NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Myš Asus ROG Strix Impact II

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Myš Asus ROG Strix Impact II P506 černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Myš Asus ROG Strix Impact II P506 černá Obsah českého návodu Myš Asus ROG Strix Impact II
 • Zařazení produktu: Myši Asus
 • Značka: Asus
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Asus Myši

Myš Asus ROG Strix Impact II P506 černá Myš Asus ROG Strix Impact II P506 černá Myš Asus ROG Strix Impact II P506 černá Myš Asus ROG Strix Impact II P506 černá Myš Asus ROG Strix Impact II P506 černá
Návod k obsluze Myš Asus ROG Strix Impact II obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Asus a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Asus návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Asus výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Asus ROG Strix Impact II P506, černá


Dokonalý hráčský design a naprostá lehkost s flexibilitou, to představuje herní optická myš Asus ROG Strix Impaxt II P506 v černém provedení a s nastavitelným efektním podsvícením Asus Aura RGB. Produkt má hladké flexibilní kluzáky, které zajišťují plynulost a rychlost pohybu. To doplňuje lehký a měkký gumový kabel s konektorem USB 2.0. Jelikož na vývoji spolupracovali profesionální hráči, vyznačuje se zařízení dokonalou ergonomií vhodnou pro pravou i levou ruku a i vysokým herním výkonem. To dokazuje maximální herní rychlost 220 IPS, rozlišení 6 200 DPI a maximální zrychlení 30 G. 

Nastavte si své hráčské parametry, dle libosti


Herní myš nabízí 5 programovatelných tlačítek, které si lze nastavit za pomocí softwaru Armouory II, jenž je ke stažení na webových stránkách výrobce. Přes něj si naprogramujete i výkon, osvětlení a veškeré další parametry výrobku tak, aby vám co nejvíce vyhovoval. Nastavit si lze i citlivost snímání a to za pomocí tlačítka ve čtyřech stupních.Klíčové vlastnosti: 


 • Kabel z měkké gumy pro plynulost pohybu
 • Nastavitelné DPI: 400 až 6 200 DPI
 • Efektní osvětlení Asus Aura RGB
 • 5 programovatelných tlačítek
 • Ergonomický tvar pro praváky i leváky
 • Otočný knoflíkový mechanismus: rychlé odezvy při kliknutí a přesný výkon
 • Výměnná konstrukce přepínačů: delší životnost produktu

 
Efektně podsvícena, lehká, přesně a rychle reagující herní myš s optickou technologií a nastavitelným snímačem rozlišení až 6 200 DPI.

 


Maximálně rychlé kliknutí


Aby bylo kliknutí co nejrychlejší, je zařízení vybaveno otočnými knoflíky, které mají pružiny a kovové závěsy. Ty eliminují vzdálenost mezi tlačítky a spínači a tlačítka i vyvažují. Tím dochází k minimální odchylce při zdvihu a maximálně rychlému návratu při každém kliknutí.  Naprostá přesnost 


S přesnou optickou technologií a nastavitelným rozlišením DPI až 6 200, bude každá bitva snáze vyhraná. Výrobek má navíc velice krátkou délku odezvy 1 000 Hz a zrychlení až 30 G.  


Minimální odpor


Aby byl odpor při pohybu co nejmenší a manipulace naopak plynulá a rychlá, má výrobek kabel z měkké gumy s hladkou povrchovou úpravou. Nastavitelné DPI 


Jak již bylo zmíněno, myš disponuje možností ovlivnit citlivost senzoru během používání a to tlačítkem pro změnu DPI, ve čtyřech stupních, ve třech přizpůsobitelných profilech. Vybíráte si mezi 400 DPI, 800 DPI, 1 600 DPI a 3 200 DPI v systému Armoury II. Na tyto změny reaguje i integrované podsvícení Aura RGB a myš mění barvy ve čtyřech odstínech. Delší životnost s výměnou přepínačů 


Pro delší životnost byl vyvinut speciální design pro výměnu přepínačů. Tím si každý hráč může instalovat oblíbené přepínače a uzpůsobit provozní sílu. Navíc jde snadno vyměnit přepínače poškozené a opotřebené za nové. Světelné efekty


ASUS ROG Strix Impaxt II P506 se vyznačuje i propracovaným osvětlením Aura RGB a to hned na několika místech. Myš svítí u loga, rolovacího kolečka a vpředu. LED diody v přední části vytváří efekt světlometů. Vybírat lze ze široké škály barev a efektů. Vytvořit a uložit jdou až 3 profily v rozhraní Armoury II, které pak jen lehce spustíte.
ROG Strix Impact II, oboustranná, ergonomická herní myš s optickým senzorem 6 200 dpi, lehkým designem a osvětlením Aura Sync RGB

 • Lehká konstrukce a oboustranná ergonomie navržená společně s profesionálními hráči pro optimální výkon.
 • Otočný knoflíkový mechanismus pro rychlou odezvu a přesný výkon, doprovázený čistým, hmatovým pocitem z kliknutí.
 • Rychlé, hladké a flexibilní kluzáky s lehkým měkkým gumovým kabelem.
 • Optický senzor s rozlišením 6200 dpi se čtyřstupňovým přepínačem DPI pro nastavení citlivosti.
 • Tlačítko DPI pro snadné nastavení přesnosti během provozu.
 • Exkluzivní konstrukce zásuvkového spínače pro snadné nastavení odporu proti kliknutí a prodloužení životnosti myši.
 • Osvětlení ASUS Aura RGB a kompatibilita s ekosystémem Aura Sync.

ROG Strix Impact II je lehká, všestranná herní myš, která poskytuje hladkou akci a vynikající flexibilitu. Je vybavena otočnými knoflíky a měkkým gumovým kabelem pro rychlá kliknutí a nerušený pohyb po pracovní ploše. K dispozici je také snímač s rozlišením 6 200 dpi pro maximální přesnost. Impact II je také vybavena exkluzivní výměnnou konstrukcí přepínačů, která prodlužuje životnost myši, čtyřúrovňovým nastavitelným přepínačem DPI, který usnadňuje změnu citlivosti podle způsobu hraní, a poloprůhledným krytem pro zřetelný dotek herního stylu.

Precizní a detailní přesnost
Na designu ROG Strix Impact II jsme spolupracovali s profesionálními hráči. Tato spolupráce přinesla oboustrannou ergonomii, která je optimalizována pro herní výkon a pohodlný úchop, s vahou pouhých 79g. Senzor s rozlišením 6 200 dpi sleduje rychlostí až 220 ips s frekvencí dotazování 1 000 Hz, takže si můžete být jisti vysokou přesností, rychlou odezvou a přesným ovládáním bez zpoždění. Impact II dokonce obsahuje pět programovatelných tlačítek, která vám umožní přizpůsobit ovládání vaší hře nebo stylu hry.

Mechanismus s otočným knoflíkem
Kratší zdvih tlačítek znamená rychlejší kliknutí, a proto naši technici vybavili ROG Strix Impact II otočnými knoflíky. Mechanismus využívá pružiny a kovové závěsy pro vyvážení tlačítek a minimalizaci vzdálenosti mezi tlačítky a spínači. Výsledkem je minimální zdvih a rychlý návrat, zajišťující vynikající rychlost, citlivost a důslednost v každém kliknutí.

Kabel z měkké gumy
ROG Strix Impact II je vybavena s měkkým gumovým kabelem. Konstrukce z měkké gumy a hladká povrchová úprava minimalizují drhnutí a maximalizují tak plynulost pohybu, což znamená menší odpor při větší akci.

Přepínač DPI
ROG Strix Impact II je vybaven tlačítkem DPI, díky kterému přepnete citlivost během provozu. Umožní vám rychle přepínat mezi čtyřmi různými nastaveními citlivosti a ve třech přizpůsobitelných profilech. Integrované osvětlení Aura RGB dokonce mění barvu dle vašeho výběru nastaveni DPI a poskytuje okamžité vizuální upozornění, když přistoupíte na požadovanou citlivost.

Exkluzivní design výměnných přepínačů
Exkluzivní design výměnného přepínače umožňuje snadnou výměnu spínačů v ROG Strix Impact II. To vám dává volnost při instalaci preferovaných přepínačů, což vám umožňuje přizpůsobit provozní sílu a zpětnou vazbu. Tento design také přináší možnost jednoduché výměny opotřebovaných nebo rozbitých spínačů a prodloužit tak životnost myši.

OSVĚTLENÍ AURA SYNC RGB
ROG Strix Impact II je prošpikovaná osvětlením od shora až dolů. Integrované osvětlení Aura RGB nalezneme u loga, rolovacího kolečka a vpředu – přední LED diody vyčnívající dopředu jako světlomety osvětlují vaše bojiště. Osvětlení lze přizpůsobit pomocí téměř nekonečného spektra barev a řady dynamických efektů a do paměti můžete uložit až tři profily, takže je budeme mít vždy při ruce.

Armoury II
ASUS Armory II je vylepšený obslužný program pro konfiguraci periferií, který nabízí rozsáhlé ovládací prvky. Intuitivní uživatelské rozhraní umožňuje snadno vyladit ROG Strix Impact II tak, aby vyhovovala vašemu hernímu stylu – upravte nastavení výkonu a kalibrace povrchu, naprogramujte a namapujte tlačítka, přizpůsobte světelné efekty a další. Můžete dokonce sledovat hardwarové statistiky během hry pro analýzu dat.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Myš Asus ROG Strix Impact II P506 černá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Myš Asus ROG Strix Impact II

Záruka 24 měsíců
Partnumber 90MP01E0-B0UA00
Připojení
Provedení
Podle způsobu propojení dvou a více elektronických zařízení rozlišujeme připojení metalickým kabelem a bezdrátové, které zpravidla nabízí vyšší uživatelský komfort díky absenci propojovacího kabelu. Bezdrátové připojení využívá komunikační technologie Bluetooth, přenos rádiovým signálem nebo pomocí infračerveného (IR) záření - Provedení
kabelové
Rozhraní
Charakterizuje způsob/typ připojení koncových zařízení, tiskáren, herních zařízení, USB flash disků, externích pevných disků k PC nebo notebooku - Rozhraní
USB 2.0
Vlastnosti
Technologie
Charakterizuje způsob snímání a měření pohybových změn počítačové myši.
Optická technologie využívá snímání odrazu světla, generovaného LED diodou, od osvětleného povrchu.
Laserová technologie využívá úzkého svazku laserového infračerveného paprsku, který se vyznačuje větší přesností a rozlišením oproti optické technologii. Laserové myši disponují zpravidla výkonnějším mikroprocesorem a schopností pracovat i na lesklém povrchu - Technologie
Optická
Další parametry
Typ použití
Typ použití reproduktoru je doporučením výrobce, k jakému učelu jsou reproduktory konstruovány. Reproduktory ve standardním provedení jsou ideálním doplňkem PC/notebooku v kanceláři či domácnosti. Pro mobilní reproduktory jsou typické menší rozměry, jsou ideální pro poslech hudby z mobilních telefonů. Herní reproduktory jsou vyvíjeny pro zdokonalení prožitku z počítačových her - Typ použití
herní
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Vertikální Ne
Podsvícení Ano
Maximální rozlišení
Poskytuje informaci o množství změn v poloze, které je schopna myš rozlišit na definované ploše (nejčastěji se vztahuje ke čtverečnímu palci, odtud označení jednotky DPI - dot per inch, tj. počet bodů na palec). Čím přesnější snímací senzor, resp. s vyšším rozlišením, tím menší změny polohy je schopna myš zaznamenat / rozlišit.
Vyšší schopnosti rozlišení využíjí zejména uživatelé náročných grafických aplikací, pracující s velkým rozlišením monitoru a herní nadšenci.
Maximální rozlišení
6200 DPI
Počet tlačítek
U většiny myší najdeme 3 tlačítka (levé, pravé a otočné kolečko, které nabízí užitečné funkce i při jeho stisku). Zejména herní myši disponují větším počtem tlačítek, programovatelných, kterým je možné přiřadit funkcionality z počítačových aplikací a her.
Počet tlačítek
5
Velikost standardní
Tlačítko pro změnu dpi Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 16.1 cm
Výška balení 7.0 cm
Hloubka balení 19.6 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 85 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Xiaomi redmi note 8 pro...
Projektor hitachi ed-x45n návod k obsluze ke stažení...
Foto Canon EOS 90D - tělo...
Nůžky na trávu FIELDMANN FZN 4101-A Prosím o návod k obsluze, koupeno před několika lety, návod ztracen, nejsem technický typ, vůbec tomu n...
Návod k obsluze Powerbank Swissten Black Core Slim 15000mAH...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

MediaBox QX4
Autor: Zdenek
Multimediální centrum Tesla MediaBox QX4 černý
Dobrý den, lze přehrávat hudbu z ext. disku / 24bit/ 96 kHz / Flac ? Děkuji ...
používateľská príručka
Autor: Eva Maněnová
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9 32
Dobrý deň, mán ten istý problém, ako p. Schniererová, zakúpila som si mobilný telefón REDMI9 a chcem poprosiť o zaslanie Príručky na obsluhu.Dakujem...
Zhasl displey.Nelze rožnout.
Autor: Ryšavý Zdeněk
Elektrická koloběžka City Boss GV 4
Displej nelze rožnout,nelze vypnout pohon,koloběžka se rozjede i z úplného klidu-nemusím se odrazit.Světla svítí,tahá normálně, najeto 123km. Děkuji za radu. Ryšavý Zdeněk. ...
obraz
Autor: peter
Dron YUNEEC Mantis Q černý
dobry den. po sparovani nevidim na mobile v aplikacii video, ale v galerii ho mam...
Dotas na MC9130uhdc
Autor: Jaroslav Uchytil
Satelitní přijímač Mascom MC9130UHDCI černý
Po kliknuti na hdmi už nereaguje co stim ....

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Gril Sencor SBG 6031SS
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ gril-sencor-sbg-6031ss-65034-cesky-navod.pdf
Detail - Televize LG 43UN8100 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ televize-lg-43un8100-cerna-53144-cesky-navod.pdf
Detail - Anténa pokojová Meliconi AT 52 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ antena-pokojova-meliconi-at-52-cerna-54310-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 10
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-redmi-note-10-128-gb-zeleny-66077-cesky-navod.pdf
Detail - Pračka se sušičkou Hoover H3DS4464TAMCE-S bílá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ pracka-se-susickou-hoover-h3ds4464tamce-s-bila-59052-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021