NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Modul Danalock V3 univerzální - Bluetooth

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Modul Danalock V3 univerzální - Bluetooth & Z-Wave

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Modul Danalock V3 univerzální - Bluetooth & Z-Wave Obsah českého návodu Modul Danalock V3 univerzální - Bluetooth
 • Zařazení produktu: Ovládání a řídící jednotky Danalock
 • Značka: Danalock
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Danalock Ovládání a řídící jednotky

Modul Danalock V3 univerzální - Bluetooth & Z-Wave Modul Danalock V3 univerzální - Bluetooth & Z-Wave Modul Danalock V3 univerzální - Bluetooth & Z-Wave Modul Danalock V3 univerzální - Bluetooth & Z-Wave Modul Danalock V3 univerzální - Bluetooth & Z-Wave Modul Danalock V3 univerzální - Bluetooth & Z-Wave
Návod k obsluze Modul Danalock V3 univerzální - Bluetooth obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Danalock a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Danalock návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Danalock výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Danalock V3 (DL-02031305), černá


Usnadněte si život a ovládejte svá domácí elektrická zařízení pomocí chytrého telefonu! Danalock V3 (DL-02031305) vám umožní mobilem otevírat garážová vrata, elektronické zámky i další vybavení nemovitostí. Pomůcku stačí nainstalovat do elektronického pohonu daného zařízení a je hotovo – vše pak obsluhujete pomocí mobilní aplikace, která využívá bezdrátovou technologii Bluetooth a je dostupná pro chytré mobilní telefony a tablety s operačními systémy Android (ve verzi minimálně 5.0) i iOS (od verze 9.0).
Dosah bezdrátového signálu tohoto Bluetooth modulu je přibližně 5 metrů. Pokud však máte svou chytrou domácnost napojenu na Z-Wave centrálu, můžete připojené zařízení dálkově ovládat naprosto odkudkoliv (stačí vám k tomu smartphone s přístupem k internetu).


 

Klíčové vlastnosti:


 • Ovládání garážových vrat, elektronických zámků a dalšího vybavení nemovitostí prostřednictvím telefonu
 • Obsluha pomocí přehledné mobilní aplikace Danalock
 • Dosah přibližně 5 metrů (nebo s centrálou Z-Wave neomezeně – stačí smartphone s internetem)
 • Vyžaduje odbornou montáž
Danalock V3 univerzální modul – Bluetooth & Z-Wave

Univerzální modul je perfektním řešením pro ovládání elektronických zařízení a pohonů, jako jsou garážová vrata, elektronické zámky nebo jiné vybavení nemovitostí, pomocí smartphonu. Modul nainstalujete do elektronického pohonu a můžete si užívat maximální pohodlí bezdrátového řízení přístupu nebo ovládání.

Pokud máte chytrou domácnost napojenou na Z-Wave centrálu, můžete díky téhle drobné krabičce udělat třeba z garážových vrat chytrá vrata a pohodlně je spolehlivě ovládat přes svůj smartphone a aplikaci Danalock odkudkoliv.

Při příchodu nebo odchodu už nebudete muset lovit klíče a ovladače – jediným kliknutím na obrazovku telefonu odemknete, nebo zamknete nebo se cestou do práce přesvědčíte, že je opravdu zamčeno.

Použijte smartphone k otevírání garáže nebo dveří
Danalock reaguje na trendy ve vývoji zámečnictví a zabezpečení nemovitostí, a proto přichází s řešením spolehlivého dálkového ovládání elektronických pohonů a zařízení. Zjednodušení přístupu k vaší nemovitosti je ukryto v malém modulu, který stačí nainstalovat do rozvodů pohonu jakékoliv elektronicky řízené přístupové cesty a jednoduše spárovat s aplikací a Z-Wave centrálou.

Jak ovládání funguje?
Pohon napojený na univerzální modul otevřete jediným dotykem displeje telefonu. Po instalaci do elektrorozvodů modul stačí jednorázově spárovat se Z-Wave centrálou. Správné uzamčení dveří, garáže či brány zkontrolujete na telefonu s bezpatnou aplikací Danalock třeba na cestě do práce a případné nedostatky přes telefon i opravíte.

V aplikaci Danalock můžete spravovat až 100 uživatelů s různými typy práv, takže snadno nastavíte třeba jednorázový přístup, který otevře vchod i bránu poskytovatelům služeb nebo hostům. Správce uděluje uživatelům úrovně přístupů a vždy má přehled o tom, kdo a kdy dveře použil.

Se Z-Wave protokolem ovládáte přístup odkudkoliv
Jsou-li elektronicky ovládané přístupy nebo klidně fontána na zahradě napojené na centrálu chytré domácnosti s protokolem Z-Wave, bude jejich ovládání díky univerzálnímu modulu mnohem jednodušší a kontrolované. K tomu vám stačí pouze smartphone a přístup k internetu.

Aplikace
Aplikace Danalock zdarma pro chytré telefony a tablety se systémem iOS (od verze 9.0) a Android (od verze 5.0) a s podporou Bluetooth 4.2. Po stažení aplikace si vytvořte uživatelský (správcovský) účet a na virtuální klíčenku přidejte nový zámek.

Shrnutí vlastností modulu

 • Univerzální modul umožňující napojení elektronicky ovládaných přístupových cest a zařízení na centrálu s protokolem Z-Wave
 • Ovládání přes aplikaci Danalock
 • Bezdrátová komunikace: Bluetooth 4.2 a protokol Z-Wave
 • Dosah Bluetooth: 5 m
 • Dosah Z-Wave: neomezeně přes internet
 • Vyžaduje odbornou montáž
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Modul Danalock V3 univerzální - Bluetooth & Z-Wave v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Modul Danalock V3 univerzální - Bluetooth & Z-Wave je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Modul Danalock V3 univerzální - Bluetooth & Z-WaveStáhnout PDF návod - Modul Danalock V3 univerzální - Bluetooth & Z-Wave
(PDF file, 0.46 MB)


Technické parametry

Modul Danalock V3 univerzální - Bluetooth

Záruka 24 měsíců
Partnumber DL-02031305
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ne
Další parametry
Komunikační technologie Bluetooth, Z-Wave
Typ zařízení Spínací prvek
Funkce (Typ) Chytrý spínač
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 10.3 cm
Výška balení 10.8 cm
Hloubka balení 7.9 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 16 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Práčka Bosch WLG20260BY, slim 5kg Prosim o návod na obsluhu...
Xiaomi redmi note 8 pro...
Projektor hitachi ed-x45n návod k obsluze ke stažení...
Foto Canon EOS 90D - tělo...
Nůžky na trávu FIELDMANN FZN 4101-A Prosím o návod k obsluze, koupeno před několika lety, návod ztracen, nejsem technický typ, vůbec tomu n...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

MediaBox QX4
Autor: Zdenek
Multimediální centrum Tesla MediaBox QX4 černý
Dobrý den, lze přehrávat hudbu z ext. disku / 24bit/ 96 kHz / Flac ? Děkuji ...
používateľská príručka
Autor: Eva Maněnová
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9 32
Dobrý deň, mán ten istý problém, ako p. Schniererová, zakúpila som si mobilný telefón REDMI9 a chcem poprosiť o zaslanie Príručky na obsluhu.Dakujem...
Zhasl displey.Nelze rožnout.
Autor: Ryšavý Zdeněk
Elektrická koloběžka City Boss GV 4
Displej nelze rožnout,nelze vypnout pohon,koloběžka se rozjede i z úplného klidu-nemusím se odrazit.Světla svítí,tahá normálně, najeto 123km. Děkuji za radu. Ryšavý Zdeněk. ...
obraz
Autor: peter
Dron YUNEEC Mantis Q černý
dobry den. po sparovani nevidim na mobile v aplikacii video, ale v galerii ho mam...
Dotas na MC9130uhdc
Autor: Jaroslav Uchytil
Satelitní přijímač Mascom MC9130UHDCI černý
Po kliknuti na hdmi už nereaguje co stim ....

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Gril Sencor SBG 6031SS
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ gril-sencor-sbg-6031ss-65034-cesky-navod.pdf
Detail - Televize LG 43UN8100 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ televize-lg-43un8100-cerna-53144-cesky-navod.pdf
Detail - Anténa pokojová Meliconi AT 52 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ antena-pokojova-meliconi-at-52-cerna-54310-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 10
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-redmi-note-10-128-gb-zeleny-66077-cesky-navod.pdf
Detail - Pračka se sušičkou Hoover H3DS4464TAMCE-S bílá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ pracka-se-susickou-hoover-h3ds4464tamce-s-bila-59052-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021