NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC stříbrná

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC stříbrná Obsah českého návodu Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC
 • Zařazení produktu: Myčky nádobí Samsung
 • Značka: Samsung
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Samsung Myčky nádobí

Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC stříbrná Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC stříbrná Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC stříbrná Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC stříbrná Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC stříbrná Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC stříbrná Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC stříbrná Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC stříbrná Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC stříbrná
Návod k obsluze Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Samsung a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Samsung návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Samsung výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Samsung DW60M6040FS/EC


Myčka nádobí Samsung DW60M6040FS/EC se postará o dokonalé umytí až 13 jídelních souprav. Tento volně stojící spotřebič s šířkou 59,8 cm, disponuje energetickou třídou A++ se spotřebou energie při standardním programu 0,92 kWh a spotřebou vody 10,5 l. Kontrolovat stav mytí snadno i z dálky umožňuje velký a široký LED displej. Díky nastavitelné výšce horního koše je možné uzpůsobit vnitřní prostor pro nádobí nejrůznějších tvarů a velikostí. Flexibilní třetí koš poskytne více prostoru pro lehké kuchyňské náčinní.

Automatické programy


Myčka nádobí nabízí výběr ze 6 různých programů. Při automatickém cyklu sama detekuje zašpinění nádobí a přizpůsobí mu parametry mytí. Program Half Load umožní šetřit energii i čas mytím polovičního množství nádobí ve spodní části myčky. Extra tichý program při chodu téměř neuslyšíte. Hluky i vibrace absorbuje nerezová vana, tím pádem je možné dosáhnou hlučnosti pouhých 44 dB, což je méně než běžná konverzace. Hodinové expresní mytí je ideální program pro standardně špinavé nádobí. Volbou funkce Desinfekce u některých programů je možné dosáhnout hygienicky čistého nádobí mytím při teplotě 70 °C. 

Klíčové vlastnosti:


 • Monitorovat myčku umožňuje široký a velký LED displej
 • Výšku horního koše je možné flexibilně nastavit
 • Spotřebič je extra tichý s hlučností 44 dB
 • Funkce Desinfekce zničí bakterie a alergeny
 • Expresní mytí stihne umýt nádobí během 60 minut
 • Praktický program Poloviční náplň umyje i menší množství nádobí

 
Program Expresní mytí stihne během jedné hodiny dokonale umýt i usušit běžně špinavé nádobí.
 

Široký LED displej pro lepší přehled


S velkým, širokým LED displejem si mnohem více užijete jednodušší a intuitivnější způsob mytí nádobí. Letmý pohled stačí pro kontrolu stavu myčky, průběhu cyklu a zbývajícího času do jeho ukončení. 

Snadné plnění třetího koše


Více prostoru pro malé a lehké kuchyňské náčiní nabízí flexibilní třetí koš. Koš je umístěn v horním prostoru, kde je možné příbory dokonale umýt pomocí silných proudů vody. 

Nastavitelná výška horního koše


Vnitřní prostor myčky si flexibilně přizpůsobíte potřebám. Horní koš má nastavitelnou výšku, je možné jej zvednout i snížit až o 5 cm a to pouhým jedním stisknutím. Snadno si tak vytvoříte více prostoru ve spodním koši a můžete do něj vkládat i objemné hrnce, široké podnosy nebo velké talíře. 

Umyje poloviční množství nádobí


Umývejte nádobí průběžně bez zbytečného čekání na naplnění celé myčky. Díky programu Half Load ušetříte mytím malé várky čas i energii. Pohodlně naplňte spodní část myčky nádobím, zvolte příslušný program a spotřebič sám upraví spotřebu vody i čas. 

Funkce pro hygienicky čisté nádobí


Myčka nabízí funkci Dezinfekce, kterou je možné zvolit u některých programů. Finálním oplachem při teplotě 70 °C je dosaženo zneškodění většiny bakterií a alergenů a nádobí zůstane hygienicky čisté. 

Expresní program pro úsporu času


Pouhých 60 minut stačí Expresnímu programu na to, aby vyčistil i usušil nádobí. Ideální je pro běžně znečištěnou menší várku předmětů, jako jsou hrnky, příbory nebo talíře. 

Bezpečnostní funkce


O bezpečný chod se stará funkce Aquastop, která v případě nehody zastaví přívod vody i elektřinu ve spotřebiči.
Myčka nádobí Samsung DW60M6040FS/EC

SPECIFIKACE

 • Energetická třída: A++
 • Kapacita: 13 sad
 • Typ: Volně stojící, plně integrovaná
 • Spotřeba energie: 262 kWh/rok
 • Spotřeba vody: 10,5 l / cyklus
 • Hlučnost: 44 dB extra tichý
 • Automatický program: Ano
 • Počet programů: 6
 • Třetí příborová zásuvka: Ne
 • Rozměry vxšxh: 845x598x600

VLASTNOSTI
Extra tichý program

 • Nerezová vana absorbuje hluky a vibrace a tím je zajištěna nízká hlučnost 44 decibelů. To je tišší než běžná konverzace.

Express Wash (60 min)

 • Ideální program na standardně špinavé nádobí. Myčka je umyje a usuší do 1 hodiny.

Automatický cyklus

 • Myčka sama detekuje zašpinění nádobí a nastaví optimální parametry mycího cyklu.

Hygiene funkce

 • Vybrané programy mají možnost oplachu při 70°C, teplota zneškodní většinu bakterií.

Aquastop

 • Bezpečnostní funkce myčky vypne v případě nehody přívod vody a elektřinu v přístroji.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC stříbrná v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC stříbrná je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC stříbrnáStáhnout PDF návod - Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC stříbrná
(PDF file, 0 MB)


Technické parametry

Myčka nádobí Samsung DW DW60M6040FS EC

Záruka 24 měsíců
Konstrukce
Typ volně stojící
Umístění pod pracovní desku Ano
Počet sad nádobí
Kapacita myčky
Kapacita myčky je udávána počtem sad nádobí. Sadou nádobí se v tomto případě rozumí 1x hluboký talíř, 1x mělký talíř, 1x dezertní talířek, 1x hrníček, 1x příbor.
Kapacita myčky
13 souprav
Spotřeba
Energetická třída
Zařazení výrobku do energetické třídy slouží k rychlé informaci o energetických vlastnostech výrobku. Označuje se písmeny A - G, přičemž A (A+/A++/A+++) značí nejmenší energetickou náročnost spotřebiče. Informace je zobrazena také graficky na energetickém štítku spotřebiče - Energetická třída
A++
Spotřeba energie
Označuje spotřebu při normalizovaném cyklu/provozu v plné zátěži spotřebiče. Skutečnou spotřebu pak ovlivní stupeň použití - Spotřeba energie
0.92 kWh
Spotřeba vody
Spotřeba vody je měřena při normalizovaném cyklu/programu při plné zátěži spotřebiče (skutečná spotřeba závisí na náplni i použití) - Spotřeba vody
10.5 l
Mytí/sušení
Účinnost mytí
Podle účinnosti mytí je provedeno zařazení do třídy účinnosti mytí, která je vyjádřena pomocí písmen A až G, přičemž A označuje nejvyšší účinnost mytí.
Účinnost mytí
A
Účinnost sušení
Podle účinnosti sušení je provedeno zařazení do třídy účinnosti sušení, která je vyjádřena pomocí písmen A až G, přičemž A označuje nejvyšší účinnost sušení.
Účinnost sušení
A
Délka standardního programu 210 min
Programy/funkce
Počet programů 6
Příborová zásuvka Ne
Odložený start
Funkce odloženého startu umožňuje oddálit začátek činnosti spotřebiče o nastavený čas. To může být výhodné například při využití nižší sazby u nočního proudu nebo nastavení konce pracovního cyklu na dobu, kdy přijdeme domů.
Odložený start
Ano
Funkce myčky indikace leštidla, indikace soli, ukazatel zbytkového času, zvukový signál ukončení programu
AquaStop Ano
Automatické otevírání dveří Ne
Distribuce
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.
Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Další parametry
Šířka myčky 59.8 cm
Barva myčky nerez, Inoxlook
Hlučnost při mytí
Pro výběr spotřebiče je hladina hluku velmi důležitý parametr. Intenzita hluku se udává v decibelech (dB). Decibely se měří logaritmicky. Tedy - pokud zvuk zesiluje po deseti decibelech, každý stupeň je desetkrát silnější než předešlý. Čili 20 dB je desetkrát silnější zvuk než 10 dB. Ale 30 dB je už stokrát silnější zvuk než 10 dB.

Pokud myjete nádobí především večer, sledujte údaje o hlučnosti. Hlučná myčka vás bude rušit. Běžně je udávána hodnota okolo 50 dB, ale modernější typy se pohybují už na hranici 44 dB - Hlučnost při mytí
44 dB
Displej
Displej Vás informuje o nastavení přístroje - např.: času, teploty, případně dalších informacích - a to číselně, symboly funkcí nebo textem.
Displej
Ano
Rozšířená záruka
Prodloužená záruka je bezplatný servis a to i po skončení zákonné záruční lhůty. Její rozsah je přesně definován v záručních podmínkách. Záruku lze v případě potřeby uplatnit na základě klasického nebo speciálního záručního listu, který je přiložen v každém balení nebo po registraci výrobku na stránkách výrobce (záleží na konkrétní značce) - Rozšířená záruka
-
Značka kvality dTest Ne
Přívodní a odpadní hadice v balení Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 84.5 cm
Hloubka výrobku 60.0 cm
Hmotnost výrobku 57.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 65.5 cm
Výška balení 87.1 cm
Hloubka balení 64.5 cm
Hmotnost balení 50.0 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 01 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Xiaomi mi note10 lite...
Xiaomi mi note10 lite...
Marantz AV receiver NR 1510. stručný nic neříkající návod mám. takže pokud existuje řádný návod v češtině budu za něj rád. Děkuji...
Mobilní telefon SAMSUNG Galaxy A21s...
RÝŽOVAR ETA GRANELLO...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Tento reproduktor rozhodně nevidrzi na jedno nabití 11 hodin ale jenom 2 hodiny
Autor: Petr Procházka
Přenosný reproduktor Niceboy RAZE 2 ego
Reproduktor niceboy ráže ego 2 nevidrzi na jedno nabití 11 hodin ale jenom 2 hodiny a to ještě z bídou, takže popis vidrze baterie není pravdivý. ...
Zlomený knoflík
Autor: Pavel
Sklokeramický sporák Amica 510CE1.30P stříbrný
Dobrý den ulomil se mi knoflík od ovládání trouby je možné jej vyměnit?? Dekuji za odpověď ...
Dotaz
Autor: Feda
Reproduktory Fenda F&D F380X 2.1, bluetooth,
Dobry den jak lze nastavit hodiny u fenda f380x dekuji...
Dotaz
Autor: Michaela Saletová
Kuchyňský robot Sencor STM 6350WH bílý
Dobrý den, používám půl roku robot Sencor champion vše bylo bez problémů ale dneska se pouze rozsvítil ale otočením kolečka se nespustí můžete stím prosím poradit děkuji. Saletová...
HP LaserJet MFP M28w
Autor: Bílý Jiří
Tiskárna multifunkční HP LaserJet Pro MFP
Můžete mi dát odkaz, kde zjistím, co která ikona na tiskárně znamená? Tiskne mi to jen zkušební stránku, jinak při textu soubor.odt mi to píše, že je offline, možná mě matou ta tlačítka, jejichž ikony mi nejsou jasné. Díky za info do emailu JB...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Handsfree do auta PARROT MKi 9100
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ handsfree-do-auta-parrot-mki-9100-bluetooth-cerne-10871-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 9
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-redmi-note-9-pro-128-gb-bily-50089-cesky-navod.pdf
Detail - Set-top box Mascom MC720T2 HD černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ set-top-box-mascom-mc720t2-hd-cerny-37946-cesky-navod.pdf
Detail - IP kamera TP-Link Tapo C200 bílá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ip-kamera-tp-link-tapo-c200-bila-38466-cesky-navod.pdf
Detail - Zubní kartáček Xiaomi Mi Smart Electric
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ zubni-kartacek-xiaomi-mi-smart-electric-toothbrush-t500-bily-47514-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020