NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Monitor Asus TUF Gaming VG279QM

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Monitor Asus TUF Gaming VG279QM

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Monitor Asus TUF Gaming VG279QM Obsah českého návodu Monitor Asus TUF Gaming VG279QM
 • Zařazení produktu: Monitory standardní Asus
 • Značka: Asus
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Asus Monitory standardní

Monitor Asus TUF Gaming VG279QM Monitor Asus TUF Gaming VG279QM Monitor Asus TUF Gaming VG279QM Monitor Asus TUF Gaming VG279QM Monitor Asus TUF Gaming VG279QM Monitor Asus TUF Gaming VG279QM
Návod k obsluze Monitor Asus TUF Gaming VG279QM obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Asus a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Asus návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Asus výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Asus TUF Gaming VG279QM (90LM05H0-B01370), černá


Vkročte do nové éry a posuňte své hraní na novou úroveň s neskutečně svižným herním monitorem Asus TUF Gaming VG279QM, který vám přináší bohatý displej s 27" úhlopříčkou a detailním rozlišením Full HD. Výsledkem je nejen vysoce přesný, ale i famózně rychlý obraz důsledkem neskutečně rychlé obnovovací frekvence 280 Hz, odezvy 1 ms a IPS panelu, který se vyznačuje vysokou věrností zobrazených barev s 95% pokrytím barevného prostoru DCI-P3, 100% sRGB a širokými pozorovacími úhly 178°. Kromě toho se navíc můžete spolehnout i na rozšířenou a certifikovanou ochranu vašich očí i při dlouhodobém neúnavném hraní.
O tu se stará technologie Asus Ultra-Low Blue Light, jejímž cílem je radikální snížení vlnového spektra vyzařovaného modrého světla, což přispěje k nižší únavě vašich očí a rovněž lepšímu spánku v případě, že u počítače zůstanete dlouho do noci. Další důležitou součástí výbavy je i podpora moderní synchronizační obrazové technologie G-Sync Compatible, jež sladí snímky zpracované grafickou kartou společně s monitorem, což vede k eliminaci možného nežádoucího trhání nebo škubání obrazu.

Moderní hraní si zaslouží moderní konektivitu


Všechna moderní zařízení – jak notebook, PC nebo třeba herní konzoli k monitoru připojíte velice pohodlně. Na výběr máte hned několik možností – lze využít služeb dvojice portů typu HDMI 2.0 nebo moderního DisplayPort 1.2. Bez obtíží tak k němu připojíte více zařízení naráz a následně mezi nimi budete moci volně přepínat.
K monitoru navíc budete moci připojit i sluchátka či herní headset přes 3,5mm audio výstup. 


Klíčové vlastnosti:


 • Herní monitor s úhlopříčkou 27"
 • Full HD rozlišení pro co nejvyšší počet snímků za vteřinu
 • Ultra rychlá obnovovací frekvence 280 Hz
 • Jas až 400 nitů
 • Technologie IPS s věrným zobrazením barev, kvalitním kontrastem 1 000 : 1 a širokými pozorovacími úhly
 • Ergonomický stojan s možností nastavení výšky a úhlu náklonu včetně funkce pivot
 • Technologie Asus Ultra-Low Blue Light a Flicker-free pro komfortní obraz s omezeným vyzařovaným spektrem škodlivého modrého světla a blikání

 
Herní monitor Asus TUF Gaming VG279QM s 27" úhlopříčkou, kvalitním IPS panelem a velmi rychlou obnovovací frekvencí 280 Hz. Vynikající kontrast, široké barevné pokrytí a odezva 1 ms vám umožní porazit i ty nejhouževnatější protivníky a naplno využít váš potenciál v rámci titulů rozličných žánrů. S podporou technologie G-Sync Compatible pro dokonale plynulý obraz bez trhání.
 

Parádní obraz bez kompromisů


Ať už jste milovníci her pro jednoho hráče s dokonalou grafikou, nebo náruživí příznivci esportu, jistě oceníte plejádu moderních technologií a funkcí, které má monitor Asus TUF Gaming VG279QM ve své výbavě. Design s tenkými rámečky, rozlišení Full HD, starající se o co největší počet snímků za sekundu, a vysoce kvalitní IPS panel, kombinující nízkou 1ms odezvu a špičkové 95% pokrytí barevného prostoru DCI-P3. To vše je navíc doplněno velmi rychlou 280Hz obnovovací frekvencí, která vám umožní nejen držet krok, ale dokonce být vždy napřed před vašimi herními soupeři. 

Dokonalá rychlost v dokonalém barevném podání


Nejen špičková rychlost je doménou tohoto monitoru. Přináší jak perfektní odezvu na vstupu, tak i vynikající barevné pokrytí, takže veškerá akce na displeji se bude odehrávat ve svižném tempu a zároveň úchvatně realistických barvách – téměř s absencí ghostingu nebo slévání jednotlivých odstínů. Důležitá je i podpora standardu DisplayHDR 400, zajišťující maximální svítivost až 400 nitů, což přinese perfektní obrazové efekty, jež vás ještě více vtáhnou do dění na obrazovce. 

Dejte sbohem trhání obrazu s G-Sync Compatible


K tomu, abyste se nemuseli dívat trhaný či jinak deformovaný obraz, se postará moderní technologie G-Sync Compatible, jež v reálném čase synchronizuje snímky grafické karty s obnovovací frekvencí monitoru, a tím efektivně vytváří dokonale plynulý obraz i v případě, že snímková frekvence poklesne pod ideální hodnotu. Majitelé grafických karet NVIDIA se tak budou moci těšit na dokonale plynulý pohyb s perfektní čistotou a ostrostí obrazu. Za každých okolností. Rovněž potěší i přítomnost adaptivní synchronizace, kterou si můžete zapnout společně s ELMB (technologií nízkého rozmazání pohybu). 

Plynulé barevné přechody s širokým gamutem


Ponořte se do hyperrealistických barev svých oblíbených herních světů. Plynulých přechodů, čistších odstínů a sjednoceného obrazu je dosaženo díky 95% barevnému gamutu DCI-P3 a barevné přesnosti Delta E <1, přičemž opodál nezůstalo ani 100% pokrytí barevného prostoru sRGB. Výsledkem je dokonalý obraz, který vám vyrazí dech svou realističností.  

Monitor, který se synchronizuje s vašimi schopnostmi


Užijte si plynulé hraní bez trhání či zpomalování obrazu s rychlou obnovovací frekvencí až 280 Hz. O ostré zobrazení bez nežádoucích artefaktů se postará odezva o nízké hodnotě 1 ms, takže i když se dostanete do obtížně řešitelné situace, všechno zvládnete naprosto s přehledem a v dokonalé rychlosti, kde bude rozhodovat váš skill, ne hardwarová výbava. 

Dlouhé herní seance bez únavy


Máme jenom jeden pár očí a tak je třeba jej, jak se patří, chránit. Asus TUF Gaming VG279QM je pro tyto případy vybaven hned několika užitečnými technologiemi, mezi které patří Flicker-free, přinášející obraz bez blikání a zároveň redukce spektra škodlivého modrého světla pomocí funkce Ultra-Low Blue Light. Kromě toho se můžete spolehnout na spoustu možností herního vylepšení – například funkci Shadow Boost, která automaticky rozjasňuje tmavé oblasti obrazu a současně optimalizuje ostatní části, čímž zlepšuje celkový rozhled a usnadňuje nalezení nepřátel, skrývajících se ve stínech, integrovaný ovládací hub Asus GamePlus či technologii GameVisual se 7 přednastavenými režimy, přinášejícími optimální vizuální nastavení v závislosti na rozličných herních žánrech.    

Bohaté možnosti připojení


Ať už se chystáte připojit počítač, nebo konzoli, monitor Asus TUF Gaming VG279QM vám nabízí porty pro každou příležitost. K dispozici budete mít dvojici HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, přičemž samozřejmostí je i výstup typu 3,5mm Jack sloužící například k připojení headsetu. 

Podívejte se na obraz v novém úhlu


Monitor Asus TUF Gaming VG279QM se může pochlubit ergonomickým stojanem s možností přizpůsobení výšky v rozmezí 0–130 mm a úhlu náklonu v rozsahu −5 až 35°, což ulehčí vašemu krku a pomůže vám najít tu správnou pozici sezení a sledování obrazovky. Samozřejmostí je i plná podpora režimu překlopení obrazu na výšku (tzv. pivot) v úhlu +90  −90 stupňů či horizontální otočení v 90°.Obsah balení:


 • Monitor Asus TUF Gaming VG279QM
 • Napájecí kabel
 • Napájecí adaptér
 • Stručný návod k obsluze
 • Záruční list

Herní monitor IPS s ultrarychlou obnovovací frekvencí 280 Hz určený pro profesionální hráče a pohlcující hraní

 • G-SYNC
 • Technologie ASUS Extreme Low Motion Blur Sync
 • Technologie High Dynamic Range (HDR)
 • Dynamic Shadow Boost
 • Flicker free
 • HDCP support
 • GamePlus (Crosshair/Timer/FPS Counter/Display Alignment/Sniper)
 • GameVisual :7 (Scenery/Racing/Cinema/RTS/RPG/FPS/sRGB Modes/MOBA Mode)

Typ obrazovky: IPS Podsvícení: LED Úhlopříčka [palce]: Wide Screen 27.0" (68.47cm) Rozlišení: 1920 x 1080 Rozteč bodu [mm]: 0.311 mm Poměr stran: 16:9 Povrch displeje: Non-glare Jas [cd/m2]: 400 Kontrast: 1000:1 Odezva [ms]: 1ms (Gray to Gray) Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°(H)/178°(V) Počet barev: 16.7M Reproduktory: 2W x 2 Stereo RMS

Konektory:

 • Signal Input : HDMI(v2.0) x2, DisplayPort 1.2
 • Earphone jack : 3.5mm Mini-Jack

Spotřeba [W]: < 26W Stand By režim [W]: <0.5W

Montáž na zeď: VESA 100 x 100 mm

Naklápění monitoru:

 • Sklon: + 33 ° ~ -5 °
 • Otočný: + 90 ° ~ -90 °
 • Pivot: + 90 ° ~ -90 °
 • Nastavení výšky: 0 ~ 130 mm

Barva: černá Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 619.4 x (376.73~506.73) x 211.37 Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 619.4 x 362.65 x 50.58 Hmotnost [kg]: 5.6 kg/ 8.2 kg

Obsah balení:

 • Napájecí kabel
 • Napájecí adaptér
 • Stručný návod k obsluze
 • Záruční list


Návod k obsluze Monitor Asus TUF Gaming VG279QM

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Monitor Asus TUF Gaming VG279QM

Technické parametry

Monitor Asus TUF Gaming VG279QM

Záruka 36 měsíců
Partnumber 90LM05H0-B03370
Obrazovka
Technologie podsvícení LED
Technologie panelu IPS
Úhlopříčka displeje (palce)
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně - Úhlopříčka displeje (palce)
27 "
Rozlišení displeje
Udává v pixelech kvalitu zobrazení obsahu, jakou displej dokáže využít. Čím více pixelů, tím jemnější obraz se vám naskytne - Rozlišení displeje
1920 × 1080
Doba odezvy
Doba odezvy udává čas, za který je pixel na obrazovce schopný změnit svou barvu z jedné na druhou. Tato vlastnost je důležitá pro plynulost a kvalitu zobrazení na monitoru, zejména při rychlých pohybech nebo akčních scénách.
Doba odezvy
1 ms
Jas
Hodnota jasu se měří podle svítivosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu. Obecně platí čím více tím lépe, ale stejně jako u konstrastu se nic nemá přehánět, jinak hrozí zkreslení barev nebo nepříjemné oslňování - Jas
400 cd/m²
Kontrast
Udává poměr mezi nejjasnějšími a nejtmavšími body. Větší hodnota tak obvykle znamená větší kontrast - Kontrast
1000 : 1
Pozorovací úhel horizontální 178 °
Pozorovací úhel vertikální 178 °
Formát obrazovky 16 : 9
Vybavení
Výbava a funkce HDR, stylový, domácnost, Flicker-Free
Herní monitor
Herní monitor je navržený s důrazem na potřeby a požadavky hráčů, ke kterým patří vysoká obnovovací frekvence, nízká odezva nebo široký pozorovací úhel - Herní monitor
ano
Typ TV tuneru
Zde naleznete popis TV tuneru.

DVB-T- digiální pozemní vysílání

DVB-C - kabelová televize
DVB-S - satelitní televize

TV tuner: Analog (PAL/SECAM)
Tuner pozemní: DVB-T2
Tuner satelitní: DVB-S2">Typ TV tuneru
-
Rozměr pro uchycení (VESA)
VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400 - Rozměr pro uchycení (VESA)
100 × 100 mm
Vlastnosti a funkce G-Sync, integrované reproduktory, pivot (otáčení panelu), filtr modrého světla, širokoúhlý monitor, výškové nastavení
Rozhraní
Připojení
Udává typ zásuvky, do které je spotřebič či zařízení možné připojit - Připojení
HDMI, DisplayPort, sluchátkový výstup
Napájení
Energetická třída 2021
Slouží pro zjištění energetických vlastností výrobku. Značí se písmeny A–G, nejúspornější je třída A - Energetická třída 2021
F
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 61.9 cm
Výška výrobku 50.7 cm
Hloubka výrobku 21.1 cm
Hmotnost výrobku 8.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 83.0 cm
Výška balení 45.5 cm
Hloubka balení 15.0 cm
Hmotnost balení 7.9 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 2 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Myčka ETA š.45cm....
Pračka Philco PLS10350. Návod v češtině. ...
Návod Outlook 2021 v PDF nebo Wordu děkuji Kardaš ps: Platbu chci provest převodem...
Sklokeramicka deska Whirlpool SCHOTT CERAN...
ieGeek 2K Venkovní Bezpečnostní Kamera, Solární IP kamera 355°|120° PTZ, Wifi kamera...
Mám zájem o návod k tiskárně :Canon i-sensys MF 4780w.Děkuji Oplištil ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Pavel
Mobilní telefon Aligator A900 Senior nabíjecí
Dobrý den,sháním zadní kryt červený od Telefonu Aligátor senior A900.Prosim poraďte mi kde ho koupit? Děkuji Pavel ...
Dotaz
Autor: neznámý
Americká lednice Beko GN1426234ZDXN nerez
Dobry den, na dno mrazaku vyteka voda a primrza nejspodnejsi suplik ke dnu mrazaku,jak tam voda namrza, vytvari praskavy zvuk, cca jedenkrat za 2-3 dny musim do supliku zepredu klepnout, aby se uvolnil, pak ho povytahnu, tim vypadne na zem primrzly led. Prosim o radu, jak tomuto ...
Mora C848AS
Autor: neznámý
Sklokeramický sporák Mora Premium C 848
Dobrý den,po výpadku proudu mi nefunguje trouba(plotýnky funguji) Po zapnutí knofliku je na display jen uvedeno Loc...nevíte co s tím.ptedem dekuji.JP...
Vypnutí automatického dávkování
Autor: neznámý
Pračka Samsung WW90T734DBH S7 bílá
Automaticke davkovani jde vypnout v nastaveni pracky...
Dotaz:
Autor: Kysela
Tiskárna Canon PIXMA MG5150 (EN)
Po asi dvouměsíční odstávce (netisklo se), jsem vyměnil všechny inkousty, ale černý tisk se mi nedaří a nedaří. Můžete mi prosím poradit, jak tiskárnu opět zprovoznit? Děkuji předem za radu....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou