovým zvukem. A v neposlední řadě vás nadchne i špičková výdrž tohoto smartphonu, která díky vysokokapacitní baterii dosahuje až 3 dnů.
Abyste mohli využívat spoustu praktických chytrých aplikací nebo si zahrát zábavné mobilní hry, disponuje Nokia G20 spolehlivou hardwarovou základnou. Jejím srdcem je osmijádrový procesor MediaTek Helio G35 a zárukou bezproblémového výkonu je i operační paměť 4 GB RAM a moderní operační systém Android 11. 

Klíčové vlastnosti:


 • 48Mpx zadní fotoaparát se čtyřmi čočkami
 • Možnost natáčení videí s prostorovým zvukem
 • Vysokokapacitní baterie s výdrží až 3 dny
 • Velký displej (6,5") s ostrým obrazem
 • Bezpečné i rychlé odemykání dotykem nebo pohledem

 
 
Vybíráte nový mobil? Vsaďte na skandinávskou eleganci, spolehlivý výkon a bohatou výbavu Nokie G20.
 

Popusťte uzdu své fantazii


Díky čtyřnásobnému zadnímu fotoaparátu, jehož hlavní čočka pracuje s rozlišením 48 Mpx, můžete vytvářet takřka profesionální fotky či videa. Pohyblivé sekvence přitom můžete doplnit jedinečným prostorovým zvukem, jehož pořízení vám umožní technologie OZO Audio. 

Vždy zřetelný displej


Nokia G20 vás potěší i špičkovým zpracováním obrazu. Na displeji o velké úhlopříčce 6,5 palce totiž máte jako na dlani psaný text, fotky i videa. Vše je přitom díky skvělému HD+ rozlišení (1600 × 720 px) a vylepšenému jasu dokonale zřetelné a hezky ostré.
 

Bezpečné a rychlé odemykání


Svůj telefon můžete snadno ochránit před všemi zvědavci. Nokia G20 totiž nabízí možnost zabezpečení pomocí obličeje či otisku prstů – přístroj tedy můžete odemykat pouhým pohledem či dotykem.
 
 
 


 

Mistrovská výdrž baterie


Chytrý mobilní telefon Nokia G20 se může pochlubit výkonnou baterií, která nabízí vysokou kapacitu 5 050 mAh a jejíž spotřebu optimálně reguluje speciální umělá inteligence. Díky tomu můžete s mobilem pracovat nebo se bavit až 3 dny. 

Působivý skandinávský design


Pokud si u svého mobilu potrpíte i na eleganci, Nokia G20 vás v žádném případě nezklame. Pyšní se totiž promyšleným skandinávským designem, na němž vyniká zejména lehké, uzounké, ale přesto odolné pouzdro. Přístroj se dodává ve dvou barvách, které byly inspirovány atmosférou severské noci a severských ledovců.
Vezměte život do vlastních rukou, užívejte si ho naplno a dělte se o něj s těmi, na kterých záleží nejvíc. Nokia G20 vám tu poslední věc trochu usnadní. Díky fotoaparátu se čtyřmi čočkami a rozlišením 48 MP, výkonnému zpracování snímků s podporou umělé inteligence a technologii OZO Audio nebylo nikdy snazší zachytit tak přesně všechno, co vidíte a slyšíte. To vše díky baterii, která vydrží nabitá až 3 dny1. Zabezpečení jsme vylepšili o odemknutí pomocí obličeje a otisku prstu a přidali jsme dva roky aktualizací softwaru, abyste měli vždy ty nejnovější funkce od Androidu. To vše z tohoto telefonu dělá zařízení, u kterého se můžete spolehnout, že vaše skvělá práce zůstane v bezpečí. Zadní fotoaparát 48 MP Zachycujte širokoúhlé snímky i makro a zvěčňujte svět tak, jak ho vidíte jen vy.Nokia G20 zachycuje snímky v rozlišení 48 MP, ať se jedná o krásné širokoúhlé záběry, nebo makra plná detailů. Navíc vám umožní natáčet videa s prostorovým zvukem a tvořit ještě osobitější příběhy pomocí nástrojů o studiové kvalitě. Prostorový zvuk Zachyťte zvuk v prostoru a dejte svým videím novou dimenzi. Vylepšený 6.5” displejA všechno bude vidět lépe. 24/7.Když kontrolujete dokumenty, děláte rychlé opravy nebo pracujete na cestách, bez velkého displeje se neobejdete. Nokia G20 a její velký displej se dodává s vylepšeným jasem, takže ani za ostrého denního světla vám nic neunikne. A přesně tak to chcete mít. 3denní výdrž baterie Vydržte až 3 dny bez nabíjení díky baterii s podporou umělé inteligence.Baterie s nejdelší výdrží, jakou jsme kdy vyrobili. Rafinovaný skandinávský design Elegance a funkčnost se snoubí v tomto lehkém a úzkém provedení.Rafinovaný skandinávský design a jednoduchá a praktická elegance s nejmodernější technologií v lehkém, úzkém, ale odolném pouzdru. Pouzdro se dodává ve dvou unikátních barvách inspirovaných atmosférou severské noci a severských ledovců. Odemkněte ho jedním dotykem. Nebo pohledem. Díky našemu bočnímu snímači otisků prstů a funkci odemykání obličejem se do telefonu dostanete jen pomocí své tváře nebo otisku prstu. Takže ano – je to o vás. Displej Velikost displeje: 6.5 inch Fotoaparáty Snímač předního fotoaparátu: 8 MP Snímač zadního fotoaparátu 1: 48 MP Snímač zadního fotoaparátu 2: 5 MP Snímač zadního fotoaparátu 3: 2 MP Snímač zadního fotoaparátu 4: 2 MP Výkon Interní úložiště: 64 GB RAM: 4 GB baterie Kapacita baterie: 5050 mAh Napájení (A): 2 A Napájení (V): 5 V Externí úložiště Podpora pro kartu MicroSD až do: 512 GB Zvuk Počet mikrofonů: 2


Návod k obsluze Mobilní telefon Nokia G20 modrý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 48 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.41 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Mobilní telefon Nokia G20 modrý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Mobilní telefon Nokia G20 modrý

Technické parametry

Mobilní telefon Nokia G20 modrý

Záruka 24 měsíců
Partnumber 719901147611
Distribuce
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.

Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Displej
Úhlopříčka displeje 6.5 "
Rozlišení displeje 720 x 1600 bodů
Obnovovací frekvence displeje
Obnovovací frekvence je parametr, který udává, kolik snímků za sekundu dokáže displej zobrazit.
Špičkové telefony se dnes pyšní vysokou obnovovací frekvencí svých displejů. Zpravidla se jedná o frekvenci 90, 120 nebo až 144 Hz. Tato Vyšší frekvence displeje parametr, kterému byste měli věnovat pozornost.
Při vyšší obnovovací frekvenci dochází k menším prodlevám, menšímu trhání obrazu a také ke zkrácení reakční doby displeje.
Vyšší obnovovací frekvence je nejen příjemnější na pohled, ale i šetrnější pro lidské oko.

">Obnovovací frekvence displeje
60 Hz
Tvar výřezu Kapka
Konstrukce a systém
Výrobce procesoru MediaTek
Model procesoru Helio G35
Počet jader osmijádrový
Frekvence procesoru 2300 MHz
Počet SIM karet
Přístroj vám umožňuje použít dvě SIM karty najednou (resp. přepínat služby mezi nimi) a tím využít vhodnější tarif více operátorů, využít lépe silnější signál, rychlejší datový přenos, používat pracovní a soukromé číslo atd.

Důvodů použití dvou SIM je více, záleží na uživateli jestli tuto výhodu vyhledává.
Počet SIM karet
Dual SIM
Typ Sim karty nano SIM
Konstrukce telefonu dotykový
Stupeň krytí nemá
Operační systém Android 11.0
Nadstavba systému
Většina chytrých telefonů s operačním systémem Android v sobě má nadstavbu, která k základnímu systému přináší nový design a funkce. Tyto nadstavby si každý výrobce telefonů vyvíjí sám.
Někteří uživatelé však vyhledávají mobilní telefony s čistým Androidem, tedy bez zmíněné nadstavby. Ten například nesnižuje výkon telefonu a nezabírá místo navíc v telefonu.

">Nadstavba systému
Bez nadstavby
Notifikační dioda Ne
Paměť
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
64 GB
Velikost paměti RAM 4GB
Podporované paměťové karty / typ karty microSD, microSDXC, microSDHC
Maximální velikost paměťové karty 512 GB
Navigace
Bezdrátové technologie Bluetooth, GLONASS, GPS, NFC, Beidou, A-GPS, Wi-Fi
Podporované sítě
GPRS Ano
EDGE Ano
3G Ano
4G/LTE Ano
5G
5G je telekomunikační standard mobilní sítě, který technicky navazuje na standard 4G.
U 5G sítě nalezneme přibližně 10x větší rychlost, než u současně nejrozšířenější 4G sítě. Výhodou je tedy skokové zvýšení rychlosti a výrazné snížení doby odezvy.
Důležitým prvkem 5G sítí je technologie Massive MIMO, tzv. mMIMO. Díky většímu množství antén ve vysílací stanici lze naráz vytvořit více užších svazků a zaměřit je na konkrétního uživatele. To v praxi vede k výraznému zlepšení datové propustnosti, odezvy a rychlosti připojení.
">5G
Ne
HSCSD/HSDPA
High-Speed Downlink Packet Access


Rychlý datový přenos - protokol mobilní telefonie označovaný také jako technologie 3,5G – tříapůltá generace.

Umožňuje rychlý přístup na internet a přenos dat do telefonu.

HSCSD/HSDPA
Ano
Fotoaparát
Počet objektivů zadního fotoaparátu 4
Rozlišení zadního fotoaparátu 48 + 5 + 2 + 2 Mpx
Světelnost zadního fotoaparátu
Světelnost objektivu je vyjádření kolik světla je objektiv schopný využít při fotografování pro vykreslení foceného objektu.
Světelnost zadního fotoaparátu
f/1.79
Počet objektivů předního fotoaparátu 1
Rozlišení předního fotoaparátu 8 Mpx (3264 x 2448)
Funkce fotoaparátu automatické ostření, přisvětlovací dioda, noční režim, macro režim, širokoúhlý objektiv
Akumulátor
Kapacita akumulátoru 5050 mAh
Konektivita a rozhraní
Konektor
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
Konektor
USB-C
3,5 jack Ano
OTG
USB OTG (On The Go) je funkce, která umožňuje snadné propojení USB zařízení mezi sebou. Jednoduše je tak například možno připojit USB flash disk přímo do telefonu nebo tabletu.
Funkcí OTG dnes disponuje většina telefonů - OTG
Ano
Senzory a zabezpečení
Zabezpečení Čtečka otisku prstů na těle
Senzory Akcelerometr (G-senzor), Gyroskop, Světelný senzor, Senzor přiblížení (proximity)
Další parametry
FM rádio Ano
Barva telefonu
Převládající barva mobilního telefonu (barva rámečku a zadní části) - Barva telefonu
modrá barva
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.6 cm
Výška výrobku 16.5 cm
Hloubka výrobku 0.9 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.7 cm
Výška balení 6.5 cm
Hloubka balení 18.3 cm
Hmotnost balení 0.4 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 7 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Mobilní telefon Nokia G20 modrý

Předmět: Dotaz
Datum: 22.01.2022 12:11:35Autor: Michal Olexa
Kúpil som Smartfón Nokia G20.
Vzhľadom na môj vek potrebujem návod k jednotlivým krokom pri používaní, lebo z mne dostupných údajov to neviem.
Prosím o zaslanie podrobného návodu v slovenčine, alebo češtine na moju mailovú adresu, prípadne odkaz kde to na internete nájdem (web. stránka a podobne),
Za Vašu ochotu predom ďakujem.
Michal Olexa
Odpovědět
Odpověď:
Autor: Technická podporaDatum: 22.01.2022 17:21:32
Dobrý den, český návod naleznete zde: https://www.nokia.com/phones/cs_cz/support/api/pdf/nokia-g20-user-guide

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den, prosím o návod k obsluze ZHU-340, Huawei Band 6. Děkuji D.Čeilová...
Dobrý den prosím pošlete mi návod na Samsung Galaxy XCOVER 5 děkuji ...
Dobrý den, mám zájem o návod k mobilnímu telefonu samsung-galaxy-m52-5g-6gb-128-gb-cerny Děkuji...
autdorova kamera osmo pocket dik...
Dobrý deň, prosím o návod na : Fritéza TRISTAR FR-6964 4 v 1 Ďakujem moc Ján Juríček...
sněhová fréza husgvarna ST 121 E kompletní návod (obsluha a servis )...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Porucha
Autor: Jana
Chladnička s mrazničkou Hotpoint-Ariston ENBGH 19423
Dobrý den, lednice Hotpoint Ariston začala na displeji ukazovat F 07. Co s tím?...
scanování QR kódu
Autor: Dagmar Meisnerová
IP kamera Tenda CP3 bílá
Dobrý den, nevím, jak nascanovat QR kód,(v telefonu)píše se :přiložit ke kameře přístroje, ale jak a tím přihlásit v časovém limitu. Děkuji Meisnerová...
Dotaz.
Autor: Jaroslav Kolář
Přenosný reproduktor Niceboy RAZE 3 Titan
Prosím o radu,zdali a pokud ano jak se dá vypínat a zapínat funkce maxx Bass???nikde jsem to nedohledal. Pokud to lze prosím o sdělení. Děkuji mnohokrát..... Jarda.....
Sencor scooter one 2020
Autor: Franta
Elektrická koloběžka Sencor SCOOTER ONE 2020
Pro jizdu je nutné pokaždé zapnout koloběžku tlačítkem a pak stisknout plyn na doraz a současně zmáčknout krátce brzdu. Po zaparkování se koloběžka po určitém čase sama vypne. A je znovu třeba celý proces zopakovat pokud chcete jet. Pokud plyn zmáčknete je...
Strunová sekačka Bosch ART 23-18 Li
Autor: Pavel Šatný
Strunová sekačka Bosch ART 23-18 Li
Dobrý den, prosím o zaslání návodu. Jde mi zejména o manipulaci s akumulátorem a dobíjení. Zajímá mě také výměna nože. Děkuji PŠ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou