Monitor Philips 32M1C5500VL černý
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Monitor Philips 32M1C5500VL černý
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Monitor Philips 32M1C5500VL černý Obsah českého návodu Monitor Philips 32M1C5500VL černý
  • Zařazení produktu: Monitory standardní Philips
  • Značka: Philips
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Philips Monitory standardní
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Philips výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Vnímejte svou hru Tento herní monitor Philips poskytuje křišťálově čistý obraz a plynulé hraní. Technologie synchronizace, obnovovací frekvence 165 Hz s HDR vytvářejí realistický zážitek. Displej s tenkým rámečkem a technologií Ultra Wide-Color zvyšuje vizuální pohlcení.Zakřivený design displeje Stolní monitory nabízejí osobní uživatelský zážitek, kterému velmi sluší zakřivený design. Zakřivená obrazovka poskytuje příjemný, ale jemný efekt pohlcení, který se soustředí na vás uprostřed stolu.Hraní s frekvencí 165 Hz Hrajete intenzivní, soutěživé hry. Vyžadujete zobrazení s mimořádně plynulým obrazem bez zpoždění. Tento displej Philips překresluje obraz na obrazovce až 165krát za sekundu, tedy efektivně rychleji než standardní displej. Při nižší snímkové frekvenci se může zdát, že nepřátelé přeskakují z místa na místo na obrazovce, což ztěžuje jejich zasažení. Díky snímkové frekvenci 165 Hz získáte tyto kritické chybějící obrazy na obrazovce, které zobrazují pohyb nepřátel v ultraplynulém pohybu, takže je můžete snadno zaměřit. Díky ultra nízkému vstupnímu zpoždění a žádnému trhání obrazovky je tento displej Philips vaším dokonalým herním partnerem.Displej VA Displej Philips VA LED využívá pokročilou technologii vertikálního vyrovnání s více oblastmi, která vám poskytuje mimořádně vysoký statický kontrastní poměr pro mimořádně živý a jasný obraz. Zatímco standardní kancelářské aplikace zvládá bez problémů, je vhodný zejména pro fotografie, prohlížení webu, filmy, hry a náročné grafické aplikace. Díky optimalizované technologii správy pixelů získáte mimořádně široký pozorovací úhel 178/178 stupňů, jehož výsledkem je ostrý obraz.
  • 32m1c5500vl_00_dfu_ces (Návod k použití CZ, 3.17 MB)
  • ELR_2400x2400 (Energetický štítek JPG 2021, 89.98 KB)
Návod k obsluze Monitor Philips 32M1C5500VL černý
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 31 stránek, formát PDF, velikost souboru 3.33 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:
Objednávka návodu k obsluze Monitor Philips 32M1C5500VL černý
Technické parametry
Záruka 36 měsíců
Partnumber 32M1C5500VL/00
Obrazovka
Technologie podsvícení WLED
Technologie panelu VA
Úhlopříčka displeje (palce)
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně - Úhlopříčka displeje (palce)
31.5 "
Rozlišení displeje
2560 × 1440
Doba odezvy
Doba odezvy
4 ms
Obnovovací frekvence
Obnovovací frekvence displeje je uváděna v hertzích (Hz) a měří, kolikrát za vteřinu se obnoví obsah na obrazovce. Min. hodnota bývá 60 Hz, hráči už by měli upřednostnit vyšší frekvenci, např. až 300 Hz - Obnovovací frekvence
165 Hz
Jas 250 cd/m²
Kontrast
Pozorovací úhel horizontální 178 °
Pozorovací úhel vertikální 178 °
Formát obrazovky 16 : 9
Vybavení
Výbava a funkce domácnost, Flicker-Free, HDR
Herní monitor ano
Typ TV tuneru
Zde naleznete popis TV tuneru.
DVB-T- digiální pozemní vysílání
DVB-C - kabelová televize
DVB-S - satelitní televize
TV tuner: Analog (PAL/SECAM)
Tuner pozemní: DVB-T2
Tuner satelitní: DVB-S2">Typ TV tuneru
Rozměr pro uchycení (VESA)
VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400 - Rozměr pro uchycení (VESA)
100 × 100 mm
Vlastnosti a funkce filtr modrého světla
Rozhraní
Připojení
Udává typ zásuvky, do které je spotřebič či zařízení možné připojit - Připojení
DisplayPort, HDMI, sluchátkový výstup
Napájení
Spotřeba energie
45.1 W
Energetická třída 2021
F
Další parametry
Prohnutý monitor ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 70.9 cm
Výška výrobku 52.7 cm
Hloubka výrobku 23.9 cm
Hmotnost výrobku 7.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 78.2 cm
Výška balení 52.3 cm
Hloubka balení 22.7 cm
Hmotnost balení 10.4 kg
Hodnocení
80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?