NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Monitor MSI Optix G273QF černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Monitor MSI Optix G273QF černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Monitor MSI Optix G273QF černý Obsah českého návodu Monitor MSI Optix G273QF černý
 • Zařazení produktu: Monitory standardní MSI
 • Značka: MSI
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis MSI Monitory standardní

Monitor MSI Optix G273QF černý Monitor MSI Optix G273QF černý Monitor MSI Optix G273QF černý Monitor MSI Optix G273QF černý Monitor MSI Optix G273QF černý
Návod k obsluze Monitor MSI Optix G273QF černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku MSI a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální MSI návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku MSI výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

MSI Optix G273QF


Speciálně pro milovníky počítačových her je určený monitor MSI Optix G273QF. Jeho dominantou je 27" displej s WQHD rozlišením, které zajistí ještě ostřejší a jasnější detaily v každé scéně sledovaného filmu či hrané hry. Vysoký jas 300 cd/m2 vám umožní monitor používat i za prosluněného dne. Tmavé scény v obraze se prosvětlí, abyste měli povědomí o soupeřově poloze a byli vždy o krok napřed. Monitor ke svému počítači můžete připojit pomocí HDMI nebo můžete využít dostupný DisplayPort. Pokud si chcete ušetřit místo na pracovním stole, sundejte monitor z dodávaného stojánku a připevněte ho na stěnu pomocí VESA držáku.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Herní monitor pro dokonalý zážitek ze hry
 • Rychlá odezva a plynulé přechody
 • Noční vidění prosvětí tmavá místa
 • Bezrámečkový design pro hraní bez vyrušování
 • Ochrana očí díky technologii Anti-Flicker a menšímu množství modrého světla

 
Herní monitor vykreslí obraz do posledního detailu.
 

Rychlá odezva


Sledujte každý moment čistě a jasně, jako byste byli sami součástí příběhu. Monitor nabízí mimořádnou odezvu 1 ms a technologii Rapid IPS, která výrazně snižuje rozostření obrazu. 


Moderní technologie
Monitor tvoří tekuté krystalové molekuly, které zde rotují rychle jako tornádo. Tato rychlost je až 4× vyšší než u běžných krystalových molekul, díky čemuž se čas odezvy zkracuje na 1 ms. 


WQHD rozlišení
Nechte se pohltit křišťálově čistým obrazem, ve kterém každý detail perfektně vynikne. Rozlišení 2560 × 1440 px vám zajistí výbornou zábavu při sledování filmů i hraní her. 


IPS panel
Herní monitor s IPS panelem zajišťuje realistický obraz, na který se lze dívat z různých úhlů. 


NVIDIA G-Sync
Monitor je přímo určený pro hráče. Vychutnejte si oblíbené herní tituly bez trhání obrazu, kostičkování, blikání a dalších nedokonalostí. Technologie G-Sync se postará o plynulé přechody a jasný obraz pro ten nejlepší zážitek. 


Noční režim
Noční vidění můžete aktivovat, když máte celou scénu tmavou, ale také v případě, že je černá pouze část. Monitor dokáže tmavé části prosvětlit a umožní vám celý obraz sledovat do detailu přehledně, což vám dává nad protihráči značnou výhodu. 


Přizpůsobení se uživateli
Monitor se dokáže svému uživateli přizpůsobit. Můžete ho naklánět nahoru/dolů nebo jednoduše posunout tak, aby se vám s ním dobře pracovalo. 


Kvalitní barvy
Wide Color Gambut vám zajistí syté a bohaté barvy plné detailů, které jako by vystoupily z reality. 


Herní režim
Vyberte si z bohaté nabídky přednastavených herních režimů podle toho, jakou hru hrajete, abyste si zajistili nejlepší zážitek s působivými vizuálními efekty. 


Bezrámečkový design
Velká obrazovka s minimálním rámečkem vám umožní vychutnat si zábavu plnými doušky. Můžete dokonce vedle sebe postavit více monitorů a zajistit si v místnosti skutečné herní centrum, které si zamilujete na první pohled. 


Široké pozorovací úhly
Na monitor nemusíte nahlížet pouze přímo. Díky širokým pozorovacím úhlům 178° / 178° se obraz nezkreslí ani v případě, že se na monitor díváte z boku. 


Technologie Anti-flicker


Dlouhé koukání do monitoru může způsobovat únavu očí. Technologie Anti-flicker sníží blikání obrazu na minimum, takže vaše oči zůstanou odpočinuté i po dlouhých hodinách.

 • G-SYNC Compatible
 • HDR ready
 • Kensington Lock

Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27" (69 cm)
Rozlišení: 2560 x 1440 (WQHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.2331(H) X 0.2331(V)
Obnovovací frekvence: 48Hz~165Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 1ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°(H)/178°(V)
Počet barev: 1.07B

Konektory:
HDMI 2x (2.0b)
DisplayPort 1x (1.4)
Headphone-out

Napájení: Externí 19V 3.42A, 100~240V, 50/60Hz

Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru: -5° ~ 20°
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 614.9 x 532.7 x 206.7
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 614.9 x 369.3 x 47.4

Záruka: 24 měs.


Návod k obsluze Monitor MSI Optix G273QF černý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 27 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.85 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Monitor MSI Optix G273QF černý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Monitor MSI Optix G273QF černý

Technické parametry

Monitor MSI Optix G273QF černý

Záruka 24 měsíců
Partnumber Optix G273QF
Obrazovka
Technologie podsvícení LED
Technologie panelu IPS
Úhlopříčka displeje (palce) 27 "
Rozlišení displeje 2560 x 1440
Doba odezvy
Určuje čas za který se dokáže změnit z černé barvy na bílou a zpět na černou. Někdy se udává údaj pouze jednosměrný – tedy doba změny z černé na bílou nebo z bíle na čenou
Doba odezvy
1 ms
Obnovovací frekvence 165 Hz
Jas
Udává se v cd/m2 a jeho hodnota se meří podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu.

Obecně platí, čím více, tím lépe, ale stejně jako u kontrastu – nic se nemá přehánět. Příliš světlý, nebo, chcete-li jasný monitor, může zkreslovat barvy ( černá -> šedá apod. ) a stejně jako kontrastní monitor, může v noci oslňovat. Není tedy třeba se hnát za co nejvyšší hodnotou
Jas
300 cd/m2
Kontrast
Statická hodnota kontrastního poměru v jednom okamžiku zobrazení.
Je vždy nižší než hodnota dynamického poměru, který udává maximální rozsah kontrastu zařízení, které ovšem není možné dosáhnout v jeden okamžik - Kontrast
1000 :1
Pozorovací úhel horizontální 178 °
Pozorovací úhel vertikální 178 °
Formát obrazovky 16:9
Vybavení
Výbava a funkce domácnost, Flicker-Free, stylový
Herní monitor Ano
Typ TV tuneru
Zde naleznete popis TV tuneru.

DVB-T- digiální pozemní vysílání

DVB-C - kabelová televize
DVB-S - satelitní televize

TV tuner: Analog (PAL/SECAM)
Tuner pozemní: DVB-T2
Tuner satelitní: DVB-S2">Typ TV tuneru
-
Dálkové ovládání v balení
Dálkovým ovládáním rozumíme systém, který umožňuje řídit funkce přístroje, bez nutnosti být s ním ve fyzickém kontaktu. Můžeme tak ovládat například televizi z křesla, bez nutnosti vstávat pokaždé když si chceme přepnout kanál.
Dálkové ovládání v balení
Ne
Integrované reproduktory
V případě, že jsou integrovány reproduktory je dodáván i audiokabbel, který propojíte se zvukovou kartou v PC a zvuk poté vychází přímo z monitoru a není nutné připojovat nebo dokupovat externí reproduktory - Integrované reproduktory
Ne
Pivot (otáčení panelu)
Funkce PIVOT je plynulé otáčení panelu.
Setkáme se sním např. u profesionálních monitorů značky EIZO.
Pivot (otáčení panelu)
Ne
Rozměr pro uchycení (VESA)
VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400 - Rozměr pro uchycení (VESA)
100x100 mm
Vlastnosti a funkce G-Sync, Filtr modrého světla
Rozhraní
HDMI
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel - HDMI
Ano
USB-C Ne
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
USB
Ne
DisplayPort
DisplayPort je digitální konektor sloužící k přenosu nekomprimovaného digitálního obsahu s podporou až 8kanálového zvuku a ochrany DPCP (DisplayPort Content Protection) využívající 128bitové šifrování AES. Podporuje rychlost přenosu 10,8 Gbit/s, na vzdálenost do 3 metrů zvládá rozlišení WQXGA (2560×1600 pixelů), na vzdálenost až 15 metrů zobrazí rozlišení 1920×1080 pixelů.

S konektory typu DVI a HDMI je jen omezeně zpětně kompatibilní. DisplayPort dokáže emitovat DVI nebo HDMI signál, takže následně ke konverzi postačí pasivní adaptér. Prakticky tedy lze počítač vybavený pouze DisplayPortem připojit k televizi vybavené konektorem HDMI, přenesen bude obraz i zvuk. Ovšem zpětně konverze nefunguje, takže počítač vybavený pouze HDMI zatím nelze k monitoru vybavenému DisplayPortem připojit.

Je navržen tak, aby nahradil digitální (DVI) i analogové (VGA) konektory v monitorech počítačů stejně jako v grafických kartách. Má všechny funkce HDMI, ale nepředpokládá se, že by měl HDMI nahradit v oblasti domácí spotřební elektroniky. Je určený spíše pro kancelářské a IT využití, pro které se HDMI příliš nehodí.

DisplayPort
Ano
DVI vstup Ne
VGA vstup Ne
Připojení DisplayPort, Sluchátkový výstup, HDMI
Napájení
Spotřeba energie
Popisuje množství elektrické energie, kterou zařízení spotřebuje při svém provozu - Spotřeba energie
32 W
Energetická třída 2021
Zařazení výrobku do energetické třídy slouží k rychlé informaci o energetických vlastnostech výrobku. Označuje se písmeny A - G, přičemž A značí nejmenší energetickou náročnost spotřebiče. Informace je zobrazena také graficky na energetickém štítku spotřebiče.
Energetická třída 2021
G
Další parametry
Prohnutý monitor Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 61.5 cm
Výška výrobku 36.9 cm
Hloubka výrobku 4.7 cm
Hmotnost výrobku 4.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 70.0 cm
Výška balení 49.0 cm
Hloubka balení 22.5 cm
Hmotnost balení 7.3 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 33 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Monitor MSI Optix G273QF černý

Předmět: Nelze zapnout zvuk
Datum: 22.03.2023 19:09:46Autor: neznámý
Prosím, poraďte, jak zapnu zvuk na monitoru připojenému k PC. Děkuji
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

WAT28490BY27 Bosh práčka ...
Filtrace písková lagrada black 10800 l/h...
candy CSTG 46 TME |1-S energeticka trida B...
lednice LG LG GSLV71MCTE...
manuál pro opravu sekačky Mountfield Biggs Straton 625 190 cc výměna unašeče nože, hlavní šroub unašeče a podložky, výměna bovdenů...
Celkový návod k obsluze Galaxy A32...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Jan
DVD přehrávač GoGEN PDX 1043 SU
Dobrý den, chtěl bych se jen zeptat ,jaká je doba nabíjení? a jak poznám že je nabitá baterie ,nabíjel jsem to cca hodinu a půl a nic,při zapnutí se jen ros itila obrazovka a hned zhasla. Jinak vše funguje dobře spokojenost 100%. Jestli je baterie k.o.,tak jestli ...
Vysávač ETA Tiaqgo
Autor: Stanislav
Vysavač podlahový ETA Tiago 3507 90000
Veľmi slabý výkon (slabý ťah), ako keby ho vo vnútri čosi blokovalo. Za príspevok ďakujem- S. Kubiš 3.6.23 ...
Dotaz
Autor: Ladislav
Vířivka MSpa Tekapo C-TE061
Může u vířívky Tekapo unikat voda mezi filtračním nástavcem a vnitřní stěnou bazenu. Mě někudy uniká voda a objevilo se několik kapek na jedné z nožiček,které drží řídící jednotku po jeho otočení...
dotaz
Autor: neznámý
Mobilní telefon Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD
Prosím o sdělení, jak zapnout hlasité vyzvánění. Při voláíní jiného účastníka telefon pouze vibruje. Předem Vám děkuji za Vaši odpověď....
Nečerpá se voda
Autor: Petra
Americká lednice LG GSL761MCZZ
Dobrý den , máme problém s čerpání vody ze zásobníku uvnitř lednice do výrobníku ledu. Jak tento problém řešit ?.Děkuji za odpověď . ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou