NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Monitor Gigabyte AORUS FV43U černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Monitor Gigabyte AORUS FV43U černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Monitor Gigabyte AORUS FV43U černý Obsah českého návodu Monitor Gigabyte AORUS FV43U černý
 • Zařazení produktu: Monitory standardní Gigabyte
 • Značka: Gigabyte
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Gigabyte Monitory standardní

Monitor Gigabyte AORUS FV43U černý Monitor Gigabyte AORUS FV43U černý Monitor Gigabyte AORUS FV43U černý Monitor Gigabyte AORUS FV43U černý Monitor Gigabyte AORUS FV43U černý Monitor Gigabyte AORUS FV43U černý Monitor Gigabyte AORUS FV43U černý Monitor Gigabyte AORUS FV43U černý
Návod k obsluze Monitor Gigabyte AORUS FV43U černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Gigabyte a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Gigabyte návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Gigabyte výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Gigabyte AORUS FV43U 43", černá


Hledáte něco opravdu extra k vašemu počítači nebo herní konzoli? V takovém případě přichází na řadu herní 43" monitor od Gigabyte s označením AORUS FV43U. Hlavní dominantou monitoru je jeho obří VA displej s úhlopříčkou 43"4K rozlišením (3840 × 2160 px). Standardní poměr stran 16 : 9 doprovází široké pozorovací úhly 178°. Vysoký jas až 750 cm/m2 je dán hlavně díky přítomnosti HDR 1000, která posouvá obrazovou kvalitu na zcela jinou úroveň. Nožičky displeje umožňují položení monitoru na jakoukoliv plochu, zároveň ale neruší celkový design herního monitoru.

Jako stvořený pro náročné herní seance


Hráči akčních FPS titulů ocení vysokou obnovovací frekvenci 144 Hz, která v kombinaci s nízkou dobou odezvy pouhou 1 ms přináší značnou výhodu hlavně při situacích, kdy vám setina vteřiny může pomoci k touženému vítězství. Díky technologii AMD FreeSync Premium Pro pak monitor dokáže synchronizovat každý snímek s výstupem grafické karty, čímž zabraňuje nepříjemnému trhání hry. Připojení k počítači nebo herní konzoli probíhá skrze HDMI 2.1 port, DisplayPort 1.4 nebo USB-C. Na zadní straně naleznete praktický USB hub pro připojení dalších zařízení a 3,5mm jack pro připojení sluchátek nebo reproduktorů. Samotný monitor však obsahuje stereo reproduktory s celkovým výkonem 24 W RMS (2× 12 W). Díky VESA standardu (200 × 200 mm) můžete monitor připevnit na stěnu nebo k vlastnímu stojanu.
Klíčové vlastnosti:


 • Herní monitor s extrémní úhlopříčkou 43"
 • 4K rozlišení a poměr stran 16 : 9
 • Obnovovací frekvence 144 Hz s 1 ms odezvou
 • Technologie AMD FreeSync Premium Pro pro synchronizaci snímků
 • Připojení přes 2× HDMI 2.11× DisplayPort 1.4 nebo USB-C
 • Bezdrátový ovladač pro snadné nastavení monitoru
 • Uchycení přes VESA a stereo reproduktory 2× 12 W

 
Dejte zbrusu nový rozměr hraní vašich oblíbených her. 
 

Vysoká obnovovací frekvence, která vás připoutá k židli


Užijte si hraní vašich oblíbených her s vysokou obnovovací frekvencí až 144 Hz, která v kombinaci s nízkou dobou odezvy pouhou 1 ms představuje dokonalou kombinaci pro náruživé hráče akčních FPS titulů. 

Aby černá byla černější a barvy barevnější


S aktivním HDR 100 získáte lepší barevné podání a lepší kontrast mezi světlými a tmavými částmi. To vše pro maximální detaily a kvalitu výsledného obrazu. 

Praktický dashboard pro větší přehled o vašem počítači


Nechte si zobrazit všechny důležité parametry o teplotách nebo vytíženosti jednotlivých komponent v praktickém dashboardu a mějte tak vždy přehled o tom, jak je na tom váš počítač nebo konzole při hraní vaší oblíbené hry. 

Přednastavené zvukové profily


Sledujte vaše oblíbené filmy, poslouchejte hudbu nebo hrajte bez omezení s exkluzivními zvukovými profily, které prohloubí váš zvukový zážitek. Nechte se unést perfektním zvukovým podáním skoro tak, jako byste byli v centru dění. 

Sledujte film nebo vašeho oblíbeného youtubera při hraní


S funkcemi PIP a PBP můžete na displeji přehrávat obsah z více různých zdrojů. Snadno tak můžete sledovat vašeho oblíbeného youtubera nebo streamera a do toho hrát vaši oblíbenou hru. Rozhodnutí je jen na vás. 

Jedna klávesnice, jedna myš, více počítačů


Díky přítomnosti moderního USB-C můžete pomocí jedné klávesnice a myši ovládat více zařízení zároveň. Připojte počítač, herní konzoli a přepínejte mezi nimi, aniž byste museli vždy přepojovat klávesnici a myš. 

Přítomnost VESA standardu pro snadné uchycení na zeď


I přes své rozměry obsahuje monitor VESA standard o velikosti 200 × 200 mm pro přichycení na stěnu nebo vlastní stojan. 

Nadstandardní zásoba I/O portů, která vás nezklame


Dostatek portů vás nebude omezovat v připojení více zdrojů signálu současně. Zároveň můžete připojit vlastní reproduktor a vše pohodlně ovládat prostřednictvím bezdrátového ovladače.
Obsah balení:


 • Monitor Gigabyte AORUS FV43U 43"
 • Napájecí kabel
 • HDMI kabel
 • DisplayPort kabel
 • USB kabel
 • Uživatelská příručka
 • Záruční list
Naprosto exkluzivní herní monitor GIGAYBTE AORUS FV43U se 144Hz frekvencí
Monitor GIGAYBTE AORUS FV43U vám vykouzlí pořádně široký úsměv na tváři. Jde prakticky o jeden z nejlepších herních monitorů na trhu a jen těžko lze popsat všechny jeho funkce a parametry. Mezi ty klíčové patří pochopitelně gigantická úhlopříčka, 4K rozlišení, nejnovější rozhraní HDMI 2.1 nebo certifikace VESA DisplayHDR 1000. Naprostou samozřejmostí je velkolepá obrazová kvalita díky použitému QLED panelu.

Herní monitor GIGAYBTE AORUS FV43U se 144Hz frekvencí
Monitor GIGAYBTE AORUS FV43U láká na 4K UHD rozlišení (3 840 × 2 160 bodů při 144 Hz), odezvu 1 ms (GtG) nebo na pokročilou obrazovou technologii Quantum Dot. Pokud také hledáte nejúžasnější a nejvěrnější obraz, je pro vás certifikace VESA DisplayHDR 1000 tou správnou volbou. Maximální jas 1000 nitů v kombinaci s dalšími obrazovými funkcemi vytváří působivou kvalitu obrazu. DisplayHDR 1000 je nejluxusnější volbou pro herní nadšence, kteří si chtějí užít své oblíbené hry skutečně naplno.

Vestavěný KVM přepínač a dálkový ovladač
Doménou monitoru GIGAYBTE AORUS FV43U jsou rozšířené možnosti ovládání. Například pomocí dálkového ovladače můžete snadno přepínat vstupy nebo regulovat hlasitost. Důležitým prvkem výbavy je KVM přepínač, díky kterému lze jednou klávesnicí a myší ovládat například PC a notebook.

GIGAYBTE AORUS FV43U má skvělý zvuk
Díky exkluzivním technikám ozvučení vám GIGAYBTE AORUS FV43U předkládá nejčistší a nejmelodičtější zvukový zážitek a nabízí celou řadu režimů pro přizpůsobení buď hře, nebo například filmové zábavě. Celkový výkon reproduktorů je velmi pěkný 24 W.

GIGAYBTE AORUS FV43U nabídne exkluzivní funkce
Ikonický design monitoru GIGAYBTE AORUS FV43U skvěle souzní s pestrou škálou funkcí. Například budete mít k dispozici nabíjecí USB port nebo možnost monitor pověsit na zeď. V praxi potěší integrované napájení, takže není potřeba externí adaptér. Ani po mnohahodinové herní seanci vás nebude bolet hlava, protože technologie Flicker Free účinně šetří vaše oči.

Konektorům vévodí HDMI 2.1
K monitoru GIGAYBTE AORUS FV43U připojíte prakticky jakýkoli moderní zdroj obrazu. Kromě nejmodernějšího HDMI 2.1 jistě oceníte i USB-C s možností jednoduchého připojení notebooku pomocí jednoho kabelu.


Návod k obsluze Monitor Gigabyte AORUS FV43U černý

Stažení PDF návodu k obsluze pro Monitor Gigabyte AORUS FV43U černý není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Monitor Gigabyte AORUS FV43U černý

Záruka 24 měsíců
Partnumber AORUS FV43U
Obrazovka
Technologie podsvícení LED
Technologie panelu VA
Úhlopříčka displeje (palce) 43 "
Rozlišení displeje 3840 x 2160
Doba odezvy
Určuje čas za který se dokáže změnit z černé barvy na bílou a zpět na černou. Někdy se udává údaj pouze jednosměrný – tedy doba změny z černé na bílou nebo z bíle na čenou
Doba odezvy
1 ms
Obnovovací frekvence 144 Hz
Jas
Udává se v cd/m2 a jeho hodnota se meří podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu.

Obecně platí, čím více, tím lépe, ale stejně jako u kontrastu – nic se nemá přehánět. Příliš světlý, nebo, chcete-li jasný monitor, může zkreslovat barvy ( černá -> šedá apod. ) a stejně jako kontrastní monitor, může v noci oslňovat. Není tedy třeba se hnát za co nejvyšší hodnotou
Jas
750 cd/m2
Kontrast
Statická hodnota kontrastního poměru v jednom okamžiku zobrazení.
Je vždy nižší než hodnota dynamického poměru, který udává maximální rozsah kontrastu zařízení, které ovšem není možné dosáhnout v jeden okamžik - Kontrast
4000 :1
Barevná hloubka 10 mil
Pozorovací úhel horizontální 178 °
Pozorovací úhel vertikální 178 °
Formát obrazovky 16:9
Vybavení
Výbava a funkce Flicker-Free, stylový, HDR, domácnost
Herní monitor Ano
Typ TV tuneru
Zde naleznete popis TV tuneru.

DVB-T- digiální pozemní vysílání

DVB-C - kabelová televize
DVB-S - satelitní televize

TV tuner: Analog (PAL/SECAM)
Tuner pozemní: DVB-T2
Tuner satelitní: DVB-S2">Typ TV tuneru
-
Rozměr pro uchycení (VESA)
VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400 - Rozměr pro uchycení (VESA)
200x200 mm
Vlastnosti a funkce Filtr modrého světla, Integrované reproduktory, Dálkové ovládání v balení
Rozhraní
Připojení USB, Sluchátkový výstup, DisplayPort, USB-C, HDMI
Napájení
Spotřeba energie
Popisuje množství elektrické energie, kterou zařízení spotřebuje při svém provozu - Spotřeba energie
280 W
Energetická třída 2021
Zařazení výrobku do energetické třídy slouží k rychlé informaci o energetických vlastnostech výrobku. Označuje se písmeny A - G, přičemž A značí nejmenší energetickou náročnost spotřebiče. Informace je zobrazena také graficky na energetickém štítku spotřebiče.
Energetická třída 2021
G
Další parametry
Prohnutý monitor Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 96.7 cm
Výška výrobku 63.8 cm
Hloubka výrobku 25.1 cm
Hmotnost výrobku 10.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 110.0 cm
Výška balení 72.4 cm
Hloubka balení 16.0 cm
Hmotnost balení 15.3 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 71 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Televize LG 43UP77003LB NAVOD K OBSLUZE. DĚKUJU....
Český návod na Galaxy tab f7 FE...
Vestavěná myčka MORA IM685...
Inverter LG direct drive 5 kg wD- 10390NDK...
cpa halo 18...
...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

má Notebook Umax VisionBook 15Wr chladič ?
Autor: Martin
Notebook Umax VisionBook 15Wr šedý
notebook se často hodně zahřívá...
Čištění bubnu
Autor: Christel Balková
Automatická pračka LG F72J7HY1W bílá
Dobrý den, Chci spustit čištění bubnu. Poradíte mi? Mám pračku LG F72J7HY1W. Děkuji Balková...
Guzzanti
Autor: Martin Telvák
Myčka nádobí Guzzanti GZ 8706
Dobrý den, prosím chtěl bych vás poprosit o radu co znamená kód E3 u myčky na nádobí značky Guzzanti.dekuji...
Dotaz
Autor: Filip
Sluchátka Niceboy HIVE 2 joy černá
Dobrý den chtěl bych se zeptat co mám dělat když se snažím zapnout sluchátka niceboy hive 2, a když je zapnu tak se my hned vypnou, i když je mám nabyté na 100%??!...
verdemax 9483
Autor: Tomáš Fiala
Zavlažovací hodiny Verdemax 9483
Bohužel jsem dostal váš výrobek bez českého návodu na nastavení.Je toto možné nějak vyřešit? Nenašel jsem na internetu tuto možnost. Děkuji...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou