NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Navigační systém GPS Garmin dēzl™ LGV810

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Navigační systém GPS Garmin dēzl™ LGV810 Live Traffic černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Navigační systém GPS Garmin dēzl™ LGV810 Live Traffic černý Obsah českého návodu Navigační systém GPS Garmin dēzl™ LGV810
 • Zařazení produktu: Autonavigace Garmin
 • Značka: Garmin
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Garmin Autonavigace

Navigační systém GPS Garmin dēzl™ LGV810 Live Traffic černý Navigační systém GPS Garmin dēzl™ LGV810 Live Traffic černý Navigační systém GPS Garmin dēzl™ LGV810 Live Traffic černý Navigační systém GPS Garmin dēzl™ LGV810 Live Traffic černý
Návod k obsluze Navigační systém GPS Garmin dēzl™ LGV810 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Garmin a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Garmin návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Garmin výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Garmin dezl LGV810


navigací do auta Garmin dezl LGV810 se neztratíte na žádné cestě. Přístroj je speciálně určený pro nákladní vozidla. Dokáže vypočítat ideální trasu podle velikosti a váhy vašeho automobilu. Na 8" obrazovce přehledně vidíte nejen trasu, ale i informace o rychlostních limitech nebo umístění parkovišť. Na jedno nabití baterie vydrží až dvě hodiny. V navigaci dostanete předinstalované mapy celé Evropy, ke kterým získáte doživotní aktualizaci zdarma. Po spárování navigace s telefonem lze přístroj používat také pro handsfree volání či dostávání upozornění na displej navigace. 

Klíčové vlastnosti:


 • Navigace upraví nejvhodnější trasu podle limitů nákladních vozů
 • Na obrazovce uvidíte možnosti parkování i odpočívadla
 • Získejte upozornění na rychlost, ostré zatáčky, přejezdy apod.
 • Po spárování smartphonu lze používat pro handsfree volání
 • Podpora hlasového asistenta pro ještě jednodušší a intuitivnější ovládání

 
S navigací pro kamiony budete moci bezpečně procestovat celou Evropu.
 

Velký displej


Na velkém 8" displeji uvidíte přehledně všechny mapy. Vysoký jas zajistí výbornou čitelnost i za bílého dne. Na displeji vidíte aktuální trasu, plánovatelný příjezd, obecný přehled trasy, možnosti parkování pro nákladní automobily, dostupná odpočívadla a mnoho dalšího.
 


 


Výpočet trasy pro nákladní automobily


Velké nákladní automobily nemají přístup na všechny silnice. Mějte po celé Evropě jistotu, že jedete správně a nebudete se muset vracet. Nechte si vypočítat vhodnou trasu právě pro vaše vozidlo a jeďte sebevědomě až do cíle.
 


 


Přehledná aplikace


Stáhněte si do svého smartphonu aplikaci Dezl, která vám ještě více usnadní používání navigace. V aplikaci se vám navíc zobrazí informace o počasí i ceny paliv. Samozřejmostí je také možnost nastavení chytrých oznámení o příchozích hovorech či zprávách, kdykoliv máte smartphone s navigací spárovaný.

GPS NAVIGACE PRO NÁKLADNÍ VOZY


Velká 8″ navigace nabízí výpočet vlastní trasy1 podle velikosti a hmotnosti vašeho nákladního vozu, strategická doporučení pro tankování a přestávky a špičkové plánování příjezdu.

*Zůstávejte v obraze s jasným 8″ displejem s vysokým rozlišením a zobrazením na šířku nebo na výšku.
*Výpočet tras pro nákladní vozy1 a funkcí upozornění, například na prudká klesání nebo změnu rychlosti.
*Letecké pohledy na nakládací doky a vjezdy pro kamiony pro snadnější vyhledání místa nakládky/vykládky.
*Prohlédněte si všechno. Rozdělené zobrazení vám dává přehled o zbývající trase, počasí před vámi a zobrazuje aktivní mapu.
*Získejte pokyny a varování o nízkoemisních zónách na trase.
*Údaje z databáze Truck Parking Europe poskytnou přehled o místech vhodných pro odpočinek podél trasy

PŘEHLEDNÝ DISPLEJ


Velký 8″ dotykový displej poskytuje dokonalý obraz s vysokým rozlišením. Nastavte si zobrazení na výšku nebo na šířku, jak vám bude vyhovovat.

VÝPOČET TRASY PŘIZPŮSOBENÝ PRO NÁKLADNÍ VOZY


Stačí zadat informace o profilu vašeho nákladního vozu (lze přizpůsobit podle výšky, hmotnosti, délky, šířky a nebezpečných materiálů) a vyhledat preferované trasy1 pro nákladní vozy, nejvhodnější pro vaše vozidlo a náklad.

ŠPIČKOVÉ PLÁNOVÁNÍ PŘÍJEZDU


Satelitní snímky BirdsEye pomáhají naplánovat bezproblémový příjezd díky leteckým pohledům na nakládací doky, vjezdy pro kamiony a bezpečnostní kontroly.

PŘIZPŮSOBTE SI PŘÍJEZD


Prohlédněte si svou destinaci a přidejte a uložte vlastní body příjezdu, jako jsou preferované bezpečnostní kontroly, nakládací doky a vjezdy na parkoviště pro nákladní vozy.

INFORMOVANÉ PLÁNOVÁNÍ TRAS


Pohlédněte si oblíbené trasy pro nákladní vozy používané ostatními řidiči, které zlepší váš přehled o situaci v neznámém prostředí.

PŘEHLED TRASY


Prohlédněte si snadnou celou trasu a určete nejlepší místa pro tankování, přestávky a přespání. Získejte také náhled na příchozí povětrnostní podmínky, aniž byste opustili aktivní obrazovku mapy.

PODROBNÉ PLÁNOVÁNÍ TRAS


Možnost přípravy a ukládání cílů cesty do paměti navigace.

PARKOVÁNÍ PRO NÁKLADNÍ VOZY


Potřebujete zaparkovat svůj nákladní vůz? Informace z databáze Truck Parking Europe vám pomohou najít parkoviště podél trasy. Filtrovat lze podle dostupných služeb, jako je Wi-Fi®, sprchy, úroveň zabezpečení a mnoha dalších parametrů. Během připojení k mobilní aplikaci Garmin dēzl™ můžete kontrolovat dostupnost parkování a vyhnout se tak riziku příjezdu na přeplněné parkoviště.

VYHLEDÁNÍ ODPOČÍVADEL


Vyhledejte preferované zastávky z předinstalovaného adresáře služeb pro nákladní vozy. Ten vám umožňuje filtrování podle značky nebo dostupných služeb.

UPOZORNĚNÍ PRO ŘIDIČE


Zařízení Garmin Drive podporuje bezpečnou jízdu a zlepšuje povědomí o okolní situaci. Upozornění pro řidiče vás upozorní na ostré zatáčky, omezení rychlosti, železniční přejezdy a další riziková místa.

PLÁNOVÁNÍ PŘESTÁVEK


Dostávejte včasná oznámení a upozornění na dobu jízdy, abyste věděli, kdy je čas si odpočinout.

GARMIN HLASOVÝ ASISTENT


Potřebujete navigovat? Stačí říct. Hlasový asistent Garmin reaguje na vyslovené požadavky, takže ruce můžete mít stále na volantu a oči na vozovce. (Hlasový asistent je k dispozici v angličtině, němčině, italštině, španělštině, dánštině, švédštině a nizozemštině).

SNADNÉ AKTUALIZACE


Díky integrované Wi-Fi® můžete snadno aktualizovat mapy a software i bez počítače. Když je k dispozici nová aktualizace map, zobrazí se upozornění na obrazovce.

INFORMACE O DOPRAVĚ, POČASÍ A CENÁCH PALIVA


Stáhněte si aplikaci dēzl pro přístup k informacím o provozu, počasí a cenách paliva v reálném čase. Navíc získáte přístup k dopravním kamerám photoLive všude, kde jsou k dispozici.

FUNKCE HANDSFREE


Vestavěná bezdrátová technologie Bluetooth® umožňuje synchronizovat navigaci dēzl s kompatibilním telefonem, takže můžete telefonovat s oběma rukama na volantu.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ


Po spárování s aplikací dēzl si budete moci číst zprávy SMS a další oznámení na obrazovce navigace.

CESTOVNÍ INFORMACE


Prohlédněte si hodnocení cestovatelské služby Tripadvisor® hotelů, restaurací nebo různých zajímavostí podél vaší trasy nebo v okolí cílového bodu. Předem nahraný obsah Foursquare® umožňuje snadné vyhledávání milionů nových a oblíbených míst.

MAPOVÉ POKRYTÍ


Jezděte s jistotou díky aktualizacím map a podrobným mapám ulic Evropy a Jižní Afriky.

VYBAVTE VŮZ ZADNÍ KAMEROU


Sledujte prostor za vozidlem pomocí bezdrátové zadní kamery BC™ 50 (prodává se samostatně) nebo kompatibilní zadní kamery třetí strany.

Obsah balení:


 • dēzl™ LGV810
 • Přísavka s napájeným magnetickým držákem
 • Držák pro pevnou montáž (k přišroubování)
 • 1" kulový adaptér s deskou AMPS
 • Lepicí disk na palubní desku
 • Napájecí kabel do vozidla
 • Kabel USB
 • Dokumentace


Návod k obsluze Navigační systém GPS Garmin dēzl™ LGV810 Live Traffic černý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 86 stránek, formát PDF, velikost souboru 8.07 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Navigační systém GPS Garmin dēzl™ LGV810 Live Traffic černý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Navigační systém GPS Garmin dēzl™ LGV810 Live Traffic černý

Technické parametry

Navigační systém GPS Garmin dēzl™ LGV810

Záruka 24 měsíců
Partnumber 010-02740-15
Vlastnosti
Typ navigace pro TIR, BUS, obytný vůz
3D náhled při navigaci Ne
3D zobrazení budov Ne
Hlasové ovládání Ano
Asistent jízdních pruhů Ano
Automatický přepočet trasy Ano
Alarm na rychlostní / bezpečnostní kamery Ano
Upozornění na povolenou rychlost Ano
Varování před čelním nárazem Ne
Handsfree Ano
Autokamera Ne
Bluetooth
Bluetooth je hojně využívaná technologie přenosu dat, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi dvěma a více zařízeními - Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Mapy
Typ mapy CityNavigator Europe Lifetime
Doživotní aktualizace map Ano
Displej
Rozlišení displeje
Udává v pixelech kvalitu zobrazení obsahu, jakou displej dokáže využít. Čím více pixelů, tím jemnější obraz se vám naskytne - Rozlišení displeje
1280 × 800 bodů
Úhlopříčka displeje
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně.
Úhlopříčka displeje
8"
Paměťové karty a sloty
Podpora paměťových karet
Pokud vaše zařízení podporuje paměťové karty, můžete si tímto způsobem jednoduše navýšit kapacitu úložiště a uschovat tak mnohem více dat a souborů - Podpora paměťových karet
Ano
Baterie
Běžná výdrž baterie
Výdrž zařízení ovlivňuje jak kapacita akumulátoru, tak výbava či způsob, jakým jej používáte. Je uváděna v souvislosti s typem baterie (starší NiMH, Li-Ion, Li-Pol) a počtem článků - Běžná výdrž baterie
2 hod.
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 12.5 cm
Hloubka výrobku 2.1 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 28.6 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 18.1 cm
Hmotnost balení 1.3 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 92 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Prosím o návod k mikrovlnce ROHNSON R 2033. Děkuji ...
chůvička Motorola VM482...
...
SENCOR SBC 2318 prosím o návod na používanie...
GoGEN BS087B...
T Phone (2023)...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Změna na českou klávesnici
Autor: neznámý
Klávesnice GoGEN WKB 360, CZ černá
Dobrý den, lze přes klávesovou zkratku změnit jazyk? Děkuji...
dotaz
Autor: neznámý
Pračka Bosch Serie 8 WAV28K01CS bílá
prosím o informaci, kolika ml odpovídá dávkovaní jedné čárky - dvou čárek = a tří čárek, děkuji...
Prosím o radu
Autor: neznámý
Chytré hodinky Honor Watch GS3 -
Nemohu přijít na to,jak na hodinkách honor nastavit přesný středoevropský čas.Děkuji za radu....
Navitel 1000
Autor: Jan
Autokamera Navitel R1000 černá
Dobry den,viete my poradit heslo ku kamere na kolko som kupil druhe auto a neviem sparovat.Dakujem ...
Návod
Autor: Eva
Topidlo Bomann EK 6024 černé
Prosím poslat návod v češtině ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou