NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 solární

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 solární panel 100W černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 solární panel 100W černá Obsah českého návodu Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 solární
 • Zařazení produktu: Externí baterie (Powerbanky) Crossio
 • Značka: Crossio
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Crossio Externí baterie (Powerbanky)

Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 solární panel 100W černá Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 solární panel 100W černá Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 solární panel 100W černá Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 solární panel 100W černá Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 solární panel 100W černá Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 solární panel 100W černá Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 solární panel 100W černá Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 solární panel 100W černá Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 solární panel 100W černá
Návod k obsluze Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 solární obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Crossio a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Crossio návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Crossio výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 (1 075,2 Wh) + solární panel 100 W, černá


Set nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 (1 075,2 Wh) a solárního panelu 100 W je ideální společník do kempu, na chatu, oceníte ho během cestování i v domácnosti. Už nemusíte hledat zásuvku elektrické energie nebo jiný zdroj nabíjení. V kombinaci se solárním panelem máte k dispozici v podstatě neomezený zdroj energie

Dostatek energie pro nabití všech vašich zařízení 


Nabíjecí stanice vyniká odolností a vysokým výkonem. Vybavena je nejmodernějším akumulátorem LiFePO4, který oproti klasickým Li-ion bateriím dosahuje delší životnosti, a to více než 3 500 nabíjecích cyklů. Stanice vyniká vylepšeným, velmi rychlým nabíjením, na 80 % kapacity dostanete za 1 hodinu a 36 minut. Pro nabíjení můžete využít některý ze čtyř vstupů, vč. oblíbeného USB-C PD 100 W. Velkou výhodou stanice je to, že je vybavena širokou škálou zásuvek a nabíjecích portů. Naleznete na ní klasickou 230V zásuvku (1 000 W), 12V výstup pro napájení ze zapalování automobilu, dva USB-A (2× 18 W), čtyři USB-C (2× PD 45 W a 2× 100 W) a dva DC 5525. 


 

Klíčové vlastnosti:


 • Přenosná bateriová stanice se solárním panelem
 • Spolehlivá a bezpečná LiFePO4 baterie 
 • Nabití na 80 % za pouhou 1 hodinu a 36 minut
 • K dispozici spousta konektorů (vč. klasické zásuvky, výstupu z 12V automobilového portu a 6 USB výstupů)
 • Velký a přehledný displej
 • LED svítilna se 3 stupni svícení
 • Vysouvací rukojeť pro snadnější přesun 

 
Využijete ji všude tam, kde není k dispozici zásuvka elektrické energie.
  

Zobrazuje všechny důležité informace


Nabíjecí stanice se velmi snadno a intuitivně obsluhuje, ovládací displej je přehledný a čitelný i na jasném slunci. Zobrazuje se na něm vše potřebné, např. aktuální odběr ze stanice, kapacitu v procentech, hodinách a zapnuté výstupy. Displej vás upozorní také na vysokou či nízkou teplotu, zapnutí větráku či zahlásí případnou chybovou situaci. 

 Souvislá dodávka energie


Stanice je opatřena funkcí Boost-Up, která umožňuje připojit i náročnější zařízení s příkonem až 1 960 W. Boost-Up funkce sníží požadavky na výkon každého připojeného zařízení a udrží je při hladině 1 000 W. Před neočekávaným výpadkem proudu můžete využít vestavěnou funkci UPS, která vaše zařízen ochrání. K přepnutí dochází již za 10 ms. 


 Vysoce efektivní solární panel


Součástí balení je solární panel 100 W, se kterým můžete stanici dobíjet kdykoliv se na obloze objeví slunce. K jeho přednostem patří snadná manipulace, pro dobíjení ho připravíte během pár sekund. Opěrné nohy umožní nastavení dle potřeby. 

Bezpečný provoz 


Samozřejmostí je ochrana proti zkratu, nadproudu, přepětí a přehřátí. Díky tomu můžete nabíjet i několik zařízení současně, a přesto všechna zůstanou v bezpečí a chráněna. 

Kompaktní a snadno přenositelná


Při přenášení oceníte vytahovací rukojeť. Potěší vás také výkonné LED světlo, které se nachází na zadní straně. Nabízí dvě různé intenzity svícení a SOS blikající režim.
Nejnadupanější 1000W stanice se 100W panelem zdarma

●Záruka 3 roky
●ZDARMA jako dárek solární panel CROSSIO SolarPower 100W
●Funkce UPS (přepnutí během 10 ms)
●LiFePO4 baterie (třída pro elektromobily)
●Nabití na 80% za pouhé 1.6 hodiny
●Boost-Up mód - trvale utáhne až 1960 W
●Zasouvací rukojeť pro snadnější skladování
●USB-C a USB-A quick charge
●Velký přehledný displej
●Silná svítilna se 3 stupni svícení

Záruka 3 roky
Pro váš klid jsme se u CROSSIO LifePower 1000 rozhodli poskytnout záruku 3 roky. Je to náš slib k vám, že si za kvalitou a trvanlivostí tohoto produktu pevně stojíme. Pro získání prodloužené záruky zdarma se jednoduše registrujte na stránkách výrobce.

Ochrana před výpadkem s funkcí UPS
S powerstanicí CROSSIO LifePower 1000 můžete využít vestavěnou funkci UPS, která vaše citlivá zařízení ochrání před neočekávaným výpadkem proudu. K přepnutí dojde již za 10 ms, jen stěží budete hledat rychlejší.

Špičková LiFePO4 baterie
Powerstanice je vybavena nejmodernějším akumulátorem, který je extrémně bezpečný, odolný vůči poškození a nehořlavý. V porovnání s klasickými Li-ion bateriemi vám poskytne znatelně vyšší životnost (>3,500 nabíjecích cyklů).

Velmi rychlé nabíjení
Během pouhé 1 hodiny a 36 minut powerstanici nabijete do 80%. Pro nabíjení můžete využít některý ze čtyř vstupů, vč. oblíbeného USB-C PD 100W.

Boost-Up mód pro až 1960 W
Boost-Up umožní dlouhodobou zvýšenou zátěž oproti běžnému výkonovému omezení powerstanice. Dynamicky upraví výstupní výkon a lze díky tomu nabíjet zařízení s příkonem až 1960 W. Boost-Up sníží požadavky na výkon každého připojeného zařízení a udrží je při hladině 1000 W.

Praktický displej
Stanice CROSSIO LifePower 1000 je vybavena praktickým a přehledným displejem. Zobrazuje aktuální odběr ze stanice, kapacitu v procentech, hodinách a zapnuté výstupy. Displej vás rovněž upozorní na vysokou či nízkou teplotu, zapnutí větráku či zahlásí případnou chybovou situaci. Navíc je velmi dobře čitelný i na ostrém slunci.

Nabíjení přes solární panel
Stanici můžete jednoduše nabíjet také přímo ze solárního panelu. Stanice má dva vstupy DC5525 a dohromady můžete stanici nabíjet až 150 W pomocí solárních panelů. Plně kompatibilní je s panelem CROSSIO SolarPower 100W.

Maximální ochrana
CROSSIO LifePower 1000 je chráněna proti zkratu, nadproudu, přepětí a přehřátí. Díky tomu můžete nabíjet několik zařízení najednou, a přesto zůstanou všechna v bezpečí a chráněna.

Velká LED svítilna
Na zadní straně powerstanice oceníte velmi výkonnou LED svítilnu. Světlo můžete rozsvítit na 50%, na 100%, případně můžete aktivovat SOS blikající funkci.


Návod k obsluze Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 solární panel 100W černá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 38 stránek, formát PDF, velikost souboru 4.72 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 solární panel 100W černá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 solární panel 100W černá

Technické parametry

Nabíjecí stanice Crossio LifePower 1000 solární

Záruka 36 měsíců
Partnumber CRO-LP-1000
Další parametry
Kapacita baterie
Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita baterie
1075.2 Wh
Max. výkon 1000 W
Výstupy 230V zásuvka, 12V zásuvka, USB-A, USB-C, USB-C PD
Solární vstup 300 W
Typ solárního konektoru DC5525
Počet USB
Označuje počet USB konektorů u daného produktu, jež slouží k přenosu dat, nabíjení či připojení externích zařízení - Počet USB
2
Počet USB-C 4
Počet 12V zásuvek 1
Počet 230V zásuvek 1
Vlastnosti a funkce funkce svítilna
AC Vstup 600 W
Typ Nabíjecí stanice
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 34.0 cm
Výška výrobku 26.6 cm
Hloubka výrobku 22.4 cm
Hmotnost výrobku 14.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 48.3 cm
Výška balení 38.2 cm
Hloubka balení 43.0 cm
Hmotnost balení 17.3 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 76 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Podrobný návod na bezdotykový teploměr Xiaomi Hoco YQ6 Za vaši odpověd děkuji...
Český návod k obsluze VESTAVMÁ ELEKTRICKÁ TROUBA HOOVER HOC5S587INWIFI...
PHILIPS TAEP 200/12...
Návod na tiskárnu Epson L 3250. Jak nastavit skener na této tiskárně....
Candy CSTG 47TME/1-S, bílá...
Sháním návod k vestavné troubě Typ: MORA EVP341-444M Model: VT536AW Děkuji ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Televize jvc
Autor: Roman
Televize JVC LT-43VF42L černá
Dobrý den,moje televize JVC se mi pokaždé automaticky zapne ve 3h ráno a vůbec nemůžeme přijít na chybu. V menu jsme vše prohlizeli několikrát a nevíme si rady. Prosím o nějakou radu co nám pomůže ...
Hodinky Bracelet
Autor: Josef
Chytrý náramek - smart bracelet
Dobrý den dostal jsem hodinky Bracelet k narozeninám ale nemohu je spárovat s telefonem prosím mohl by mi někdo poradit ani to nemá český návod musel jsem si ho najít na internetu ale stejně tomu nerozumím prosím o radu s pozdravem Josef ...
návod
Autor: Jiří
Dotykový tablet iGET SMART L203C šedý
Dobrý den, k tabletu chybí návod. Jak ho můžu získat ? Děkuji za odpověď. Jiří Palacký...
návod k použití
Autor: Vilém
Diktafon Olympus VN-541PC černý
žádám o zasání návodu k obsluze pro vn-5451pc...
Třeba Mora VTS545DX
Autor: Radka
Trouba Mora VTS 545 DX
Dobrý den, dnes jsme zapojili, troubu Dle návodu jsme pro učinily vše co psali V návodu. Při zapnutí trouba ne nahříva tak jak By měla. Ani po osmi hodinách stále se nezahraje. Prosím pomoc jak to spustit nebo nastavit, aby fungovali. Dekuji...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou