Nabíječka EXTOL 8891895 SHARE20V
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Nabíječka EXTOL 8891895 SHARE20V
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Nabíječka EXTOL 8891895 SHARE20V Obsah českého návodu Nabíječka EXTOL 8891895 SHARE20V
  • Zařazení produktu: Příslušenství pro aku nářadí EXTOL
  • Značka: EXTOL
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis EXTOL Příslušenství pro aku nářadí
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku EXTOL výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
  • Nabíječka na 4 baterie SHARE20V, 2+2, 3,5A
  • Pro aku baterie 2000–8000 mAh označené logem SHARE20V
Doba nabíjení baterie:
  • 1500 mAh – nepoužívat
  • 2000 mAh – 35 min
  • 4000 mAh – 60 min
  • 5000 mAh – 70 min
  • 6000 mAh – 105 min
  • 8000m Ah – 140 min
  • EXT8891895 (Návod k použití CZ, 801.42 KB)
Návod k obsluze Nabíječka EXTOL 8891895 SHARE20V
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 36 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.82 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:
Objednávka návodu k obsluze Nabíječka EXTOL 8891895 SHARE20V
Technické parametry
Záruka 24 měsíců
Další parametry
Akumulátorový program
Extol Share 20 V (DÍLNA)
Možnost využití poloprofesionální
Typ příslušenství nabíječky
Nabíječka v balení Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 18.0 cm
Výška balení 20.6 cm
Hloubka balení 34.0 cm
Hmotnost balení 2.1 kg
Hodnocení
70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 48 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Jamo S 606 130W/210W, 6 Ohm...
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Dotaz
Autor: Horvát
Akumulátor Einhell Power-X-Change 18 V 2,5
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W