Monitor Philips 240V5QDAB černý
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Monitor Philips 240V5QDAB černý
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Monitor Philips 240V5QDAB černý Obsah českého návodu Monitor Philips 240V5QDAB černý
  • Zařazení produktu: Monitory standardní Philips
  • Značka: Philips
  • Autorizovaný servis Philips Monitory standardní
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Philips výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Displej MVA pro široké úhly zobrazení a hluboké úrovně kontrastu
SmartContrast pro bohaté detaily černé
Displej 16:9 Full HD pro čistý obraz plný detailů
HDMI ready displej pro zábavu v rozlišení Full-HD
Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia
Typ obrazovky: IPS-ADS LCD
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka [palce]: 23,8
Rozlišení: 1920 x 1080
Rozteč bodu [mm]: 0,275 × 0,275
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: VGA kabel, napájení, audio kabel, uživatelská dokumentace, monitor se stojanem
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1 000:1
Odezva [ms]: 5 ms (šedá-šedá)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178o (H) / 178o (V)
Počet barev: 16 700 000
Reproduktory: 2 x 2 W
Konektory: VGA (analogový)
DVI-D (digitální HDCP)
HDMI (digitální, HDCP)
Napájení: Zabudované, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 19,33 W (typicky)
Stand By režim [W]: 0,5 W (typ.)
TCO: ano
EnergyStar 6.0
EPEAT Silver
RoHS
Bez olova
Bez rtuti
Montáž na zeď: Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Naklápění monitoru: -5/20
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 553 × 420 × 219
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 553 × 343 × 55
Hmotnost [kg]: 4,09 / 3,69 bez stojanu
Obsah balení: VGA kabel, napájení, audio kabel, uživatelská dokumentace, monitor se stojanem
Záruka: 2 roky
Dokumentace k tomuto produktu
  • 243v5qhsba_00_dfu_ces (Návod k použití CZ, 6.99 MB)
Návod k obsluze Monitor Philips 240V5QDAB černý
Technické parametry
Záruka 24 měsíců
Partnumber 240V5QDAB/00
Obrazovka
Technologie podsvícení LED
Technologie panelu IPS
Dotykový displej
Dotykový displej umožnuje ovládat přímo dotykem bez použití funkčních kláves - Dotykový displej
ne
Úhlopříčka displeje (palce) 23,8 "
Rozlišení displeje 1920 x 1080 bodů
Doba odezvy
">Doba odezvy
5 ms
Obnovovací frekvence 60 Hz
Jas
Udává se v cd/m2 a jeho hodnota se meří podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu.
">Jas
250 cd/m2
Kontrast
Statická hodnota kontrastního poměru v jednom okamžiku zobrazení.
Barevná hloubka 16.7 mil
Pozorovací úhel horizontální 178 °
Pozorovací úhel vertikální 178 °
Formát obrazovky 16:9
Prohnutý monitor Ne
Vybavení
TV tuner
Ne
Herní monitor Ne
Typ TV tuneru
Zde naleznete popis TV tuneru.
DVB-T- digiální pozemní vysílání
DVB-C - kabelová televize
DVB-S - satelitní televize
TV tuner: Analog (PAL/SECAM)
Tuner pozemní: DVB-T2
Tuner satelitní: DVB-S2">Typ TV tuneru
Dálkové ovládání v balení
">Dálkové ovládání v balení
Integrované reproduktory
Ano
Pivot (otáčení panelu)
Funkce PIVOT je plynulé otáčení panelu.
Setkáme se sním např. u profesionálních monitorů značky EIZO.
">Pivot (otáčení panelu)
Rozměr pro uchycení (VESA)
VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400 - Rozměr pro uchycení (VESA)
100x100 mm
Rozhraní
HDMI
Ano
USB
">USB
DisplayPort
">DisplayPort
DVI vstup Ano
VGA vstup Ano
Napájení
Spotřeba energie
Popisuje množství elektrické energie, kterou zařízení spotřebuje při svém provozu - Spotřeba energie
20 W
Energetická třída
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 60.0 cm
Výška balení 12.0 cm
Hloubka balení 41.5 cm
Hmotnost balení 5.4 kg
Hodnocení
60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3 z 5
Tento produkt už hodnotilo 09 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
yamaha HTR 60-30 ČESKY...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W