NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Monitor Samsung S360C černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Monitor Samsung S360C černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Monitor Samsung S360C černý Obsah českého návodu Monitor Samsung S360C černý
 • Zařazení produktu: Monitory standardní Samsung
 • Značka: Samsung
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Samsung Monitory standardní

Monitor Samsung S360C černý Monitor Samsung S360C černý Monitor Samsung S360C černý Monitor Samsung S360C černý Monitor Samsung S360C černý Monitor Samsung S360C černý Monitor Samsung S360C černý Monitor Samsung S360C černý
Návod k obsluze Monitor Samsung S360C černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Samsung a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Samsung návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Samsung výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Samsung S360C (LS27C360EAUXEN), černá


Vytvořte si doma nebo v kanceláři dokonalé pracovní prostředí z jakéhokoliv úhlu sledování s multimediálním 27" monitorem Samsung S360C, který se může pyšnit ergonomickým zakřivením 1800R, elegantním designem a funkcemi, myslícími především na maximální uživatelský komfort. Na danou úhlopříčku ideální Full HD rozlišení a kvalitní panel s technologií VA dávají vyniknout těm nejmenším detailům s dokonalými přechody mezi světlými či temnými odstíny obrazu. O ty se postará typický statický kontrast o hodnotě 3 000 : 1.

Displej, co důmyslně pečuje o váš zrak


Stává se vám, že máte po celodenní práci unavené oči? Již nemusí. Jednoduše v nastavení monitoru zapněte pokročilou funkci Eye Saver a zařízení  rychle začne omezovat paprsky škodlivého modrého světla. A když k tomu připočtete absenci blikání, zajištěnou technologií Flicker Free, vyjde vám, že ani sledování obrazovky po dlouhé hodiny vaše oči nijak nezatíží, a vy budete moci pracovat nebo sledovat obsah v dokonalém pohodlí.


 


Klíčové vlastnosti:


 • Zakřivený 27" multimediální monitor
 • Detailní obraz s rozlišením Full HD
 • Široké pozorovací úhly 178°
 • Špičkový kontrast díky kvalitnímu VA panelu se statickým poměrem 3 000 : 1
 • Technologie Eye Saver přinese dokonalý komfort ze sledování
 • Pokročilé možnosti připojení s rozhraním HDMI 1.4 a D-Sub
 • Kompatibilní se standardem VESA 75 × 75 mm
 • Stojan s možností naklápění

 
Moderní zakřivený 27" multimediální monitor s Full HD rozlišením, širokými pozorovacími úhly, perfektním kontrastem vlivem použití kvalitního VA panelu a technologií Eye Saver, která spolehlivě ochrání vaše oči před únavou i během dlouhých hodin sledování displeje.
 

Zakřivený displej, který vás ohromí


Zažijte pohlcení zakřiveným obrazem umocňujícím vnímání hloubky, vzrušující barevné podání se 72% pokrytím barevného gamutu NTSC a uživatelský komfort při sledování obsahu odkudkoliv. Široký pozorovací úhel 178° poskytne perfektní podmínky z jakékoliv pozice – ať už budete sedět, stát, nebo se někomu dívat přes rameno. A vybledlé barvy s nepřesnými odstíny budou minulostí. 

Úžasný kontrast pro maximálně jemné barevné přechody


Užijte si úchvatně jemné přechody jednotlivých barev ve všech sledovaných scénách. Společností Samsung pečlivě vyladěná technologie panelu VA vám přináší vynikající statický kontrastní poměr 3 000 : 1 s maximálně hlubokými odstíny černé a zářivější bílou. To se bude hodit při sledování temných thrillerů, hororů, nebo scén odehrávajících se v noci, které budou navíc ještě podpořeny jen minimálním únikem světla podsvícení z rohů monitoru. Potěší i obnovovací frekvence 75 Hz, jež přinese ještě plynulejší pohyb na obrazovce. 

Starostlivý ochránce vašeho zraku i peněženky


Pracujte a bavte se po dlouhé hodiny bez zbytečné námahy vašeho zraku. Technologie Flicker Free zamezí únavnému blikání, zatímco režim Eye Saver efektivně omezí vyzařované paprsky modrého světla. Vy toho tak zvládnete mnohem více, a navíc si budete jistí, že o komfort vašich očí je dobře postaráno. Monitor vám navíc umožní ušetřit výdaje za elektrickou energii se speciální funkcí Eco Saving Plus, která automaticky nastaví ideální jas a přispěje ke snížení spotřeby až o 10 %. 

Plynulý obraz bez trhání


Užijte si sledování veškerého obsahu na monitoru bez trhání a zpožďování obrazu. Technologie AMD FreeSync v reálném čase synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru se snímky posílanými grafickou kartou, což přinese dokonalou plynulost, díky níž se budete moci do dění ponořit ještě hlouběji. 

Displej, který nemyslí jen na práci


Myslíte si, že Samsung S360C je jen fádní pracovní monitor? Chyba lávky. Využijte pokročilý herní režim a ihned získejte výhodu na virtuálním bojišti. Obraz se přizpůsobí optimálnímu nastavení barev a kontrastu, takže se nestane, že by se vašemu zraku nepřítel schoval ve stínech. A v hrách pro jednoho hráče zase oceníte vyšší míru detailů, jež představí herní světy v dosud netušené rozmanitosti. 

Snadné připojení k rozličným zařízením


Svůj monitor budete moci k rozličným zařízením, mezi které patří PC, notebooky či třeba herní konzole, připojit pomocí rozhraní HDMI a D-Sub a dále mezi nimi volně přepínat. To vám usnadní práci i zábavu a umožní vám stihnout toho každý den zase o něco více.Obsah balení:


 • Monitor Samsung S360C (LS27C360EAUXEN)
 • HDMI kabel (1,5 m)
27" Prohnutý monitor S360CZažijte nové, pohlcující chvíle při sledování oblíbeného obsahu. Zakřivený monitor nabídne vašemu oko jedinečný komfort – kromě širšího zorného pole, které umocní vnímání hloubky, také minimalizuje periferní rozptýlení, díky čemuž se budete moci lépe soustředit na dění na obrazovce.VA panel s prohnutím 1800R s rozlišením FullHD Frekvence 75Hz, doba odezvy 4ms HDMI, 1x D-Sub, 1x konektor na sluchátka 1 800R FreeSync Typ obrazovky: VA Úhlopříčka [palce]: 27 Rozlišení: 1 920 × 1 080 Obnovovací frekvence [Hz]: Max 75 Hz Poměr stran: 16:9 Jas [cd/m2]: 250 Kontrast: 3,000:1 (Typ.) Odezva [ms]: 4 (GTG) Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178 Počet barev: Max 16,7MKonektory:D-Sub 1x HDMI 1x 1,4 Verze HDCP (HDMI): 1,4 Sluchátka Napájení: AC 100 ~ 240 V, Externí adaptér Spotřeba [W]: 20,0 W Stand By režim [W]: 0,30 W Třída energetické náročnosti: EMontáž na zeď: 75,0 × 75,0 Naklápění monitoru: -2,0 (±2,0) ~ 22 (±2,0) Barva: Černá Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 622,6 × 458,6 × 214,0 mm Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 622,6 × 367,2 × 114,3 mm Hmotnost [kg]: 3,7 kg/ 4,2 kgObsah balení:Délka napájecího kabelu: 1,5 m Kabel HDMI: Ano


Návod k obsluze Monitor Samsung S360C černý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 41 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.87 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Monitor Samsung S360C černý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Monitor Samsung S360C černý

Technické parametry

Monitor Samsung S360C černý

Záruka 24 měsíců
Partnumber LS27C360EAUXEN
Obrazovka
Technologie podsvícení LED
Technologie panelu VA
Úhlopříčka displeje (palce)
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně - Úhlopříčka displeje (palce)
27 "
Rozlišení displeje
Udává v pixelech kvalitu zobrazení obsahu, jakou displej dokáže využít. Čím více pixelů, tím jemnější obraz se vám naskytne - Rozlišení displeje
1920 × 1080
Doba odezvy
Určuje čas za který se dokáže změnit z černé barvy na bílou a zpět na černou. Někdy se udává údaj pouze jednosměrný – tedy doba změny z černé na bílou nebo z bíle na čenou
Doba odezvy
4 ms
Obnovovací frekvence
Obnovovací frekvence displeje je uváděna v hertzích (Hz) a měří, kolikrát za vteřinu se obnoví obsah na obrazovce. Min. hodnota bývá 60 Hz, hráči už by měli upřednostnit vyšší frekvenci, např. až 300 Hz - Obnovovací frekvence
75 Hz
Jas
Hodnota jasu se měří podle svítivosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu. Obecně platí čím více tím lépe, ale stejně jako u konstrastu se nic nemá přehánět, jinak hrozí zkreslení barev nebo nepříjemné oslňování - Jas
250 cd/m²
Kontrast
Udává poměr mezi nejjasnějšími a nejtmavšími body. Větší hodnota tak obvykle znamená větší kontrast - Kontrast
3000 : 1
Pozorovací úhel horizontální 178 °
Pozorovací úhel vertikální 178 °
Formát obrazovky 16 : 9
Vybavení
Výbava a funkce domácnost, kancelář, stylový, Flicker-Free
Herní monitor ano
Typ TV tuneru
Zde naleznete popis TV tuneru.

DVB-T- digiální pozemní vysílání

DVB-C - kabelová televize
DVB-S - satelitní televize

TV tuner: Analog (PAL/SECAM)
Tuner pozemní: DVB-T2
Tuner satelitní: DVB-S2">Typ TV tuneru
-
Rozměr pro uchycení (VESA)
VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400 - Rozměr pro uchycení (VESA)
75 × 75 mm
Vlastnosti a funkce FreeSync
Rozhraní
Připojení
Udává typ zásuvky, do které je spotřebič či zařízení možné připojit - Připojení
sluchátkový výstup, VGA, HDMI
Napájení
Spotřeba energie
Označuje spotřebu při normalizovaném cyklu/provozu v plné zátěži spotřebiče či přístroje. Skutečnou spotřebu pak ovlivní stupeň použití - Spotřeba energie
25 W
Energetická třída 2021
Slouží pro zjištění energetických vlastností výrobku. Značí se písmeny A–G, nejúspornější je třída A - Energetická třída 2021
E
Další parametry
Prohnutý monitor ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 62.3 cm
Výška výrobku 45.9 cm
Hloubka výrobku 21.4 cm
Hmotnost výrobku 4.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 68.7 cm
Výška balení 17.5 cm
Hloubka balení 21.4 cm
Hmotnost balení 6.3 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 76 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den. Potřebovala bych prosím návod k cestovní žehličce Sencor SSl 7410GR Děkuji ...
Dobrý den Nenašli jsme k mikrovlnné troubě vestavěné montážní návod !!! Jak uchytit Typ: MG22M8074AT /EO GRIL Prosim o zaslání na em...
Krokoměr: PAKIDA pedometer: Mode - CR-812. Prosím o manuál v češtině....
Vu+UNO 4K SE...
Royalkraft Line benzínový generátor RK 8500 W...
Prosím o manuál na šijací stroj AEG124. Ďakujem...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Nejde zapnout telefon
Autor: LeonaDirdova
Mobilní telefon Poco C40 4GB 64GB
Dobrý den chtěla jsem se zeptat mám pocit c40 mám to už rok a včera mě přestalo jet taky to nejde ani zapnout děkuji Dirdová ...
JVC LT-50 VAQ7235
Autor: Valenta
Televize JVC LT-50VAQ7235
má tato značka nahravaní na flash disk děkuje Valenta...
JVC LT-50 VAQ7235
Autor: Valenta
Televize JVC LT-50VAQ7235
má tato značka nahravaní na flash disk děkuje Valenta...
Ezviz -není zaznam
Autor: neznámý
IP kamera EZVIZ C6N bílá
Dobrý den, prosím o radu. Kameru mam přes rok a najednou při přestala dělat záznamy při detekci pohybu žádný záznam. Nemůžu přijít na to co a jak nastavit, aby to zase fungovalo. Děkuji...
Dotaz
Autor: Vladimír
Televize GoGEN TVH 24A336
Dobrý den. Chci si zakoupit TV přijímač GOGEN TVH 24A336 od Datartu, ale nikde jsem se nedočetl, zda je zabudovaná čeština. Mám obavy z toho, aby se mi neopakovala hrůza , když jsem neměl v příjimači LG češtinu ale "hatlamatilku", která češtinu ani zdaleka ne...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou