NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Monitor Dell UltraSharp U3423WE stříbrný

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Monitor Dell UltraSharp U3423WE stříbrný

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Monitor Dell UltraSharp U3423WE stříbrný Obsah českého návodu Monitor Dell UltraSharp U3423WE stříbrný
 • Zařazení produktu: Monitory standardní Dell
 • Značka: Dell
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Dell Monitory standardní

Monitor Dell UltraSharp U3423WE stříbrný Monitor Dell UltraSharp U3423WE stříbrný Monitor Dell UltraSharp U3423WE stříbrný Monitor Dell UltraSharp U3423WE stříbrný Monitor Dell UltraSharp U3423WE stříbrný Monitor Dell UltraSharp U3423WE stříbrný Monitor Dell UltraSharp U3423WE stříbrný
Návod k obsluze Monitor Dell UltraSharp U3423WE stříbrný obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Dell a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Dell návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Dell výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Dell UltraSharp U3423WE, stříbrná


Prostřednictvím monitoru Dell UltraSharp si užijete dokonalý obraz, kdy vám neunikne ani ten nejmenší detail a současně zobrazí 1,07 miliardy barev s brilantní přesností. Exceluje ale i v oblasti technologií vzhledem k nasazení moderního USB-C pro napájenípřenos dat, videa i zvuku přes jediný kabel. Ten navíc doplňuje i RJ45 pro připojení k internetu či nástroje ulehčující nastavení i správu monitoru.
Ohromí vás také integrovaný zvukminimalizované rámečky nebo inovovaná konstrukce zabraňující změti kabelů na stole. Technologie ComfortView Plus se pak postará o to, že se i po hodinách tvrdé práce budete cítit odpočatí.


 

Klíčové vlastnosti:


 • 34palcový obraz s působivým rozlišením 3440 × 1440 pixelů
 • USB-C pro napájení, přenos dat, videa i zvuku přes jediný kabel
 • Skvělé možnosti ergonomie
 • Integrovaný port RJ45 pro připojení k síti
 • Pokročilé nástroje pro ještě vyšší produktivitu, jako je například Easy Arrange

Profesionálové ví, proč si vybrat právě UltraSharp!
 

WQHD rozlišení


Na obraz mimořádných kvalit se můžete těšit díky vysokému rozlišení WQHD (3440 × 1440 pixelů). 

Úžasný obraz


Výjimečný kontrast: Perfektní obraz je kromě jiného výsledkem kombinace technologie IPS s vysokým kontrastním poměrem 2 000 : 1.
Luxusní zvuk: Vzhledem k tomu, že má monitor vestavěné 5W reproduktory, můžete se těšit na pohlcující zážitek, aniž byste museli řešit externí ozvučení. Brilantní barvy: IPS technologie má oproti TN panelům obrovskou výhodu v bohatých pozorovacích úhlech. V překladu: obraz vypadá skvěle při pohledu odkudkoli – a to i díky 1,07 miliardě barev. Už z výroby navíc Dell kalibruje monitor pro 98% pokrytí barevného prostoru DCI-P3 (99 % sRGB).
ComfortView Plus: Technologie ComfortView Plus minimalizuje nežádoucí modré záření, a stará se tak o to, abyste se cítili svěží i po hodinách práce.


 

Maximalizuje vaši produktivitu


Bohatá konektivita: Snadné připojení dalších zařízení umožní šikovně umístěné porty HDMI, DisplayPort + SuperSpeed USB s rychlostí 10 Gb/s. K dispozici je ale i USB-C s podporou synchronizace napájení s notebookem (až 90 W). Nabízí se i nabíjení výkonem až 15 W skrze další USB-C či RJ-45 pro připojení do sítě.  dokonce umožněno napájení až do 15 W.
Prvotřídní multitasking: Není problém k monitoru současně připojit dva zdrojové PC. K dispozici je totiž chytrá funkce Auto KVM. Oba počítače tak můžete ovládat jedinou sadou klávesnice a myši.
PbP a PiP: PbP (Picture-by-Picture) a PiP (Picture-in-Picture) vám umožní prohlížet obsah ze dvou PC zdrojů, stejně jako konzumovat obraz vedle obrazu.
 Dell Display Manager


Easy Arrange: Tento model disponuje oceňovanou funkcí Easy Arrange pro snadné a rychlé uspořádání aplikace do dlaždic s až 49 přednastavenými oddíly oken. Umožňuje je lehce zobrazit vedle sebe na jedné či více připojených obrazovkách pro ještě efektivnější multitasking.
Aktualizace: Prostřednictvím Dell Display Manager se také dostanete k aktuálnímu softwaru, aby monitor byl vždy v nejlepší kondici a poskytl nejmodernější funkce.
 
 
 


 

Když se elegance skloubí s praktičností


Minimalizované rámečky: Dell minimalizoval rámečky a přidal malou základnu s elegantním designem a skrytým systémem pro správu kabelů.
Joystick: Díky intuitivnímu joysticku můžete snadno procházet nastavení obrazovky.
Polohování: Maximálního pohodlí docílíte zásluhou možnosti přizpůsobení náklonu, otáčení a nastavení výšky.
 
 


 

Zelená budoucnost


Monitor je vyroben s ohledem na přírodu a životní prostředí. Plní tak standardy EnergyStar a TCO Certified Edge a disponuje registrací EPEAT Gold. Dell minimalizoval dopad na přírodu i tím, že monitor používá v designu 85 % plastu PCR (post-consumer Recyclable) je obal je minimálně z 90 % tvořen recyklovanými materiály. Dlouhodobou úsporu energie pak má na starost funkce PowerNap, která v případě delší nečinnosti monitor ztlumí/přepne do režimu spánku.
Dell UltraSharp U3423WE Prohnutý LED monitor s úhlopříčkou 34,14" disponující rozlišením 3440 x 1440 obrazových bodů s poměrem stran 21:9. Nabízí jas 300 cd/m2, kontrastní poměr 2000:1, dobu odezvy 5 ms a pokrytí 98 % sRGB barevné palety. Pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně zaručí skvělou viditelnost z jakéhokoliv úhlu. K dispozici je také ethernetový RJ-45 port, pět portů USB 3.1 a tři porty USB typu C, z nichž jeden kromě vysokorychlostního přenosu videa a dat umožňuje napájení připojených zařízení až do 90 W. Zajisté také potěší otočný podstavec a výšková stavitelnost. Ozvučení mají na starost vestavěné stereo reproduktory s celkovým výkonem 10 W.Porty USB-A nejsou funkční, pokud není monitor propojen skrze USB-C s počítačem.Součástí balení je HDMI, DisplayPort, USB-C a USB-C na USB-A kabel.Na tento produkt je poskytována záruka 3 roky Basic on-site. Oprava v rámci tohoto záručního servisu probíhá kdekoliv po celé ČR. Nemusí to být ani v sídle firmy – můžete být na dovolené, na služební cestě, nezáleží na tom. Stačí zavolat na tel. číslo 225 308 649, popř. mobil 778 440 533, nahlásit výrobní číslo a závadu a DELL již vše zařídí.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp panelu: IPSÚhlopříčka: 34,14"Poměr stran: 21:9Rozlišení: 3440 x 1440 pxKontrastní poměr: 2000:1Doba odezvy: 5 msRozhraní: 2x HDMI, 1x DisplayPort, 5x USB 3.2 Gen2 (USB 3.1), 3x USB 3.2 Gen2 typ C, 1x RJ-45, 1x audio výstupBarva: stříbrná


Návod k obsluze Monitor Dell UltraSharp U3423WE stříbrný

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 61 stránek, formát PDF, velikost souboru 6.87 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Monitor Dell UltraSharp U3423WE stříbrný

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Monitor Dell UltraSharp U3423WE stříbrný

Technické parametry

Monitor Dell UltraSharp U3423WE stříbrný

Záruka 36 měsíců
Partnumber 210-BFIT
Obrazovka
Technologie podsvícení LED
Technologie panelu IPS
Úhlopříčka displeje (palce)
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně - Úhlopříčka displeje (palce)
34.14 "
Rozlišení displeje
Udává v pixelech kvalitu zobrazení obsahu, jakou displej dokáže využít. Čím více pixelů, tím jemnější obraz se vám naskytne - Rozlišení displeje
3440 × 1440
Doba odezvy
Určuje čas za který se dokáže změnit z černé barvy na bílou a zpět na černou. Někdy se udává údaj pouze jednosměrný – tedy doba změny z černé na bílou nebo z bíle na čenou
Doba odezvy
5 ms
Obnovovací frekvence
Obnovovací frekvence displeje je uváděna v hertzích (Hz) a měří, kolikrát za vteřinu se obnoví obsah na obrazovce. Min. hodnota bývá 60 Hz, hráči už by měli upřednostnit vyšší frekvenci, např. až 300 Hz - Obnovovací frekvence
60 Hz
Jas
Hodnota jasu se měří podle svítivosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu. Obecně platí čím více tím lépe, ale stejně jako u konstrastu se nic nemá přehánět, jinak hrozí zkreslení barev nebo nepříjemné oslňování - Jas
300 cd/m²
Kontrast
Udává poměr mezi nejjasnějšími a nejtmavšími body. Větší hodnota tak obvykle znamená větší kontrast - Kontrast
2000 : 1
Pozorovací úhel horizontální 178 °
Pozorovací úhel vertikální 178 °
Formát obrazovky 21 : 9
Vybavení
Výbava a funkce kancelář, stylový, domácnost
Herní monitor ne
Typ TV tuneru
Zde naleznete popis TV tuneru.

DVB-T- digiální pozemní vysílání

DVB-C - kabelová televize
DVB-S - satelitní televize

TV tuner: Analog (PAL/SECAM)
Tuner pozemní: DVB-T2
Tuner satelitní: DVB-S2">Typ TV tuneru
-
Rozměr pro uchycení (VESA)
VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400 - Rozměr pro uchycení (VESA)
100 × 100 mm
Vlastnosti a funkce výškové nastavení, integrované reproduktory
Rozhraní
Připojení
Udává typ zásuvky, do které je spotřebič či zařízení možné připojit - Připojení
USB, HDMI, DisplayPort, USB-C, sluchátkový výstup
Napájení
Spotřeba energie
Označuje spotřebu při normalizovaném cyklu/provozu v plné zátěži spotřebiče či přístroje. Skutečnou spotřebu pak ovlivní stupeň použití - Spotřeba energie
31 W
Energetická třída 2021
Slouží pro zjištění energetických vlastností výrobku. Značí se písmeny A–G, nejúspornější je třída A - Energetická třída 2021
F
Další parametry
Prohnutý monitor ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 81.3 cm
Výška výrobku 39.3 cm
Hloubka výrobku 23.7 cm
Hmotnost výrobku 11.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 90.0 cm
Výška balení 50.0 cm
Hloubka balení 30.0 cm
Hmotnost balení 15.0 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 51 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

USB mosquito Killer elktronický odpuzovač hmyzu 365 nanometer mosquito contr...
Klarstein Skyscraper Frost 10035819...
immax stříbrné 09034 chytré hodinky...
Český návod k obsluze. Krovinořez Hecht 145 ...
LG Direct Drive 8kg (Steam)...
Samsung UE50CU7092U...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Blikajíci senzor kohoutku na display?
Autor: neznámý
Americká lednice Gorenje Superior NRS9182VX1
Dobrý den, na displeji lednice problikává senzor kohoutku, co to prosím znamená? Dekuji...
Dotaz
Autor: Ladislav
Autokamera TrueCam A7S černá
Když nastartuji, tak se kamera zapne a nahrává. To ale trvá asi jen 1 minutu, potom mi obraz zmizí a kamera již nenahrává. Předpokládám, že bude chyba u mě v nastavení, ale nevím jak to vyřešit. děkuji za reakci...
Primární levé tlačítko
Autor: Barbora
Myš Marvo G942 černá
Dobrý den, omylem jsem nastavili levé tlačítko jako primární (na myši, v nastavení v pc je vše v pořádku), mohli byste nám poradit jak to nastavit zpět, aby pravé tlačítko bylo primární. Předem mnohokrát děkujeme za pomoc. ...
Zavady
Autor: Lenka
Indukční sporák Gorenje EIT6355XPD nerez
Dobrý den prosím o radu dnes mi přestala fungovat trouba u indukčního sporáku. Varné desky jdou ,ale trouba hlásí Loc..... Děkuji za odpověď....
senzor 2
Autor: neznámý
Dron DJI Mini 2 šedý
Zdravím, chci se zeptat co znamená, chyba senzoru 2....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou