Monitor LG 27MP450P černý
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Monitor LG 27MP450P černý
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Monitor LG 27MP450P černý Obsah českého návodu Monitor LG 27MP450P černý
  • Zařazení produktu: Monitory standardní LG
  • Značka: LG
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis LG Monitory standardní
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku LG výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
LG 27MP450P-B, černý
Klíčové vlastnosti:
  • IPS displej s rozlišením Full HD: věrné barvy i v širokoúhlém záběru
  • AMD FreeSync™: plynulý a rychlý pohyb
  • Režim Čtečka: snížení množství modrého světla
  • OnScreen Control: jednodušší uživatelské rozhraní
  • Ergonomické provedení: pohodlné nastavení náklonu a výšky
 Přizpůsobte si pracovní plochu rozdělením displeje nebo nastavením základních voleb monitoru.
Širokoúhlý záběr
Režim Čtečka
Obrázky jsou v zájmu lepšího pochopení funkce simulované. Mohou se od skutečného použití lišit.
Rychlost vítězí
Elegance sama
Návod k obsluze Monitor LG 27MP450P černý
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 30 stránek, formát PDF, velikost souboru 2.95 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:
Objednávka návodu k obsluze Monitor LG 27MP450P černý
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Monitor LG 27MP450P černý
Technické parametry
Monitor LG 27MP450P černý
Záruka 24 měsíců
Partnumber 27MP450P-B.AEU
Obrazovka
Technologie podsvícení LED
Technologie panelu IPS
Úhlopříčka displeje (palce)
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně - Úhlopříčka displeje (palce)
27 "
Rozlišení displeje
1920 × 1080
Doba odezvy
Doba odezvy
5 ms
Jas
250 cd/m²
Kontrast
Pozorovací úhel horizontální 178 °
Pozorovací úhel vertikální 178 °
Formát obrazovky 16 : 9
Vybavení
Výbava a funkce domácnost, Flicker-Free, kancelář
Herní monitor ne
Typ TV tuneru
Zde naleznete popis TV tuneru.
DVB-T- digiální pozemní vysílání
DVB-C - kabelová televize
DVB-S - satelitní televize
TV tuner: Analog (PAL/SECAM)
Tuner pozemní: DVB-T2
Tuner satelitní: DVB-S2">Typ TV tuneru
Rozměr pro uchycení (VESA)
VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400 - Rozměr pro uchycení (VESA)
75 × 75 mm
Vlastnosti a funkce FreeSync, výškové nastavení
Rozhraní
Připojení
Udává typ zásuvky, do které je spotřebič či zařízení možné připojit - Připojení
sluchátkový výstup, VGA, HDMI, DisplayPort
Napájení
Spotřeba energie
22 W
Energetická třída 2021
E
Další parametry
Prohnutý monitor ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 61.2 cm
Výška výrobku 41.2 cm
Hloubka výrobku 21.9 cm
Hmotnost výrobku 3.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 67.8 cm
Výška balení 45.0 cm
Hloubka balení 18.2 cm
Hmotnost balení 5.6 kg
Hodnocení
90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 16 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Jamo S 606 130W/210W, 6 Ohm...
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Dotaz
Autor: Horvát
Akumulátor Einhell Power-X-Change 18 V 2,5
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W