Monitor Dell Alienware AW3423DW
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Monitor Dell Alienware AW3423DW
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Monitor Dell Alienware AW3423DW Obsah českého návodu Monitor Dell Alienware AW3423DW
  • Zařazení produktu: Monitory standardní Dell
  • Značka: Dell
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Dell Monitory standardní
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Dell výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Dell Alienware AW3423DW
Prohnutý monitor Dell Alienware AW3423DW hraje oproti „běžným herním monitorům“ vlastní ligu. Exceluje totiž naprosto nekompromisním zobrazením zásluhou technologie Quantum Dot Display, stejně jako odezvou 0,1 ms GtG a až 175Hz obnovovací frekvencí pro dokonale hladké zobrazení.
Klíčové vlastnosti:
  • Nekompromisní obraz dík technologii Quantum Dot Display
  • Odezva 0,1 ms GtG spolu s až 175Hz obnovovací frekvencí pro dokonale hladké zobrazení
  • Nádherný herní design s přizpůsobitelným nastavením
  • Pokročilé možnosti pro tvůrce, jako je Creator Mode
  • Excelentní portová připravenost
  • Vyspělé možnosti ergonomie
Oproti „běžným herním monitorům“ úplně jiný svět!
Technologie Quantum Dot Display
Rychlost bez zaváhání
Těšit se můžete na nekompromisně hladké zobrazení s ultranízkou latencí, podporou HDR a reálných barev. Obrazu bez jakýchkoli artefaktů je dosaženo i díky technologii NVIDIA G-SYNC ULTIMATE a odezvě 0,1 ms GtG spolu s až 175Hz obnovovací frekvencí.
Atraktivní herní design
Ideální i pro tvůrce
Garance kvality
Dell Alienware AW3423DW
Herní prohnutý LED monitor s úhlopříčkou 34,18" nabízí rozlišení 3440 x 1440 bodů s poměrem stran 21:9, jasem 250 cd/m2, dobou odezvy 0,1 ms a pokrytím 149 % sRGB barevné palety. Příjemné jsou také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Obnovovací frekvence 175 Hz spolu s podporou technologie NVIDIA G-Sync Ultimate nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. K dispozici jsou také čtyři porty USB 3.0. Zajisté potěší otočný podstavec a výšková stavitelnost.
Součástí balení je HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort na DisplayPort a USB 3.0 kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: OLED
Úhlopříčka: 34,18"
Poměr stran: 21:9
Rozlišení: 3440 x 1440
Kontrastní poměr: 1000000:1
Doba odezvy: 0,1 ms
Rozhraní: 1x DisplayPort, 2x HDMI, 4x USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 1x audio výstup, 1x sluchátkový výstup
Barva: černá - bílá
Návod k obsluze Monitor Dell Alienware AW3423DW
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 83 stránek, formát PDF, velikost souboru 9.86 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:
Objednávka návodu k obsluze Monitor Dell Alienware AW3423DW
Technické parametry
Záruka 36 měsíců
Partnumber 210-BDSZ
Obrazovka
Technologie podsvícení LED
Technologie panelu OLED
Úhlopříčka displeje (palce)
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně - Úhlopříčka displeje (palce)
34.18 "
Rozlišení displeje
3440 × 1440
Doba odezvy
Doba odezvy
0.1 ms
Obnovovací frekvence
Obnovovací frekvence displeje je uváděna v hertzích (Hz) a měří, kolikrát za vteřinu se obnoví obsah na obrazovce. Min. hodnota bývá 60 Hz, hráči už by měli upřednostnit vyšší frekvenci, např. až 300 Hz - Obnovovací frekvence
175 Hz
Jas
250 cd/m²
Pozorovací úhel horizontální 178 °
Pozorovací úhel vertikální 178 °
Formát obrazovky 21 : 9
Vybavení
Výbava a funkce stylový, domácnost
Herní monitor
ano
Typ TV tuneru
Zde naleznete popis TV tuneru.
DVB-T- digiální pozemní vysílání
DVB-C - kabelová televize
DVB-S - satelitní televize
TV tuner: Analog (PAL/SECAM)
Tuner pozemní: DVB-T2
Tuner satelitní: DVB-S2">Typ TV tuneru
Rozměr pro uchycení (VESA)
VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400 - Rozměr pro uchycení (VESA)
100 × 100 mm
Vlastnosti a funkce filtr modrého světla, G-Sync
Rozhraní
Připojení
Udává typ zásuvky, do které je spotřebič či zařízení možné připojit - Připojení
DisplayPort, USB, HDMI, sluchátkový výstup
Napájení
Spotřeba energie
42.3 W
Další parametry
Prohnutý monitor ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 95.0 cm
Výška balení 50.0 cm
Hloubka balení 25.0 cm
Hmotnost balení 14.0 kg
Hodnocení
90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 76 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
yamaha HTR 60-30 ČESKY...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W