NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Nabíjecí stanice Rollei 1000 černá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Nabíjecí stanice Rollei 1000 černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Nabíjecí stanice Rollei 1000 černá Obsah českého návodu Nabíjecí stanice Rollei 1000 černá
 • Zařazení produktu: Externí baterie (Powerbanky) Rollei
 • Značka: Rollei
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Rollei Externí baterie (Powerbanky)

Nabíjecí stanice Rollei 1000 černá Nabíjecí stanice Rollei 1000 černá Nabíjecí stanice Rollei 1000 černá Nabíjecí stanice Rollei 1000 černá Nabíjecí stanice Rollei 1000 černá
Návod k obsluze Nabíjecí stanice Rollei 1000 černá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Rollei a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Rollei návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Rollei výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Rollei Power Station 1000 (50002), černá


Nabíjecí stanice Rollei Power Station 1000 vám kdykoli a kdekoli poskytne energii potřebnou například pro natáčenístanováníkempování nebo třeba výčep piva na místech bez elektrické zásuvky. Přichází totiž s výbornou kapacitou 901,6 Wh a také výkonem až 1 000 W. Exceluje ale i z hlediska bezpečnosti nebo široké nabídky portů, abyste mohli připojit jakékoli zařízení si umanete.  
Výhodou je také fakt, že samotné stanici lze šťávu doplnit nejen klasicky ze zásuvky či přes adaptér v autě, ale také solárními panely v místech bez přístupu k elektrické zásuvce. Perfektní přehled o všem důležitém pak poskytne prostřednictvím LCD displeje a nabízí i šikovné vychytávky, jako je LED svítilna.
 

Klíčové vlastnosti:


 • Excelentní kapacitě 901,6 Wh
 • Výkonné a bezpečné články LiFePO4
 • Široká nabídka portů
 • Možnost dobíjení ze solárních panelů
 • Přehledný LCD displej pro dokonalý přehled
 • Praktická LED svítilna

Energie sbalená na cesty. Doslova!
 

Technologie LiFePO4


Velkou výhodou v podání Power Station 1000 jsou bateriové články s fosforečnanem lithným (LiFePO4). Ty se vyznačují vysokým výkonem, dlouhou životností a vysokou úrovní bezpečnosti. Současně jsou i šetrnější k životnímu prostředí než tradiční olověné baterie. 

Flexibilní nabíjení


Kromě portů USB-C PD jsou k dispozici také další možnosti připojení, jako USB-A, DC a AC, abyste mohli snadno napájet jakékoliv zařízení potřebujete. 

Technologie pro 100% bezpečný provoz a ochranu baterie


Power Station 1000 má také inteligentní systém správy baterie, který optimalizuje energetickou účinnost a chrání baterii před přebitím, přehřátím a úplným vybitím. S funkcí USB Smart Charge je pak dosaženo optimalizace nabíjení na základě připojeného zařízení pro snížení času nabíjení při maximální ochraně baterie zařízení i samotné nabíjecí stanice. 

Kompatibilita se solárními panely


Mezi výhody této přenosné bateriové stanice patří i to, že ji lze dobíjet nejen klasicky ze zásuvky nebo přes adaptér z autozásuvky, ale také pomocí solárních panelů. Například v kombinaci s 200W solárním panelem je dobití otázkou jen 4 až 6 hodin! 

Kapacita 901,6 Wh


S kapacitou 901,6 Wh dokáže tato stanice průměrný smartphone dobít až 38×, notebooku 19× a také nepřetržitě napájet chladicí box 8 hodin!
Rollei Power Station 1000

Multifunkční nabíjecí stanice Rollei Power Station 1000 je připravena vždy, když nelze čerpat energii z elektrické sítě. Představuje ideální řešení na cesty, do přírody nebo kempu. Podporuje všestranné možnosti využití od fotografování a použití rozmanité elektrotechniky až po náročná outdoorová dobrodružství uprostřed lesa. Kompaktní elektrická stanice Rollei Power Station 1000 disponuje moderní baterií LifePO4, která se vyznačuje až 6× delší životností oproti běžným akumulátorům a zvládne více než 2000 nabíjecích cyklů.

Díky tomu zaručuje mnohaletý konzistentní provoz bez snížení kvality napájení. Současně tento typ baterie eliminuje riziko totálního vybití a podporuje bezpečné uchování elektřiny po dlouho dobu i během nečinnosti. Díky vysoké kapacitě 901,6 Wh umožňuje nabíjecí stanice Rollei Power Station 1000 opakované napájení elektroniky, jako jsou smartphony, notebooky, tablety apod. Bez problémů můžete také provozovat chladicí box.

Flexibilní nabíjení
Multifunkční elektrárna Rollei Power Station 1000 nabízí rozmanitou konektivitu pro všestranné napájení. Doma využijete elektrickou zásuvku, případně port USB-C. Samozřejmostí je podpora solárních panelů, které se prodávají samostatně. V terénu oceníte také možnost nabíjení přes adaptér skrze autozásuvku. Chybět nesmí ani rozhraní USB-A. Zařízení je tak kompatibilní s celou řadou standardních elektrospotřebičů. Ve spojení s kompatibilním solárním panelem nabijete elektrárnu kdekoli mimo civilizaci, a ještě ušetříte náklady na energii. V závislosti na intenzitě slunečního záření nabijete Rollei Power Station 1000 za pár hodin. Přístroj lze používat i během procesu napájení.

Pro využití v terénu
Úložiště energie Rollei Power Station 1000 je vhodné na jakékoli cesty – do kempu, lesa, na tábor atd. Díky praktické rukojeti a váze pod 10 kg se snadno přenáší a stanici umístíte na kterékoli místo. Mezi další užitečné funkce patří například LED svítilna nebo SOS signalizace pomocí světelných diod.

Multifunkční nabíjecí stanice v kompaktním provedení s vysokou kapacitou 901,6 Wh je ideální například pro kempování, cestování, práci v terénu nebo jako záložní zdroj energie v nouzových situacích. Disponuje dvěma DC 13,3 V výstupy, automobilovou zásuvkou a třemi AC 230 V výstupy poskytujícími výkon 1000 W. Pro nabíjení mobilních zařízení můžete využít tři USB-A porty či konektor USB-C s podporou Power Delivery 100 W. Port USB-C lze využít nejen pro nabíjení široké škály zařízení, ale i pro nabíjení samotné stanice. Pro informace o stavu nabití a aktuálním odběru slouží přehledný LCD displej. Zajisté potěší také praktická rukojeť pro pohodlné přenášení či výkonná LED svítilna se třemi úrovněmi jasu a funkcí SOS blikání. Nabíjení je možné realizovat kdekoliv pomocí přenosného solárního panelu (není součástí balení) nebo skrze přiložené napájecí adaptéry do sítě a do autozásuvky.

přenosné úložiště energie s vysokou kapacitou 901,6 Wh (40000 mAh)
5 typů výstupu pro různá zařízení
4 různé způsoby nabíjení stanice
možnost nabíjení skrze dva vstupy současně (USB-C + DC vstup)
dobíjení pomocí solárního panelu (není součástí balení)
LED svítilna s výkonem 3 W a nastavitelnou intenzitou
LiFePO4 baterie s životností více než 2000 nabíjecích cyklů
přehledný displej informující o aktuálním odběru i zbývající kapacitě
stanici lze bez omezení používat i během jejího nabíjení
snadné přenášení díky rukojeti a hmotnosti pouze 9,97 kg

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Technologie baterie: LiFePO4
Kapacita: 40 000 mAh (22,54 V, 901,6 Wh)

Vstup:
DC vstup - 12–24 V/ 10 A (max. 200 W)
USB-C - max. 100 W
vstup pro solární panel

Výstup:
1× autozásuvka - 13,3 V/ 10 A
2× DC 5525 - 13,3 V/ 10 A
3× AC - 230 V/ 1000 W
3× USB-A - 5 V/ 2,4 A
1× USB-C - 5 V/ 3 A, 9 V/ 3 A, 12 V/ 3 A, 15 V/ 3 A, 20 V/ 5 A (max. 100 W)

Barva: černá - šedá


Návod k obsluze Nabíjecí stanice Rollei 1000 černá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 28 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.44 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Nabíjecí stanice Rollei 1000 černá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Nabíjecí stanice Rollei 1000 černá

Technické parametry

Nabíjecí stanice Rollei 1000 černá

Záruka 24 měsíců
Partnumber 50002
Další parametry
Kapacita baterie
Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita baterie
901.6 Wh
Max. výkon 1000 W
Výstupy 230V zásuvka, 12V zásuvka, USB-A, USB-C, USB-C PD
Solární vstup 100 W
Počet USB
Označuje počet USB konektorů u daného produktu, jež slouží k přenosu dat, nabíjení či připojení externích zařízení - Počet USB
3
Počet USB-C 1
Počet 12V zásuvek 1
Počet 230V zásuvek 3
Vlastnosti a funkce funkce svítilna
AC Vstup 200 W
Typ Nabíjecí stanice
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 23.0 cm
Výška výrobku 23.0 cm
Hloubka výrobku 38.0 cm
Hmotnost výrobku 10.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 33.4 cm
Výška balení 37.9 cm
Hloubka balení 29.5 cm
Hmotnost balení 11.1 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 93 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Domácí pekárna - Tefal- Pain plaisir. ...
Podrobný návod na bezdotykový teploměr Xiaomi Hoco YQ6 Za vaši odpověd děkuji...
Český návod k obsluze VESTAVMÁ ELEKTRICKÁ TROUBA HOOVER HOC5S587INWIFI...
PHILIPS TAEP 200/12...
Návod na tiskárnu Epson L 3250. Jak nastavit skener na této tiskárně....
Candy CSTG 47TME/1-S, bílá...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Vysavač se nabije, ale při spuštění zhasne a nejde.
Autor: Jana
Robotický vysavač Lenovo Robot Vacuum T1s
Vysavač se nabije, ale při spuštění zhasne a nejde....
Televize jvc
Autor: Roman
Televize JVC LT-43VF42L černá
Dobrý den,moje televize JVC se mi pokaždé automaticky zapne ve 3h ráno a vůbec nemůžeme přijít na chybu. V menu jsme vše prohlizeli několikrát a nevíme si rady. Prosím o nějakou radu co nám pomůže ...
Hodinky Bracelet
Autor: Josef
Chytrý náramek - smart bracelet
Dobrý den dostal jsem hodinky Bracelet k narozeninám ale nemohu je spárovat s telefonem prosím mohl by mi někdo poradit ani to nemá český návod musel jsem si ho najít na internetu ale stejně tomu nerozumím prosím o radu s pozdravem Josef ...
návod
Autor: Jiří
Dotykový tablet iGET SMART L203C šedý
Dobrý den, k tabletu chybí návod. Jak ho můžu získat ? Děkuji za odpověď. Jiří Palacký...
návod k použití
Autor: Vilém
Diktafon Olympus VN-541PC černý
žádám o zasání návodu k obsluze pro vn-5451pc...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou