NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bílá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bílá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bílá Obsah českého návodu Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bílá
 • Zařazení produktu: Myčky nádobí Whirlpool
 • Značka: Whirlpool
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Whirlpool Myčky nádobí

Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bílá Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bílá Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bílá Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bílá Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bílá Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bílá Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bílá Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bílá Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bílá
Návod k obsluze Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bílá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Whirlpool a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Whirlpool návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Whirlpool výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Whirlpool W7F HS31, bílá, myčka s maxi prostorem


Velkorysý vnitřní prostor, dokonale čisté nádobí bez předmývání a flexibilní třetí zásuvka. Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 s technologií 6. SMYSL Maxi Space prostorem disponuje standardními rozměry, rozdíl ve vnitřním uspořádání je však oproti ostatním myčkám zjevný. Do horní přihrádky se vejdou dezertní talíře o průměru až 19 cm, dolní přihrádka pojme servírovací talíře o průměru až 32 cm a obavu nemusíte mít ani z neobvyklých rozměrů – různé vyjímatelné a skládací prvky přizpůsobí vnitřní prostor náplni. Volně stojící myčka nádobí Whirlpool patří do kategorie tichých domácích spotřebičů s hladinou hluku pouhých 41 dB

Výkonné mytí a přirozené sušení 


Máte opravdu velmi špinavé nádobí? Žádný problém! Technologie PowerClean Pro zajistí dokonale čisté a lesklé nádobí bez předmývání. Speciální trysky přesně nasměrují proud vody a díky tomu, že jsou o 60 % výkonnější, poradí si i s extrémně znečištěným nádobím. Systém NaturalDry, který využívá k sušení nádobí vzduch z okolí myčky, je přirozeně efektivní, a navíc výrazně šetří spotřebu energie. Výbornou vychytávkou je flexibilní třetí zásuvka se dvěma posuvnými bočními přihrádkami, které využívají výšku spodního prostoru a umožní vkládat vysoké předměty do horní zásuvky. Více místa, méně starostí!


 

Klíčové vlastnosti:


 • Větší vnitřní prostor 
 • Unikátní trysky PowerClean Pro 
 • 3 plně automatické programy
 • Přirozené sušení NaturalDry
 • Flexibilní třetí zásuvka
 • Propracovaný systém kolejnic
 • Systém ochrany proti přetečení Aquastop

Tichá myčka nádobí s extrémním vnitřním prostorem a unikátními tryskami PowerClean Pro. 

 


Prodloužená záruka 


Společnost Whirlpool poskytuje záruku 5 let na motor vypouštěcího čerpadla spotřebiče. Záruku získáte po registraci na stránkách výrobce.Myčka s maxi prostorem


Nové myčky Whirlpool MaxiSpace nabízejí o 10 %* více prostoru! Do horní přihrádky se vejdou dezertní talíře o průměru až 19 cm, dolní přihrádka pojme servírovací talíře o průměru až 32 cm a obavu nemusíte mít ani z neobvyklých rozměrů – různé vyjímatelné a skládací prvky přizpůsobí vnitřní prostor náplni. Více místa znamená méně starostí! 

*Srovnání modelů myček nádobí Whirlpool se standardním interiérem a myčkami Whirlpool s interiérem MaxiSpace. Nové řešení kapacity vnitřku myčky je spojeno se zvětšením prostoru mezi jednotlivými koši. 


 


Unikátní trysky PowerClean Pro


Extra mycí síla: o 60 % efektivnější mytí a o 30 % extra místa navíc ve spodním koši!* Speciální vysokotlaké trysky přesně nasměrují proud vody i na to nejšpinavější nádobí a poradí si s ním s nebývalou lehkostí. Technologie PowerClean Pro je ekologická a šetrná k vašemu rozpočtu, důkladně umyje veškeré nádobí bez namáčení nebo předmytí a zbaví ho i obtížně odstranitelných skvrn a zaschlých zbytků jídla. 

*Srovnání s modely Whirlpool bez trysek PowerClean Pro. 


 


Tři plně automatické programy


Myčka nádobí Whirlpool myslí za vás! Tři plně automatické programy Auto Intensive / Auto Mixed / Auto Fast s technologií 6. SMYSL se postarají o dokonale čisté a suché nádobí bez námahy s úsporou vody a energie až 40 %.*

*Výsledky se vztahují na program Auto Mix. U ostatních automatických cyklů je dosahováno jiné úrovně úspory. Srovnání nejméně intenzivního a nejintenzivnějšího provádění automatického cyklu v rámci interního testování. 


 


Přirozeně suché nádobí 


Systém NaturalDry využívá k sušení umytého nádobí vzduch z okolí myčky. Dvířka se při poklesu teploty na přibližně 40 °C pomalu automaticky otevřou a k důkladnému sušení nádobí se tak využívá proudění okolního vzduchu. Efektivní a energeticky úsporné řešení se skvělými výsledky!  

Chytrá třetí zásuvka


 Dlouhé kuchyňské nářadí, příbory, misky, šálky nebo malé talířky. Třetí zásuvka je vhodná pro všechny kuchyňské pomůcky a jejich oddělené a současně přehledné uspořádání usnadňuje vyjmutí po skončení cyklu. Zásuvka myčky Whirlpool je však o kapku chytřejší, je flexibilní. Dvě boční posuvné přihrádky maximálně využívají výšku spodního prostoru a umožní vkládat vysoké předměty do horní zásuvky. Nepřilnavá úprava přispívá k tomu, že kuchyňské pomůcky budou vždy suché.  

Whirlpool myslí na životní prostředí


Udržitelnost je závazek! Závazek společnosti Whirlpool je silnější než kdykoliv předtím a to díky nově vyvinutým technologiím, programům a cyklům. Výhody funkcí NaturalDry, PowerClean Pro a nová generace technologie 6. SMYSL pomáhají výrazně snižovat spotřebu energie, aniž by se jakkoliv snížila kvalita dokonale čistého nádobí.  

Digitální displej


Intuitivní digitální displej s ukazatelem zvoleného programu a zbývajícího času mytí. 
 

Perfektní flexibilita 


Více prostoru a řada vyjímatelných a skládacích prvků usnadní uložení velkých i malých talířů, misek, šálků, příborů, kuchyňského nářadí, hrnců... Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 pojme až 15 sad nádobí. Důmyslně řešené kolejnice


Už žádné obavy z vyklouznutí spodní zásuvky ze dveří v průběhu nakládání nebo vykládání nádobí. Systém kolejnic je propracovaný do detailu!  


Standardní programy 


Vyberte si z následujících univerzálních 8 programů jako jsou Eco, Auto Intensive, Auto Mixed, Auto Fast, Rapid, Sklo, Předmytí nebo AutoClean.  


Poloviční náplň 


Nemusíte čekat, až se myčka zcela naplní, s programem Poloviční náplň spotřebuje myčka méně vody a energie. 
 


 


Extra suché 


Při závěrečném oplachování použije myčka teplejší vodu, zvýší se celková teplota a to vede k lepším výsledkům sušení. Díky možnosti Extra sušení bude nádobí připraveno k použití ihned po skončení cyklu.   


Odložený start 


Nastavte potřebný program na dobu, která je pro vás nejvhodnější.              

Program Silent 


Potřebujete spustit myčku nádobí v noci? Program Silent je určený pro noční provoz díky nízké hlučnosti.  
 


 

Antibakteriální cyklus


Antibakteriální cyklus používá zvýšenou teplotu v průběhu závěrečného oplachování, proto je ideální na čištění nádobí, lahví na vodu nebo pomůcek na krmení dětí.  
 


 


Tichý invertorový motor


Moderní invertorový motor snižuje vibrace a hlučnost a současně snižuje spotřebu elektrické energie.  

Ochrana proti přetečení Aquastop


Speciální systém Aquastop v případě poruchy automaticky uzavře přívod vody, ochrání před přetečením vody z myčky a vytopením bytu.    


Samočištění 


Vyčistí všechny prvky v myčce při teplotě 65 °C a eliminuje možné zdroje nepříjemného zápachu, jako jsou houby nebo plísně.  

Dětská pojistka


Stisknutím příslušných tlačítek a jejich podržením po dobu několika sekund se uzamkne panel myčky
Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bíláSuper Silence
 • Super tichý. Tato myčka nádobí od společnosti Whirlpool je navržena tak, aby poskytovala ideální výsledky a zároveň zajistila tichý provoz, takže si můžete užívat více klidu a pohody.
Kapacita 15 obědových souprav
 • Pojme až 15 jídelních souprav díky modulárnímu třetímu stojanu, který zajišťuje velkou flexibilitu při každé kombinaci nakládání.
PowerClean Pro
 • Výkonné vodní trysky v zadní části myčky zajišťují nejlepší výsledky mytí i při nejsilnějším znečištění. Inteligentní senzory detekují úroveň znečištění a podle toho upravují tlak vody.
6. SMYSL
 • Není nutné žádné předmytí. Technologie zajišťuje dokonalé výsledky mytí bez nutnosti předmytí, namáčení nebo ručního drhnutí a zároveň účinně snižuje spotřebu vody a náklady.
Třetí zásuvka
 • Veškerý prostor, který potřebujete. Myčka nádobí Whirlpool nabízí třetí příborovou zásuvku: ideální řešení pro dodatečnou kapacitu, takže vám nikdy nebude chybět místo.
Extra Space
 • Revoluční organizace prostoru. Jedinečná konstrukce Extra Space umožňuje vkládat hrnce a pánve do spodního koše ve svislé poloze, což nabízí dodatečný prostor pro dalších 10 kusů nádobí. Šetříte místo, šetříte čas.
Flexi Space
 • Uspořádejte si svůj prostor. Modulární koše Flexi Space umožňují snadno uspořádat prostor uvnitř myčky.
Flexible glass protect
 • Udržuje sklenice na víno stabilní nebo vytváří další prostor pro jiné nádobí.
NaturalDry
 • Automatické otevření dvířek na konci programu zajišťuje lepší a přirozenější sušení. Tento systém zaručuje vyšší energetickou účinnost a lepší výsledky sušení.
Poloviční náplň
 • Efektivní využívání zdrojů. Ušetřete peníze, pokud je vaše myčka nádobí naplněna jen z poloviny. Funkce Poloviční náplň optimalizuje spotřebu vody a energie v obou koších myčky.
Odložený start
 • Stvořeno pro vás. Funkce odloženého startu umožňuje nastavit myčku tak, aby cyklus začal, kdy vám to nejvíce vyhovuje, čímž je šetřen váš čas i energie.
Eco Friendly
 • Mimořádná úspora. Technologie 6. SMYSL EcoFriendy je vybavena inteligentními senzory, které nepřetržitě monitorují mycí cyklus, zjišťují úroveň znečištění a podle toho upravují množství mycího prostředku. Vychutnejte si ideální výsledky mytí a ušetřete až 50 % energie, vody a času.
Flexibilní uspořádání nádobí
 • Dokonalá organizace prostoru. Díky modulárním košům a nastavitelným držákům talířů si můžete prostor v myčce zvětšovat, zmenšovat nebo přizpůsobovat svým představám.
Vyjímatelná horní zásuvka
 • Vyjímatelná horní zásuvka vám umožní v případě potřeby vytvořit ve středním koši myčky další prostor k umístění vysokých sklenic či nádobí větších rozměrů.
Možnost hygienického oplachování
 • Naprostý klid na duši. Možnost hygienického máchání účinně odstraňuje bakterie i nečistoty a zbytky jídla, čímž zajišťuje větší klid.
Energetická třída D
 • Optimální energetická účinnost.
 • S energetickou třídou D vám tato myčka Whirlpool umožní využívat skvělý výkon i optimální spotřebu energie.
Nastavitelnost horního koše
 • Nastavitelný horní koš vaší myčky nádobí vám umožní v případě potřeby vytvořit větší prostor a také bez námahy umístit neobvykle tvarované předměty.
Nádrž z nerezové oceli
 • Nerezový vnitřek myčky Whirlpool zajišťuje zářivě čisté nádobí a čistý interiér.
Přívod teplé vody
 • Tato myčka nádobí od společnosti Whirlpool umožňuje přímé připojení k přívodu horké vody (maximálně 60°).
Zvukový alarm
 • Užitečná informace. O dokončení mycího cyklu vás informuje zvukový signál.
Cyklus Rapid
 • Užijte si rychlé výsledky. Cyklus Rapid poskytuje veškerou péči a výkon, které si zasloužíte, za kratší dobu.
8 programů
 • Flexibilní možnosti, ideální výsledky. Tato myčka nádobí od společnosti Whirlpool nabízí 8 univerzálních programů, takže si můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje.
Nastavitelné nožičky
 • Navrženo pro vás. Tato myčka nádobí od společnosti Whirlpool je vybavana nastavitelnými nožičkami, takže si můžete snadno nastavit výšku spotřebiče dle vašich potřeb.
Odnímatelná pracovní deska
 • Přizpůsobte si spotřebič. Tato myčka nádobí od společnosti Whirlpool je vybavena odnímatelnou pracovní deskou, takže si spotřebič můžete snadno přizpůsobit svým potřebám.
Intensive Programme
 • Mycí program při 65 °C. Dlouhý program, ideální pro nejšpinavější nádobí.
Aquastop
 • Aquastop je elektroventil umístěný na přívodu vody, který zastaví přítok vody z vodovodního řádu v případě prasknutí vnitřního pláště přívodní hadice. V případě prasknutí voda unikne vnějším pláštěm hadice do spodní části myčky (havarijní nádoby), kde plovák spustí poruchový alarm a aktivuje Aquastop odesláním signálu do elektronického ventilu. Přívod vody se uzavře a vypouštěcí čerpadlo vyprázdní nádrž myčky.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
 • Programy
 • Eco 50
 • Sklo
 • Studený oplach
 • Intenzivní 65°
 • Samočištění
 • Krátký program
 • Rapid
 • Odložený start: Plynulé
 • Odložený start max. (h): 24
Vlastnosti
 • Maximální počet sad nádobí (EU 2017/1369): 15
 • Typ instalace: Volně stojící
 • Nastavitelné nožičky: Ano - pouze předem plněné
 • Digitální indikace odpočítávání
 • Mytí v jednom koši: Žádná možnost
 • Nastavitelná výška horního koše
 • Příborová zásuvka
 • Indikátor soli
 • Indikátor lešticího prostředku
 • Barva: Bílá
Provedení
 • Energetická třída (nařízení (EU) 2017/1369): D
 • Spotřeba energie na 100 cyklů Eco Program (EU 2017/1369): 86
 • Třída účinnosti mytí: A
 • Třída účinnosti sušení: A
 • Spotřeba vody v litrech na cyklus v rámci programu Eco (EU 2017/1369): 9.5
 • Maximální teplota přiváděné vody (°C): 60
 • Emise akustického hluku šířeného vzduchem (EU 2017/1369): 41
 • Proud (A): 10
 • Počet programů: 8
Rozměry
 • Výška (cm): 85.0
 • Šířka (cm): 60.0
 • Hloubka (cm): 59.0
 • Hloubka pro instalaci (cm): 59.0


Návod k obsluze Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bílá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 16 stránek, formát PDF, velikost souboru 5.18 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bílá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bílá

Technické parametry

Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 bílá

Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka
Jinak také nazývána prodloužená záruka. Tento bezplatný servis platí i po skončení zákonné dvouleté záruční lhůty. Rozsah záruky je definován v záručních podmínkách. Záruku uplatníte na základě záručního listu nebo po registraci na stránkách výrobce - Rozšířená záruka
Whirlpool 5 let záruka na vypouštěcí čerpadlo
Konstrukce
Typ volně stojící
Umístění pod pracovní desku Ano
Počet sad nádobí
Kapacita myčky
Je daná počtem sad nádobí. Sadu tvoří 1× hluboký talíř, 1× mělký talíř, 1× dezertní talířek, 1× hrníček a 1× příbor - Kapacita myčky
15 souprav
Spotřeba
Energetická třída 2021
Slouží pro zjištění energetických vlastností výrobku. Značí se písmeny A–G, nejúspornější je třída A - Energetická třída 2021
D
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů
Popisuje množství elektrické energie, kterou zařízení spotřebuje při svém provozu.
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů
86 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus
Spotřeba vody je měřena při normalizovaném cyklu/programu a plné zátěži spotřebiče (skutečná spotřeba závisí na náplni i použití) - Vážená spotřeba vody za cyklus
9.5 l
Mytí/sušení
Index čisticí schopnosti 1.13
Index sušicí schopnosti 1.07
Počet teplot 3
Doba trvání EKO programu 3:30 hod.
Programy/funkce
Počet programů 8
Příborová zásuvka
Nahrazuje košík na nádobí, čímž šetří v myčce místo. Do příborové zásuvky navíc můžete dát i nízké misky nebo šálky na espresso - Příborová zásuvka
Ano
Odložený start
Umožní vám oddálit začátek činnosti spotřebiče o vámi nastavený čas. Můžete tak využít nižší tarif nebo si nastavit konec pracovního cyklu na čas, kdy dorazíte domů - Odložený start
Ano
Funkce myčky poloviční náplň, indikace leštidla
AquaStop
Ochranný systém (nejčastěji v podobě plovákového spínače), který v případě poruchy spotřebiče zabrání úniku vody z přívodní hadice a nepříjemnému vytopení - AquaStop
Ano
Automatické otevírání dveří
Praktická funkce, která automaticky pootevře dvířka myčky poté, co je ukončen mycí program. Nádobí tak může samo přirozeně doschnout - Automatické otevírání dveří
Ano
Systém automatického dávkování
Inteligentní systém plně automatického dávkování tekutých prostředků pro perfektní výsledky - Systém automatického dávkování
Ne
Zeolith
Přírodní minerál, který absorbuje vlhkost při mytí nádobí a mění ji na teplý suchý vzduch. Umožní tak efektivnější sušení - Zeolith
Ne
Smart funkce
Umožňuje komunikaci a ovládání zařízení přes chytrý telefon či tablet - Smart funkce
Ne
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ne
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ne
Distribuce
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu. Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Další parametry
Šířka myčky 60 cm
Výška myčky 85 cm
Hloubka myčky 59 cm
Barva myčky bílá
Hlučnost při mytí
Udává se v decibelech a měří logaritmicky (každý stupeň je desetkrát silnější než předešlý). Tzn. že 20 dB je desetkrát silnější zvuk než 10 dB, zatímco 30 dB už je stokrát silnější než 10 dB - Hlučnost při mytí
41 dB
Třída hlučnosti
Údaj, který značí míru vnějšího hluku, jenž spotřebič vydává - Třída hlučnosti
B
Displej
Informuje vás o stavu a nastavení zařízení (čas, teplota a další), a to buď číselně, symboly funkcí nebo textem - Displej
Ano
Dětská pojistka
Nastavení spotřebiče, které zabrání dětem jej použít a ochrání je tak před úrazem - Dětská pojistka
Ano
Rozšířená záruka značky Ano
Rozšířená záruka
Jinak také nazývána prodloužená záruka. Tento bezplatný servis platí i po skončení zákonné dvouleté záruční lhůty. Rozsah záruky je definován v záručních podmínkách. Záruku uplatníte na základě záručního listu nebo po registraci na stránkách výrobce - Rozšířená záruka
Whirlpool 5 let záruka na vypouštěcí čerpadlo
Značka kvality dTest
Ocenění výrobku, který v nezávislém a objektivním testu získal hodnocení min. 70 % - Značka kvality dTest
Ne
Přívodní a odpadní hadice v balení
Hadice pro připojení vody najdete v balení spotřebiče - Přívodní a odpadní hadice v balení
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hloubka výrobku 59.0 cm
Hmotnost výrobku 50.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 62.5 cm
Výška balení 88.0 cm
Hloubka balení 67.5 cm
Hmotnost balení 52.2 kg

Hodnocení

60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3 z 5

Tento produkt už hodnotilo 19 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Yamaha PSR 740...
VERBATIN 43886 CD/DVD SLIMLINE ...
Prosím návod k tiskárně DeskJet 3750, děkuji moc J.L....
tiskárna HP 3750DeskJet...
Dron 988 Pro...
philips HC9420...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

jaký Software Logitech pro MX KEYS S
Autor: neznámý
Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou
Dobrý večer, mam nainstalovaný na nojbuku linux - ubuntu 22 a co mam nainstalovt ke klávesnici MX KEYS S předem děkuji můj meil: vaclavpm@seznam.cz...
Nastavení
Autor: neznámý
WiFi extender TP-Link RE200 AC750 bílý
Potřebuji extender nově nastavit. Zřejmě jsem před x lety změnil heslo, není tam admin. Dá se extender nějak resetovat do výrobního nastavení? Je stále nastaven na starou wifi. Děkuji předem za radu...
Dotaz
Autor: neznámý
Mobilní telefon Xiaomi 11 Lite 5G
Dobrý den, telefon nenačítá Ve slotu 1 SIM kartu. Co s tím? Děkuji....
Čistící tableta
Autor: neznámý
Čisticí tablety pro espressa Krups XS300010
Originál tableta se během cyklu čištění kávového okruhu nerozpustí a na konci čištění propadne do zásobníku na sedlinu. Děkuji za odpověď. KRUPS EA875E10 INTUITION PREFERENCE+...
Manuál - návod TR4650
Autor: Rudolf
Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TR4650 černá
Prosím o zaslanie manuálu- návodu v sk alebo cz k tlačiareňni Canon TR4650...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou