NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Myš Asus TUF Gaming M5 černá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Myš Asus TUF Gaming M5 černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Myš Asus TUF Gaming M5 černá Obsah českého návodu Myš Asus TUF Gaming M5 černá
 • Zařazení produktu: Myši Asus
 • Značka: Asus
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Asus Myši

Myš Asus TUF Gaming M5 černá Myš Asus TUF Gaming M5 černá Myš Asus TUF Gaming M5 černá Myš Asus TUF Gaming M5 černá
Návod k obsluze Myš Asus TUF Gaming M5 černá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Asus a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Asus návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Asus výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Asus TUF Gaming M5, černá


Pokud patříte mezi fanoušky fantastického světa počítačových her, přičemž si potrpíte na opravdu kvalitní výbavu, která rozvine vaše hráčské schopnosti, s myší Asus TUF Gaming M5 rozhodně nešlápnete vedle. Myš vyniklá svým ergonomickým a oboustranným designem, který se skvěle hodí pro úchop typu claw i fingertip. Příjemně vás překvapí také kompaktní rozměry 111 × 61 × 42 mm a nízká hmotnost 110 g (včetně kabelu), díky čemuž ji můžete bez sebemenších problémů sbalit do brašny a vyrazit za kamarády.

Snímá každý pohyb


Myš je vybavena precizním optickým senzorem s rozlišením 100 až 6 500 DPI, takže zaznamená sebemenší pohyb vaší ruky - ten bude následně přenesen přímo na bojiště právě rozehrané a nervydrásající střílečky. Citlivost lze navíc jednoduše regulovat pomocí tlačítka pro změnu DPI. Zásluhou frekvence snímání 1 000 Hz můžete říct sbohem také zpožděným reakcím, které přicházejí zpravidla v těch nejméně vhodných okamžicích - konečně si můžete být jisti, že každá akce vaší ruky vyvolá okamžitou reakci v prostředí herního světa.


Klíčové vlastnosti:


 • Osvětlení Asus Aura Sync RGB zajistí zářivou show s možností výběru ze široké palety barev
 • Citlivost optického senzoru až 6 500 DPI pro naprosto přesné snímání pohybu vaší ruky.
 • 6 programovatelných tlačítek pro dokonalé ovládání jakékoliv právě spuštěné hry
 • Tlačítko pro změnu DPI se postará o účinnou regulaci citlivosti myši
 • Integrovaná paměť pro nastavení až 3 individuálních profilů dle vašeho gusta

 
Díky optickému senzoru s rozlišením až 6 500 DPI bude sebemenší pohyb vaší ruky okamžitě přenesen do prostředí herního světa.
  

Odolná a pohodlná


Optická myš Asus TUF Gaming M5 disponuje oboustranným tvarovaným polstrováním a základnou s teflonovými nožičkami, takže se můžete spolehnout na opravdu pohodlný úchop a plynulý pohyb po hrací ploše. Tato technologická vychytávka ale není pouze pohodlná, je také vysoce odolná, což dokazuje zejména speciálně upravený vnější plášť, který se nezalekne nadměrného tření či vlhkosti. 

Perfektní ovládání


K perfektnímu ovládání jakékoliv právě spuštěné hry slouží 6 programovatelných tlačítek s dotykovými spínači Omron, které budou plně funkční i po 50 mil. kliknutí. Můžete tedy počítat s dlouhodobou životností i při nadměrné zátěži. 

Stylové osvětlení


Myš se pyšní rozhraním USB 2.0 a stylovým osvětlením Asus Aura Sync RGB - za použití široké palety barev a různorodých efektů (statický, pulzující,barevný cyklus) tak jednoduše rozzáříte váš herní stůl. 

Zapamatuje si vaše nastavení


S integrovanou pamětí získáte jedinečnou možnost nastavení až 3 individuálních profilů, které vám budou plně k dispozici bez ohledu na to, zda se nacházíte doma nebo na herním turnaji. K dokonalému nastavení vašich profilů, světelných efektů, barev nebo výkonu lze využít zdarma dostupný softwarový ovladač Armoury II. Myš je plně kompatibilní s OS Windows 7 a 10. 
ASUS TUF Gaming M5 oboustranná ergonomická herní myš RGB s optickým čidlem herní třídy, odolným povrchem, robustními přepínači Omron a osvětlením Aura Sync

 • Oboustranná, ergonomická a lehká pro pohodlný úchop a rychlé manévrovací schopnosti pomocí úchopu typu claw nebo fingertip
 • Optický senzor s rozlišením 6200dpi pro dokonale přesné sledování a tlačítko DPI pro okamžité nastavení citlivosti
 • Ověřeno v náročných podmínkách se speciální povrchovou úpravou pro větší trvanlivost, spínače Omron o životnosti 50 miliónů kliknutí a nožičky z teflonu dimenzované na životnost až 250 km
 • Přizpůsobitelné osvětlení RGB ASUS Aura Sync se synchronizací mezi zařízeními pro nekonečné možnosti osvětlení
 • Šest citlivých programovatelných tlačítek a integrovaná paměť pro konfiguraci vlastního nastavení, která vám umožní hrát kdekoliv na cestách
 • Nástroj Armoury II s rozsáhlými ovládacími prvky a intuitivním uživatelským rozhraním pro snadné nastavení, aby se myš dokonale přizpůsobila vašim požadavkům

TUF GAMING M5
TUF Gaming M5 je kompaktní, oboustranná herní myš, která poskytuje pohodlí, výkon a spolehlivost, kterou vyžadují špičkoví hráči. Je ergonomická a lehká pro dlouhotrvající herní maratony. Vysoce přesný optický senzor vám v bitvě přináší konkurenční výhodu. Díky přepínačům Omron® s životností 50 miliónů kliknutí a speciálním povrchem pro výjimečnou životnost je M5 ideálním společníkem pro náročnou práci. Obsahuje také přizpůsobitelné osvětlení ASUS Aura Sync RGB, které můžete ovládat v personalizovaném stylu.

Oboustranný ergonomický design
TUF Gaming M5 má kompaktní, oboustranný design, který je optimalizován pro rychlou hru pro úchop typu claw i fingertip. Je ergonomická a lehká, pohodlná i po několika hodinách hraní. A její tvarované polstrování po obou stranách zajišťuje lepší ovladatelnost.

Optický senzor herní úrovně
Díky integrovanému optickému senzoru s 100 až 6200 dpi a s rychlostí sledování až 220 palců za sekundu (IPS), poskytuje TUF Gaming M5 přesnost a rychlost, které nemá konkurenci. A díky frekvenci 1000 Hz nedochází k žádnému zpoždění reakce při vašich náročných hrách.

Pevná a odolná
Vně i vevnitř je myš TUF Gaming M5 vymyšlena tak, aby vám během vašich herních bitev poskytla dlouholetou službu. Vnější plášť má specializovaný povrch, který je zesílen tak, aby odolal sérii náročných testů otěru, tření a vlhkosti. A pomáhá udržovat vysoký poměr K/D během zběsilé bitvy, tlačítka používají dotykové spínače Omron, které mají životnost nejméně 50 milionů kliknutí, zatímco základna má vylepšené nožičky z teflonu, které zaručí hladký pohyb po celé hodiny.

Osvětlení Aura Sync RGB
Aura Sync vám dává možnost přizpůsobit svoji myš TUF Gaming M5 za použití celého spektra barev a různých světelných efektů. Osvětlení je snadno synchronizováno s rozsáhlým portfoliem produktů ekosystému Aura Sync, takže přináší skutečně jedinečný způsob, jak vytvořit úžasný herní zážitek.

Šest citlivých programovatelných tlačítek
TUF Gaming M5 obsahuje šest dotykových a programovatelných tlačítek pro individuální konfiguraci a osobní nastavení. Oddělená konstrukce levých a pravých tlačítek snižuje ovládací sílu a dráhu, takže budete mít rychlejší a citlivější kliknutí. Přepínač a indikátor DPI vám umožňují nastavit citlivost během hry, zatímco dvě strategicky umístěná tlačítka na levé straně a klikací kolečko nabízejí další možnosti ovládání.

Integrovaná paměť
Díky integrované paměti vám TUF Gaming M5 umožňuje mít až tři vlastní profily a vaše nastavení je k dispozici bez ohledu na to, kde jste. Rychlá hardwarová klávesová zkratka je vše, co potřebujete k přepínání profilů pro různé typy her.

Armoury II
Armoury II je softwarový ovladač, který nabízí rozsáhlé ovládání a intuitivní uživatelské rozhraní, takže TUF Gaming M5 můžete snadno naladit podle svých představ. Vytvořte profily, upravte barvy a světelné efekty, mapujte tlačítka, upravte nastavení výkonu a další parametry. Můžete dokonce sledovat hardwarové statistiky během hry pro zábavnou analýzu dat.


Návod k obsluze Myš Asus TUF Gaming M5 černá

Stažení PDF návodu k obsluze pro Myš Asus TUF Gaming M5 černá není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Myš Asus TUF Gaming M5 černá

Záruka 24 měsíců
Partnumber 90MP0140-B0UA00
Připojení
Provedení
Podle způsobu propojení dvou a více elektronických zařízení rozlišujeme připojení metalickým kabelem a bezdrátové, které zpravidla nabízí vyšší uživatelský komfort díky absenci propojovacího kabelu. Bezdrátové připojení využívá komunikační technologie Bluetooth, přenos rádiovým signálem nebo pomocí infračerveného (IR) záření - Provedení
kabelové
Rozhraní
Charakterizuje způsob/typ připojení koncových zařízení, tiskáren, herních zařízení, USB flash disků, externích pevných disků k PC nebo notebooku - Rozhraní
USB 2.0
Vlastnosti
Technologie
Charakterizuje způsob snímání a měření pohybových změn počítačové myši.
Optická technologie využívá snímání odrazu světla, generovaného LED diodou, od osvětleného povrchu.
Laserová technologie využívá úzkého svazku laserového infračerveného paprsku, který se vyznačuje větší přesností a rozlišením oproti optické technologii. Laserové myši disponují zpravidla výkonnějším mikroprocesorem a schopností pracovat i na lesklém povrchu - Technologie
Optická
Další parametry
Typ použití
Typ použití reproduktoru je doporučením výrobce, k jakému učelu jsou reproduktory konstruovány. Reproduktory ve standardním provedení jsou ideálním doplňkem PC/notebooku v kanceláři či domácnosti. Pro mobilní reproduktory jsou typické menší rozměry, jsou ideální pro poslech hudby z mobilních telefonů. Herní reproduktory jsou vyvíjeny pro zdokonalení prožitku z počítačových her - Typ použití
standardní
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Vertikální Ne
Podsvícení Ano
Maximální rozlišení
Poskytuje informaci o množství změn v poloze, které je schopna myš rozlišit na definované ploše (nejčastěji se vztahuje ke čtverečnímu palci, odtud označení jednotky DPI - dot per inch, tj. počet bodů na palec). Čím přesnější snímací senzor, resp. s vyšším rozlišením, tím menší změny polohy je schopna myš zaznamenat / rozlišit.
Vyšší schopnosti rozlišení využíjí zejména uživatelé náročných grafických aplikací, pracující s velkým rozlišením monitoru a herní nadšenci.
Maximální rozlišení
6200 DPI
Počet tlačítek
U většiny myší najdeme 3 tlačítka (levé, pravé a otočné kolečko, které nabízí užitečné funkce i při jeho stisku). Zejména herní myši disponují větším počtem tlačítek, programovatelných, kterým je možné přiřadit funkcionality z počítačových aplikací a her.
Počet tlačítek
6
Velikost standardní
Tlačítko pro změnu dpi Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 16.0 cm
Výška balení 5.0 cm
Hloubka balení 10.7 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 86 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

forever 4sport twe-300 cerny...
pro rozšíření wifi sitě jsem zakoupil MERCUSYS ME10 nazakaznické lince mne odkázali na/mwlogin net kde je v angličtině návod k zapojeni 2.n...
Kulatý dětský blikající dron Flynova PRO...
Zigybot Viktor...
Smart Barcelet, ZX 1000...
ASUS X409FA-BV668T...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Blackview Bw4000
Autor: Bohouš
Mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV4000 oranžový
Dobrý den ,prosím o radu , telefon byl dlouho vypnutý a po zapnutí se resetuje pořád dokola ...
Router MikroTik hAP ac2 RBD52G
Autor: Tibor
Router MikroTik hAP ac2 RBD52G-5HacD2HnD-TC
Dobrý deň, router MikroTik hAP ac2 RBD52G ma po admin prihlásení odpája po 3 sekundách. Čo to spôsobuje?...
Automaticke vakuovanie
Autor: Anton Mego
Vakuovačka Maxxo VM Comfort
Odsaje vzduch ale potom automaticky nezavari ostane nač.6....
Po instalaci nemohu probudit
Autor: Ivan
Notebook Prestigio SmartBook 141 C03 šedý
Instalovali mně Office a při zapnutí je vidět pouze tapeta. Touchpad nefunguje. Nevím co mám dělat abych se dostal do systému. Děkuji Ivan ...
Leštidlo do myčky
Autor: Hana Havlová
Leštidlo do myčky AEG Electrolux 300
Dobrý den, mám myčku AEG favorit stále svítí kontrolka leštidla, ale leštidlo nejde dolít. Po dolití malého množství leštidla se začnou tvořit bubliny a leštidlo vytéká okolo a kontrola stále svítí. Děkuji za odpověď Havlová...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou