NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Mobilní telefon vivo X60 Pro 5G

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Mobilní telefon vivo X60 Pro 5G - Midnight Black

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Mobilní telefon vivo X60 Pro 5G - Midnight Black Obsah českého návodu Mobilní telefon vivo X60 Pro 5G
 • Zařazení produktu: Smartphone vivo
 • Značka: vivo
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis vivo Smartphone

Mobilní telefon vivo X60 Pro 5G - Midnight Black Mobilní telefon vivo X60 Pro 5G - Midnight Black Mobilní telefon vivo X60 Pro 5G - Midnight Black Mobilní telefon vivo X60 Pro 5G - Midnight Black Mobilní telefon vivo X60 Pro 5G - Midnight Black Mobilní telefon vivo X60 Pro 5G - Midnight Black Mobilní telefon vivo X60 Pro 5G - Midnight Black
Návod k obsluze Mobilní telefon vivo X60 Pro 5G obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku vivo a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální vivo návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku vivo výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Vivo X60 Pro 5G, černá


Smartphone Vivo X60 Pro je vlajková loď značky, která přichází s působivou výbavou. V ní dominují fotoaparáty vyvinuté s věhlasnou společností ZEISS pro výsledky, které si zaslouží obdiv. Nicméně dominuje i v dalších oblastech – podporuje moderní připojení 5G a také přináší obrovský výkon Snapdragonu 870, který doplňuje obrovská 12GB RAM a také velkorysé 256GB úložiště pro všechna vaše data.
Pozornost přitahuje i nádherný 6,56" Ultra O displej se 120Hz technologií, integrovanou čtečkou otisku prstů a technologiemi, jako je například HDR10+. K dispozici je pak také NFC pro bezkontaktní placení mobilem nebo třeba superrychlé nabíjení výkonem 33 W

Klíčové vlastnosti:


 • 6,56" Ultra O displej se 120Hz frekvencí
 • Fotoaparáty vyvinuté s věhlasnou společností ZEISS
 • Podpora 5G sítí
 • Luxusní výkon Snapdragonu 87012 GB RAM a 256GB úložištěm
 • Tělo tenké 7,59 mm
 • Čtečka otisku prstů integrovaná do displeje


Kouzelné fotografie, 5G překonávající rekordy i nekompromisní výkon! Prostě pravá vlajka.
 

Fotoaparáty ZEISS


Trumfem X60 Pro jsou fotoaparáty, které Vivu pomáhala vyvinout společnost ZEISS. Toto spojení je garancí toho, že se můžete těšit na profesionální výsledky. 

Gimbalová stabilizace 2.0


Působivé výsledky přináší 48Mpx hlavní fotoaparát vybavený inovativním gimbalem pro kompenzaci nežádoucího chvění, a tím pádem dokonale ostrá videa za každé situace. Skvělým výsledkům napomáhá navíc EIS k stabilizace rotací a přechodů osy X a Y, ale také rotací osy Z. 

Sportovní režim


Ve sportovním režimu dochází ke spolupráci funkce rozpoznání pohybu, automatického zaostřování objektů a automatického zaostřování očí/tváře/těla (EFB). I tu nejrychlejší akci tak zachytíte dokonale plynule a bez rozmazání. 

Noční vidění 2.0


Působivé fotografie pořídíte i za zhoršených světelných podmínek vzhledem ke světelnosti f/1.48, využití umělé inteligence a také speciálnímu nočnímu režimu Noční vidění 2.0. 

Profesionální portréty


Speciální portrétní objektiv dodá portrétům autentičnost a zajistí jejich obdiv na sociálních sítích.   

Obrovský výkon Snapdragonu 870


Vrcholný výkon přináší moderní procesor Qualcomm Snapdragon 870, s nímž se vám dostává výkonu pro hraní nejnovějších her a celkově 100% uživatelský zážitek na roky dopředu. 

Pořádná porce paměti


Mobil nabízí obrovských 256 GB úložného prostoru pro všechna vaše data. Vybaven je navíc také luxusní 12GB RAM pro zpracování obrovského množství úloh současně a dokonale plynulý chod za každé situace. Využití úložiště UFS 3.1 navíc znamená bleskové reakce, ať se rozhodnete dělat cokoliv. 

120Hz obnovovací frekvence


Na dokonale plynulou podívanou se můžete těšit díky nasazení 120Hz obnovovací frekvence v kombinaci s vzorkovací frekvencí 240Hz. 

HDR10+ a Hi-Res


Obraz výrazně vylepšuje také technologie HDR10+, zatímco Hi-Res audio se postará o pohlcující zvukovou kulisu například při sledování filmů. 

Nádherně tenké tělo


Těšit se můžete i na luxusní design a skvělou ergonomii vzhledem k tělu tenkému jen 7,59 mm a vážícímu pouhých 177 gramů! 

6,56" Ultra O displej


Nadšení budete i z 6,56palcového zakřiveného displeje Ultra O s oceňovanou AMOLED technologií a jen 3,96mm otvorem fotoaparátu uprostřed.
Společně vyvinutá fotosoustava vivo a ZEISS Fotosoustava přístroje X60 Pro, kterou společně vyvinuly vivo a ZEISS, přináší do smartphonů obrazovou filozofii ZEISS. Fotografie z X60 tak získávají proslulý vzhled ZEISS. A ty pokaždé profesionálně zachytíš krásu focené scenérie. Gimbalová stabilizace 2.0 48 Mpx hlavním fotoaparátem s vysokou světelností zachytíš každý úžasný moment v životě. Díky inovativnímu gimbalu, který protipohybem objektivu kompenzuje veškeré chvění fotoaparátu, můžeš zapomenout na rozmazané snímky. Stabilita ve všech směrech Vylepšená gimbal stabilizace je kombinována s EIS k stabilizaci rotací a přechodů osy X a Y, ale také rotací osy Z. Svět se pohybuje, ale vaše videa zůstávají stabilní. Profesionální sportovní režim Algoritmus detekce pohybu spolupracuje s automatickým zaostřováním objektů a automatickým zaostřováním očí/tváře/těla (EFB), takže pořídíš bezchybné snímky v pohybu. Dokonce i v normálním a portrétním režimu. Extrémní noční vidění 2.0 Mimořádně vysoká světelnost f/1,48 spolu s vysoce přesným AI algoritmem na potlačování šumu znamená, že na fantastické noční snímky není nikdy pozdě. I když je tma jak v ranci. Profesionální portrét Profesionální portrétní objektiv je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 50 mm. Vidí stejně jako lidské oko, a tak dodává všem zachyceným portrétům autentičnost. Qualcomm® Snapdragon™ 870 Vrcholový procesor 870 překonává předchozí procesor 865 na všech frontách, a hlavně zvyšuje výkon CPU i GPU o 10 %. Rozšířená RAM Díky technologii rozšířené RAM může 12GB přístroj X60 Pro efektivně pracovat s 15 GB RAM. Užij si svobodu rychlejšího provozu několika aplikací současně. Plynulé zobrazování, bezprostřední interakce Obnovovací frekvence 120Hz + vzorkovací frekvence 240Hz Certifikace HDR10+ a Hi-Res X60 Pro se může pochlubit certifikací HDR10+ pro dramatické zobrazení videa. Podporuje také přehrávání videa v HDR při streamování televizních seriálů, dokumentů a filmů na Netflixu. Hi-Res audio certifikace doplňuje celý zážitek o fenomenální zvukový výkon. Obrazovka Ultra O Fantastická 6,56palcová zakřivená obrazovka Ultra O představuje hotovou pastvu pro oči. Protože je 3,96mm otvor fotoaparátu vycentrovaný uprostřed horní části displeje, celek je vizuálně vyvážený. A každý pohled i selfie v záběru působí lepším dojmem.


Návod k obsluze Mobilní telefon vivo X60 Pro 5G - Midnight Black

Stažení PDF návodu k obsluze pro Mobilní telefon vivo X60 Pro 5G - Midnight Black není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Mobilní telefon vivo X60 Pro 5G

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5658071
Distribuce
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.

Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Displej
Úhlopříčka displeje 6.56 "
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje
AMOLED
Rozlišení displeje 2376 x 1080 bodů
Obnovovací frekvence displeje
Obnovovací frekvence je parametr, který udává, kolik snímků za sekundu dokáže displej zobrazit.
Špičkové telefony se dnes pyšní vysokou obnovovací frekvencí svých displejů. Zpravidla se jedná o frekvenci 90, 120 nebo až 144 Hz. Tato Vyšší frekvence displeje parametr, kterému byste měli věnovat pozornost.
Při vyšší obnovovací frekvenci dochází k menším prodlevám, menšímu trhání obrazu a také ke zkrácení reakční doby displeje.
Vyšší obnovovací frekvence je nejen příjemnější na pohled, ale i šetrnější pro lidské oko.

">Obnovovací frekvence displeje
120 Hz
Tvar výřezu Průstřel
Konstrukce a systém
Výrobce procesoru Qualcomm
Model procesoru Snapdragon 870
Počet jader osmijádrový
Frekvence procesoru 3200 MHz
Typ Sim karty nano SIM
Konfigurace karet Dual SIM (2x SIM)
Konstrukce telefonu dotykový, pro hráče
Stupeň krytí IP52
Operační systém Android 11.0
Nadstavba systému
Většina chytrých telefonů s operačním systémem Android v sobě má nadstavbu, která k základnímu systému přináší nový design a funkce. Tyto nadstavby si každý výrobce telefonů vyvíjí sám.
Někteří uživatelé však vyhledávají mobilní telefony s čistým Androidem, tedy bez zmíněné nadstavby. Ten například nesnižuje výkon telefonu a nezabírá místo navíc v telefonu.

">Nadstavba systému
Funtouch OS
Notifikační dioda Ne
Paměť
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
256 GB
Velikost paměti RAM 12GB
Podporované paměťové karty / typ karty nepodporuje paměťové karty
Navigace
Bezdrátové technologie 4G/LTE, 5G, Bluetooth, Wi-Fi, GPS
Fotoaparát
Počet objektivů zadního fotoaparátu 3
Rozlišení zadního fotoaparátu 48 + 13 + 13 Mpx
Světelnost zadního fotoaparátu
Světelnost objektivu je vyjádření kolik světla je objektiv schopný využít při fotografování pro vykreslení foceného objektu.
Světelnost zadního fotoaparátu
f/1.48
Rozlišení videozáznamu 3840 x 2160 (Ultra HD)
Počet objektivů předního fotoaparátu 1
Rozlišení předního fotoaparátu 32 Mpx (6528 x 4896)
Světelnost předního fotoaparátu f/2.45
Funkce fotoaparátu noční režim, automatické ostření, Bokeh efekt, širokoúhlý objektiv, optický zoom, přisvětlovací dioda
Stabilizace obrazu
Optická stabilizace (zkráceně OIS) je technologie mechanické stabilizace obrazu, při které se proces fotografování stabilizuje detekováním pohybu fotoaparátu a pohybováním čoček v objektivu v opačném směru. Tím pádem se na senzor dostane již klidný obraz, který můžeme vidět na displeji.
Digitální stabilizace (zkráceně EIS) je softwarová stabilizace obrazu. Kamera neobsahuje žádné mechanické prvky a právě procesor zpracovává všechny procesy.
Mezi nejrozšířenější druh stabilizace patří ta softwarová (EIS). OIS nalezneme u vlajkových modelů značek.
OIS i EIS zabraňuje rozmazání snímků a slouží v podstatě jako takový neviditelný stativ.


">Stabilizace obrazu
Optická
Akumulátor
Typ akumulátoru Li-Pol
Kapacita akumulátoru 4200 mAh
Vlastnosti baterie
Reverzní bezdrátové nabíjení umožňuje používat telefon pro nabíjení dalších zařízení, jako jsou chytré hodinky nebo sluchátka. Nabíjené zařízení musí podporovat bezdrátové nabíjení.
Reverzní kabelové nabíjení umožňuje nabíjet ostatní zařízení přes propojený kabel.

">Vlastnosti baterie
Rychlé nabíjení
Výkon nabíjení
Obecně platí, že čím větší hodnota (čím víc Wattů), tím rychleji bude telefon nabitý. Pokud si můžete vybírat mezi 15W a 45W nabíječkou, je ta s více watty rychlejší, a tedy i lepší. Neplatí ale bohužel, že dvakrát nebo třikrát víc wattů znamená přesně dvakrát nebo třikrát rychlejší nabití.Proces nabíjení však také není kontinuální a tak dobití z 0 na 50% procent může zabrat daleko méně času než se dostat například z 50 na 80 % kapacity baterie.Aby se dalo využít rychlého nabíjení, musí ho podporovat jak telefon, tak i nabíjecí adaptér a také kabel.O rychlém nabíjení můžeme hovořit cca od 15 W výkonu.
">Výkon nabíjení
33
Konektivita a rozhraní
Konektor
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
Konektor
USB-C
3,5 jack Ne
OTG
USB OTG (On The Go) je funkce, která umožňuje snadné propojení USB zařízení mezi sebou. Jednoduše je tak například možno připojit USB flash disk přímo do telefonu nebo tabletu.
Funkcí OTG dnes disponuje většina telefonů - OTG
Ano
Senzory a zabezpečení
Zabezpečení Čtečka otisku prstů v displeji
Senzory Světelný senzor, Akcelerometr (G-senzor), Digitální kompas, Gyroskop, Senzor přiblížení (proximity)
Další parametry
FM rádio Ne
Určeno pro model telefonu
Typ konkrétního mobilního telefonu / tabletu pro který je příslušenství určeno - Určeno pro model telefonu
Vivo X60 Pro 5G
Barva telefonu
Převládající barva mobilního telefonu (barva rámečku a zadní části) - Barva telefonu
černá barva
Stav zboží Nové
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.3 cm
Výška výrobku 15.9 cm
Hloubka výrobku 0.8 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17.8 cm
Výška balení 3.8 cm
Hloubka balení 18.6 cm
Hmotnost balení 0.6 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 3 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Mobilní telefon vivo X60 Pro 5G - Midnight Black

Předmět: Aplikace zdraví a Bluemail
Datum: 18.05.2022 14:40:32Autor: Marek Šimčík
Dobrý den, na Huawei P30 mám aplikaci Zdraví a chci si ji spustit i ve Vivo X60 Pro a nejde mi to. Totéž platí i pro Bluemail. Můžete mi prosím poradit ? Děkuji.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

skůtr Jonway 125...
Český návod na setobox ANDROID TV a český návod na notebook DELL VOSTRO 15 3515. jÁ JSEM TO HLEDAL A NENAŠEL A VYPADÁ TO, ŽE JSTE POSLEDNÍ ...
Domácí pekárna ARIETE PANE EXPRESS 750 METAL...
Zakoupila jsem Aukru,majitel ji zakoupil v Německu,není český návod,prosím. Fritéza MEDION MD 18289. Děkuji Bernatíková...
HOMEFRIEND700AL17-K4...
Profi zesilovač pro hudebníky - RH Sound SP400QL ....

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

TCl 32S615X1
Autor: Petr
Televize TCL 32S615 černá
Mohou nějak zvlášť vnitřní paměť televize TCL 32S615X1 předem děkuji za odpověď Spáčil ...
Opakovaná závada, nevypouští vodu na konci mycích programů.
Autor: Viktor Lorenc
Myčka nádobí Bosch SMV46KX01E
Opakovaná závada, nevypouští vodu na konci mycích programů. Všechny filtry opakovaně kontrolovány vč. toho , který výrobce doporučuje otevřít pomocí lžičky na kávu...Zkontrolován volný chod čerpadla. Demontován opakovaně odpad, který je zcela čistý. Po ...
dotaz
Autor: Vlasta Jeřábek
Notebook Umax VisionBook 13Wr modrý
NTB UMAX vision book 13 wr mám asi 2 měsíce.Celkem spokojenost,ale zatím se mi nepodařilo ho spárovat se smart TV,televizor ho nenašel.Vše je dobře zapnuté,obě zařízení používají stejnou wi-fi,BT taky zapnuté.TV v pohodě našel mobil i soundbar,ale PC ne.Když ...
Pod prirubou teče
Autor: Karel
Vířivka Intex 28458EX
Dobry den, po připojeni jednotky mi teče pod prirubou voda, neni to u těsnění ale pod tou prirubou v těle virivky ...
usermanual in english
Autor: Bart Geppaard
Stolní LED lampička IMMAX Kingfisher s
Hi, We bought the Lmmax QI kingfisher table lamr but we don't speak Zech, do you have a user manual in english or dutch? Thanks in advance, Bart Geppaard...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou