NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Myš Asus ROG Keris Wireless černá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Myš Asus ROG Keris Wireless černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Myš Asus ROG Keris Wireless černá Obsah českého návodu Myš Asus ROG Keris Wireless černá
 • Zařazení produktu: Myši Asus
 • Značka: Asus
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Asus Myši

Myš Asus ROG Keris Wireless černá Myš Asus ROG Keris Wireless černá Myš Asus ROG Keris Wireless černá
Návod k obsluze Myš Asus ROG Keris Wireless černá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Asus a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Asus návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Asus výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Asus ROG Keris Wireless, černá


Asus ROG Keris Wireless je nekompromisní bezdrátová myš, kterou ROG vyrobil ve spolupráci s profesionálními hráči. Výsledkem je špičková ergonomie, tři způsoby připojení a také speciální snímač s citlivostí 16 000 DPI pro bezkonkurenční přesnost.
Vyniká ale i v dalších ohledech – kromě stylového podsvícení Aura RGB v logu a kolečku, například vyměnitelnými spínači a mikrospínači ROG, vyměnitelnými postranními tlačítky nebo třeba kabelem ROG Paracord odolným vůči zamotání, abyste se mohli soustředit pouze a jen na vaše herní výkony!


 

Klíčové vlastnosti:


 • Hned tři způsoby připojení – 2,4 GHz, Bluetooth i kabelem
 • Vysoce přesný optický snímač
 • Ergonomie vyladěná profesionálními hráči
 • Vyměnitelné spínače pro ještě delší životnost
 • Nabíjení moderně přes USB-C
 • Kabel ROG Paracord odolný vůči zamotání
 • Stylové podsvícení Aura RGB v logu a kolečku 

Vytvořena hráči pro hráče!
 

3 typy připojení


Tato myš vás uchvátí možnostmi připojení – k dispozici je jak extrémně rychlá konektivita skrze 2,4 GHz, tak i Bluetooth LE a také klasika přes kabel. 

Dechberoucí přesnost


Garancí maximální přesnosti je optický senzor přímo navržený značkou ROG. 

Prvotřídní ergonomie


ROG při navrhování konstrukce spolupracoval s profesionálními hráči, aby s jejich pomocí vytvořil herní myš bez kompromisů, která perfektně padne do každé ruky! 

Mikrosnímače ROG


Tento model disponuje vylepšenými mikrospínači ROG s životností 70 milionů kliknutí a pozlacenými spoji pro ještě vyšší odolnost a delší životnost. ROG poctivě kontroluje každý jednotlivý snímač pro 100% spolehlivost. Pravý a levý spínač je přitom spárován, takže je dosaženo odchylky síly stisku jen +- 0,005 kilopondu pro stejné pocity ze stisku. 

Vyměnitelné spínače


Díky exkluzivní technologii je možné spínače do myši snadno zasunout, takže lze stisk tlačítek optimalizovat vlastním preferencím, případně vyměnit opotřebované za nové, aniž byste museli měnit celou myš. 

Nádherně lehká


Zásluhou optimalizované struktury se vzorem včelích pláství je dosaženo vysoké odolnosti a také snížení hmotnosti na pouhých 79 gramů. 

Vysoká kvalita


Jak pravé, tak i levé tlačítko je z polymeru PBT a obě mají protiskluzovou úpravu odolnou vůči opotřebení i nežádoucím odleskům. 

Kabel ROG Paracord


ASUS nasadil vylepšený kabel ROG Paracord, který vyniká jak flexibilitou, tak i lehkou konstrukcí. Výsledkem je pohodlná manipulace bez nežádoucího zamotávání. Provedení s vyvýšeným portem navíc zajišťuje dostatek prostoru mezi kabelem a stolem nebo podložkou pro tišší chod. 

USB-C


K nabíjení myš využívá oboustranný port USB-C, díky čemuž stačí 15 minut na nabíječce pro až 12hodinové hraní bez kabelů. Výdrž na nabití přitom standardně činí až 78 hodin bez RGB osvětlení, 56 hodin s ním. 

Nožky ROG Omni


Konstruktéři myš podrobili sérií testů, z nichž vyplynulo, že nožky myši a jejich směřování výrazně ovlivňuje plynulost ovládání – více než velikost samotné myši. Zaoblené nožky tohoto modelu jsou ze 100% teflonu (PTFE), takže mají až o 25 % hladší povrch než konkurence pro bleskové pohyby na všech typech povrchů. 

Podsvícení Aura RGB


ROG Keris Wireless má RGB osvětlení Aura v logu i kolečku. Můžete jej jakkoli přizpůsobit prostřednictvím barev i efektů. Myš má paměť, takže umožňuje do ní uložit až tři profily. Přizpůsobit si myš vlastnímu stylu hraní umožní software Armoury Crate, kde lze nastavit rychlost a povrchovou kalibraci, programovat i přenastavovat tlačítka a spoustu dalšího.
TŘI MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
Myš ROG Keris Wireless můžete připojit jedním z tří možných způsobů – přes extrémně rychlé bezdrátové 2,4GHz připojení, prostřednictvím úsporné technologie Bluetooth® LE nebo kabelem přes USB konektor. Využívejte bezdrátové 2,4GHz připojení při hraní, a poté přepněte na Bluetooth LE při plnění každodenních úkolů.

ABSOLUTNÍ PŘESNOST
Každý zásah se počítá. Srdcem myši ROG Keris Wireless je optický senzor, který byl speciálně navržen značkou ROG. Poskytne vám neomylnou přesnost a preciznost při porážení vašich nepřátel.

ERNOGOMICKÉ PROVEDENÍ
Při vytváření myši Keris Wireless využila značka ROG pomoci profesionálních hráčů, díky jejich zpětné vazbě vytvořila herní myš s výjimečnou ergonomií. Výsledkem jsou vyladěné křivky, které úžasně padnou do kterékoli ruky. I proto se tato myš výborně hodí pro dlouhé hraní.

MIKROSNÍMAČE ZNAČKY ROG
Myš Keris Wireless se může pochlubit novými mikrospínači značky ROG s životností 70 milionů kliknutí i pozlacenými spoji, které životnost ještě prodlužují a zároveň zvyšují odolnost myši. Přísné výrobní standardy značky ROG zajišťují kontrolu a třídění každého jednotlivého spínače. Spárování pravého a levého spínače zajišťuje odchylku síly stisku v rozmezí +- 0,005 kilopondu, takže je každé kliknutí pocitově stejné.

EXKLUZIVNÍ VYMĚNITELNÉ SPÍNAČE
Exkluzivní technologie umožňuje nové spínače do myši jednoduše zasunout, můžete si tak stisk tlačítek upravit dle vlastních preferencí nebo vyměnit opotřebené či rozbité spínače a prodloužit tak životnost myši.

LEHKÁ VNITŘNÍ STRUKTURA
Struktura se vzorem včelích pláství zajišťuje myši odolnost a snižuje její váhu na pouhých 79 gramů.

PRAVÉ I LEVÉ TLAČÍTKO Z POLYMERU PBT
Obě hlavní tlačítka, levé i pravé, jsou vyrobena z polymeru PBT a disponují protiskluzovým povrchem, který odolává opotřebení i odleskům a zajistí vám stále stejný pocit z používání této myši.

KABEL ROG PARACORD
Myš ROG Keris Wireless obsahuje vylepšený kabel ROG Paracord. Je výjimečně flexibilní a lehký, byl navržen tak, aby se nezachytával a byl maximálně pohyblivý. Provedení s vyvýšeným portem vám poskytne dostatek prostoru mezi kabelem a stolem nebo podložkou pod myš, takže jej nebudete po stole táhnout a ani jej neuslyšíte.

POKROČILÉ NABÍJENÍ
Rychlé nabíjení přes konektor USB-C® vám po pouhých 15 minutách umožní hrát až 12 hodin. S myší můžete při bezdrátovém připojení hrát až 78 hodin s vypnutým RGB osvětlením a až 56 hodin se zapnutým RGB osvětlením.

NOŽKY ROG OMNI
Po sérii provedených testů došel tým konstruktérů pracující pro značku ROG k závěru, že nožky myši a jejich směřování ovlivňuje její plynulé ovládání více než velikost myši. Zaoblené nožky na myši jsou vyrobeny ze 100% teflonu (PTFE), jejich povrch je o 25 % hladší než u ostatních herních myší, takže s myší můžete bez problému hýbat po jakémkoli povrchu.

OVLÁDÁNÍ CITLIVOSTI KOLEČKEM MYŠI
Unikátní funkce DPI On-The-Scroll vám umožní jednoduše nastavit citlivost myši i bez jakéhokoli softwaru. Stačí stisknout a držet tlačítko DPI, a poté můžete citlivost nastavit kolečkem myši. Nebo můžete měnit mezi čtyřmi různými úrovněmi citlivosti stisknutím tlačítka DPI.

OSVĚTLENÍ AURA RGB A SOFTWARE ARMOURY CRATE
RGB osvětlení Aura je integrováno do loga i kolečka myši ROG Keris Wireless. Osvětlení si můžete přizpůsobit pomocí téměř nekonečného spektra barev a několika dynamických efektů. Do myši si můžete uložit až tři profily, takže vámi preferované nastavení může cestovat všude s vámi. Software Armoury Crate vám umožní jednoduše přizpůsobit myš Keris Wireless tak, aby její ovládání odpovídalo vašemu hernímu stylu. Můžete nastavovat rychlost a povrchovou kalibraci, programovat či přenastavovat tlačítka, přizpůsobit si efekty osvětlení a provádět další nastavení.

 • Připojení: USB 2.0, Bluetooth, RF 2.4GHz
 • Senzor: PAW3335
 • Rozlišení: 16000DPI
 • Max. rychlost: 400IPS
 • Max. zrychlení: 40G
 • Vzorkovací frekvence USB: 1000 Hz
 • Vzorkovací frekvence RF 2,4 GHz: 1000Hz
 • Typ přepínače L/R: ROG 70M Micro Switch
 • Tlačítko: 7 programmable buttons
 • AURA Sync: ano
 • Typ baterie: 500mAh


Návod k obsluze Myš Asus ROG Keris Wireless černá

Stažení PDF návodu k obsluze pro Myš Asus ROG Keris Wireless černá není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Myš Asus ROG Keris Wireless černá

Záruka 24 měsíců
Partnumber 90MP0230-B0UA00
Připojení
Provedení
Podle způsobu propojení dvou a více elektronických zařízení rozlišujeme připojení metalickým kabelem a bezdrátové, které zpravidla nabízí vyšší uživatelský komfort díky absenci propojovacího kabelu. Bezdrátové připojení využívá komunikační technologie Bluetooth, přenos rádiovým signálem nebo pomocí infračerveného (IR) záření - Provedení
bezdrátové
Rozhraní
Charakterizuje způsob/typ připojení koncových zařízení, tiskáren, herních zařízení, USB flash disků, externích pevných disků k PC nebo notebooku - Rozhraní
Bluetooth, USB 2.0, 2,4 GHz (bezdrátové)
Vlastnosti
Technologie
Charakterizuje způsob snímání a měření pohybových změn počítačové myši.
Optická technologie využívá snímání odrazu světla, generovaného LED diodou, od osvětleného povrchu.
Laserová technologie využívá úzkého svazku laserového infračerveného paprsku, který se vyznačuje větší přesností a rozlišením oproti optické technologii. Laserové myši disponují zpravidla výkonnějším mikroprocesorem a schopností pracovat i na lesklém povrchu - Technologie
Optická
Další parametry
Typ použití
Typ použití reproduktoru je doporučením výrobce, k jakému učelu jsou reproduktory konstruovány. Reproduktory ve standardním provedení jsou ideálním doplňkem PC/notebooku v kanceláři či domácnosti. Pro mobilní reproduktory jsou typické menší rozměry, jsou ideální pro poslech hudby z mobilních telefonů. Herní reproduktory jsou vyvíjeny pro zdokonalení prožitku z počítačových her - Typ použití
herní
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Vertikální Ne
Podsvícení Ano
Maximální rozlišení
Poskytuje informaci o množství změn v poloze, které je schopna myš rozlišit na definované ploše (nejčastěji se vztahuje ke čtverečnímu palci, odtud označení jednotky DPI - dot per inch, tj. počet bodů na palec). Čím přesnější snímací senzor, resp. s vyšším rozlišením, tím menší změny polohy je schopna myš zaznamenat / rozlišit.
Vyšší schopnosti rozlišení využíjí zejména uživatelé náročných grafických aplikací, pracující s velkým rozlišením monitoru a herní nadšenci.
Maximální rozlišení
16000 DPI
Počet tlačítek
U většiny myší najdeme 3 tlačítka (levé, pravé a otočné kolečko, které nabízí užitečné funkce i při jeho stisku). Zejména herní myši disponují větším počtem tlačítek, programovatelných, kterým je možné přiřadit funkcionality z počítačových aplikací a her.
Počet tlačítek
5
Velikost standardní
Tlačítko pro změnu dpi Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.2 cm
Výška výrobku 3.9 cm
Hloubka výrobku 11.8 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 12.1 cm
Výška balení 18.0 cm
Hloubka balení 6.9 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 65 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

NÁVOD NA PRAČKU CANDY CBD 485D1E-S DĚKUJI...
forever 4sport twe-300 cerny...
pro rozšíření wifi sitě jsem zakoupil MERCUSYS ME10 nazakaznické lince mne odkázali na/mwlogin net kde je v angličtině návod k zapojeni 2.n...
Kulatý dětský blikající dron Flynova PRO...
Zigybot Viktor...
Smart Barcelet, ZX 1000...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Manual k hodinkám - model W26
Autor: Jiří Mencner
Chytré hodinky Apple Watch Series 6
prosím o zaslání manualu k hodinkám - model W26...
Blackview Bw4000
Autor: Bohouš
Mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV4000 oranžový
Dobrý den ,prosím o radu , telefon byl dlouho vypnutý a po zapnutí se resetuje pořád dokola ...
Router MikroTik hAP ac2 RBD52G
Autor: Tibor
Router MikroTik hAP ac2 RBD52G-5HacD2HnD-TC
Dobrý deň, router MikroTik hAP ac2 RBD52G ma po admin prihlásení odpája po 3 sekundách. Čo to spôsobuje?...
Automaticke vakuovanie
Autor: Anton Mego
Vakuovačka Maxxo VM Comfort
Odsaje vzduch ale potom automaticky nezavari ostane nač.6....
Po instalaci nemohu probudit
Autor: Ivan
Notebook Prestigio SmartBook 141 C03 šedý
Instalovali mně Office a při zapnutí je vidět pouze tapeta. Touchpad nefunguje. Nevím co mám dělat abych se dostal do systému. Děkuji Ivan ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou