NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Monitor ViewSonic VX3258-2KPC-MHD

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Monitor ViewSonic VX3258-2KPC-MHD

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Monitor ViewSonic VX3258-2KPC-MHD Obsah českého návodu Monitor ViewSonic VX3258-2KPC-MHD
 • Zařazení produktu: Monitory standardní ViewSonic
 • Značka: ViewSonic
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis ViewSonic Monitory standardní

Monitor ViewSonic VX3258-2KPC-MHD Monitor ViewSonic VX3258-2KPC-MHD Monitor ViewSonic VX3258-2KPC-MHD Monitor ViewSonic VX3258-2KPC-MHD Monitor ViewSonic VX3258-2KPC-MHD Monitor ViewSonic VX3258-2KPC-MHD Monitor ViewSonic VX3258-2KPC-MHD
Návod k obsluze Monitor ViewSonic VX3258-2KPC-MHD obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku ViewSonic a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální ViewSonic návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku ViewSonic výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

ViewSonic VX3258-2KPC-MHD


ViewSonic představuje herní monitor se zakřivením 1 800 R a detailním rozlišením QHD pro dokonalý zážitek z hraní nejnovějších titulů. Napomáhá tomu také široká barevná škála a superrychlá odezva 1 ms i díky panelu se 144 Hz a technologií AMD FreeSync pro synchronizaci monitoru s grafickou kartou.
Těšit se ale můžete i na optimalizaci obrazu podle toho, co právě sledujete díky exkluzivním předvolbám ViewSonic ViewMode. Stejně tak je výhodou integrovaný zvuk nebo bohaté možnosti připojení viz dvě HDMI a dva DisplayPorty.

Klíčové vlastnosti:


 • Superrychlá obnovovací frekvence 144 Hz
 • Nádherně jemné rozlišení QHD
 • Zakřivení 1 800 R pro větší vtažení do děje
 • Zabudované duální reproduktory
 • Technologie šetrné k očím

 
Splněný sen náročných hráčů.
 

Zakřivení 1 800 R


Monitor je zakřivený – hodnota 1 800 R zajistí, že vás ještě více vtáhne do her i filmů. 

Superrychlá odezva


Hry si užijete díky kvalitnímu obrazu a hlavně superrychlé odezvě 1 ms MPRT, takže můžete zapomenout na rozmazání obrazu. Stejně tak extrémní odezvu oceníte při sledování akčních filmů a sportu. 

144Hz obnovovací frekvence


Obnovovací frekvence 144 Hz je garancí dokonalé plynulosti v každé hře. 

AMD FreeSync


AMD FreeSync je technologie, která minimalizuje sekání tím, že synchronizuje monitor s grafickou kartou pro dokonalý obraz i v nejakčnějších scénách. 

Dokonalé barvy


Monitor zobrazuje širokou paletu barev viz pokrytí 88 % NTSC a 120 % sRGB, abyste si zobrazovaný obsah vychutnali naplno. 

QHD rozlišení


Nádherný obraz si užijete na 32 palcích, na nichž operuje jemné rozlišení QHD (2560×1440 px). Jemné rozlišení znamená nejen krásnější obraz vhodný i pro náročné činnosti, ale také v porovnání s Full HD rozlišením až o 70 % více prostoru. 

Bohaté možnosti připojení


Na monitoru najdete hned dva vstupy HDMI a stejný počet DisplayPortů, abyste mohli připojit jakékoli zařízení potřebujete. 

ViewMode


ViewMode od ViewSonic je funkce nabízející ideální obraz pro různé situace – například hraní, sledování filmů, prohlížení webu atp. Monitor těmto činnostem inteligentně uzpůsobí gama křivku, teplotu barev, kontrast i jas pro ideální obraz přímo činnosti na míru. 

Duální reproduktory


Monitor má i integrovaný zvuk zásluhou duálních reproduktorů. Nemusíte tak hyzdit stůl kabely a externím audio systémem. I bez toho si totiž multimediální obsah vychutnáte naplno. 

Šetří oči


K dispozici jsou také technologie, které redukují nežádoucí blikání a vyzařování modrého světla. Výsledkem je, že ani po hodinách u monitoru nebudete unavení. 

Úsporný provoz


Monitor pro maximální energetickou efektivitu inteligentně řídí jas, aby minimalizovat spotřebu i namáhání očí a také ještě prodloužil svou životnost.
Úhlopříčka displeje: 32"
Formát zobrazení: 16:9 (širokoúhlý)
Rozlišení: 2560x1440
Barva: Černá
VGA/D-SUB vstup: Ne
DVI vstup: Ne
HDMI počet: 2
Display port: Ano
Doba odezvy: 1 ms
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: 3000:1
Reproduktory: Ano
Integrovaný TV tuner: Ne
USB: Ne
Typ displeje: LCD VA
Technologie: LCD (LED podsvícení)
Dotykový displej: Ne
Typ povrchu displeje: Matný
Pivot: Ne
Prohnutá obrazovka: Ano
USB-C integrovaná dokovací stanice: Ne
USB-C zpětné nabíjení ntb: Ne
Výškově nastavitelný: Ne
Podpora VESA: Ne
Výrobce: Viewsonic


Návod k obsluze Monitor ViewSonic VX3258-2KPC-MHD

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 51 stránek, formát PDF, velikost souboru 10.02 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Monitor ViewSonic VX3258-2KPC-MHD

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Monitor ViewSonic VX3258-2KPC-MHD

Technické parametry

Monitor ViewSonic VX3258-2KPC-MHD

Záruka 24 měsíců
Partnumber VX3258-2KPC-mhd
Obrazovka
Technologie podsvícení LED
Technologie panelu VA
Úhlopříčka displeje (palce) 32 "
Rozlišení displeje 2560 x 1440
Doba odezvy
Určuje čas za který se dokáže změnit z černé barvy na bílou a zpět na černou. Někdy se udává údaj pouze jednosměrný – tedy doba změny z černé na bílou nebo z bíle na čenou
Doba odezvy
1 ms
Obnovovací frekvence 144 Hz
Jas
Udává se v cd/m2 a jeho hodnota se meří podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu.

Obecně platí, čím více, tím lépe, ale stejně jako u kontrastu – nic se nemá přehánět. Příliš světlý, nebo, chcete-li jasný monitor, může zkreslovat barvy ( černá -> šedá apod. ) a stejně jako kontrastní monitor, může v noci oslňovat. Není tedy třeba se hnát za co nejvyšší hodnotou
Jas
300 cd/m2
Kontrast
Statická hodnota kontrastního poměru v jednom okamžiku zobrazení.
Je vždy nižší než hodnota dynamického poměru, který udává maximální rozsah kontrastu zařízení, které ovšem není možné dosáhnout v jeden okamžik - Kontrast
3000 :1
Barevná hloubka 16.7 mil
Pozorovací úhel horizontální 178 °
Pozorovací úhel vertikální 178 °
Formát obrazovky 16:9
Vybavení
Výbava a funkce kancelář, domácnost, Flicker-Free, stylový
Herní monitor Ano
Typ TV tuneru
Zde naleznete popis TV tuneru.

DVB-T- digiální pozemní vysílání

DVB-C - kabelová televize
DVB-S - satelitní televize

TV tuner: Analog (PAL/SECAM)
Tuner pozemní: DVB-T2
Tuner satelitní: DVB-S2">Typ TV tuneru
-
Dálkové ovládání v balení
Dálkovým ovládáním rozumíme systém, který umožňuje řídit funkce přístroje, bez nutnosti být s ním ve fyzickém kontaktu. Můžeme tak ovládat například televizi z křesla, bez nutnosti vstávat pokaždé když si chceme přepnout kanál.
Dálkové ovládání v balení
Ne
Integrované reproduktory
V případě, že jsou integrovány reproduktory je dodáván i audiokabbel, který propojíte se zvukovou kartou v PC a zvuk poté vychází přímo z monitoru a není nutné připojovat nebo dokupovat externí reproduktory - Integrované reproduktory
Ano
Pivot (otáčení panelu)
Funkce PIVOT je plynulé otáčení panelu.
Setkáme se sním např. u profesionálních monitorů značky EIZO.
Pivot (otáčení panelu)
Ne
Rozměr pro uchycení (VESA)
VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400 - Rozměr pro uchycení (VESA)
nepodporuje mm
Rozhraní
HDMI
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel - HDMI
Ano
USB-C Ne
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
USB
Ne
DisplayPort
DisplayPort je digitální konektor sloužící k přenosu nekomprimovaného digitálního obsahu s podporou až 8kanálového zvuku a ochrany DPCP (DisplayPort Content Protection) využívající 128bitové šifrování AES. Podporuje rychlost přenosu 10,8 Gbit/s, na vzdálenost do 3 metrů zvládá rozlišení WQXGA (2560×1600 pixelů), na vzdálenost až 15 metrů zobrazí rozlišení 1920×1080 pixelů.

S konektory typu DVI a HDMI je jen omezeně zpětně kompatibilní. DisplayPort dokáže emitovat DVI nebo HDMI signál, takže následně ke konverzi postačí pasivní adaptér. Prakticky tedy lze počítač vybavený pouze DisplayPortem připojit k televizi vybavené konektorem HDMI, přenesen bude obraz i zvuk. Ovšem zpětně konverze nefunguje, takže počítač vybavený pouze HDMI zatím nelze k monitoru vybavenému DisplayPortem připojit.

Je navržen tak, aby nahradil digitální (DVI) i analogové (VGA) konektory v monitorech počítačů stejně jako v grafických kartách. Má všechny funkce HDMI, ale nepředpokládá se, že by měl HDMI nahradit v oblasti domácí spotřební elektroniky. Je určený spíše pro kancelářské a IT využití, pro které se HDMI příliš nehodí.

DisplayPort
Ano
DVI vstup Ne
VGA vstup Ne
Další parametry
Prohnutý monitor Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 71.3 cm
Výška výrobku 48.9 cm
Hloubka výrobku 21.8 cm
Hmotnost výrobku 5.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 77.6 cm
Výška balení 56.9 cm
Hloubka balení 16.7 cm
Hmotnost balení 8.9 kg

Hodnocení

50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 00 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Monitor ViewSonic VX3258-2KPC-MHD

Předmět: Problem s obrazovkou.
Datum: 26.11.2022 21:57:08Autor: Marek
Dobrý..
Po zapnuri mnitora mi ide len zvuk a a obrazovka je akoby len podsvietená.
Da sa tenro peoblem vyriesit?
Dakujem.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Střešní nosič,příčníky Octavia 3 hatchback originál ŠKODA. Děkuji....
Pouliční osvětlení shark light ly3...
Poloprofesionální meteostanice viking 02047...
Samsung Galaxy A13 3GB/32GB...
Šicí stroj TOYOTA SLR4D...
Dobrý den, hledám návod na parní čistič SharkSC630SL. Děkuji, Haváčková...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz
Autor: neznámý
Televize Sony XR-55A83J černá
Dobrý den. Mám dotaz ohledně připojení TV k domácímu kinu. Rád bych využil TV jako centrální reproduktor. Na TV mám zdířku S-CENTER SPEAKER IN, nicméně na domácím kinu též od Sony mi chybí zdířka S-CENTER SPEAKER OUT. Můžete pomoci jak TV připojit jak...
Vypnuti kamery
Autor: neznámý
IP kamera Reolink RLC-842A
Dobry dwn. Jak mohu kamwru vypnout napriklad na vikend. Dekuji Iva S....
Dotaz
Autor: Markéta
Meteorologická stanice Hyundai WS 2331 stříbrná
Dobrý den objednala jsem si tuto meteostanici, protože se mi líbila u našich,ale vůbec nevím jestli v rohu musí být stále k vidění signál nebo občas zmizí.,nebo není delší dobu vidět.Venkovni i vnitřní teplota tam je ale jen ten signál, jestli je to v pořád...
Microwear Watch 7
Autor: neznámý
Chytré hodinky SMART WATCH series 7
Prosím,prečo nemám v ponuke slovenský jazyk? Ďakujem za odpoveď ...
televizor sony xr-65x93j
Autor: neznámý
Televize Sony XR-65X93J černá
kostickuje vice na na hd.pripojen na kabel vodafone.na hd kanaly se neda divat.zarizeni je v zaruce.hezky den a dekuji.petr ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou