NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Monitor Gigabyte AORUS FI32Q černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Monitor Gigabyte AORUS FI32Q černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Monitor Gigabyte AORUS FI32Q černý Obsah českého návodu Monitor Gigabyte AORUS FI32Q černý
 • Zařazení produktu: Monitory standardní Gigabyte
 • Značka: Gigabyte
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Gigabyte Monitory standardní

Monitor Gigabyte AORUS FI32Q černý Monitor Gigabyte AORUS FI32Q černý Monitor Gigabyte AORUS FI32Q černý Monitor Gigabyte AORUS FI32Q černý Monitor Gigabyte AORUS FI32Q černý Monitor Gigabyte AORUS FI32Q černý Monitor Gigabyte AORUS FI32Q černý Monitor Gigabyte AORUS FI32Q černý
Návod k obsluze Monitor Gigabyte AORUS FI32Q černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Gigabyte a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Gigabyte návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Gigabyte výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Monitor Gigabyte AORUS FI32Q 32", černá


Herní monitor AORUS FI32Q od společnosti Gigabyte představuje vynikající volbu pro všechny, kteří si chtějí užít hraní moderních her naplno. Monitor s extra tenkými rámečky okolo displeje a širokou základnou, která umožňuje pohodlné naklopení displeje na jakoukoliv stranu nebo její otoč2 o 90° a použití monitoru v režimu PIVOT. Hlavní dominantou je 32" IPS displej s QHD rozlišením (2560 × 1440 px) a poměrem stran 16 : 9. Vysoký jas 350 cd/m2 doprovází kontrastní poměr 1 000 : 1 a dynamický kontrast až 12 milionů : 1.

Stvořený pro hráče


Hráči akčních FPS titulů ocení vysokou obnovovací frekvenci 165 Hz (v OC až 170 Hz), která v kombinaci s nízkou dobou odezvy pouhou 1 ms přináší značnou výhodu hlavně při situacích, kdy vám setina vteřiny může pomoci k touženému vítězství. Díky technologii AMD FreeSync pak monitor dokáže synchronizovat každý snímek s výstupem grafické karty, čímž zabraňuje nepříjemnému trhání hry. Připojení k počítači nebo herní konzoli probíhá skrze jeden ze HDMI 2.0 portu nebo skrze DisplayPort 1.4. Na zadní straně naleznete u praktický USB hub včetně USB-C pro připojení dalších zařízení a 3,5mm jack pro připojení sluchátek nebo reproduktorů. Díky VESA standardu (100 × 100 mm) můžete monitor snadno připevnit na stěnu nebo k vlastnímu stojanu.
Klíčové vlastnosti:


 • Herní monitor s úhlopříčkou 32"
 • QHD rozlišení a poměr stran 16 : 9
 • Obnovovací frekvence až 170 Hz s 1 ms odezvou
 • Technologie AMD FreeSync pro synchronizaci snímků
 • Připojení přes 2× HDMI 2.0 nebo 1× DisplayPort 1.4
 • Nastavení monitoru přes Dashboard
 • Uchycení přes VESA a PIVOT

 
Nechte se naplno ponořit do vaší oblíbené hry.
 

Ohromí vás i vaše spoluhráče svým nadčasovým designem


Vyrazte dech sobě i vašim spoluhráčům díky nadčasovému designu doprovázenému praktickými a stylovými prvky. Oko na stojanu poslouží pro snadné přenášení monitoru, zatímco unikátní otočný kloub umožňuje naklopení monitorů do všech stran nebo jeho použití v režimu PIVOT. 

Nalaďte monitor podle vaší aktuální nálady


Podsvícené RGB logo AORUS a další prvky na zadní straně monitoru můžete nechat rozsvítit jakoukoliv barvou, která může odrážet vaši aktuální náladu. Upravujte a vytvářejte vlastní barevné kombinace v doprovodném softwaru RGB Fusion App. 

Legální cheat ve všech akčních hrách


S vysokou obnovovací frekvencí až 170 Hz a nízkou dobou odezvy 1 ms můžete překvapit vaše soupeře a zničit je dříve, než si vás vůbec stačí všimnout. 

Aby černá byla černější a barvy barevnější


S aktivním HDR získáte lepší barevné podání a lepší kontrast mezi světlými a tmavými částmi. To vše pro maximální detaily a kvalitu výsledného obrazu. 

Unikátní ANC technologie


Hrajete v hlučném prostředí a nechcete být rušeni nežádoucími okolními zvuky? Není problém. S unikátní funkcí AORUS ANC můžete odrušit šum ve vaší místnosti a mít tak křišťálově čistý zvuk. 

Praktický dashboard pro větší přehled o vašem počítači


Nechte si zobrazit všechny důležité parametry o teplotách nebo vytíženosti jednotlivých komponent v praktickém dashboardu a mít tak vždy přehled o tom, jak je na tom váš počítač při hraní vaší oblíbené hry. 

Praktická PIP a PBP funkce pro zobrazení více zdrojů zároveň


Nastavení monitoru obsahuje i funkci Picture-in-picture a Picture-by-picture, se kterými můžete snadno vložit jeden obraz do druhého. Toho využijete například při hraní vaší oblíbené hry a sledování vašeho oblíbeného streamera zároveň.
Obsah balení:


 • Monitor Gigabyte AORUS FI32Q 31,5"
 • Stojan
 • Napájecí kabel
 • HDMI kabel
 • DisplayPort kabel
 • USB kabel
 • USB-C kabel
 • Uživatelská příručka
 • Záruční list
31.5" GIGABYTE AORUS FI32Q Monitor GIGABYTE obohatí vaši PC sestavu o displej s celkovou úhlopříčkou 31,50". Poměr stran je 16:9. Zobrazování má za úkol technologie IPS, která boduje dokonalým barevným podáním a velkými pozorovacími úhly. V rozlišení dosahuje monitor 2560 × 1440 px. Nepatrná odezva 1 ms je důležitá u hraní akčních her, navíc udržuje ostrý obraz. Obnovovací frekvence 170 Hz je nadprůměrná, šetří vaše oči a plynule vykresluje obsah. Značka GIGABYTE nastavila hodnotu jasu na 350 cd/m2. Pro uživatele grafických programů je podstatná barevná hloubka, v případě tohoto modelu je to 8 bit. K propojení poslouží HDMI 2.0.Nejdůležitější vlastnosti LCD monitoru 31.5" GIGABYTE AORUS FI32Q -Panel s úhlopříčkou 31,50" -Maximální rozlišení 2560 × 1440 px -Založen na technologii IPS -Matný povrch displeje s dobrou čitelností -Rychlost odezvy 1 ms a frekvence obnovování 170 Hz -Jas monitoru až 350 cd/m2 -Monitor budete moci uchytit pomocí VESA držáku 100×100 -Pivot umožňuje natáčení monitoru -Nastavení výšky je možné díky stojanu -USB hub umožňující zapojení elektroniky -Filtr modrého světla pro lepší spánek -Obraz v obraze dovoluje sledovat dva zdroje -Zobrazí tzv. HDR obraz s vysokým dynamickým rozsahem -Konektivita: sluchátkový výstup a usb 3.2 gen 1 (usb 3.0) Konstrukce a výbava monitoru 31.5" GIGABYTE AORUS FI32Q Obrazovka značky GIGABYTE si na stole ukrojí 72 × 60 × 28 cm, výšku můžete nastavit dle potřeby. Mimo základní stojan se udrží i na zdi držákem VESA. Počítejte s hmotností 10,8 kg. Větší variabilitu použití dovoluje funkce pivot, monitor lze pak otočit o 90 °. Pro větší pohodlí při práci můžete tento model použít coby USB hub. Zásadní je rozhraní pro vstupní signál, v případě 31.5" GIGABYTE AORUS FI32Q se jedná o typ HDMI 2.0. Přímo do monitoru lze zapojit sluchátka či reproduktory. 31.5" GIGABYTE AORUS FI32Q ovládá praktické funkce Pokud sedíte za počítačem dlouho do noci, tak oceníte filtr modrého světla, jeho použití pomáhá zlepšit kvalitu spánku. Velmi efektivní pojistkou proti bolesti očí a únavě je funkce Flicker-free, zamezuje kmitání obrazu. LCD monitor 31.5" GIGABYTE AORUS FI32Q podporuje ne tak rozšířenou funkci zobrazovat dva zdroje souběžně.


Návod k obsluze Monitor Gigabyte AORUS FI32Q černý

Stažení PDF návodu k obsluze pro Monitor Gigabyte AORUS FI32Q černý není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Monitor Gigabyte AORUS FI32Q černý

Záruka 24 měsíců
Partnumber AORUS FI32Q
Obrazovka
Technologie podsvícení LED
Technologie panelu IPS
Úhlopříčka displeje (palce) 31.5 "
Rozlišení displeje 2560 x 1440
Doba odezvy
Určuje čas za který se dokáže změnit z černé barvy na bílou a zpět na černou. Někdy se udává údaj pouze jednosměrný – tedy doba změny z černé na bílou nebo z bíle na čenou
Doba odezvy
1 ms
Obnovovací frekvence 165 Hz
Jas
Udává se v cd/m2 a jeho hodnota se meří podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu.

Obecně platí, čím více, tím lépe, ale stejně jako u kontrastu – nic se nemá přehánět. Příliš světlý, nebo, chcete-li jasný monitor, může zkreslovat barvy ( černá -> šedá apod. ) a stejně jako kontrastní monitor, může v noci oslňovat. Není tedy třeba se hnát za co nejvyšší hodnotou
Jas
350 cd/m2
Kontrast
Statická hodnota kontrastního poměru v jednom okamžiku zobrazení.
Je vždy nižší než hodnota dynamického poměru, který udává maximální rozsah kontrastu zařízení, které ovšem není možné dosáhnout v jeden okamžik - Kontrast
1000 :1
Barevná hloubka 8 mil
Pozorovací úhel horizontální 178 °
Pozorovací úhel vertikální 178 °
Formát obrazovky 16:9
Vybavení
Výbava a funkce HDR, Flicker-Free, domácnost, stylový
Herní monitor Ano
Typ TV tuneru
Zde naleznete popis TV tuneru.

DVB-T- digiální pozemní vysílání

DVB-C - kabelová televize
DVB-S - satelitní televize

TV tuner: Analog (PAL/SECAM)
Tuner pozemní: DVB-T2
Tuner satelitní: DVB-S2">Typ TV tuneru
-
Rozměr pro uchycení (VESA)
VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400 - Rozměr pro uchycení (VESA)
100x100 mm
Vlastnosti a funkce Filtr modrého světla, Pivot (otáčení panelu), Výškové nastavení, G-Sync
Rozhraní
Připojení HDMI, USB, DisplayPort, USB-C, Sluchátkový výstup
Napájení
Spotřeba energie
Popisuje množství elektrické energie, kterou zařízení spotřebuje při svém provozu - Spotřeba energie
110 W
Energetická třída 2021
Zařazení výrobku do energetické třídy slouží k rychlé informaci o energetických vlastnostech výrobku. Označuje se písmeny A - G, přičemž A značí nejmenší energetickou náročnost spotřebiče. Informace je zobrazena také graficky na energetickém štítku spotřebiče.
Energetická třída 2021
G
Další parametry
Prohnutý monitor Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 71.8 cm
Výška výrobku 59.8 cm
Hloubka výrobku 28.3 cm
Hmotnost výrobku 10.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 100.0 cm
Výška balení 58.5 cm
Hloubka balení 19.8 cm
Hmotnost balení 15.2 kg

Hodnocení

50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 70 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Televize LG 43UP77003LB NAVOD K OBSLUZE. DĚKUJU....
Český návod na Galaxy tab f7 FE...
Vestavěná myčka MORA IM685...
Inverter LG direct drive 5 kg wD- 10390NDK...
cpa halo 18...
...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

má Notebook Umax VisionBook 15Wr chladič ?
Autor: Martin
Notebook Umax VisionBook 15Wr šedý
notebook se často hodně zahřívá...
Čištění bubnu
Autor: Christel Balková
Automatická pračka LG F72J7HY1W bílá
Dobrý den, Chci spustit čištění bubnu. Poradíte mi? Mám pračku LG F72J7HY1W. Děkuji Balková...
Guzzanti
Autor: Martin Telvák
Myčka nádobí Guzzanti GZ 8706
Dobrý den, prosím chtěl bych vás poprosit o radu co znamená kód E3 u myčky na nádobí značky Guzzanti.dekuji...
Dotaz
Autor: Filip
Sluchátka Niceboy HIVE 2 joy černá
Dobrý den chtěl bych se zeptat co mám dělat když se snažím zapnout sluchátka niceboy hive 2, a když je zapnu tak se my hned vypnou, i když je mám nabyté na 100%??!...
verdemax 9483
Autor: Tomáš Fiala
Zavlažovací hodiny Verdemax 9483
Bohužel jsem dostal váš výrobek bez českého návodu na nastavení.Je toto možné nějak vyřešit? Nenašel jsem na internetu tuto možnost. Děkuji...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou