Monitor Dahua LM27-B200S černý
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Monitor Dahua LM27-B200S černý
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Monitor Dahua LM27-B200S černý Obsah českého návodu Monitor Dahua LM27-B200S černý
  • Zařazení produktu: Monitory standardní Dahua
  • Značka: Dahua
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Dahua Monitory standardní
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Dahua výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Dahua LM27-B200S LED monitor s úhlopříčkou 27" nabízející Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 3 000 : 1, jasem 250 cd/m2 a dobou odezvy 5 ms. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně a dva integrované reproduktory o celkovém výkonu 2 W. Mezi přednosti dále patří ultra úzký rámeček, elegantní vzhled, kovová základna, věrné digitální zpracování (brilantní a živý obraz) a Anti-blue light režim pro ochranu očí. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.Součástí balení je HDMI kabel.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp panelu: VAÚhlopříčka: 27"Poměr stran: 16 : 9Rozlišení: 1920 × 1080 pxKontrastní poměr: 3 000 : 1Doba odezvy: 5 msRozhraní: 1× HDMI, 1× VGABarva: černá
  • Dahua_monitors (Návod k použití CZ, 1.29 MB)
  • imggallery (4) (Energetický štítek JPG 2021, 80.61 KB)
Návod k obsluze Monitor Dahua LM27-B200S černý
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 12 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.36 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:
Objednávka návodu k obsluze Monitor Dahua LM27-B200S černý
Technické parametry
Monitor Dahua LM27-B200S černý
Záruka 36 měsíců
Partnumber LM27-B200S
Obrazovka
Technologie podsvícení LED
Technologie panelu VA
Úhlopříčka displeje (palce)
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně - Úhlopříčka displeje (palce)
27 "
Rozlišení displeje
1920 × 1080
Doba odezvy
Doba odezvy
5 ms
Obnovovací frekvence
Obnovovací frekvence displeje je uváděna v hertzích (Hz) a měří, kolikrát za vteřinu se obnoví obsah na obrazovce. Min. hodnota bývá 60 Hz, hráči už by měli upřednostnit vyšší frekvenci, např. až 300 Hz - Obnovovací frekvence
75 Hz
Jas
250 cd/m²
Kontrast
Pozorovací úhel horizontální 178 °
Pozorovací úhel vertikální 178 °
Formát obrazovky 16 : 9
Vybavení
Výbava a funkce domácnost, kancelář, stylový, Flicker-Free
Herní monitor ne
Typ TV tuneru
Zde naleznete popis TV tuneru.
DVB-T- digiální pozemní vysílání
DVB-C - kabelová televize
DVB-S - satelitní televize
TV tuner: Analog (PAL/SECAM)
Tuner pozemní: DVB-T2
Tuner satelitní: DVB-S2">Typ TV tuneru
Rozměr pro uchycení (VESA)
VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400 - Rozměr pro uchycení (VESA)
75 × 75 mm
Vlastnosti a funkce filtr modrého světla, integrované reproduktory
Rozhraní
Připojení
Udává typ zásuvky, do které je spotřebič či zařízení možné připojit - Připojení
VGA, HDMI
Napájení
Spotřeba energie
36 W
Energetická třída 2021
E
Další parametry
Prohnutý monitor ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 61.5 cm
Výška výrobku 18.7 cm
Hloubka výrobku 45.4 cm
Hmotnost výrobku 4.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 69.4 cm
Výška balení 45.8 cm
Hloubka balení 11.4 cm
Hmotnost balení 5.3 kg
Hodnocení
70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 01 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
yamaha HTR 60-30 ČESKY...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W