Monitor Dahua LM27-C200 černý
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Monitor Dahua LM27-C200 černý
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Monitor Dahua LM27-C200 černý Obsah českého návodu Monitor Dahua LM27-C200 černý
Monitor Dahua LM27-C200 černý Monitor Dahua LM27-C200 černý
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Dahua výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Dahua LM27-C200 LED monitor s úhlopříčkou 27" nabízející Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 4 000 : 1, jasem 250 cd/m2 a dobou odezvy 5 ms. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Mezi přednosti dále patří pokrytí 99% sRGB, ultra úzký rámeček, elegantní vzhled a Low blue light režim pro ochranu očí. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.Součástí balení je HDMI kabel.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp panelu: VAÚhlopříčka: 27"Poměr stran: 16 : 9Rozlišení: 1920 × 1080 pxKontrastní poměr: 4 000 : 1Doba odezvy: 5 msRozhraní: 1× HDMI, 1× VGA, 1× audio výstupBarva: černá
  • Dahua_monitors (Návod k použití CZ, 1.29 MB)
  • imggallery (2) (Energetický štítek JPG 2021, 84.05 KB)
Návod k obsluze Monitor Dahua LM27-C200 černý
Objednávka návodu k obsluze Monitor Dahua LM27-C200 černý
Technické parametry
Monitor Dahua LM27-C200 černý
Záruka 36 měsíců
Partnumber LM27-C200
Úhlopříčka displeje (palce)
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně - Úhlopříčka displeje (palce)
27 "
Doba odezvy
5 ms
Obnovovací frekvence
Obnovovací frekvence displeje je uváděna v hertzích (Hz) a měří, kolikrát za vteřinu se obnoví obsah na obrazovce. Min. hodnota bývá 60 Hz, hráči už by měli upřednostnit vyšší frekvenci, např. až 300 Hz - Obnovovací frekvence
75 Hz
Vybavení
Výbava a funkce Flicker-Free, kancelář, domácnost, stylový
Rozměr pro uchycení (VESA)
VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400 - Rozměr pro uchycení (VESA)
75 × 75 mm
Vlastnosti a funkce filtr modrého světla
Spotřeba energie
30 W
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 61.6 cm
Výška výrobku 3.9 cm
Hloubka výrobku 36.4 cm
Hmotnost výrobku 3.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 69.4 cm
Výška balení 45.3 cm
Hloubka balení 11.4 cm
Hmotnost balení 5.4 kg
Hodnocení
100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 05 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
televize LG OLED evo AI...
Český návod Automatická pračka GODDESS WFC815M7 bílá...
Jamo S 606 130W/210W, 6 Ohm...
Poslední příspěvky v diskuzi:
Odblokování hodinek Armodd Squartz 9 Pro
Autor: neznámý
Chytré hodinky ARMODD Squarz 9 Pro
Dotaz
Autor: Horvát
Akumulátor Einhell Power-X-Change 18 V 2,5
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W