Monitor Dahua LM32-F200 černý
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Monitor Dahua LM32-F200 černý
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Monitor Dahua LM32-F200 černý Obsah českého návodu Monitor Dahua LM32-F200 černý
  • Zařazení produktu: Monitory standardní Dahua
  • Značka: Dahua
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Dahua Monitory standardní
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Dahua výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Dahua LM32-F200 LED displej s úhlopříčkou 31,5" nabízející rozlišení Full HD 1920 x 1080 obrazových bodů a 8bitovou barevnou hloubku. Disponuje kontrastním poměrem 1400:1, dobou odezvy 8 ms a jasem 240 cd/m2. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně a dva integrované reproduktory o celkovém výkonu 8 W. Díky své konstrukci je panel schopný provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 x 75 mm.Součástí balení je HDMI kabel a dálkové ovládání.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEÚhlopříčka: 31,5"Poměr stran: 16:9Rozlišení: 1920 x 1080Kontrastní poměr: 1400:1Doba odezvy: 8 msRozhraní: 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x USBBarva: černá
  • Dahua_monitors (Návod k použití CZ, 1.29 MB)
  • imggallery (4) (Energetický štítek JPG 2021, 46.49 KB)
Návod k obsluze Monitor Dahua LM32-F200 černý
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 12 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.36 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:
Objednávka návodu k obsluze Monitor Dahua LM32-F200 černý
Technické parametry
Monitor Dahua LM32-F200 černý
Záruka 36 měsíců
Partnumber LM32-F200
Obrazovka
Technologie podsvícení LED
Technologie panelu IPS
Úhlopříčka displeje (palce)
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně - Úhlopříčka displeje (palce)
32 "
Rozlišení displeje
1920 × 1080
Doba odezvy
Doba odezvy
8 ms
Obnovovací frekvence
Obnovovací frekvence displeje je uváděna v hertzích (Hz) a měří, kolikrát za vteřinu se obnoví obsah na obrazovce. Min. hodnota bývá 60 Hz, hráči už by měli upřednostnit vyšší frekvenci, např. až 300 Hz - Obnovovací frekvence
60 Hz
Jas
240 cd/m²
Kontrast
Barevná hloubka 8 mil
Pozorovací úhel horizontální 178 °
Pozorovací úhel vertikální 178 °
Formát obrazovky 16 : 9
Vybavení
Výbava a funkce Flicker-Free, kancelář, stylový, domácnost
Herní monitor ne
Typ TV tuneru
Zde naleznete popis TV tuneru.
DVB-T- digiální pozemní vysílání
DVB-C - kabelová televize
DVB-S - satelitní televize
TV tuner: Analog (PAL/SECAM)
Tuner pozemní: DVB-T2
Tuner satelitní: DVB-S2">Typ TV tuneru
Rozměr pro uchycení (VESA)
VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400 - Rozměr pro uchycení (VESA)
75 × 75 mm
Vlastnosti a funkce filtr modrého světla, integrované reproduktory
Rozhraní
Připojení
Udává typ zásuvky, do které je spotřebič či zařízení možné připojit - Připojení
VGA, HDMI, USB
Napájení
Spotřeba energie
55 W
Energetická třída 2021
G
Další parametry
Prohnutý monitor ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 73.1 cm
Výška výrobku 17.7 cm
Hloubka výrobku 48.6 cm
Hmotnost výrobku 3.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 79.7 cm
Výška balení 48.3 cm
Hloubka balení 10.8 cm
Hmotnost balení 5.9 kg
Hodnocení
90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 06 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
yamaha HTR 60-30 ČESKY...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W